KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Caitlyn Elinor Doughton Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Caitlyn Elinor Doughton Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Caitlyn Elinor Doughton Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Caitlyn Elinor Doughton Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Caitlyn Elinor Doughton Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Caitlyn Elinor Doughton Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Caitlyn Elinor Doughton Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Caitlyn Elinor Doughton Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Caitlyn Elinor Doughton Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Caitlyn Elinor Doughton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Caitlyn Elinor Doughton Empty
TémanyitásTárgy: Caitlyn Elinor Doughton   Caitlyn Elinor Doughton Icon_minitimeCsüt. Feb. 05, 2015 1:25 pm

Caitlyn Elinor Doughton
London, 1987.03.14.[You must be registered and logged in to see this image.]
28
Védőügyvéd
Civilians
Taylor Swift
Karakter személyisége


[You must be registered and logged in to see this image.]
"Caty maga a megtestesült modernkori Hamupipőke. Végtelenül kedves, és segítőkész. Rendíthetetlenül hisz az emberekben, és az emberi jóságban. Mindig azt hangoztatja, hogy az emberek nem születnek gonosznak, csak életkörülmények, és a rossz háttér miatt térnek le a helyes útról. Én már sokszor mondtam neki, hogy ez a sajátos politika nem biztos, hogy hosszútávon kifizetődő lesz, de ilyenkor mindig csak legyint egyet, meg sem hallva, mit mondok neki. Bár nagyon szeretem, ez még nem jelenti azt, hogy egyetértek minden döntésével. Azt sem értem, miért pont ügyvédnek ment. A jelleme a legkevésbé sem olyan, mint azoké az embereké, akik szétszedik egymást a tárgyalótermekben.  Sokkal inkább tudtam volna elképzelni Őt mint tanár, orvos vagy éppen pszichológus. Na de, hogy ügyvéd? Ha ez még nem lett volna elég, a fejébe vette, hogy kifejezetten kirendelt védőügyvéd lesz, és segít azokon az embereken, akik, csak hogy Őt idézzem „bajba jutottak, és nem áll mellettük senki, hogy megvédje őket”. Az eszem megáll! Akárhogyan próbáltam lebeszélni erről, hajthatatlan volt, és a mai napig az. Komolyan azt hiszi, hogy a kezében tartott jogszabályok az Ő varázspálcája, és majd azzal megváltja a világot. Nem is beszélve arról, hogy pont Las Vegasban teszi mindezt, és eszében sincs hazaköltözni. Kész őrület. Viszont egy valami biztos, nagyon határozott és meggyőző tud lenni. Ami nem hátrány az ő szakmájában.”
Zachari Doughton(30) - fiútestvér

ღ  ღ  ღ  ღ

[You must be registered and logged in to see this image.]
"A húgom volt mindig a csodabogár a családban. Engem, és az öcsémet is lekörözött mindenben. Legalábbis tanulmányi eredményekben biztosan. Már kisgyermekként is sokkal hamarabb kezdett el járni, beszélni, mint a kortársai. Mire elkezdte az iskolát, már folyékonyan írt, és olvasott. Ennek következtében a korának megfelelő osztály óráin unatkozott, így tanári javaslatra rögtön a harmadik osztályba került. Nyílván mondanom sem kell, hogy szín ötös volt. Mindenből.  A tanárok a csodájára jártak, és mindemellett jobb és bal kézzel tökéletesen tudott írni és rajzolni. Akkoriban egy iskolába jártunk, és gyűlöltem, hogy a tanárok mindig a húgommal példálóztak. Utáltam ezt az egész helyzetet, és bevallom Őt is. Mindezek miatt elutasítóan, és bunkón viselkedtem vele. Azt akartam, hogy küldjék el valami speciális intézetbe, ahol az ilyen zseni palántákat tartják, de anya hallani sem akart róla. Így utólag belátom, hogy nem tehetett a történtekről, de mentségemre szóljon, hogy gyerek voltam én is. Sajnálom, amiért állami iskolákban kellett tengődnie, szinte elpazarolva a nem mindennapi tehetségét. Ami pedig a jelent illeti.. egy véleményen vagyok az öcsémmel, Zackel. Sokkal többre lenne hivatott annál, mint amit most csinál. Alulfizetett állami bérencként tengeti mindennapjait. Micsoda pazarlás! "
Violet Doughton - (35) lánytestvér


ღ  ღ  ღ  ღ

[You must be registered and logged in to see this image.]
”Egy igazi csoda volt Ő számunka. Nagyon szerettünk volna a férjemmel egy harmadik gyermeket, de Zachari születése után az orvosok nem bíztattak semmi jóval. Így amikor mégiscsak megfogant, az egy álom beteljesülése volt a számomra. Nem is csoda, hogy olyan majomszeretettel vettem körül, és nem akartam elengedni egy percre sem. Utólag belátom, az idősebb gyerekeimnek igazuk volt, amikor azt mondták, túlságosan is rátelepedtem Caitlynre. Még egészen kicsi volt, amikor fényt derült arra, milyen kis tehetség lakozik benne. Amikor hét évesen elvittük pszichológushoz, több teszt kitöltése után 147-es IQ-t állapítottak meg nála. Javasolták, hogy írassuk be egy, a számára megfelelő intézménybe, de ezek az iskolák közel sem voltam ingyenesek. Akkoriban volt egy mélypontunk a férjemmel. A szerencsejáték teljesen elvette az eszét, és kis híján az utcán kötöttünk ki. Így már csak ezért sem volt lehetőség arra, hogy egy hasonló intézménybe járhasson. De nem panaszkodott ő, soha egy rossz szót nem hallottam tőle erre vonatkozóan. Mindig is kedves, előzékeny és végtelenül szerény lány volt. Nem akaratoskodott, nem úgy mint a nővére. Haj, nehéz évek voltak azok. Végül a férjemmel sikerült megmenteni a házasságunk. Újságíróként új álláslehetőséget kapott. Ez egy örömteli hír volt a számunkra, de mindezt beárnyékolta az, hogy ennek következtében Amerikába kellett költöznünk. Nem volt számomra kérdés, hogy követem a férjemet a családommal együtt. Violet Londonban maradt. Addigra már volt biztos állása, és az udvarlójával eljegyezték egymást. Így a két kisebbik jött velünk. Alig múlt tizenöt az én kicsi Caitlynem, és ahogy korábban is, most sem volt lehetőség arra, hogy olyan gimnáziumba írassam, ahol kiteljesedhet. Bántott engem is, és az apját is ez az áldatlan helyzet, és mindig Ő volt az, aki nyugtatott minket, hogy nincs semmi baj. Jól érzi magát abban az iskolában. Tizenhét évesen már a végzős osztályt járta, amikor minden megváltozott. Hetekig azt láttam rajta, hogy valóban boldog, aztán az egyik este sírva jött haza, és nem volt hajlandó mondani semmit. Teljesen magába zárkózott, és csendben, a könyvei társaságában töltötte minden szabadidejét. Folyton sálat hordott a nyakában, még akkor is, amikor a legmelegebb napok voltak, és nem tudott magyarázatot adni rá, miért. Értetlenül álltam a dolog előtt, ahogy az előtt is, hogy a bátyja is úgy jött haza az iskolából, hogy összeverték. A két gyermekem csak hallgatott, és az igazgató sem tudott többet mondani, amitől megérhettem volna a helyzetet. Végül a lányom az engedélyemért könyörgött, hogy elutazhasson Cambridge-be, mert időközben kiválóra leérettségizett, és ösztöndíjjal felvételt nyert a Harvardra. Először hallani se akartam róla, de végül a férjem meggyőzött. Okos, talpraesett lány, világot kell látnia.. és ez azóta is így van. Mindhárom gyermekem szétszéledt. A két nagyobbik Londonban él, a kicsi Las Vegasban, mi meg itt maradtunk apussal New Yorkban. Fáj a szívem, de végtére is ez az élet rendje, a gyermekek kirepülnek a fészekből, nem de?”
Mrs. Elinor Doughton (62) édesanya


ღ  ღ  ღ  ღ

[You must be registered and logged in to see this image.]

Pozitív tulajdonságok:

Negatív tulajdonságok:




ღ  ღ  ღ  ღ


Egyéb:
ღ Betöltötte a huszonegyet, amikor a Harvard jogi karán „Summa cum laude” diplomát szerzett.
ღ Több állásajánlatot is kapott nagyobb cégektől, de Ő ragaszkodott ahhoz, hogy kirendelt ügyvédként dolgozzon.
ღ Folyékonyan beszél németül, franciául, olaszul és japánul. A nyelvtanulás számára nem csak hobbi volt, de az egyetem alatt a különórák adásával keresett egy kis plusz pénzt a megélhetéséhez.
ღ Jelenleg levelezős képzésen keresztül készül arra, hogy megszerezze másoddiplomáját pszichológiából az UNLV-én.
ღ Nagyon szeret a konyhában tevékenykedni, főzni, és leginkább finom süteményeket sütni. (Muffin <3)
ღ 165 cm magas, és 52 kg. Mivel igen csak alacsony, ezért elegáns, magassarkú cipőkkel próbál pár centimétert csalni.
ღ A megjelenésére mindig ügyel. Szeret elegánsan, és ízlésesen öltözködni. Nem hord közönséges, és kihívó ruhadarabokat. Ha kutyát sétáltat, vagy van egy lazább programja, akkor előnyben részesíti a kényelmes farmert és a tornacipőt.
ღ Miután a nővére és a bátyja közösen alapítottak egy céget, amely nagyon hamar felvirágzott, a születésnapjára kapott egy kisebb házat tőlük LV kertvárosi részén.
ღ A ház megvételét követően ellátogatott egy menhelyre, hogy örökbe fogadjon egy kutyát. Pont akkor érkezett meg, amikor egy gerincbetegségben szenvedő németjuhász kölyköt elakartak altatni, mondván, hogy lebénult a két hátsó lába, mozgásképtelen, így biztos nem kell majd senkinek. Caitlyn mentette meg az életét azzal, hogy ragaszkodott az állat örökbefogadásához. Pár napra rá a lány vett neki egy, kifejezetten ilyen bénulásban szenvedő kutyáknak készített kerekesszéket. Azóta Maszat is boldog, és Caitlyn méginkább.

[You must be registered and logged in to see this image.]
(Maszat első találkozása az új kerekesszékével)

Utálja, ha valaki a filmbéli Dr. Szöszi nevezetű karakterhez hasonlítja.
ღ Ne tévesszen meg senkit az apró termet, és az ártatlan arc, no meg a kedves mosoly. Nagyon is határozott tud lenni, ha az szükséges, és nem fél hallatni a hangját.
ღ Mai napig imádja a Disney rajzfilmeket (és egyáltalán mindenfajta mesét), a benne elhangzó dalokat kivűlről fúja.

Történet vagy szerepes példa

2000. szeptember 1.

– Ezeket nekem sütötted? Igazán nem kellett volna! – a bátyám a semmiből terem elő, és ugrik oda mellém a konyhapulthoz. A Forma 1-es pilóták sebességét meghazudtolva nyúl a tálcához, és kap le róla egy muffint. Éppen elkapom a pillanatot, amikor eme borzasztó tettet elköveti, de hiába csapok a kezére, hangosan röhögve szökdécsel arrébb, miközben a szájába tömi a zsákmányát.
– Nem Neked sütöttem őket. Így nagyon szépen megkérlek, ne nyúlkálj bele, és fogdosd össze mind. – felelem, miközben az orromat ráncolom, majd mit sem törődve az iménti incidenssel, a kikészített műanyagdobozba kezdem el pakolni a muffinokat egyenként elhelyezve, mérnöki pontossággal megtervezve az egymás mellett elhelyezkedő elemeket.
– Hát akkor kinek? – kérdezi Zack, nyílván teliszájal, kissé artikulálatlanul ejtve a szavakat. Nem szándékozom válaszolni erre a kérdésre, de nem is szükséges. A bátyám mesterien ért hozzá, hogyan teregesse ki félre őrzött titkaimat az egész család előtt. Vagy éppenséggel az iskolában. – Jaj ne már Caty! Most tényleg annak a vadbaromnak akarsz pedálózni? Megint? Azt hittem végre kiverted a fejedből a nyár alatt. –
– Ne hívd vadbaromnak Őt! – kelek a védelmére a szóban forgó személynek, mire a bátyám csak elhúzza a száját, és tiltakozva rázza a fejét.
– Mi ez a hangzavar korán reggel? – lép be anya, miközben a köntösének az övét köti be maga előtt. A levegőbe szimatol, és elégedetten dünnyög egy sort. – Csak nem muffin? –
– Igen, anyu. Gyere ülj le, Neked külön készítettem csoki darabokkal töltöttet. Kérsz kávét? Most főtt le. – mosolyodom el, és végigsimítom a hátát a mellém lépő nőnek, aki egy magas velem. Hálásan néz rám, és némán bólint egyet, miközben elveszi a kezemből a neki felkínált tányért, és a pult túloldalához lépve ül le az egyik bárszékre.
– Külön süti, meg kávé, tőlem pedig sajnálod azt az egy darabot is! Szép kis testvér vagy.. – méltatlankodik Zack, és a szemem sarkából látom, hogy lassan oldalazva közeledni kezd anyához. Természetesen mindezt azzal a szándékkal teszi, hogy elcsenjen az Ő tányérjáról is egy süteményt. – Ó anya, olyan szép vagy ma reggel. Áruld el, mi a titkod? Egy titkos összetevőt teszel az éjszakai arckrémedbe? –
A hízelgést hallva lehajtom a fejem, és elmosolyodom. Uralkodnom kell magamon, nehogy hangosan felnevessek.
– Felejtsd el Zachari! Caitlyn ezt kifejezetten nekem sütötte. – válaszol anya, és bár próbál komoly arcot vágni,  hangja elárulja jó kedvét.
– Rendben van anya. De a Te lelkeden fog száradni, ha az iskolakezdés első napján összeesem a folyosón, mert itthon éheztetnek! – panaszkodik tovább, mire anya végül elneveti magát. Megenyhülve tolja a fia felé a tányérját, mire én csak megcsóválom a fejem. A kávéval megtöltött bögrét átnyújtom anyának, és a figyelmem megint a sütemények pakolásának szentelem. – Hé anya, tudtad, hogy a picike lányod szerelmes? –
– Zack! – hördülök fel, és az arcom szinte azonnal rákvörös lesz.
– Fiam, hagyd már a húgodat egy kicsit békén. – anya békítő szándéka nem jár sikerrel. Egy levegővételnyi szüntetet sem tart a bátyám, már is folytatja a kis reggeli előadását, mely a Caitlyn plátói szerelmének története címet is megkaphatná.
– Ha ismernéd a srácot, nem lennél ilyen nyugodt. Caitlyn is csak azt hiszi, hogy ismeri. De ez tévedés! Nekem az évfolyamtársam, és sok közös óránk van együtt, és a legkevésbé sem jó srác. De hiába magyarázom, Caty totál belezúgott. – kezeivel gesztikulál, én pedig érzem, hogy a szőke göndör fürtök, és a szemüvegem mögött egyre vörösebb leszek. Végül dühösen csapom rá a doboz tetejét, miután bepakoltam a muffinokat. – Eddig is nagyképű volt, de most, hogy elkezdjük a végzős évet.. Ó! Óóóóh, tényleg, már majdnem elfelejtettem! –
Mindig is azt vallottam, hogy bátyám színészi pályára termett. Most is ahogy mímeli a meglepetést, az valami elképesztő. A szemei elkerekednek, és a szája elé kapja a kezét. A hangjából pedig süt az irónia.
– Idén már Te is az évfolyamtársa leszel! Hujujuj, de izgalmas! Nem is lehet ennél szebben kezdeni az idei évfolyamot, mint hogy a két évvel fiatalabb zseni húgod Veled együtt kezdi el a végzős évét. – ahogy magyaráz, körbe táncol a konyhában, és a megmaradt muffinokból, amelyeket nem tettem el a dobozba, megint elkap egyet. Egészen a magasba emeli, mint Hamlet a koponyát, és száját csücsörítve koncentrál. – Harvard vagy Yale? Ezt itt a kérdés.. igaz én még azt sem tudom, hova megyek, de a tizenhat éves húgomat amerika legjobb egyetemei tárt karokkal várják. Sanyarú testvéri sors ez, hogy a húgom árnyékában kell élni. Ennek fordítva kéne lennie, nem? –
Végül a rögtönzött előadását befejezve magába tömi a süteményt. Zavartan simítok egy tincset a fülem mögé, és csak csendben hallgatok. Sosem szerettem azzal kérkedni, amim van, és azt sem szerettem, ha a testvéreimet emiatt megjegyzések érték az iskolában. Akár diák, akár tanári oldalról.
– Most már elég lesz fiam. Inkább legyél büszke a húgodra. – kel a védelmemre anya, tulajdonképpen helyettem is. Több ilyen konfliktus volt már a nővéremmel is, amikor még együtt élt a családdal. Akkoriban sem szóltam vissza soha. Nem nézek fel a testvéremre, így nem is láthatom az arcát, mely most megenyhül. Odalép hozzám, és a vállamnál fogva ölel magához.
– Olyan büszke vagyok rá, hogy azt nem is lehet szavakba önteni. Drága Catym imádlak, de egyúttal szeretem a véredet is szívni. Nézd el ezt nekem. – dünnyögi, mire én megadva magam, mosolyodom el. – Na látod, ez a beszéd! –
Beletúr a már egyébként is kócos hajamba, mire én hangosan tiltakozni kezdek, Ő pedig hangosan nevetve ugrik arrébb.
– Ideje indulnotok gyerekek, még a végén elkéstek az első napotokon. –
– Igazad van! Hugi, pakolj és menjünk! – int egyet a kezével, majd a farzsebéből előveszi kocsijának kulcsát. Az autónak, ami ugyan egy használt járgány, de Zack büszkesége volt. Évek óta gyűjtött már rá, és ezen a nyáron, némi szülői és nagyszülői hozzájárulással, de sikerült megvennie a régóta vágyott darabot. – Most már mi is nagyságos úriemberek leszünk, és kocsival vonulunk be az iskolába. Madame, szabad a kacsóját? –

– Még mindig nem adtad oda? – éppen az ebédszünet végén járunk, én pedig a folyosón ácsorogva, a szekrényemnek dőlve szorongatom a muffinokkal teli dobozt. Egyik másodéves barátnőm lép oda, akivel még tavaly félévig egy osztályba jártunk. Magam sem tudom miért, de a jó kapcsolat azóta is megmaradt kettőnk között. Csodabogárnak tartanak az emberek az iskolában, és nem túlzottan szeretnek velem barátkozni. Pedig én nagyon szívesen megismernék több embert is.
A kérdésre, melyet felém intéztek, csak megrázom a fejem nemlegesen, és a folyosó végén álló alakok felé nézek megint. – Jaj ne már, ne legyél ilyen nyuszi! Na gyere, oda megyek veled, és akkor kevésbé lesz fééélelmetes. Jó? –
Ugyan a beleegyezésemet kéri, mégsem várja meg a válaszom, és szó nélkül karol belém, és kezd el húzni a társaság felé. Szerencsére, vagy éppen szerencsémre, sokan vannak most a folyosón, és nem olyan könnyű a kialakult kisebb tömegben átvergődni A pontból B pontba. Nem tagadom, egy kicsit én is rájátszok a dologra. Próbálok lassan lépkedni. Milyen ostoba ötlet volt ez! Hogy juthatott eszembe sütit sütni Neki! De a legmeggondolatlanabb tettem az volt, hogy Spencert beavattam. Miközben némán őrlődök magamban, és elképzelem, hogyan verném be a fejem a falba, lassan oda is érünk. Teszek egy kísérletet arra, hogy elkanyarodjak, de Spencer erősen tart, és nem engedi, hogy letérjek az útról. Mikor lett ez a lány ilyen erős? Egész nyáron spenótot evett? Hahaha.
Jól elmulatok a saját kis gyenge viccemen, és ez a pernyi elkalandozásom pont elég arra, hogy észre se vegyem, odaértünk a kisebb csapathoz. Ő most háttal áll nekem, és amikor ez a tény végre eljut az agyamig, megint beindul nálam a menekülési ösztön. Bármilyen függvényt levezetek egy perc alatt, még Einstein féle speciális relativitás elmélete sem fogna ki rajtam, mint az, hogy leszólítsam a srácot, akibe már egy éve halálosan szerelmes vagyok. Ekkor pedig bekövetkezik az, amire a legkevésbé sem számítok. Ahogyan elhaladunk mellettük, Spencer lök rajtam egyet, és mivel a legkevésbé sem voltam rá felkészülve, és a fizika törvényeit sem lehet ily módon kikerülni, egyenesen neki esem a srácnak, aki így háttal érkezik a szekrény fém felületének. Ó te jóságos..! Ótejóég! Ótejóég!
Felnézek, és egyenesen az acélkék szempár néz vissza rám. Egy pillanatra lebénulok, vagy kettőre, magam sem tudom. Viszont a kezem, amelyben éppen nem a dobozt tartom, a srác mellkasára simul, ahogy én is egy az egyben. Hirtelen észbe kapok, és gyorsan hátralépek kettőt. Ez olyan jól sikerül, hogy kis híján elesek a saját lábamban. Szerencsémre a srácnak olyan reflexei vannak, mint a bátyámnak, ha süteményt kell elcsenni. Így a karom alá nyúl, és megtart engem, mielőtt még a nemesebbik felemre esnék az egész iskola előtt. A két haverja, aki ott ácsorgott Vele eddig, és végignézték az iménti kis műsoromat, próbálják visszafojtani feltörő röhögésüket, de így csak még megalázóbb az egész.
– B..b. bocsánat. Ne haragudj, én.. én nem akartam. – szólalok meg, és érzem, hogy az arcom rákvörös lesz egy szempillantás alatt. A haverjai megveregetik a srác vállát, végül elmennek. Ettől még nem érzem magam kevésbé kellemetlen helyzetben. Ó kérlek, csak most az egyszer nyíljon meg a Föld alattam, és nyeljen el! A srác megrázza a fejét, és látom, hogy egy halvány mosoly jelenik meg az ajkain. Úristen, milyen helyes! Nem, nem Caitlyn Elinor Doughton. Koncentrálj. Gyerünk, mondj már valamit! És lehetőleg ne dadogva, mert a végén még azt hiszi, hogy nem zseni vagy, hanem autista. Ezt csak még inkább megerősítem, hogy idegesen szorongatom a dobozt a kezemben. Nem is kerüli el a figyelmét. Látom, ahogy kérdően szalad fel az egyik szemöldöke. Hogy lehet valakinek ennyire gyönyörű, és beszédes szeme? Ez egy merénylet az emberiség ellen. Mivel akkora gombóc nőtt a torkomban, hogy képtelen vagyok megszólalni, így egyszerűen csak a kezeibe nyomom a dobozt. Látom az enyhe meglepettséget az arcán, ahogy megfogja, és kissé felemelve néz bele. – Ezeket.. ümm.. Neked sütöttem. Én.. hm, csak úgy. –
Gyönyörű, ez tényleg gyönyörű, nyelvtanilag megfelelő, összetett mondat volt. Mivel már nincs semmi a kezemben, amit idegesen szorongathatnék, a kezeim tördelem. Végül veszek egy mély levegőt, és megigazítom a szemüvegemet.
– Remélem ízlik majd. – fűzöm hozzá, és mielőtt még bármit is mondhatna, megpördülök, és sietve távozom a helyszínről, megkeresve a legközelebb női mosdót. Az egyik szabad fülkébe rohanva zárkózom be. Az ülőkét lehajtom, és úgy rogyok le ahogyan megadom magam a remegő lábaimnak. Ez mennyire égő! Nagyon.. nagyon, nagyon ciki! Hogy lehettem ilyen.. aah! Spencer, ezért még biztos számolunk! Addig pedig megpróbálok rejtőzködő életmódot élni.
Ez az elméletem a következő percben meg is dől, amikor előveszem az órarendemet, és tudatosul bennem, hogy a sráccal lesz közös magyar órám nem egészen tizenöt perc múlva.
Gyűlölök tinédzser lenni.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Caitlyn Elinor Doughton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caitlyn Elinor Doughton   Caitlyn Elinor Doughton Icon_minitimePént. Feb. 06, 2015 11:01 am

Elfogadva!
Már sikerült felvázolnom a veled való terveimet a jövőben :DD szóval nem is kérdés, hogy megnyert magának ez a karakter Very Happy

A kutyus.. imádom *-*
Még mindig gyönyörűen írsz, gördülékeny fogalmazásod van és basszus, kicsit sem írsz te keveset Very Happy De én meg szeretek olvasni, szóval ezzel nincs is probléma Very Happy

A muffinsütést én is imádom, szóval nagyon kis tünci lányra sikeredett Caitlyn Razz Elfogadott előtöris avifoglalást kérnék tőled, aztán mehetsz is játéktérre Very Happy

Vissza az elejére Go down
 

Caitlyn Elinor Doughton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Caitlyn Bishop
» Caitlyn Bishop
» Caitlyn & Finley

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-