KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
New York New York Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
New York New York Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
New York New York Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
New York New York Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
New York New York Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
New York New York Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
New York New York Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
New York New York Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
New York New York Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 New York New York

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Lillian Ackerman
Lillian Ackerman

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 5
◮ join date : 2015. May. 30.

New York New York Empty
TémanyitásTárgy: New York New York   New York New York Icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 6:24 pm





[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem tudom, hogyan tudtak erre a többiek rávenni. Nem szeretem a nagy tömeget, se a bulikat, se semmi ilyesmit. Mégis elérték, hogy beleegyezzem abba, hogy egy hosszú gyakorlati nap után, amit a kórházban töltöttünk, menjünk el este inni valamit az egyik bárban. Akkor nem lett volna ezzel semmi problémám, ha úgy döntenek, hogy valamelyikükhöz menjünk, így összesen öten lettünk volna, és biztosan kellemesebben el tudtunk volna beszélgetni, mint akármilyen bárban, de ezt a lehetőséget inkább nem is vetettem fel. Tudom, hogy a többség azt szereti, ha végre kimozdulhat valahova, hiszen a napjaink nagy része azzal telik, hogy vagy tanulunk, vagy a kórházban gyakorlatozunk, vagy éppen alszunk, amikor egyáltalán időnk jut rá. Legszívesebben én is ma hazamentem volna, és egy jó kis könyv társaságában, bebújtam volna az ágyba és így pihentem volna, de nem. E helyett, most mehetek valami bárba, amit utálok. Remek.

Nem túl sok kedvvel álltam neki készülődni a megbeszélt időpontra. Persze, az utolsó pillanatban. Éppen valami hordható ruhát próbálok meg keresni, amikor kopognak az ajtón. Mikor kinyitom azt, minden köszönés nélkül beront a lakásba Lisa, az egyik lány, aki szintén ott lesz ezen a bizonyos bárbeli iszogatáson.
- Tudtam, hogy szükséged van a segítségemre. – Mondja, miután beszabadul a szobámba és a szekrényemből dobálja ki a ruháimat. Én annyira lesokkolódtam a belépőjétől, hogy csak nézek rá nagy szemekkel, hogy még is mit művel, és kell pár perc, hogy megszólaljak.
- Neked is szia. – Motyogom. Lisa türelmetlenül legyint, majd visszapakolja az összes ruhámat a szekrénybe, és kinyitja a táskáját, amiből elővarázsol pár új ruhadarabot.
- Ezeket neked hoztam. Tudtam, hogy nincsen normális cuccod, és gondoltam kicsinosítalak. – Mosolyog rám. Nem mondhatnám, hogy ehhez is sok kedvem lenne, de olyan reménykedve néz rám, hogy végül rábólintok.
- Ez az! – Kiált fel lelkesen.
- Először is, csináljunk a hajaddal valamit… – Rendelkezik, és mielőtt észbe kaphatnék már kezelésbe is veszi a szőke tincseimet.

Az egész procedúra végül háromnegyed órát vesz igénybe. A hajam most már lágy hullámokban omlik a vállaimra, a smink pedig kiemeli a kék szemeimet. Még így is soknak érzem, de azt hiszem este az erősebb smink megengedett. Végül is mindegy, úgy látszik, Lisa érti a dolgát, míg én nem annyira. A kölcsön adott ruha, el kell ismernem, hogy elképesztően szép, de kényelmesnek nem igazán nevezhető, pláne nem a magas sarkú cipő, amit szökő évente talán, ha egyszer veszek fel, de Lisa hajthatatlan volt ebben a dologban. Így indulunk hát el végül a bárba, ahol a többiek már várnak minket. A két fiú elképedten mered rám, és fogalmam sincsen, hogy miért. Jó, nem szoktam így öltözködni, na és? Kényelmetlen is ráadásul. Inkább bemegyek az épületbe, hogy ne bámuljanak annyira, habár ebben a hülye cipőben nem megy olyan gyorsan, mint ahogy én azt szeretném. Nagy nehezen elbotorkálok a bár pulthoz, és feltornászom magam a székre. Nem sokkal később a társaság többi tagja is utánam jön. Rendelünk egy kör italt, én vörösbort kérek. Mikor megjönnek az italok, lassan kortyolgatni kezdem és csendben hallgatom, ahogy a többiek különböző sztorikat mesélnek az életükről. Közben pedig, mikor senki nem figyel, lerúgom a lábamról azt a borzalmas kínzóeszközt, mert úgy máris sokkal jobban érzem magam.


Tagged: Alessio - Notes: Remélem tetszik Very Happy - Outfit: [You must be registered and logged in to see this link.]



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Alessio Mastorianni
Alessio Mastorianni

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 32
◮ tartózkodási hely : ♠ L/V
◮ hozzászólások száma : 3
◮ join date : 2014. Dec. 12.

New York New York Empty
TémanyitásTárgy: Re: New York New York   New York New York Icon_minitimeSzer. Júl. 15, 2015 9:09 am

Oly' rég is volt már, hogy én arról álmodoztam, szeretnék az emberek arcára mosolyt csalni pusztán azzal, hogy énekelek. Nem tartottam magam sosem a legjobbnak, mégis úgy éreztem, nekem a színpadon a helyem, hogy egy nagyobb jót szolgáljak. Ezt az érzést csak az érti, aki benne él, aki minden nap átéli vagy csak egy pillanatra belekóstol. A tehetségkutató óta nem volt megállás. Soha nem láttam ennyi embert, aki kíváncsi volt ránk, soha nem láttam ennyit boldognak sem. Hogy örömmel tölti el a zene, amit átadunk, hogy megérte nekik eljönni. Rengeteg szeretetet lehet kapni egy rajongótól, el sem lehet képzelni, hogy mennyit. Azonban nem csak ezt éltem meg. Rengeteg tapasztalatra tettem szert, iránymutatásra, viselkedésre. Bizony, nem mindegy, hogy ki hogyan viselkedik. Egy műsorban, ahova meghívnak tudni kell előadni magam. Nem is gondoltam, hogy ez sokkal nehezebb lesz, mint kiállni mondjuk x millió ember elé. A zene más, abban önmagam adom csak. De egy ilyen alkalommal rettenetesen kell mindenre figyelni, ruha, megjelenés, megnyilvánulás. Akkor a legjobb ha a számba adják a szavakat. Különben ha valamit mondok vagy kétszer átrágom, hogy ki is mondjam. Nem lesz gáz talán? Már jártam pórul. Az első komoly meghívónál igen csak zavarba hoztam a műsorvezető hölgyet. Pedig esküszöm nem is akartam célozni arra, hogy milyen szép a dekoltázsa. Na hát erről beszélek.
A másik ami kellőképpen bosszant már, hogy a magánéletet nehezen tudom óvni. Nem szeretném kamerák kereszttüzében élni az életemet, márpedig egy közismert embert lépten nyomon követnek. Bosszantó a dolog. Bár nehezen, de úgy hiszem sikerült megoldanom, hogy ebből ne legyenek gondjaim. Nem viselkedtem sosem agresszív fellépéssel egy paparazzi felé. Még csak az kell, hogy lecikkezzék. Én inkább felhúzom a nyúlcipőt és kezdjen a helyzettel azt, amit akar.
Most épp azt várom, hogy felkonferáljanak. El nem tudtam volna régebben képzelni, hogy egy ilyen függöny mögötti levegőtlen kellékes helyen milyen meleg tud lenni. És áll a levegő, ami még borzalmasabb. Ez az egész azonban csupán addig érdekel, amíg a nevemet meg nem hallom. Készülj nagyfiú! A függönyt félrelibbentik kissé, én pedig kilépek a szűk résen. Rájöttem, hogy akkor lehetek igazán sikeres, ha nem csak a nagy utakat járom be, de a kis közönség előtt is megedződök. Itt a hangulat iszonyatosan közvetlen. Számok között pedig kötetlenül kérdezhetnek, ami lehet akár zavarba ejtő is. Na így kell a tévéműsorokba felkészülni. De most nem konferálom fel magam, mindjárt bele is kezdek egy jazz dalba. Stílusos helyen ugyebár stílusos dallal illendő jönni. New York, New York...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Lillian Ackerman
Lillian Ackerman

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 5
◮ join date : 2015. May. 30.

New York New York Empty
TémanyitásTárgy: Re: New York New York   New York New York Icon_minitimeCsüt. Júl. 23, 2015 10:18 pm





[You must be registered and logged in to see this image.]
Igyekszem figyelni arra, amit a többiek mesélnek, de sokkal jobban leköt az a probléma, hogy mennyire kényelmetlenül érzem magam. Pedig most nincsenek is olyan sokan, mégis zsúfoltnak érzem a helyet és legszívesebben fognám magam és kereket oldanék, amilyen hamar csak lehet. De mégsem teszem meg. Végül is a barátaim számtalanszor mondták már, hogy ideje lennem társasági életet élni, úgyhogy most: Mély levegő, nem pánikolok, elviselem a tömeget. Fél füllel még mindig hallom, hogy a többiek mit mondanak, de érdemben továbbra sem szólok bele a társalgásba. A tekintetemet inkább a poharamra szegezem, és az a legnagyobb szórakozásom, hogy figyelem a vörös italnak az útján a pohár falán, mikor megforgatom egy kicsit. Arra sem figyelek fel, amikor felkonferálják az énekest, de amikor felcsendül a szám, felkapom a fejem és egyből oda kapom a pillantásomat.

New York… ez a dal egyértelműen az otthonomat is jelenti számomra, nem hiába. Ilyenkor mindig kicsit elérzékenyülök, mert feljönnek a régi emlékek, és hát lássuk be, borzalmasan hiányoznak a barátaim, a régi ismerősök és minden, ami ahhoz a városhoz köt. Teljesen magával ragad a dal, képtelen vagyok másfelé figyelni csak a színpadra és az énekesre. Csak akkor eszmélek fel, mikor a szám véget ér, én pedig, hogy elrejtsem a barátaim elől, hogy mennyire is nagy hatással volt ez rám, egy kortyra lehúzom a poharam maradék tartalmát.
-Lily, ugye te New Yorkból jöttél? – fordul felém Lisa, de mivel még nem találom a szavakat, csak bólintani tudok.
- Akkor jól emlékeztem. – Mosolyodik el, és mielőtt vitatkozhatnék, elém tol egy pohárnyi vodkát.
- Azért vagyunk itt, hogy lazítsunk, szóval tessék normálisan inni. – Végül csak magam felé húzom a poharat, de még mindig az a bizonyos dal zeng a füleimben.

Újra a színpad felé pillantok. Fogalmam sincs, hogy miért, de akaratlanul is keresem a szemkontaktust az énekessel. Nem ismerem őt, de ezzel a dallal sikerült elérnie azt, amit másoknak eddig nem: kezdek megnyugodni, és már nem is akarok feltétlenül menekülni. Főleg akkor nem, ha a többi dal is ilyen szép lesz. Ha sikerülne elkapnom a pillantását, és egy pillanatig egybekapcsolódna a tekintetünk, némán üzennék neki egy köszönömöt. Nem tudom, mennyire fogja fel, valószínűleg egyáltalán nem, de én sokkal jobban érzem magam így. Ezután visszafordulok a vodkához, és belekortyolok, habár egyből fintor kúszik az arcomra, amint megérzem az ízét. El is tolom magam elől rögtön.
- Fúj. Adhattál volna ennél finomabbat is. Inkább visszatérek a boromhoz. – Bah, még mindig érzem a számban a vodka ízét. Lisa csak megcsóválja a fejét, de végül rám hagyja a dolgot. Ezt is megértük.  


Tagged: Alessio - Notes: Remélem tetszik Very Happy - Outfit: [You must be registered and logged in to see this link.]



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



New York New York Empty
TémanyitásTárgy: Re: New York New York   New York New York Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

New York New York

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Creatures of New York

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-