KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Camille Hays Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Camille Hays Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Camille Hays Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Camille Hays Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Camille Hays Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Camille Hays Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Camille Hays Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Camille Hays Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Camille Hays Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Camille Hays

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Camille Hays
Camille Hays

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 7
◮ join date : 2015. Jul. 13.

Camille Hays Empty
TémanyitásTárgy: Camille Hays   Camille Hays Icon_minitimeHétf. Júl. 13, 2015 9:14 pm

Camille Hays
1993. 01. 06.
USA, New York
Camille Hays Camille1_www.kepfeltoltes.hu_
22
Egyetemista
Civilians
Jessica De Gouw
Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok:
Kedves: Legalábbis azokkal, akik megérdemlik, és közel is állnak hozzá. Ahogy vele viselkednek, ő is úgy, ha bunkó vagy vele szemben, ne csodálkozz, ha ő is az lesz.
Kreatív: Mindig van valami új, esetleg bizarr ötlete, minden helyzetben képes feltalálni magát.
Intelligens: Bár vannak olyan megnyilvánulásai, amik nem erről árulkodnak, kifejezetten okos, és gyorsan is tanul, hamar megjegyzi a dolgokat.
Boldog: Általában mosolygósan lehet őt látni, szinte mindennek a szebb, jobb oldalát nézi, nehéz elszomorítani.
Energikus: Nehezen fárad el, még kávéra sincs szüksége, hogy pörögjön, neki az alapjáraton megy, és ilyenkor nehezen is lehet lelőni.


◆ negatív tulajdonságok:
Bizalmatlan: legalábbis az idegenekkel szemben, de amint kicsit jobban megismeri az embereket, ez a kezdeti bizalmatlansága eltűnik.
Türelmetlen: nagyon nehezen tud megülni egy helyben sokáig, nem szereti ha megvárakoztatják, és a lassú embereket sem kedveli.
Hirtelen haragú: Túl hamar felkapja a vizet, ilyenkor nagyon tombol, és mindenkit csak hibáztat, aki az útjába kerül, azonban viszonylag hamar lenyugszik
Haragtartó: Ha valaki nagyon megbántja őt, nagyon nehezen felejti el, és bocsájt meg, akár még évek múltán sem.
Túlságosan őszinte: ami a szívén a száján, nagyon ritkán hazudik csak, de általában mindig kimondja az igazat, még ha bántó is.


◆ egyebek:
- Már kiskora óta imád, és tud is rajzolni, szinte mindenfélét, ezért is tanul tervező grafikusnak.
- Ezen kívül pedig imád fotózni is, főleg saját magát, amit persze a lakótársa szépen ki is asznál.
- Nem kifejezetten az a nagyon lányos alkat, persze imád vásárolni, meg a többi ilyen dolgot, de nem irtózik a pasikkal együtt pókerezni, sörözni, és esetleg sportközvetítést nézni a tv-ben.

Történet vagy szerepes példa
Az egyetemről hazafele menet gyakorta teszek egy kis kitérőt a közelben lévő park irányába, ahogyan most is teszem. Kell néha a friss levegő, és olykor találkozom cuki kutyákkal is, no meg persze a gazdáikkal. Jobb esetben. És rólam ugye érdemes is tudni, hogy imádom a kutyákat. Meg a macskákat, pingvineket, delfineket, oroszlánokat, kígyókat... egyszóval mindenféle állatot, még azokat az apró, undi bogarakat sem vetem meg. Hisz mindennek, és mindenkinek szerepe van ezen a nagy, kerek föld és víz alkotta gombolyagon, még azoknak a kis izéknek is, amit sokan utálnak, és eltaposnak, pedig némelyikük nagyon szép. És nagyon védett.
Na de mindegy is, ez most nem olyan fontos, sétálni jöttem ki, még mielőtt visszamennék a kábítószertől, alkoholtól, és dohánytól bűzlő lakásba, amit jelenleg az otthonomnak nevezek. Anno, mikor beköltöztem nem is sejtettem, hogy milyen állapotok fognak itt uralkodni, és én félek felajánlani neki a segítségem, pedig tudom, a szívem mélyén érzem, hogy ez így nem állapot, és segítenem kéne rajta, ha másért nem is, mert ilyen olcsón lakhatok nála. Na meg persze mert az idők során eléggé megkedveltem, és egyszerűen nem tudom nézni, hogy így tönkreteszi magát ezekkel a káros szerekkel.
Gondolataimba merülve sétálok a parkban, amikor is valami puhának ütközik a lábam. Ez zökkent ki a gondolatmenetemből, és meglepetten, meg kicsit kíváncsian pillantok le a földre. Felsikkantok, mikor meglátom, hogy mi az, és azonnal leguggolok hozzá, hogy felvegyem. Egy koromfekete kiscicába rúgtam bele teljesen véletlenül. Tényleg aprócska, még csak néhány hetes a kis csöppség, és borzasztóan aranyos, zabálni való. Lehuppanok az egyik padra, hogy az ölembe véve megvizsgáljam, nem esett-e baja szegénykének, de szerencsére egy haja szála... Mármint szőre szála sem görbült, így én is megnyugszom egy kicsit. Na de vajon honnan került ide? Legszívesebben hazavinném, csak hogy több akadályozó tényező is van. Az egyik az, hogy nem tudom, hogyan reagálna Mäel, ha beállítanék egy macskával, és az se biztos, hogy sokáig bírná abban a bűzben. A másik ok pedig az, hogy van rajta egy nyakörv, szóval biztos van gazdája. És abban is biztos vagyok, hogy a gazdi itt van a közelben. Na de hol? Körülnézek, hátha megpillantok valakit, aki láthatóan keres valamit, de egyenlőre senki ilyet nem látok.
- Hol van a gazdid, he? - kérdezem a macskától, miközben felemelem  őt, de a válasza csak egy nyávogás, és egy kis dorombolás. Hát belőle sem fogom ezt az infót kiszedni, az már biztos.
- Bogyóóóóó! - meglepetten pillantok a hang irányába, mikor meghallom, és egy széles mosollyal az arcomon nyugtázom, hogy csak egy kisgyerek az, aki felém szalad. Legalábbis szerintem. Aztán meg lehet, hogy afelé a kutya felé szalad, aki a másik irányból jön a gazdája oldalán. De nem, a kisfiú megáll előttem, nagy szemét a macskára, majd rám mereszti. - Néni, megtaláltad a cicám? Bogyónak hívják.
- Óh, szóval a tied? Igen, az imént botlottam bele. Tessék. - nyújtom át vigyorogva a kisfiúnak a cicáját, aki szionte azonnal kikapja a kezemből, és már szalad is el vele.
- Köszönöööm! - Kiabál még azért vissza, én pedig nem bírom ki, hogy ne nevessem el magam. - Mamaaaa...! Megtaláltam Bogyót! - Hallom még a hangját, de Őt már nem, mert közben én is továbbindulok az ellenkező irányba. Hát, macskám az nem lesz, de egy újabb szép emlékkel lettem gazdagabb.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

Camille Hays Empty
TémanyitásTárgy: Re: Camille Hays   Camille Hays Icon_minitimePént. Júl. 17, 2015 1:02 am

Elfogadva!
Miss Állatvédő!

Becsülendő a szeretet, hát még a tisztelet ezen a bolygón, kihalófélben lévő összetétel, de a lakótársad.. nos.. nem irigylem, ha mindent amit találsz hazaviszel - hazavinnééél - még jó hogy nem jönnek szembe csak úgy Vegasban tehenek! Wink Vagy legalábbis.. ne térj le a járt útról, a járatlanon még meglepődhetsz, mondjuk mi van ha pont egy cirkuszba botlasz bele??  Shocked
Maradj inkább a lakótársnál! Egyes esetekben arra sem árt a szájkosár.. Wink

Stemplizve vagy, szabad az út, irány haza, légy megmentő vagy ne légy, a döntésed kérdése, de én innen elengedlek!


Foglalj, előbb avatart.. AZTÁN lakást Wink  


Vissza az elejére Go down
 

Camille Hays

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Camille ______
» Misha Camille Thibon
» Egyszer fenn, másszor lenn - Camille és Damien

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Old-timers-