KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Aaron ...... Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Aaron ...... Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Aaron ...... Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Aaron ...... Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Aaron ...... Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Aaron ...... Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Aaron ...... Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Aaron ...... Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Aaron ...... Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Aaron ......

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Aaron ...... Empty
TémanyitásTárgy: Aaron ......   Aaron ...... Icon_minitimePént. Ápr. 24, 2015 9:08 am

Aaron ....
Play by: Sam Claflin
Kor: 28
Csoport: Addicts (vagy bármi mást is elfogadok, ami egy kicsit rosszfiús) Razz
Foglalkozás: tetováló, azonkívül meg nem nagyon van szüksége munkára, hiszen az apja pénzeli rendesen
Passion: Userre vár
Egy féreg vagy! Két és fél év után, az eljegyzés elött egy hónappal, kaptalak rajta egy csámpás, szőke, cicababával. Nem számítottál rám, megleptelek, csak éppen azt nem tudom, hogy melyikünk lepődött meg jobban: te vagy én?! Mindegy is! A lényeg, hogy azóta semmi közünk egymáshoz, semmit nem is tudok rólad, már lassan két hónapja. Gyakran hívogatsz, de sosem veszem fel, valahogy nem vagyok kíváncsi a mondandódra. Neked köszönhetően utálom az összes létező női lényt ebből a városból, főleg, ha az  a nő még szőke is.
Egy tipikusan olyan srác vagy, akiért a nők bolondulnak - mégis bíztam benned, mégsem gondoltam volna, hogy nem vagyok elég neked -. Szőkés, borzos haj, kék szem, tetoválások, motor, nemtörődömség, sőt, TE magad is tetoválásokat csinálsz. Melyik lány ne vetne szemet egy ilyen férfire? Mindig azt mondtad, hogy szeretsz, sőt, megesküdtél, hogy az a szőke liba volt az első félrelépésed. Arra hivatkoztál, hogy veszekedtünk azelött éppen, de mi sokszor hajba kaptunk a kapcsolatunk alatt, mégis mindig megoldottuk. Vagy minden összevezésünk után, haza vittél egy szőkét? Egyébként meg többnyire nálad éltem, csak ritkán mentem haza a szüleimhez. Szakításunk óta persze annyi eszem volt, hogy a lehető legtávolabb költözzek tőled, hogy véletlenül se találkozzunk at atcán.
Ami a jellemedet illeti... Sosem találkoztam még hozzád hasonlóval. Téged nem érdekelnek a törvények, mindig azt teszed, amit jónak látsz. Szereted élni az életedet, a rendőrséggel is sokszor volt már meggyűlve a bajod.
Minden mást az alkotóra bíznék, várlak Cool  !
Aaron ...... 9FXRfmr
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Cédric S. Baillieu
Cédric S. Baillieu

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 46
◮ hozzászólások száma : 225
◮ join date : 2015. Jan. 23.

Aaron ...... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aaron ......   Aaron ...... Icon_minitimePént. Ápr. 24, 2015 10:33 am

Elfogadva!
A megadott adatok alapján a karaktert elfogadjuk!
Vissza az elejére Go down
 

Aaron ......

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Keresek... :: Karakterkereső :: Megalkotott karakterek-