KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Sage M. Novak Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Sage M. Novak Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Sage M. Novak Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Sage M. Novak Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Sage M. Novak Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Sage M. Novak Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Sage M. Novak Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Sage M. Novak Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Sage M. Novak Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Sage M. Novak

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sage M. Novak Empty
TémanyitásTárgy: Sage M. Novak   Sage M. Novak Icon_minitimeKedd Ápr. 07, 2015 10:54 pm

Sage Matthew Novak
1990. jan. 8., Washington D.C.[You must be registered and logged in to see this image.]
huszonöt
hotellánc-örökös, zenész
civil
Matthew Hitt
Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok: ambiciózus, tehetséges, karizmatikus, céltudatos, meggyőző


◆ negatív tulajdonságok: lusta, rendetlen, forrófejű, haragtartó, arrogáns


◆ egyebek:
- nikotinfüggő
- van egy macskája, Miles
- amikor semmi dolga, képes napi 14-16 órát is a számítógép előtt tölteni
- nincs fent semmilyen közösségi portálon, ellenben a tumblr account-ja zseniális (legalábbis ő ezt mondja róla)
- 17 éves volt, amikor elszökött otthonról és lemondott az örökségéről; ennek ellenére a szülei nem írták őt ki a testamentumból, így most minden célja megszabadulni a potenciálisan nyakába szakadó hotellánctól

Történet vagy szerepes példa
- Hé, Miles.
- ...
- Igazad volt, Ellie rendkívül rossz választás volt. Először megitta a whiskymet, aztán lenyúlta az utolsó fél doboz cigimet, ráadásul az ágyban is pocsék volt... Juttasd eszembe, miért is hívtam fel?
- ...
- Ja, tényleg. Magányos voltam, az internetet pedig kikapcsolták, mert nem fizettem ki a számlát ebben a hónapban. Szent igazság. Holnap azt is el kell intézni, meg találni valami munkát...
- ...
- ...egyébként tudtad, hogy anyám keresett legutóbb? Hívott néhányszor, de nem vettem fel, mert épp dolgoztam. Szerinted vissza kéne hívnom?
- Miau.
- ...egyáltalán mi a faszért beszélek én egy macskához?


- Hé, Sage.
- Hm?
- Ellie hívott.
- És?
- Azt mondja, a te gyerekedet várja.
- Hazudik.
- De azt mondta, rajtad kívül senkivel sem volt az elmúlt pár hónapban...
- Hazudik.
- Honnan tudod?
- Csak tudom.
- Fel kéne hívnod és megbeszélni ezt vele. Mi van akkor, ha ez tényleg a te gyereked? Legyünk őszinték; le vagy égve, a BLAST széthullott, miután a basszusgitárosotok lelépett, te pedig egy lepukkant külvárosi ház omladozó tetőterében élsz és az időd nagy részében a macskáddal beszélgetsz. Ez nem normális. Fel kéne nőnöd, családot alapítani...
- Mondja ezt a harminckét éves, háromszor elvált bártulajdonos, aki jelentéktelen összegért bérli nekem ezt a lakást és minden második este leitat. Ez most komoly?
- Nem akarom, hogy megismételd a hibáimat, Sage. Amióta csak elszöktél otthonról, nálam laksz, nem gondolod, hogy valamivel hálásabbnak kéne lenned?
- Nem elég neked, hogy heti négyszer hálás vagyok?
- Hívd fel Ellie-t és beszéld meg vele a dolgokat, és akkor nem nyaggatlak majd többet.
- ...
- Nem hagylak békén, amíg fel nem hívod. Hajrá.
- És ha heti ötször lennék hálás azért, hogy lakhatok nálad?
- ...
- Tudom, hogy akarod.
- Juttasd eszembe, miért is fogadtalak be annak idején?


- Miért akarsz kriminálpszichológus lenni?
- Ugyanazért, amiért te zenész. Mert ez az álmom.
- Csak tudod, én az enyémet már feladtam egy ideje. Most alkalmi munkákból élek egy lepukkant bár fölött, a macskámmal beszélgetek és próbálok megszabadulni egy több milliárdot érő örökségtől... Ez hivatalosan is őrültté tesz, biztos vagy abban, hogy a lakótársam akarsz lenni? Sosem adtam fel hirdetést, ráadásul a másik szoba még rosszabb állapotban van, mint az, amelyiket láttad azon a random házibulin, amit szerveztünk. Biztos vagy abban, hogy be akarsz költözni?
- Nézd, nincs pénzem albérletre, és amíg nem találok munkát, addig esélyem sincs semmire. Nem akarok a hajléktalanszállóról bejárni egyetemre... Szóval?
- Nem hiszem, hogy ez jó ötlet lenne. Miles nem szereti az ismeretleneket.
- Elfelejted, hogy megbarátkoztam vele legutóbb.
- Nem.
- Miért?
- ...
- Takarítok majd helyetted.
- ...
- Tudok főzni.
- ...mit mondtál, mikor akarsz beköltözni?

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Cédric S. Baillieu
Cédric S. Baillieu

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 46
◮ hozzászólások száma : 225
◮ join date : 2015. Jan. 23.

Sage M. Novak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sage M. Novak   Sage M. Novak Icon_minitimeSzer. Ápr. 08, 2015 11:40 pm

Elfogadva!
Üdv!

  Be kell valljam, már nagyon vártam, hogy elkészülj. Mikor még a ,,béta verziós” személyiségnél máshogy volt az egyebek rész, akkor úgy éreztem, azonnal lecsapok majd rád egy másik énemmel. Very Happy

  Mikor először megpillantottam az előtörténeted, kissé elcsodálkoztam, hogy hát ez meg milyen kurta így! Shocked Aztán hangosan felnevettem a macskával való beszélgetésed során.
  Ismét szuper formában mutattad be az életed apróbb, mégis lényeges eseményeit; úgyhogy hatalmas pirospont!
A helyedben hatszor átgondolnám, hogy valóban lemondanék-e arról az örökségről...el lehet azt majd adni. Razz

  Rengeteg zenészpalánta kószál errefelé, úgyhogy lehet valaki a legváratlanabb pillanatban fog érdeklődni utánad. Wink

  Nyomás foglalózni, eztán már Tied is a játéktér! És sok sikert az álmod eléréséhez!

[You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
 

Sage M. Novak

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-