KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Dwight Seather Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Dwight Seather Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Dwight Seather Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Dwight Seather Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Dwight Seather Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Dwight Seather Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Dwight Seather Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Dwight Seather Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Dwight Seather Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Dwight Seather

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dwight Seather Empty
TémanyitásTárgy: Dwight Seather   Dwight Seather Icon_minitimePént. Márc. 13, 2015 7:47 pm

Dwight Seather
Des Moines, Iowa, 1976.december.2[You must be registered and logged in to see this image.]
39
Grafikus, énekes
Media
Jonathan Davis
Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok:
- Érdekes személyiség
- Kedves
- Udvarias
- Nyugodt
- Leleményes


◆ negatív tulajdonságok:
- Nem erőssége a humor, azaz nem érti a vicceket se
- Gyakori a szorongás
- Érzékeny
- Néha nagyon nehéz a felfogása
- Álomkóros


◆ egyebek: más nincs.

Történet vagy szerepes példa


Mom forgive me, i'm your son


- Értsd meg, felkértek énekelni, muszáj elmennem arra a meghallgattatásra anya!
- Fiam, ha kilépsz azon az ajtón többet meg ne jelenj itt!
Csend ereszkedett. Anyám alvós köntösbe állt a konyhaajtónak háttal, én a bejáratnál cövekeltem le. Az összes cuccom nálam volt, néhány sporttáskába tuszkolva. Már jó pár napja érett ez a veszekedés. A nyugodt légkör ami apám halála óta eltűnt, most már izzó vaspálcává alakult. Anyám mindig is félt a magánytól, nem akart egy nagy házban egyedül élni, engem pedig mint egyetlen gyermekét a lágy szellőtől is óvott. Azonban a makacsságom egyre dühítette és mikor elakartam menni egy énekesi poszt betöltésére, elküldött otthonról. Nem tehettem mást.
- Ég veled, anya...szeretlek.
Kiléptem az ajtón és magam után becsukva kirohantam az utcára, keresve az első buszmegállót. Kint iszonyatos hideg volt, alig múlt el pár napja a tizenkilencedik születésnapom. December volt és rohadt hideg.
Az első saroknál se mentem tovább, mikor összerogytam egy ház előtt és sírva fakadtam. Egész életembe bűntudatom volt. Mert nem voltam jó tanuló. Mert több munkámból is kirúgtak már. Mert megbuktam az iskolában. Mert nem volt apám. Úgy éreztem mindenkinek csalódást okozok.
Két fickó arra jött, akik azt hívén, hogy hajléktalan vagyok odadobtak a lábam elég pár dolcsit.
- Szegény flótás.-mondta az egyik.- Tuti, hogy nemrég került utcára.
Tíz perc zokogás után tovább folytattam az utam és egy buszmegállónál várakoztam.

Két nap múlva...

A kosárpálya terem hatalmas volt, a cipőm az olvadt hótól csikorgott és nyikorgott mint az őrült. Ócska és régi Nike cipő volt, ami a pár nap alatt még jóban elszakadt és nyúzott lett. Belépve egy hatalmas asztal mögött pár srác ült, nemsokkal voltak nálam idősebbek.
- Helló.-köszöntem halkan és apró mosollyal.
- Üdv, testvér! Bemutatkoznál, légyszíves?-szólalt meg egy körszakállas srác kopasz fejjel.
- Dwight Seather vagyok.
- Értem...mondd hány éves vagy?
- Tizenkilenc vagyok.- válaszoltam.
Közben egy szőke hajú srác vigyorogva felém szólt.
- Hé, miért nem pakolod le a táskáid? Olyan görcsösen szorongatod, hogy mindjárt kitörik a kezed!
Erre halk nevetésbe kezdtek, én pedig félénk mosollyal elkezdtem lepakolni. Közben elkezdtem lepakolni, de az egyik kisebb táska kiszakadt és kiesett belőle nagyjából minden holmim. Szerencsére azokban csak rajzok voltak, amit az asztal mögött ülő srácok is kiszúrtak. A kopasz felém szólt.
- Hé, mutasd csak, mik azok!
Az egyiket a sok közül felkapva odabattyogtam hozzájuk majd letettem az asztalra. A rajzon egy háton fekvő oroszlán volt, amiből árnyék formájaként egy tagbaszakadt fickó mászik elő. A szőke srác elismerően füttyentett.
- Haver, ez aztán szép! Te rajzoltad?
- Öhmm...igen. Ebből éldegélek.
- Klafán néz ki.-vigyorgott egy fekete hajú srác.- És hol éldegélsz?
Kínos csend ereszkedett. Zavartan vakartam meg a fejem és kissé dadogva válaszoltam.
- Hát...izé...most ép-ép-éppenséggel...az utcán. Vagy egy szegény szálláson.
A srácok döbbenten bámultak rám, csak hosszú csönd után szólalt meg az egyikük.
- Úgy érted, csöves vagy?
- Hát...igen.
A kopasz srác szánakozóan bámult rám majd rekedt hangon megszólalt.
- És nálunk akarsz énekes lenni?
- Hát megpróbálkoznék.
Azzal engedélyüket nem kérve egy Korn számot elkezdtem énekelni. Gitár és dob, na meg basszer nélkül persze egyáltalán nem volt olyan jó mint az eredeti szám, de a végére mindegyik srác elégedetten bólintott.
- Na, milyen volt?-kérdeztem szerényen mosolyogva.
A kopasz összenézett a haverjaival majd válaszolt.
- Nos, a hangod nem rossz, személy szerint tetszett. DE! Sajnos mi erősebb hangú embert keresünk, aki jól tud hörögni. Nálad az ordítás megy jól, öhmm...Dwight. Viszont felajánlunk egy másik melót!
Érdeklődve húztam össze a szemem. A kopasz folytatta.
- Lehetsz, a "Blue Shine" vokálosa, illetve az album képek készítője.


Nem mondom, hogy túl híresek lettünk, de meg volt a magunk híre. Az énekesi posztot végül Michael Strawords vette át, aki viszont rövid időn belül kilépett. Azután egy évig én voltam az énekes, pontosabban az új albumig. Aztán jelentkezett szerintem a világ legszimpatikusabb sráca, Darren Ol' Zartron. A fickó Kanadából jött és szinte kapásból a legjobb barátom lett. Miután ő megjött a banda egészen más témákat kezdett, ahol egyenrangú partner lettem, hisz nem vokalista pozíciót kaptam, hanem második énekes. Duóba nyomtuk Darrennel. Ami hozzásegített a barátságunkhoz a sorsa volt. Ugyanolyan volt mint én, fél évig hajléktalan volt és semmihez nem értett szinte. Teszem hozzá mindkettőnknek lett egy saját mellékállása a bandába. Amíg én a grafikai dolgokat végeztem, ő javított minden cuccot.
Tizenkilenc év telt el azóta, a "Blue Shine" máig meg van, kicsit nagyobb hírünk lett, Amerikába kisebb rendezvényeken fellépünk. A munkám még mindig ugyanaz, bár az énekesi pozíció egyre jobban ereszkedik rám, mióta Darren érdeklődése elhajlott a gitár felé. Azóta anyámmal is jóba lettem, aki azóta egy angol öregúrral él együtt, bár a fickó miatt nem szívesen látogatok el hozzá. Azok a zsírdugók a fülébe, fúúj!


(Csak, hogy lásd: nekem is van humorom)

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Cédric S. Baillieu
Cédric S. Baillieu

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 46
◮ hozzászólások száma : 225
◮ join date : 2015. Jan. 23.

Dwight Seather Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dwight Seather   Dwight Seather Icon_minitimeSzomb. Márc. 14, 2015 12:27 am

Elfogadva!
Üdv a kis családunkban!
[You must be registered and logged in to see this link.]  im happy
  Gyarapodnak ám a zenészeink. O_O Lassacskán nem ártana valami koncertet is adni, vagy bekerülni a pletykalapokba...had olvasson rólatok a publikum - valami szaftosat. Very Happy

  Örülök, hogy végül happy end lett a meghallgatásból is, és az anyukáddal való viszonyod is helyrejött. Hiába az angol öregúr...lehet ő néha-néha díjazza azt a...khm...dugót. Razz

  Darren (hirdetett lesz?Very Happy) meg hiába kacsintgatott a gitározás fele...lehet az előzőnél is jobb duót hoznátok össze, úgyhogy csak hajrá hajrá, ne add/adjátok fel!

  Sipirc foglalózni, aztán már Tied is a játéktér!

[You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.]

U.i: A képet itt átméreztem.
Vissza az elejére Go down
 

Dwight Seather

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-