KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Noah & Julie Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Noah & Julie Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Noah & Julie Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Noah & Julie Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Noah & Julie Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Noah & Julie Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Noah & Julie Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Noah & Julie Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Noah & Julie Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Noah & Julie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Noah & Julie Empty
TémanyitásTárgy: Noah & Julie   Noah & Julie Icon_minitimePént. Márc. 15, 2013 8:13 pm


Knowing somebody's got my baby


Nagyon ideges voltam, összevesztem Chrisszel, és annyira wááááh napom volt, végig üvöltöttem volna, de mosolyogtam. Igazából nagyon nehezen lehet felhúzni, de istenem, Chris őstehetség, csak az idegrendszerem szaggatására szakosodott. A délelőttöt végigsírtam miatta, hogy nem volt velem, persze tudtam, hogy csak bocsánatot kellene kérnem, de ő bántott meg!
Gasszel ebédeltem, még mindig mániákusan vigyázott rám, láttam, hogy aggódik... mióta Jasper meghalt folyamatosan aggódik, de a fenébe, én nem ő vagyok... oké, majdnem követtem, de az csak elkeseredésemben volt, Jaz meg egy jól átgondolt depresszió keretében távozott tőlem. Egy ideig bírtam a tekintetét, majd letettem a villát és sóhajtva dőltem hátra.
- Jaj ne nézz már rám így - Temettem arcom kezembe, mire csak szó nélkül elém csúsztatta a telefonját Chris nevénél. Halkan szidva a mobil feltalálóját megnyomtam a hívás gombot. Hát persze, hogy Chris bemószerol a bátyámnál, mert az a legegyszerűbb. Ő is tudja, hogy nem az én hibám, de persze, hogy azzal is képben van, hogy én engedek. csak segíteni akart, tudom, de wááh. Harapni fogok. Míg vártam, hogy felvgye, testvérem mögém lépett, és finom mozdulatokkal fonta be a hajam. tudja, hogy mennyire imádom, ha valaki a hajamat piszkálja, és most is ellazítottak érintései. Így máris nem estem neki barátomnak, helyette halkan kértem bocsánatot a tegnapiért, ő meg kegyeskedett megbocsájtani, amivel majdnem megint kihúzta a gyufát, de inkább hagytam.
Este felöltöztem egy [You must be registered and logged in to see this link.], alá rózsamintás harisnyát vettem, a hajamat nem fogtam be, gondoltam, elmegyek meglátogatni apa volt főnökét a toronyházába, de ahhoz meg kell találnom, márpedig aznap este ott éppen valami puccos buli volt, szóval ki kellett csípnem magam. Elindultam, fogtam egy taxit, majd mikor megérkeztem, felnéztem a nagy monstrumra, remek, mint tűt a szénakazalban. Ismertek, ezért beengedtek, kértem útbaigazítást egy kedvesnek tűnő pasitól, hogy hol találom a főnököt, aki cserébe pofátlanul végigmért, és pontosan láttam, mi játszódik le a fejében, még el is pirultam. Aztán megmondta, hogy a tetőtéri szobában van.
Átvágtam az úrinépen, elmentem a liftig, és megnyomtam a hívót. Egyre többen fordultak utánam, és mind ugyanazzal a tekintettel mértek fel, nem kellett gondolatolvasónak lennem hozzá, hogy tudjam, hol és hogyan képzelnek el. Így nem fordultam hátra, csak zavartan nyomkodtam a gombot és azonnal berohantam, mikor kinyílt, majd imádkoztam, hogy hamar csukódjon.

Szószám;???? Zene; [You must be registered and logged in to see this link.] Noah-nak Very Happy Egyéb; Meleg van o.o"
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Noah & Julie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noah & Julie   Noah & Julie Icon_minitimeVas. Márc. 17, 2013 12:09 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
random sex whit you honey


Unalmas, unalmas és mindenképpen unalmas. Apám mellett semmi izgalmas nem volt a rendezvényen. Mellette állhattam, és nézhettem ahogy mindenkivel cseverészik, majd mikor hozzám szóltak én illedelmesen válaszoltam, és mint egy jófiú csak mosolyogtam. Az apám le fogja majd passzolni nekem a céget, ha úgy látja, hogy elég érett vagyok. Van kapcsolatom, és nem kefélek össze-vissza. Persze amiről nem tud, az nem fáj neki. Amúgy is apám teljesen kifordult magából mióta anyámat meggyilkoltál, azóta nem az a kedves ember aki mindig is volt, sokkal agresszívabb, és magába fordultabb. Nem szeret beszélgetni velem, nem keresi a társaságom, és elfelejtett, de én is őt. Nem hiányzik a közelsége, hiszen mindketten tudjuk, hogy anya tartotta össze a családunkat, és most, hogy ő már nincs köztünk, mi nyugodtan hagyjuk széthullani, mert mi ilyenek vagyunk.
A család, mint fogalom nem igazán létezik nekünk, nem tudjuk, hogy mit is jelent pontosan, így az összetartó erő nélkül. Számomra a család azt jelentette, hogy van egy anyám, aki imád., és bármit megtenne értem, és van apa, aki szereti anyát, és néhanapján velem is foglalkozik.
Nem mondok nagyot, ha azt mondom, hogy unalmamban majdnem meghaltam. Ásítottam, és a fejemet vakartam, persze mindezt úgy, hogy ne legyen túl feltűnő, de ha az ember egy percen belül már negyvenedjére fordul el, az azért elég feltűnő.
- Mindjárt jövök! - Súgtam oda apámnak, és válaszát meg sem várva eliszkoltam a lift irányába. Az aznapi szórakozásom az volt, hogy liftezgettem. Először lementem a mélygarázsba, és a luxusautók között sétálgatva elszívtam vagy egy fél doboz cigarettát. Unalmamban azon gondolkoztam, hogy melyiket kössem el, melyiknek venném nagyobb hasznát. Aztán elvetettem az ötletet, nekem is volt saját kocsim, nem kellett még egy használt. Aztán fellifteztem a tetőre, kimentem és bámultam lefelé, de ez sem volt olyan izgalmas, mint amit vártam. Az ilyen dolgokat sosem jó egyedül csinálni, sokkal jobb, ha ott van az ember mellett valaki, aki hülyül, és jókat lehet vele szórakozni. Eddig ilyen emberrel nem találkoztam itt, csak öreg, kopaszodó emberek, akik olyan vicceken röhögnek, hogy leesett az első hó. Hát tényleg nagyon vicces.
Magamban mérgelődve nyomtam meg az egyes gombot, hogy félóra tétlenkedés után visszatérjek a roppant unalmas társasághoz.. Már éppen mártír halált készültem halni, mikor kinyílt a lift ajtaja, és egy szőke hajú lány lépett be. Imáim meghallgattak. Szőke haja volt a lánynak, és szexi fekete ruhája, ennyi elég is volt ahhoz, hogy úgy döntsek az öregek társasága tud még várni.
- Felfelé? - Meg sem vártam, hogy válaszoljon, már meg is nyomtam a hetes gombot.
- Noah vagyok, te pedig egy nagyon szexi… - Zavarba hozó tekintettel mértem végig, gondoltban pedig már le is vetkőztettem. Gondolkodás nélkül csaptam a nagy piros gombra, amikor elindultunk, így a lift addig állva marad, míg mi újra el nem indítjuk, hát nem csodás találmány?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Noah & Julie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noah & Julie   Noah & Julie Icon_minitimeVas. Márc. 17, 2013 1:11 pm


Knowing somebody's got my baby


Vacak kedvem olt, nem akartam itt lenni, vagyis de, de már a pasival akartam beszélgetni, ő legalább kedves volt, olyan nagyapa szerűen vigyázott rám, apa halála után se hagyott egyedül... és tudott franciául... szerettem ezen a nyelven társalogni, és itt nem sokan tudtak az anyanyelvemen, szóval a pali kifejezetten kellemes felüdülés volt. Talán kicsit még mérges is lettem volna a szüleinkre, hogy ide rángattak anno, de őszintén szólva már képtelen vagyok bárkire is mérges lenni, mert lepereg előttem, hogy lehet, kicsivel később már nem is él, és nekem az lesz az utolsó emlékem róla, hogy összevesztem vele... nem valami kellemes ezzel a tudattal élni. Talán a testvérem elvesztése értette meg velem teljesen az egészet. Nem kellenek veszekedések, csak örülni kell a pillanatnak, hogy akkor és ott azzal a személlyel vagy, nem kell belekötni. Csak megélni.
Szerettem volna valakit, ki mellettem van és szerethetem, és megvéd engem, de ettől elég távol voltam, nem rémlett fel a láthatáron egy lehetséges pasi sem, aki a szívemet szeretné. De az is eszembe jutott már, hogy a sok egy éjszakásomból talán egyvalaki megragad mellettem és velem marad. Vagy ennyire elviselhetetlen lennék? Hogy elüldözöm az embereket. De mivel? Nem a kinézetemmel, mert ha az lenne a gond, akkor nem tapadnának rám. Akkor a jellemem a ludas? Kiállhatatlan boszorka vagyok? Vagy azért van az egész, mert olyan gyerekes tudok lenni? Túl hiszékeny... Bárcsak megmondaná valaki, hogy változtathassak. Lehet nem tett nekem jót, hogy szinte minden családtagom más országból való, az én keverékem nem nyeri el az átlag ember tetszését. Fene.
Na de ennyit az elméleti síkról, nyíljon már ki ez a szaros lift az isten szerelmére, vagy hamarosan az összes kanos férfi rám veti magát és csapnak egy grupit... remek kilátások a jövőmre nézve. Vajon ha meglengetnék egy kis pénzt a lift előtt hamarabb ideérne? Remek... tárgyakat akarok lefizetni. kicsit sem beteges, ááááh.
Aztán végre nyíltak az ajtók és én beiszkoltam. Gondoltam, ez aztán a főnyeremény. De aztán megszólalt egy pasi mögöttem és ugrottam egyet ijedtemben.
- Igen, a tetőre - Válaszoltam nehezen, nem tűnt egy életbiztosításnak a pasi mellett maradni, főleg ahogy nézett... Nem úgy tűnt,. hogy udvarias beszélgetésbe kívánna elegyedni, és ez hamar be is bizonyosodott, én azért még tettem egy udvarias kísérletet.
- Juliette-nek hívnak - Válaszoltam, és meg se rezzentem arra, hogy megnyomta az álljt. Igazából, ahogy végignéztem, nagyon helyes volt, de nem feltétlenül akartam vele bármit, így léptem egyet hátra kicsit ijedten, és a lift oldalának dőltem.
- Nem hiszem, hogy máris megérkeztünk volna - Csípkelődtem kicsit gunyorosan

Szószám;???? Zene; [You must be registered and logged in to see this link.] Noah-nak Very Happy Egyéb; Hopp, ez gonosz volt >.<
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Noah & Julie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noah & Julie   Noah & Julie Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 7:26 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
random sex whit you honey



Ahogy belépkedett a lány a liftbe, szememet kivillanó combján legeltettem. Széttépném én azt a harisnyát rajta, csak kerüljünk egy kicsit közelebb, csak záródjon be az ajtó. Szőke haja volt, bár nem éppen a szőkék a kedvenceim de szexre bármelyik jó. Bármelyiket megdugom, csak csillapítsák a vágyaim. Kék, fürkésző tekintetemet nem vettem le róla, szemem le-föl cikázott testén. Gyönyörű, kívánatos, és olyan aranyos. Már akartam akarom, azt akartam, hogy a nevemet nyögje, hogy sikítson, hogy keze a hajamba túrjon, teste hozzám tapadjon, a kezem bejárhassa puha bőrét, hogy orrom hajába fúródjon, de türelmesnek kell lennem. Nem ijeszthetem el, hogy rögtön rávetem magamat. Pedig megtenném, szívesen megtenném, de nem akarom, hogy hívja a rendőrséget, mert zaklatom.
– Juliette! - Ízlelgettem a lány nevét.
- Francia hangzása van.. - Néztem rá kíváncsian félredöntött fejjel. A franciák, igen jó emlékeim vannak velük kapcsolatban, és remekül teljesítenek az ágyban. Én ezt már csak tudom, mert voltam Virginevel, lefeküdtem vele, és imádtam, csak volt az a szörnyű dolog, és vége lett.. De itt ez a lány, alakja tökéletes, hangja selymes, és olyan aranyos.
Tetszett, hogy félt, hogy hátralépett egyet, hogy testét a liftnek nyomta.
- Biztosan megakadt a lift! - Néztem rá pimaszul, és a gombok mellé léptem. Félig a „falnak” dőltem, hogy ne tudja megnyomni a piros gombot. Eszem ágában sem volt továbbindulni. Szex lesz? De még milyen!
- Jól áll a ruha, de itt nagyon meleg lesz egy idő után, főleg, hogy nem tudjuk mikro indul el újra ez a fránya szerkezet! - Villantottam egy perverz vigyort, és a zakómhoz nyúltam. Határozott mozdulattal fogtam és a földre dobtam.
- Nekem már most melegem van! - Csóváltam a fejem türelmetlenül, és kioldottam a nyakkendőmet, majd azt is a földre dobtam. Az ingem gombjaihoz nyúltam, és előbb a kézelőt, majd a felső négy gombot gomboltam ki, megvillantva mellszőrzetemet.
– Segítsek vetkőzni? - Léptem közelebb, megnyalva a saját ajkamat. Tudatában voltam azzal, hogy drága tusfürdő és parfüm illatot sodortam felé, és hogy tolakodó voltam. Mert én ilyen vagyok a mindennapokban is, ilyen tolakodó, magabiztos és zaklató?
- Mond csak Juliette, mit keresel te itt egyedül? Vagy hozzám jöttél kedvesem? - Gyengéden elmosolyodtam, és még közelebb léptem. A távolság köztünk lecsökkent, csak egy karnyújtásnyira voltunk egymástól.
- Csak mert nagyon örülök ám neked! - Kacsintottam rá.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Noah & Julie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noah & Julie   Noah & Julie Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Noah & Julie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Julie and Cross
» Seraphina and Noah
» Julie ✽ the biggest bitch of life
» Ollie&Noah
» Francesca and Noah. your first one sex with me!!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-