KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Valaki  Más teste Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Valaki  Más teste Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Valaki  Más teste Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Valaki  Más teste Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Valaki  Más teste Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Valaki  Más teste Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Valaki  Más teste Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Valaki  Más teste Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Valaki  Más teste Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Valaki Más teste

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Phoenix Ranger
Phoenix Ranger

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : LA
◮ hozzászólások száma : 19
◮ join date : 2015. Sep. 14.

Valaki  Más teste Empty
TémanyitásTárgy: Valaki Más teste   Valaki  Más teste Icon_minitimePént. Jan. 08, 2016 10:11 pm

Életerős, húszas éveiben tipró, reményteli lány baktat kellemes, kicsi, komfortos lakása irányába. Otthon letusol, lefekszik aludni és másnap délben ébred, mivel sokáig tartott a műszak.
Hahahahaha... Majdnem bevettem, de nem, most rólam van szó.
Én csak menekülök a mindenhova beszivárgó tömegmagány elől. Először még ránézek mindenre, tényleg Mindenre, de hamar elfáradok. Negyvennyolc órája nem aludtam, legutóbb reggelire ettem azt hiszem, egy kiflit, és este nyolctól én vittem a bárt, egyedül. Tűsarkúsan, alátöméses blúzosan, neccharisnyásan. Én, az elcseszett, utolsó, anorexiás gyógyszerfüggő. Azt hiszem, az extrém munkaidők bevállalása miatt viselnek még el. De a franc tudja.
Hat óra, lassan hajnalodik. Az utca tele van emberrel. Undorítóak, műanyagok, és tűnjenek már el innen. De hát Las Vegas belvárosában mire számítson az ember?! Semmire, ami emberi. De marha meg féreg van dögivel, vágóhidat nyithatnék.
Egyszerre valahogy iszonyúan fáradt vagyok, és minden még fölöslegesebb és nehéz. Leülök a járdára csak nézem az embereket. Rágyújtok. Elfekszem a kellemes hőmérsékletű betonon. Mmm, ez egész kényelmes.
Vissza az elejére Go down
 

Valaki Más teste

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Las Vegas :: Belváros-