KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Erin Taylor Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Erin Taylor Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Erin Taylor Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Erin Taylor Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Erin Taylor Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Erin Taylor Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Erin Taylor Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Erin Taylor Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Erin Taylor Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Erin Taylor

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Erin Taylor Empty
TémanyitásTárgy: Erin Taylor   Erin Taylor Icon_minitimeSzomb. Márc. 30, 2013 9:49 pm

Erin Taylor (álnév)
23 · London ·civil · the brave friend · Emily VanCamp
Karakter személyisége


◆ pozitív tulajdonságok: kedves, barátságos, segítőkész, nyugodt természetű , felelősség teljes

◆ negatív tulajdonságok: nehezen kiismerhető, mert nem egy könnyen nyílik meg másoknak; makacs tud lenni olykor, félénk, érzékeny, meggondolatlan cselekedtek

◆ egyebek: Megértő, kedves lány, aki a sok hányattatáson ment keresztül a betegsége miatt, de sohase adta fel. Az élni akarás erősebb volt benne mindennél. Kicsit makacs, kacér a maga módján, kedves, segítő kész, de félénk is. Ugyan akkor viszont van egy vad oldala is, amit kevésszer mutat ki. Ezért is kicsit nehezen kiismerhető, de ha egyszer valakit közel enged magához, azzal nagyon jó barátságot alakít ki.
Valamilyen szinten fél kapcsolatot teremteni a másik nemmel, inkább elzárkózik, és megmarad a barátságnál. Ez azért van, mert fél attól, hogy ha vele valami történik, akkor fájdalmat okoz a másiknak.
Volt már rá példa, hogy valamit meggondolatlanul tett meg, nem gondolt a következményekre. De akkor, abban a pillanatban helyesnek találta, megakarta tenni, így meg is tette.
Szeret beszélni, beszélgetni, viccelődni, néha komolytalan, máskor pedig felelősség teljesen gondolkozik. De nem tudja, hogy mit hoz a sors számára, így próbálja az életet élvezni.
Szeret szórakozni, élvezni az életet, persze bizonyos határokon belül, hogy ne terhelje le magát. Szereti a régi fekete fehér filmeket, a nyári esőt.


Történet vagy szerepjátékos példa
Hol is kezdjem?! Talán a gyerekkoromnál? Nem, nem az túl korai dolog lenne. Elégedj meg kedves olvasó azzal, hogy szép gyerekkorom volt addig a pillanatig, amíg középiskolában el nem ájultam. Csak arra emlékszem, hogy mindenki aggodva nézet rám, amikor magamhoz tértem. Körbe álltak, Johnékat a tanár fogta vissza, hogy hagyjanak levegőhöz jutni. Pár perccel később pedig már a gyengélkedőn voltam az iskolaorvossal. Egy órával később ugyan sápadt voltam, de elengedett, mert már sokkal jobb volt a közérzetem, viszont haza küldött. Persze a Flower testvérek önként jelentkeztek arra, hogy haza kísérnek. Én ennek csak örültem, mert ők ott laknak a szomszédban, és ha nincsenek otthon, akkor ott maradnak velem, vagy átmehetek hozzájuk.
A szüleim persze nem voltak otthon, így várnunk kellett. Édesanyám csak egy óra múlva érkezett haza, addig a fiúkkal voltam, akik kellőképpen elszórakoztattak, mint mindig. amióta az eszemet tudom együtt nevelkedem velük, olyan, mintha lenne két bátyám. Ha ők nem lennének unalmas lett volna az élet. Rengetek csínyt elkövettünk, és jól emlékszem arra, hogy mind a ketten tőlem kapták meg az első csókjukat. Igaz ki kellett sorsolni, hogy ki legyen az első a sorban, de ezt ők döntötték el, így Ben volt az első, mert Harry elveszett egy fogadást vele szemben. Így az első csókomat Bentől kaptam, ő pedig tőlem, majd pedig Harry. És azaz igazság, hogy számtalan emléket mesélhetnék el velük kapcsolatban.
Ezt a rosszul létet még jó pár követte, a fejfájásokról nem is beszéljünk. Édesanyám pedig aggódni kezdett, teszem hozzá nem oktalanul, mivel a nagymamám rákban halt meg, ami ugyebár örökletes is lehet. Édesanyámnál nem is volt semmi gond, és a nővérénél sem, de most nálam valami nagyon nincs rendben. Egyik vizsgálatról hurcolt a másikra, orvosról orvosra jártunk. Nem értettem semmit sem, mert senki nem mondta el, hogy mi a helyzet. Akkor kezdett minden gyanúsa válni, amikor kivett az iskolából, és magántanuló lettem. Ekkor elé álltam, mint egy felnőtt, és kértem, hogy mondja el nekem az igazat arról, hogy meg fogok e halni. A sírása, az hogy édesapám nem tudta megvigasztalni nekem elég sokat elárult. 16 évesen hirtelen úgy éreztem, hogy fel kell nőnöm, és harcolnom kell a világgal, és mindennel, ami benne van. Elkezdtük a kemoterápiát, és még valami alternatív gyógymódot is. Ameddig csak tudtam úgy viselkedtem, mint aki teljesen egészséges, de amikor a hajam hullani kezdett, és egyre gyengébbnek éreztem magamat rá kellett jönnöm, hogy nem folytathatom úgy az életemet, ahogy eddig. A fiúk ezekben az időkben is sokat segítettek, ami meglepett, mert a többi barátom hirtelen elpárolgott mellőlem, mintha valami fertőző betegségem lenne, pedig nem volt. 1 évig küzdöttem, és nem adtam fel a reményt, hogy meg fogok gyógyulni. Aztán egy kontrol alkalmával az orvos behívatott minket. Édesanyám teljesen összetört, ő azt hitte azt fogják velünk közölni, hogy mennyi időm van hátra. Furcsa volt így élni, abban a tudatban, hogy ők csak pár hónapig voltak pozitívak a gyógyulással kapcsolatban. Néha úgy érzem, hogy én tartottam bennük is a lelket, de ezen a napon féltem magam is.
A doktor behívott, majd közölte, hogy meggyógyultam. Csoda történt! Mindenki megkönnyebbült, én pedig nem tudtam elhinni, hogy vége, nem kell tovább harcolnom az életemért. Jó ideig nem is tudtam magammal mit kezdeni. Befejeztem az iskolát, leérettségiztem, de nem akartam még tovább tanulni. 1 évig a városban dolgoztam ezt azt, majd beálltam szociális munkásnak, hogy segíthessek másokon, úgy,ahogy nekem is segítettek anno.
Évente kellett kontrollara járnom, és úgy 1 hónappal ez előttig nem találtak semmit sem, akkor viszont azt mondta az orvos, hogy visszatért a daganat. A másik rossz hír a vizsgálatok után következett, hogy ez jóval nagyobb, mint a múltkori, és kétli, hogy a kemó bármit is segítene. Nem akartam meghalni, így orvosok után kutattunk világszerte. Aztán találtunk egyet, aki azt mondta, hogy vállalja a műtétemet, de csak pár hónap múlva. Addig gyógyszeres kezelést írt elő, amivel reméli, hogy a daganat összébb húzódik. Neki pedig lesz ideje arra, hogy megtalálja a megfelelő szöget arra, hogy léket üssön a fejembe, hogy végleg eltávolítsa onnan a kort. A műtét számtalan kockázattal jár. Azt monda, hogy ha sikeres is lesz elképzelhető, hogy valami agyi károsodást szenvedhetek. Én így is vállaltam, mert szeretem az életemet, a barátaimat, a családomat, még akkor is ha utóbbiak ezekre a hónapokra kórházban akarnak tudni, de nem így lett. Nem maradtam ott. Ben egyik nap eljött meglátogatni, beszélgettünk, majd azon kaptam magamat, hogy Nevadába tartok egy repülőn Johnnal az oldalamon. Úgy gondoltuk mind ketten, hogy nem tudni mi lesz a műtét végén, mi fog velem történni, vagy egyáltalán fog e valami is. Eleinte hülyeségből csináltunk egy bakancslistát , de végül úgy döntöttünk útra kelünk, és megcsináljuk azokat a dolgokat, amik rajta vannak, hiszen veszteni valóm nincs. Hogy az otthoniak nehezebben találjanak ránk nevet változtattunk, vagy legalább is más néven jelentkezünk be a hotelekbe.

[You must be registered and logged in to see this link.]
All we know is... She's called The Stig.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Erin Taylor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erin Taylor   Erin Taylor Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 5:33 pm

ELFOGADVA
óóóóó Erin, először azt hittem, valami fájdalmas történetet fogok olvasni, de a végére legalább megtörtént a csoda. és bár engem elkerül, azért örülök, hogy veled kivételt tett. foglalózz és jó játékot.

Vissza az elejére Go down
 

Erin Taylor

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-