KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Lillie and River Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Lillie and River Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Lillie and River Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Lillie and River Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Lillie and River Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Lillie and River Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Lillie and River Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Lillie and River Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Lillie and River Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lillie and River

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Invité

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lillie and River Empty
TémanyitásTárgy: Lillie and River   Lillie and River Icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 5:30 pm

- És mit gondol Katona Ön ennek akar élni? Mindenképpen családot akar? Asszonyt aki irányítja és gyereket aki haza láncolja? Biztos ezt akarja?
- Igen, pontosan erre van szükségem ha hiszi, ha nem, én...
- Jason! Figyelj rám én nem ilyennek ismertelek meg! Független voltál és elszánt, nem akartál se családot látni se alapítani. Mégis mi változott? Mi történt veled? Gondolj arra, hogy a világnak szükségük van az olyanokra, mint amilyen te is vagy. Határozott, vezető egyéniség! Remek lövész és kegyetlen!
- Hát épp ez az! Nem akarok életem végéig ilyen lenni. Megismertem valakit még régen! Szeretem Shirleyt, szüksége van a családomnak rám és nekem is rájuk. Nem fogom őket feladni azért, hogy emberek millióit mentsek mikor őket nem tudom egyben tartani!
Hangja határozott, zöld szeme idegességtől és zaklatottságtól csillog.
- Akkor ennyi volt? Leszerelsz?
- Csak arra kérlek, hogy akkor hívjatok be, ha az egész világot fenyegeti a világvége. Ha nincs elég ember vagy ha mindenkit be kell vetni - nem tűr ellentmondást. Szüksége van a családjára, feleségül akarja végre venni menyasszonyát, s gyereket akar tőle. Ebbe pedig nem fér bele az, hogy állandóan bent állomásozzon és tövig rágja a körmét párjával együtt, hogy mikor jön el az a pont, hogy többet nem tud hazamenni.
- Jól van. Tiszteletben tartom a döntésedet! Most pedig Katon! - emeli kezét tisztelegve a homlokához. Ennyit takar, hogy részéről lezártnak tekinti a témát, River elmehet.

Mivel senki nem volt otthon Jessen kívül, eljött otthonról. Az a baj, hogy nem tud soha zöldágra vergődni a nővel. Ő mindig megpróbálkozik azzal, hogy esetleg beszéljenek egymással talán tud adni neki néhány tippet. Azzal is megpróbálkozott már, hogy ad ötleteket milyen pszichiátereket keressen fel, de rögtön azzal jött, hogy ez nem olyan probléma amit az orvosolni tudna. De hát... végül is arra vannak nem igaz? Hogy nem tudják mit csinálnak. Viszont feleslegesnek tartotta tovább bizonygatni az igazát ha azt semmibe veszik nem meglepő, hogy ezek után jobbnak látta ha egy bárban ücsörög tovább egyedül.
- Viharfelhők? - Natie hangja szinte pillanatok alatt magához téríti, majd az elé letett whiskys pohárba kapaszkodva biccent, mígnem lehúzza az aranyló életerőt.
- Olyasmi... de szerencsére már kezdenek elvonulni ami azért megnyugtató bármily hihetetlen is.
- Parancsolj Katona, a ház ajándéka - tesz le elé még egy pohár italt, ő pedig egy mosollyal el is veszi.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Lillie Alvar
Lillie Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 33
◮ join date : 2015. Jan. 31.

Lillie and River Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillie and River   Lillie and River Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2015 1:02 am

He was a boy, she was a girl…

[You must be registered and logged in to see this image.]
Mit mondjak, finoman szólva is iszonyatos egy buli volt a tegnapi! Mármint a szó lehető legjobb értelmében. Ami a bulit illeti. És a lehető legrosszabb értelemben, ami a másnapot illeti. Hálát adtam az égnek, hogy nem kellett ma dolgozni mennem, mert lényegében egész nap csak kóvályogtam. Aligha tudtam volna a legjobb formámat hozni egy esetleges fotózáson. Durva ez a cucc, amit az új díleremtől kaptam. Nem is tudom, készültem-e már be ennyire szertől korábban. Nem volt olcsó, de nagyon megérte, ezt megállapíthatjuk.
Estére azonban már valamelyest sikerül összekaparnom magam és hülye lennék, ha itthon kuksolnék egy szabad estémen a bérelt garzonlakásomban. Ma azonban kivételesen nincs kedvem vadabb bulihoz, legalábbis egyelőre, így miután felveszem a ma estére gondolt fekete mini ruhámat, feldobok egy kicsit erősebb sminket és rendbe rakom a hajamat, a taxival egy kis füstösebb bár felé tartok. Aztán ki tudja még, hol végződik az este.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Belépek a füstös kis bárba, ami azért nem a leglepukkantabb, nem is az a kellemetlenül elit kategória. Nincs zsúfolásig tele, de azért elég sok ember ül már az asztaloknál. Az én utam természetesen egyenesen a bárpulthoz vezet. A pultoslány éppen egy a pultnál ülő férfival beszélget, mikor odalépek, hogy leadjam a rendelésem. A fickó arcát nem látom, mivel háttal van nekem, de igazából nem is foglalkoztat, az sokkal inkább, hogy kitaláljam, milyen piával is indítsam az estét. Elmélyülten tanulmányozom hát a pulton heverő itallapot, hátha az segít meghoznom ezt a nehéz döntést.
tag: River ~ Zene: [You must be registered and logged in to see this link.] ~ notes:Bocsi a késésért! ❤
Vissza az elejére Go down
 

Lillie and River

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-