KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Brigitte E. Saint-Venant Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Brigitte E. Saint-Venant Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Brigitte E. Saint-Venant Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Brigitte E. Saint-Venant Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Brigitte E. Saint-Venant Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Brigitte E. Saint-Venant Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Brigitte E. Saint-Venant Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Brigitte E. Saint-Venant Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Brigitte E. Saint-Venant Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Brigitte E. Saint-Venant

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Brigitte E. Saint-Venant
Brigitte E. Saint-Venant

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 29
◮ hozzászólások száma : 8
◮ join date : 2015. Jun. 06.

Brigitte E. Saint-Venant Empty
TémanyitásTárgy: Brigitte E. Saint-Venant   Brigitte E. Saint-Venant Icon_minitimeSzomb. Jún. 06, 2015 8:32 pm

Brigitte E. Saint-Venant
Franciaország, Párizs  1994. 07. 16.Brigitte E. Saint-Venant Anna_margaret_instagram_aMpN0my7.sized_www.kepfeltoltes.hu_
21
Egyetemi tanuló
Addicts
Anna Margaret
Karakter személyisége
◆ Pozitív tulajdonságok:
Bátor, energikus, segítőkész, általában másokkal kedves, magabiztos, életvidám, feltalálja magát

◆ Negatív tulajdonságok:
Izgő-mozgó, akaratos, adrenalinfüggő, türelmetlen, makacs, nagyszájú

◆Egyebek:
- Nővére Charon, sokat segített neki mióta elvesztette lábát.
- Édesszájú
- Kedvenc helye Hawaii, mert ott sok lehetőség van kielégíteni adrenalinfüggőségét.
- Cigizik
- Tud gitározni
Történet vagy szerepes példa
Valószínűleg teljesen hülyének néz engem a nővérem, mondjuk már megszoktam. Mióta kamaszodni kezdtem, azóta ég bennem a vágy az adrenalinért. Ez miben nyilvánul meg? Szeretem az extrém sportokat. De tényleg. Bolondulok értük. Kezdetben még csak lazább dolgokat próbáltam, majd fokozatosan merészkedtem a mély vízbe, így mostanra már eljutottam odáig, hogy szinte bármibe belefogjak, az ejtőernyőzéstől, a free running-ig. Persze egyik simán megy, míg a másik esetében általában kórház a vége. A lényeg, hogy legyen valami, mert ha nem kapom meg a heti, netán két heti adagomat, akkor a hajamat tépem.
Már lassan két hete Hawaii-n tartózkodunk a haverokkal. Ez a tíz-tizenkét fős társaság olyan, mintha családtagok gyűltek volna össze, de nem. A gének nem közösek, viszont a hobbi már annál inkább. Együtt szoktunk szórakozni, hülyülni és persze olyanokat csinálni, melyek normál embereknek eszébe sem junta.

- Kész vagytok már?  Hihetetlen, hogy mennyire csigák vagytok. – Mondom a szutyorgóknak türelmetlenül. Én már teljesen be vagyok zsongva, ugrása készen állok az ajtóban, kötelekkel és bukósisakokkal a kezemben.
- Na végre. – Hagyjuk el a hotelt és a kocsikba beszállva indulunk a dzsungel felé. Az erdő szélénél azonban megállunk, az autókkal nem lehet tovább menni. Kézbe kapva a felszereléseket, főként a köteleket, csigákat, mindenféle biztosítócuccokat bevágtatunk az erdőbe. Már az elmúlt napokban kiszemeltük a helyet, ahol tervünket megvalósítjuk. Odaérve elsősorban a pasik elkezdik a munkálatokat, felviszik a fára a biztosítókötelet és a többit, majd mindent elvégzünk, ami egy ilyen akció előtt szükséges.
- Biztonságos? – Kérdezem az egyik brazil haveromtól, aki rögtön rávágja nevetve, hogy amit mi csinálunk, az sosem az.
- Ebben nem is kételkedem. - Izgulok, ég bennem a vágy, már annyira akarok ugrani.
- Nem én leszek az első. – Igaz, hogy bátornak tartom magam, mégsem vállalkozok elsőnek. A brazil, akinek fejében megszületett a mai nap, megragadja az első lehetőséget. Miután két haver felvontatja a fára, kis szöszölés után elrugaszkodik és elengedi magát. Hála istennek minden úgy történt ahogy azt szerettük volna.
- Én! Én leszek a következő! – Jelentem ki határozottan, úgy, hogy a többieknek esélyük se legyen ellenkezni. Gyorsan megigazítom biztosítékom, majd engem is felvontatnak a magasba. Felérve megkapaszkodok a faágban, ami akkora mind egy európai tölgy törzse és egy nagy levegővétellel lépek egyet előre, hogy aztán zuhanni kezdjek. A kötélben bíznom kell, máskülönben nem lenne bátorságom ezt megtenni. De ezúttal sem történik baj. A zuhanáskori sikításom abbamarad, mikor a kötél megfeszül és én elindulok nagy sebességgel oldalra, mintha hintáznék.
- Nem is ránt akkorát, mint képzeltem. - A sebesség viszont nagy, de pont az fokozza az adrenalint.
- Hát ez kurvára jó! – Ordítom leérve hatalmas nagy örömmel. Engem ez tesz boldoggá. Na meg persze a társaság. A kötelet elkezdem leszedni magamról, de a biztosítót még nem veszem le, még tervezem ugrani néhányat a nap folyamán.
- Ne fossál már! Tök király! – Rúgom seggbe az egyik félősebb lányt, aki egyébként a legjobb barátnőm.

~Hogy mi is volt ez az egész~

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Cédric S. Baillieu
Cédric S. Baillieu

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 46
◮ hozzászólások száma : 225
◮ join date : 2015. Jan. 23.

Brigitte E. Saint-Venant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brigitte E. Saint-Venant   Brigitte E. Saint-Venant Icon_minitimeVas. Jún. 07, 2015 12:14 am

Elfogadva!
Üdvözöllek az oldalon!
  Hallottam hírét a play by választásnak, és hát Neked is el kell mondjam, ez a lányka ezerszer jobb döntés volt! Wink

  Hoóhó! Azt kell mondjam nagyon ötletes volt egy igazi adrenalinfüggőt hozni...ha jól emlékszem, Te vagy az első...vagy talán a második?! :O Mindegy is- a lényeg az, hogy nem egy megszokott, mindennapi karaktert hoztál. Wink
  Azért valljuk be, Vegas sem okozhat csalódást számodra lehetőségek terén...megannyi rejlik eme városban, csak meg kell találni a megfelelőt! Wink

  Igaz, a tesót csak hébe-hóba olvastam el, de minden bizonnyal egymás ellentétei lehettek. Általában ez így szokott lenni, nem?O_O Mégis dicséretes, hogy kiálltál mellette, és segítetted őt, amikor a legnagyobb szüksége volt a család számára.

  Nem is jártatom tovább a lepénylesőm; nyomás foglalózni, és már fejest is ugorhatsz a mélyvízbe! Very Happy

Vissza az elejére Go down
 

Brigitte E. Saint-Venant

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Les soeurs de Saint-Venant
» Charon Angelique Saint-Venant
» Beck & Brigitte

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Old-timers-