KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Limobike Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Limobike Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Limobike Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Limobike Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Limobike Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Limobike Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Limobike Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Limobike Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Limobike Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Limobike

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Ricky L. Spencer
Ricky L. Spencer

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 9
◮ join date : 2015. Sep. 02.

Limobike Empty
TémanyitásTárgy: Limobike   Limobike Icon_minitimeSzomb. Szept. 26, 2015 5:34 pm




Még hogy felmegyek-e hozzá egy kávéra? A bélyeggyűjteményét nem mutatja meg? Miért néz minden csaj légypapírnak? Már egy sima, szia, helló, bulizunk, már nem is megy? Már harmadjára találkoztunk, az elsőn még tök jó fejnek tűnt, és csodák csodája, ért a kamerákhoz is. De a végén a szalvétára írt telefonszám...  hiába terveztem, hogy nem fogok vele összefutni, csak elintézte. A mai a közös haverokkal bulizás volt a bárban. Simán lehazudtam, hogy nincs olyanom, hogy elmúltam 21 éves, mégis bementünk. És hiába ültettem más mellé, csak mellettem landolt. Tettettem, hogy berúgtam, holott sima narancslét kértem. Ha valóban lett volna benne ízesítő, három korty és asztalba bukás. Lehet, hogy az kellett volna. Mikor lesz már zöld?
Holnap meg tuti fel fog hívni, hogy repetát kér, az ajtónál is csőrözni akart, úgy imádkoztam, hogy jöjjön az apja. Jött. Ami utána történt, az nem tűrt nyomdafestéket. Amikor a nyeregbe ültem, olyan hálát adtam az égnek az apjáért, mint a huzat. Jó fej az öreg, apám dettó ilyen, csak mellett még sznob is. Ha tudná, hogy nem pénzügy szakra járok...
~ A rohadt, nem látja, hogy nekünk van zöld, mit rohangál be egy kölyök az útra? Baszki!!!! ~
Muszáj vagyok elrántani a motort, és fogalmam sincs, hogy jönnek-e még utánam, a visszapillantóban látok ugyan fényt, de még messze van, én már fékezek, csak lelassít, de hogy én matricát csinálok ebből a gyerekből, ha egyenes vonalú mozgást végzek...
Elrántom és a megmaradó, koránt sem csekély sebességgel bevágódok egy puccos kocsiba. Vagyis a motor, én meg a további, fennmaradó lendülettől át bucskázom a kocsi tetején és megnyalom a járdát. Ilyenkor mondják, hogy a bukósisak életeket ment és kivételesen van rajtam. Így is eltűnik feketeségbe a világ egy másodpercre. Azért alattam csak nincs senki. Elsöprő élményben lehetett része, mint ahogy nálam a súlytalanság boldogsága is oly’ röpke ideig tartott. Felnyögök és oldalt fordulva megpróbálok felülni. Letépem magamról a bukósisakot, elhessegetem a járókelőket a nagy segítési szándékuk buzgóságával együtt. Még a végén abba döglök bele. Egy hegyomlás mégis felém tart. Most vagy biztonsági, vagy tulaj. Lécci, legyen a előbbi, azzal még elleszek.
- A parkoló két méterrel odébb van, oda nem tudtál beállni? – szééép nyitás Ricky, olyan jófej lettem ettől mint osztrigának az édesvíz. És hogy a rendes beszéd se megy, nagyjából úgy beszélek, mint aki be van rúgva, az szép. Az eséstől lenne? Mindenesetre elég vicces raccsolni és pöszíteni, meg selypíteni egyszerre.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Keith Richard Duff
Keith Richard Duff

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : Seattle/perpill Vegas
◮ hozzászólások száma : 25
◮ join date : 2013. Aug. 29.

Limobike Empty
TémanyitásTárgy: Re: Limobike   Limobike Icon_minitimeHétf. Nov. 23, 2015 6:16 pm


Egy fényképet nézegetek. Egy olyan fényképet amit már legalább 8 éve őrzök és már megviselték az évek.

- Tudom szépségem hogy már te is alig várod hogy újra láthasssss.. - szívok bele a cigibe és fújom ki a fejem fölé a forrón gomolygó füstöt. Elvigyorodom és csak ekkor markolok rá a fényképre, hogy visszatúrjam oda ahová való. A zakózsebembe...

- Emlékeim szerint Vegas egy dübörgő és gyors város, mit piszmogsz!? - kérdezek rá a limuzin sofőrjének, de másodpercekbe telik mire válaszol. - KÉRDEZTEM VALAMIT!!! - erősítem meg, ha csak azt hinné hogy viccelek, jól ismer, én nem Blake vagyok akivel szarakodhattak a kis gyökerek, ez már egy teljesen MÁS VILÁG!

- Ez a Strip.. Mr. Duff.. - mekeg - És úgy tűnik dugóba kerültünk, de majd megpróbálok...

- Ne próbálkozz! CSINÁLD!!! - hangzik el az egyértelmű válaszom, mire a visszapillantóban egyetlen bólintás a válasz.
A kocsi kikanyarodik, talán a járdát is közrefűzve, nem érdekel a bukkanó, csak az a kis tégely.. Felnyitom és már előre összefut a nyál a számban az érzésre.. Ma egy nagyszerű esténk LESSZ!!!
És azzal szippantok...

És ekkor jön a nem várt meglepetés.

A hirtelen csattanás engem is az ajtónak vág. A por kiborul, beteríti az ülést és a kocsi padlóját, de a többi...

- MI A RÜHES KÖCSÖG KIBASZOTT FASZ VOLT EZ!?? - üvöltöm amint észretérek. Nem, nem a por elvesztése zaklat, basszák meg! Van abból még zsákszámra, de ki az a faszszopó köcsög aki kitalál egy ilyen merényletet!??

- Azt hiszem.. elütöttünk valakit.. - beszarva hebeg - vagy valami olyasmi.. - löki ki az ajtót és szállna ki..

- AZONNAL TAKARODJ VISSZA A HELYEDRE, AZT MONDTAM A CAESARS PALACE-BA VIGYÉL!! - de a faszfej nem hallgat, már kinn is van, az ajtó nyitva, dudák szólnak, én meg...

- Komolyan kinyírom ezt a geci gyökeret.. - csak suttogom, de hogy megteszem?? Kétség se férhet hozzá, oldalt kinézek, az meg valami tejfölhajú kis mocskot élesztget de én kurvára nem ezért vagyok itt.

Megnyílik az ajtó.. csak lassan és a tüdőmbe szívom mélyen a levegőt. Nem érdekel ha fehér a pofám. A kokain istenei uralkodnak Vegas szívében, az egyetlen célom a mielőbbi indulás.
Egy láb kinn, fellököm magam.. kiszállok... Az ajtó nyitvamarad mögöttem és az a gyökér...

- Egyben vagy, kölyök!?? - kérdezi a benga - Vagy hívjak mentőket? - áll ott mint egy darab szar, pedig még a tetű is látja hogy semmi baja a kis takonynak.

- Azt mondtam Carlos szállj vissza és vigyél oda ahová mondtam. Ha nem akarod hogy kibasszalak.. - a hangom nyugodt, mégis fenyegető kétsége se férhet hogy megteszem- Látod hogy a kis mocsoknak semmi baja. Szóval INDULUNK! - kijelentem, egy visszafordulóval a kocsi fele, de hogy megindul e... Ez majd kiderül a következőkben.
Vissza az elejére Go down
 

Limobike

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Las Vegas :: Belváros-