KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Lillie és Douglas Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Lillie és Douglas Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Lillie és Douglas Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Lillie és Douglas Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Lillie és Douglas Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Lillie és Douglas Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Lillie és Douglas Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Lillie és Douglas Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Lillie és Douglas Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lillie és Douglas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lillie és Douglas Empty
TémanyitásTárgy: Lillie és Douglas   Lillie és Douglas Icon_minitimePént. Ápr. 03, 2015 11:44 am

Mindennek megvan az ára. Minden éremnek két oldala van. Ilyen lehet egy átmulatott szombat éjszaka is, ami a legtöbb egyetemistának az "ereszd el a hajam" életérzést vonza magával, míg a szerencsétlenebbek egy gyorsétterem pultja mögött strázsálnak, hogy a szórakozásban megfáradt lelkeket némi gyorskajával változtassák vissza emberré.
Hősünk az utóbbi kategóriában foglalt helyet, hiszen vörös kötényében és eléggé viccesnek ható kis fehér sapkájában osztott ki két hamburgert az előtte igencsak billegális lábakon ácsorgó srácnak. Douglas nem alkotott véleményt a másikról, nem mert volna, hiszen amaz egy százkilencven centi magas, jó száz kilós izomagynak tűnt és hogy egy ilyennek akárcsak gondolatban is beszólni, no az teljesen lehetetlen volt!
- Csak azt tudnám, hogy te miért vagy itt? - tette fel a kérdés a konyhából kiszabadult srác, aki csak pár évvel volt idősebb Dougnál. Arcán lágy mosoly jelent meg, hiszen pontosan tudta, hogy a fiúnak kellett a meló, hogy fizesse az egyetemi életét. Az ösztöndíj rengeteg dologra azért nem volt elég, így kellett a keresetkiegészítés.
A srác nem várta meg a választ, hiszen egy kisebb csapat lépett be az ajtón, aki biztosan rendelni fognak, s neki pedig ismét hamburgereket kell majd sütnie a vaslapon.
- Sziasztok, miben segíthetek? - tette fel hősünk a kérdés, majd az üveges szemű fiatalok kicsit borgőzös hangon sorolták a tételeket. - Adhatom a burgereket extra menüben?
A háromból ketten elutasították a nagyobb sült burgonya és üdítő lehetőségét, a harmadik pedig bólintott és kért még egy almás pitét is.
- Olyat szarok majd ettől, hogy két hétig szellőztetünk! - tette hozzá a rendeléséhez, mely mindhárom fiatalt rettentő módon megnevettette. Douglas csak sóhajtott, pár gombnyomással varázsolni kezdett a kasszán és elkérte a megfelelő összeget. Miközben a kulagép kikereste a bankkártyáját, újra ellenőrizte az összeget, hiszen így hajnali négy felé már nem fogott annyira az agya. A kalkuláció rendben volt, nem hiába, hiszen matekból mindig is jó volt. Oktatnia kellene!
- A három menü, abból egyik extra és az almáspite. Fogyasszátok egészséggel és jó étvágyat! - búcsúzott el a hármaktól, majd új tálcát készített a kassza mellé, ahogyan a protokol megkívánja. Hajtogatott pár szalvétát, nyitott egy új zacskó szívószálat, hogy aztán visszaforduljon a kasszához, amikor meglátta őt.
Szőke volt és gyönyörű. Ez a két dolog azonnal szembeötlött neki, fejébe pedig apró szilánkként fúródott be a gondolat, hogy valahonnan ismeri őt. Nem tudta azonnal beazonosítani, de ahogy közeledett felé, úgy nyíltak a szemei egyre, hiszen a lány egyre csak jött, megállíthatatlanul. Az ő kasszájához.
~ Jól van Douglas, nyugodjál le! Idejön, rendel valamit, kifizeti, te odaadod, vége a történetnek. Nem kell minden egyes alkalommal szívrohamot kapnod, ha egy jó csaj jön a pulthoz. - próbálta magát csillapítani, de nem igazán jött neki össze. És különben is, honnan olyan ismerős?
- Sz-szia... Miben segíthetek? - tette fel a nagy kérdés, majd valamiért úgy érezte, hogy kell tennie valamit a kezével, így az előbb kibontott szívószálakat leverte a földre.
~ Ügyes vagy Douglas! - korholta le magát, majd egyre vörösebb arccal próbált valami mosolynak ritkán nevezhető grimaszt erőltetni magára.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Lillie Alvar
Lillie Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 33
◮ join date : 2015. Jan. 31.

Lillie és Douglas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillie és Douglas   Lillie és Douglas Icon_minitimeVas. Ápr. 05, 2015 5:20 pm

You’re so good to me

[You must be registered and logged in to see this image.]
Hétvége van és mint rendesen, ez az este a bulizásról szól. Minden remek, egyik ital csúszott le a másik után, még egy kis „gyorsítót” is toltam, jó fej embereket vetett mellém a sors, a zene is jó, panaszra egyáltalán nincs okom. Ráadásul ma szerencsére még az idegesítő nővérembe se botlottam bele, nem úgy, mint legutóbb. Mondhatni minden szuper. Egészen addig, míg hajnal felé nem érzem úgy, hogy menten rosszul leszek, ha nem eszek valamit. Sajnos az alkohol már csak ilyen. Mondjuk szerencsés alkatom van, nem igazán látszik meg rajtam, akármennyit eszem. De modellként oda is kell figyelnem, nem nézhetek ki akárhogyan. Mindenestre majd holnap leböjtölöm. Amúgy se ettem ma még semmit és ha nem akarom kidobni a taccsot, muszáj leszek beugrani a legközelebbi kajázóba, már ha folytatni szeretném még az estét. Ahhoz pedig abszolút korán van, hogy máris kidőljek! Kitipegek hát magas sarkaimon a klubból, át az úton, a szemben lévő gyorskajáldába. A hideg levegő eléggé kiszellőztette a fejemet, míg odaértem, így talán nem is tűntem annyira részegnek. Legalábbis nekem nem tűnt fel, hogy annyira bizonytalanul járnék és úgy éreztem, még a folyékony, értelmes beszéd is menni fog simán. Szerencsére nem voltak sokan ilyen késői órán. Ahogy körbepillantottam, az egyik kassza éppen üresen állt, oda is léptem hát. A pult mögött egy korombeli, talán csak valamivel fiatalabb, égővörös hajú srác állt.
[You must be registered and logged in to see this image.]
- Hello! Egy sajtburger menüt szeretnék, light kólával… - miközben leadtam a rendelésem, mondatom végét elnyomta azonban a leeső tálcák robaja. A srácon láttam, hogy zavartan ugrik és szedegeti fel a földre eset tárgyakat.
- Szóval, egy sajtburger menü lesz, light kólával – ismétlem meg az előbb elmondottakat és mivel látom a fiún, hogy mennyire ideges az előbbi bakitól, hiszen az arca is olyasmi színben játszik, mint a haja, egy kedvesnek szánt mosollyal is megtoldom a mondandómat, ahogy ránézek, ezzel is igyekezve kicsit oldani a zavarát. Legalábbis én ezt szándékozom elérni vele.
tag: Douglas ~ set: [You must be registered and logged in to see this link.] ~ notes: Bocsi a késésért! ❤
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lillie és Douglas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillie és Douglas   Lillie és Douglas Icon_minitimeVas. Ápr. 05, 2015 10:24 pm

Hogy a tálcákat is leverte volna, ezt csak most vette észre, s így már értelme is volt a hangrobajnak, amit el kellett szenvednie az étteremnek. A szívószálak nem okoztak volna ekkora felfordulást, de mindegy is, hiszen neki kell majd összeszednie az egészet, akkor is ha a tálcák is áldozatul estek a bizonytalanságának.
Örült annak, hogy a szőkeség megismételte a rendelését, hiszen elsőre nem értette, másodszorra pedig csak alig. Annyit viszont ki tudott hámozni az egészből, hogy sajtburger menü és egy kóla. Meg is lepődött, hogy egy ilyen csaj nem light kólát rendel, szinten az ilyen csajok mindig light kólát rendelnek, de egy picit most még jobban megtetszett neki a másik, hogy szembe mer nézni a kalóriákkal.
- Bocsi a felfordulásért... - mosolygott vissza a mosolyra, de amíg a lánynak tökéletes, ezer wattosan világító, csábítóan tökéletes arcvonások jelentek meg az arcán, addig neki valami határozottan visszataszító. Mármint ő úgy érezte, hogy ocsmányul nézhet most ki, úgy inkább belebújt a kasszába és pötyögött párat. - Szóval egy menü és a kóla. Ajánlhatok desszertet?
A válaszhoz mérten vette fel az újabb rendelést vagy felejtette el az egészet, miközben még mindig azon járt az agya, hogy honnan volt az előtte álló olyan ismerős. Nem hitte volna, hogy egy ovis társa lett volna; vagy egy régi ismerős az iskolai szerepjátszós klubból; és szinte kizárta volna azt is, hogy egy régen elfeledett rokon lett volna.
- Öt dollár hetvenkilenc cent. - nyújtotta a kezét, majd ha megkapta az étel ellenértékét, akkor azt jegyezte a kasszában és még vissza is adott, ha többet kapott volna. A rendelést leadta, majd egy le nem esett szívószálat tett a le nem esett tálcára, amit egy földre nem került szalvétával egészített ki. Pörgött az üdítőautómata mellé, majd megnyomta az általa megfelelőnek ítélt gombot, hogy kifolyasson egy közepes adag kólát, aztán a sültkrumpli felé mozgott és szintén egy közepes adagot mért ki egy papírkosárba. Mire visszaért, az üdítő lefolyott, s a pohárra egy műanyag tetőt tett. Amint az előkészíett tálcára tette a két tételt, a sajtburgerért ugrott és az esetleges desszerttel együtt a többi mellé pattintotta.
- Fogyaszd egészséggel és jó étvágyat! - köszönt el, majd amikor elfordult a lány, szinte összeesett, annyira dobogott a szíve az idegességtől.
- Douglas, gyere csak ide! - az éjszakás műszakvezető rendelte magához, aminek eleget tett. - Nem ajánlottad fel neki az extra menüt. Máskor ne forduljon elő! És most irány takarítani, a selejteket pedig majd levonom a béredből...
Hősünk csak rázta a fejét, majd leguggolt és elkezdett takarítani. Nem mert volna ellenkezni, így inkább szolgaian megtett mindent, amit mondtak neki. Csak az a fránya vörösség múlna már el az arcáról!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Lillie Alvar
Lillie Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 33
◮ join date : 2015. Jan. 31.

Lillie és Douglas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillie és Douglas   Lillie és Douglas Icon_minitimePént. Ápr. 10, 2015 12:48 am

You’re so good to me

[You must be registered and logged in to see this image.]
Bár tényleg elég éhes vagyok már, annyira nem érzem magam rosszul, hogy különösebben ingerült legyek. Különben is, minek torkolljam le szegény srácot, mikor már így is láthatóan zavarban van a felfordulás miatt, amit figyelmetlenségében okozott. Mindenki szokott bénázni néha, nem kell ezen kiakadni szerintem. Elnéző mosollyal nézek vissza a szemlátomást ideges fiúra, aki egy elég erőltetettre sikerült vigyorgással igyekszik valamelyest oldani a helyzetet.
- Semmi gond. Mindenkivel előfordul az ilyesmi – válaszolom nyugtatásképpen és türelmesen várom, hogy feldolgozza az agya az információt, amit a rendelésem jelent és bepötyögje azt a gépbe.
- Nem, köszönöm. Ennyi lesz – adok feleletet a beidegződött kérdésére. Az alkoholra nemigen kívánok semmi édeset enni, meg egyébként is, már így is elég sok lesz a pluszkalória. A szemébe nézve még egyszer rámosolygok, ahogy átnyújtom neki a kért összeget. Nem hal bele az ember részegen se, ha kedves embertársaihoz, szerintem. Már ha ők is normális stílusban szólnak hozzám. Ez a srác pedig bőven ebben a tartományban mozog. Valahol még aranyosnak is találom, ahogy ügyetlenkedik buzgalma közepette. Ki tudja, talán nem régóta dolgozik itt, azért akar ennyire megfelelni…
[You must be registered and logged in to see this image.]
- Köszönöm. Szia! – mondom, mikor megkapom a rendelésemet és a tálcámmal az egyik sarokasztalhoz telepszem és rá is vetem magam a sajtburgeremre. Határozottan jól esik kissé már részeges gyomromnak a gyorskaja. Evés közben belekortyolok a szívószálon keresztül az italomba is, ekkor azonban összeráncolom a szemöldökömet. Még egy kis kortyot iszok belőle, hogy bizonyos legyek. Aztán felállok és visszasétálok a pulthoz. Az előbb kiszolgáló vörös srác éppen befejezi a rumli takarítását, mikor odalépek.
- Ne haragudj, én light kólát kértem, ez pedig nem az. Ki tudnád cserélni? – próbálok minél udvariasabb hangot megütni, remélem nem hallatszik ki számonkérés a hangomból. Zavarban volt és nem figyelt eléggé, ennyi. Nem akarok hisztis libának tűnni, vagy ilyesmi, de a sima kóla ízét egyszerűen nem szeretem. A sajtburgert meg a sült krumplit meg csak le kéne öblíteni majd valamivel a végén.
tag: Douglas ~ set: [You must be registered and logged in to see this link.] ~ notes: Bocsi a késésért! ❤
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lillie és Douglas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillie és Douglas   Lillie és Douglas Icon_minitimePént. Ápr. 10, 2015 11:54 am

Még a földön volt, amikor meghallotta a lány hangját. A baleset utolsó maradványait tűntette el egy fekete kukászacskóba, és már éppen állt volna fel, amikor a hang mellé az arcot is megpillantotta. És akkor jó neki a felismerés...
- Glamour magazin tavaly decemberi száma, hetvenkettedik oldal... Fekete csipkemelltartó és -tanga, combfix és...
Ebben a pillanatban szakította félbe önmagát, amikor a füléig is eljutott, hogy mit mond éppen a szájával. Ettől hirtelen olyan vörös lett, mint az a Mikulás sapka, amit Lillie viselt azon a képen.
Szemeit lecsukta és hirtelen olyan picike szeretett volna lenni, ami elfér a kasszapult alatt. S ha már odakerült volna, akkor körülbelül sosem jött volna ki onnan, hiszen eléldegélt volna a lepotyogó sült krumplikon, amiket a vendégek rúgnak be oda.
- B-bocsánat. - sütötte le a szemeit, majd hosszú másodpercekig örlődött magában, hogy mégis hogyan lehetett képes erre. Viszont felismerte a lányt, és magyarázat is van arra, hogy miért.
Édesanyja szerette az ilyen női magazinokat és voltak, amiket ő is el szokott olvasni. Persze, csak a cikkek miatt nézte végig többször a lengén öltözött lányok képeit, csak és kizárólag a horoszkóp miatt hordta magával a fürdőszoba magányába és a csodálatosan fotózott ruhák anyagát próbálta eltalálni, amikor simogatta a modellek képeit.
Csendben kellett volna maradnia, amikor felismerte a másikat, s most megszégyenülten állt fel, hogy elmenjen az üdítőautomatához. Light kólát nyomott a gépen, kétszer is ellenőrizte, majd amíg a frissítő nedű csordogált az adagolóból, egyszer sem fordult hátra. Kezeit tördelte az öle előtt, majd amikor végzett a masina, műanyagtetőt tett a papírpohárra és lehorgasztott fejjel lépdelt vissza a lányhoz.
- Sajnálom a félreértést. - nem nézett a másikra, nem kereste a szemkontaktust, csak várta, hogy a másik végre ellépjen a kasszától. Már nagyon ki kellett mennie a friss levegőre, mert úgy érezte, hogy még egy percet el kell töltenie a gyorsétterem gőzöktől és forróságától terhes atmoszférájában, akkor elájul.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Lillie Alvar
Lillie Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 33
◮ join date : 2015. Jan. 31.

Lillie és Douglas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillie és Douglas   Lillie és Douglas Icon_minitimePént. Május 01, 2015 9:42 pm

You’re so good to me

[You must be registered and logged in to see this image.]
Visszamegyek a pulthoz helyrehozatni az elrontott rendelést, és megszólalásom után a pultnak támaszkodva várom, hogy a srác felegyenesedjen és eleget tegyen a kérésemnek. Ahogy azonban felnéz és találkozik a tekintetünk, először nem is igen tudom hova tenni, amit mond. Kissé furán, összevont szemöldökkel nézek rá, mire végre eljut a tudatomig és sikerül feldolgoznom az információt. Valószínűleg felismert és azt ecseteli, honnan. Én a magam részéről nem tudnám megmondani ilyen pontosan az oldalszámot, de tény, hogy a Glamour-ban jelentek meg képeim, sőt, így még az a bizonyos tavaly karácsonyi fotózás is rémlik. Jó kis pénzt kaptam érte. Elsősorban női magazin, de nyilván elkerülhetetlen, hogy hozzá hasonló, a felnőttkor küszöbén álló srácok is csorgassák alkalmasint a nyálukat azokat a képekre. Meg talán nem is csak a nyálukat… De ez engem végső soron sosem zavart különösebben. Tisztában vagyok az adottságaimmal és ez igazából nekem a legkevésbé sem fáj. Mire azonban összerakom a puzzle darabjait a fejemben és érdemben reagálhatnék bármit arra, amit mond, már idegesen, fülig vörösödve el is fordul az italautomata felé, hogy javítsa hibáját. Kissé hamiskás mosoly szalad át közben az arcomon.
[You must be registered and logged in to see this image.]
- Semmi probléma, mindenkivel előfordul. Köszönöm szépen – úgy veszem el tőle a poharat, hogy ujjaim mintegy „véletlenül” hozzáérjenek az övéihez és még rá is kacsintok egyet, mielőtt elfordulnék és csípőmet kicsit a szokásosnál jobban ringatva lépkedek vissza az asztalomhoz. Reményeim szerint ez még jobban zavarba fogja hozni. Valamiért szórakoztat a helyzet. Ha már így alakult, ne csak a régi képeim látványa égjen bele az agyába. Magamban remekül szórakozom az elképzelésemen és a talán még tovább növelt idegességén.
tag: Douglas ~ set: [You must be registered and logged in to see this link.] ~ notes: Bocsi a késésért! ❤
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lillie és Douglas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillie és Douglas   Lillie és Douglas Icon_minitimeHétf. Május 04, 2015 11:37 pm

Rengeteg szempontot tekintve Douglas Hamilton egy felnőtt férfi volt. A főiskolai jegyei bár nem voltak kitűnőek, azért benne volt a felső öt százalékban, amit elhivatottságának és szorgalmának köszönhetett. Szinte teljesen önellátó volt, hiszen otthonról igen kevéssel tudták csak támogatni, így az ösztöndíj mellett munkákat kellett vállalnia, melyeket teljes odaadással és pontossággal végzett. Betegségét méltósággal és figyelemmel viselte el, s mivel ellene nem tudott semmit sem tenni, így betartotta annak minden apró kis szabályát.
- Ha egy lány így kacsintana rám és dobna egy ilyen mosolyt, akkor biztosan odamennék hozzá és lesmárolnám. - Miguel hangja rántotta vissza a valóságba, hiszen még mindig azt az ujjpercét morzsolgatta, amit Lillie az imént "véletlenül" érintett meg. Nézte a ringó csípőt, a tökéletes alakot és csak sóhajtozni tudott.
- Biztos kiröhögne...
- Addig nem tudhatod, amíg ki nem próbálod. - csettintett egyet a szájával a szakács, majd Douglas vállát kezdte verni. - De ha neked nem jön be a csaj, akkor majd kezelésbe veszem én!
Nevetett fel, s amikor meglátta hősünk szemében a félelmet, akkor még hangosabb lett a kacaja. Miguel persze nem gondolta komolyan, hiszen ő kapcsolatban élt és ha Lola fülébe jutott volna, hogy egy másik nővel kavar, akkor több nővel nem kavarna utána... Mondhatjuk a fickó életének szerelmét kissé féltékenynek.
- Mit veszíthetsz?
Igaza volt a munkatársának, mit veszíthet? Hiszen csak egy lány, aki olyan gyönyörű volt, hogy egy újságban szerepelt, hogy férfiak tízezreinek volt és még mindig a vágyálma, aki egyetlen apró kis mosollyal jéghegyeket tudna felolvasztani, akinek tekintetében évszázadokra el tudna veszni... Igen, és vele kéne most beszélnie.
- Mit veszíthetsz Douglas? - mosolygott a szakács, majd eltűnt a csapóajtó mögött, hogy visszatérjen a konyhába a vaslaphoz és a hamburgerekhez.
- Mindent... - s itt ötköztek ki azok a pontok, amik alapján Douglas Hamilton még mindig gyerek volt. Például órákat tudott azon agonizálni, ha fel kellett valaki ismeretlent hívnia: eljátszotta a beszélgetést, több szálat is előre megtervezett, hogy aztán végül másfél percben elintézzen mindent. Félt nagyobb tömegekben felszólalni, s attól még jobban rettegett, hogy valakivel egyedül legyen, különösen ha az a valaki egy nő volt.
~ Miért vagy ennyire nyúl?! - korholta le magát, majd kiviharzott a pult mögül, csak annyit mondva az éjszakás műszakvezetőnek, hogy pihennie kell. Lillie pontosan láthatta, hogy merre megy, hiszen előtte robogott el, majd a főbejáraton kicsattanva lépdelt el balra, az étterem mögötti sikátorba. Ide szokott bújni, amikor egyedül akart lenni, ahol kisírhatta magát, ahol nem zavarta senki sem az önsajnálatban. S most is bőgött, mint egy kis csitri, akivel nagyon kitolt az élet...
- Szevasz Doug! Nem jössz bebaszni? - köszöntötte az egyik csoporttársa, de hősünk nem válaszolt, csak támasztotta továbbra is a falat és törölgette a könnyeit.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Lillie Alvar
Lillie Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 33
◮ join date : 2015. Jan. 31.

Lillie és Douglas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillie és Douglas   Lillie és Douglas Icon_minitimeKedd Május 19, 2015 2:09 am

You’re so good to me

[You must be registered and logged in to see this image.]
Visszabillegek jól megérdemelt light kólámmal az asztalomhoz és a sajtburgeremhez, és folytatom a falatozást. Szinte már el is felejtem az iménti kis közjátékot a vörös hajú eladófiúval. Elszórakoztam rajta egy kicsit, de már az evés jobban leköt. Ha később eszembe jut, talán lesz egy kellemes emlék, amin elmosolyodom és ennyi. Vagy csak pár szórakoztató perc, ami az idő és a feledés homályába vész, de mindegy is. Nem kell az életet túl komolyan venni. Feldobta az estémet, ennyi elég. Én legalábbis lezártnak tekinteném a témát… ha néhány perccel később nem látnám elviharzani az asztalom mellett a srácot. Feldúltnak tűnik, mintha kicsit könnyfátyolos is lett volna a szeme, amennyire láttam. Hirtelen megsajnálom egy kicsit. Meg rosszul is érzem magam. Mi van, ha nagyon letolták a felfordulás miatt, meg hogy elrontotta a rendelésem és most ezért akadt ki ennyire szegény? Végül is lehet, valami kiállhatatlan főnöke van, aki minden kis baki miatt letolja. Rossz érzéssel tölt el a gondolat, hogy esetleg én lehetek az oka. Igazán nem akartam, hogy így legyen! Mivel éppen befejeztem a menüm elfogyasztását, a tálcát odaviszem a szemeteshez, majd kisétálok a fiú után az étteremből. Ahogy az üvegen keresztül láttam, mintha balra ment volna, arrafelé veszem hát az utam én is. Fülelek és mintha az étterem mögötti sikátor felől hangokat hallanék. Megindulok hát arra. A sötétben nem látok ugyan tökéletesen, de a halovány utcai világításban mintha az iménti vörös eladósrácot látnám a falnál kuporogni, előtte pedig egy már kissé ittasnak látszó másik fickó áll és néz le rá.
[You must be registered and logged in to see this image.]
- Ne haragudj, hogy alkalmatlankodok, de minden oké? Olyan feldúltan szaladtál ki az előbb, azért kérdezem. Ugye nem szidtak le nagyon? Mármint, a light kóla miatt… - szavaimat a vöröskéhez intézem, ahogy közelebb megyek hozzájuk.
tag: Douglas ~ set: [You must be registered and logged in to see this link.] ~ notes: Bocsi a késésért! ❤
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lillie és Douglas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillie és Douglas   Lillie és Douglas Icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 9:16 pm

Már éppen válaszolt volna egy értelmes arckifejezéssel az életét megnehezítő, alkoholtól mámoros hangulatban tivornyázó csoporttársának, amikor a lány megelőzte. Az a szépséges és gyönyörű lány utánajött és törődik vele. Pólójának rövid ujjába törölte az arcát, szeméből kipattintotta a könnyeit, majd próbált felegyenesedni, de illuminált ismerőse nem engedte egyelőre.
- Te Doug, baszódjál meg, nem is mondtad, hogy ennyire fullos a bulád! - Saul, merthogy így hívták a barmot, aki itt hangoskodott a sikátorban, ezzel az elismeréssel fordult Lillie felé, majd próbálta bedobni csábos vonzerejét és elkezdett csücsöríteni, whiskeytől karcos szájszaggal. - Szevasz bébi!
Vigyorgott fel újra, majd folytatta. - Miért buksz az ilyen nyúlbélákra? Nézz csak rám... - Saul levette vörös pólóját, majd a büszkeségtől dagadó izmokkal pózolt a lány előtt. Hiába na, szép egy alfahím volt, ami egy amerikai foci játékostól elvárható volt. Beszélték róla, hogy egyszer még az NFL-ig el fog jutni, ha megtartja a formáját és nem sérül le. Most azonban ezzel volt a legkevésbé elfoglalva, helyette inkább Lillienek próbált imponálni a keményre gyúrt felsőtestével. - Na mi van suna? Itt hagyjuk ezt a szardarabot és összerakjuk, amink van?
- Azt hiszem...
- Ha jól emlékszem, tőled a fasz sem kérdezett semmit sem! - horkant fel Saul, amikor Douglas közé és Lillie közé próbált állni, majd a horkanást egy taszítás követte, olyan emberesen lábról leterítős.
Douglas fájdalmas nyögéssel terült el a sikátor aszfaltján, majd nyöszörögve kezdett feltápászkodni. Fájt neki mindene és a legszívesebben elszaladt volna, hogy a színét se lássák soha többet, de ez a lány megkérdezte tőle, hogy minden oké? És az ember, a férfi nem megy el egy olyan nő mellett, nem hagyja sorsára azt, aki megkérdezte tőle, hogy minden oké? Így hát maradt és ha lehetősége adódik, akkor támad. Mint egy menyét. Lesből és kegyetlenül!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Lillie és Douglas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillie és Douglas   Lillie és Douglas Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Lillie és Douglas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lillie&Ivy
» Evalynne és Douglas
» Alexis és Douglas
» Zoey x Douglas
» Lillie és Anissa

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-