KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Jared && Ashlyn Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Jared && Ashlyn Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Jared && Ashlyn Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Jared && Ashlyn Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Jared && Ashlyn Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Jared && Ashlyn Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Jared && Ashlyn Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Jared && Ashlyn Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Jared && Ashlyn Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Jared && Ashlyn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Jared && Ashlyn Empty
TémanyitásTárgy: Jared && Ashlyn   Jared && Ashlyn Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 8:18 pm

Egész nap céltalanul jártam keltem a lakásban. Lődörögtem jobbra, kicsit balra is, az emeleten, a földszinten, beleokvetetlenkedtem anyu gasztronómiai próbáiba, mostohaapus munkáját is megnéztem magamnak, kapcsolgattam tévét, nyomkodtam a gépet is, olvasgattam fellapoztam pár tankönyvet, de az órára pillantva minduntalan csalódnom kellett. Az idő nem haladt, vagy ha mégis csigalassúsággal vonszolta magát előre.
Aztán fél hét tájban elzavartak otthonról. Rám untak.
Tehát a kötött kinyúlt pulcsit és a szürke macskanadrágot szoknyára meg AC/DC-s pólóra cseréltem, a kényelmes egérmintás mamuszt bakancsra és elindultam.
Sétálgattam. Kisebb nagyobb csoportokhoz verődtem, ha találtam ismerőst, de különben halálra untam magam. Kb ja. Nyolc felé járt az idő, mikor bedobtam a törülközőt. Fiatal volt az este, de sosem voltam egy nagy partiarc. Egy idő után nagyon nehezen tudom csak elnézni ahogy a barátaim hullára isszák magukat és a hányásukban fetrengve röhögcsélnek valami ovis viccen.
Haza még nem akartam menni. Naná, hogy az egyik igazi meg a másik fél szülőm azt gondolja hogy szociálisan visszamaradott vagyok. Köszike, nem.
Nem tudom miért és hogyan, de valahogy eszembe ötlött a terv. Megkeresem Jared-et. Persze nyilván nem is emlékszik rám, de hatodikban nagy spanok voltunk. Elkapott a nosztalgia iránti olthatatlan vágy.
De hol keressem?
Logikus lenne otthon. Bár kevés esélyt láttam arra, hogy valóban otthon ücsörög szombat este, de próba szerencse. Jared sosem volt földre szállt angyal.
Hát csöngettem. Egy vén ipse nyitott ajtót. Kedvesen, a tőlem telhető legnagyobb mosollyal érdeklődtem...
Nincs itthon. A szobájában várhatok. A szoba? Emeleten. Megtalálod. A legnagyobb kupi.
Felcaplattam hát, és beléptem a legelső szobába amin megakadt a szemem. Festő állványok, meztelen nők portréi. Azannya. Volt ott minden. Vörös, fekete, fehér….vörös? Mintha az egyik maca ismerős lenne, de egyrészt nem esküdnék meg rá mert szar az arcmemóriám, másrészt meg amúgy is na…
Nem nagyon mertem beljebb merészkedni, tehát lapozzunk...a harmadik próbára aztán ráleltem A szobára. Beléptem.
Neki állhattam volna módszeresen átkutatni, de inkább az összképre bíztam az elvárásaim megfogalmazását. Mennyit változhatott Jared? Gondolom...vagyis nagyon remélem nőtt azért egy kicsit. Most is olyan gyakran váltogatja az iskoláit mint régen? Jár egyáltalán iskolába?
Átpakoltam a székre a ruhakupacot és lehuppantam az ágyára. Körbenéztem. Egy tipikus tizenéves, tipikus szobája.
Eldőltem és a plafonra szegeztem pillantásom. Vártam. Vártam, sokat sokat vártam. De senki nem jött, és Jared sem bukkant fel.
Unatkoztam tehát. Unalom, és ingerszegény környezet szorzata, összeadva az egész napos henyélésből adódó alapfáradtsággal...nehezen vagyok hibáztatható, ha töredelmesen bevallom, hogy magzatpózba gömbölyödve ért el az álom.
Aludtam, tulajdonképen mint akit agyon lőttek, és ezt az állapotot még akkor is fent akartam tartani, mikor tudatom szélén billegve léptek zaját hallottam valahonnan magam körül. Fél éberen, játszottam tovább az alvót. Hátha így maradhatok. Hátha nem is vesznek észre. Hátha...

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Jared && Ashlyn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jared && Ashlyn   Jared && Ashlyn Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 9:17 pm

Meghalook. Megőrülök. Forog velem a világ. Buli van, vagyis volt. Nem lettem taj részeg, mert tudom, hogy a fater otthon van most. Basszameg. Na mindegy. És ez egy olyan nap amit otthon kell töltenem, szóval mostmár haza kéne indulnom. A pénzért mindent. Ha jó fiú vagyok kapok zsét, és csak ez számít. Kicsit ittam...de csak annyira, hogy dülöngéljek és szarul lássak. Ez nálam még egy enyhe berúgás.
Épp csámpázok hazafele, egyedül. Az időről fogalmam sincsen. Annyit tudok, hogy a fater háza rohadt nagy és megtalálom. Hamar el is jutok odáig, nagyon-nagyon óvatosan kinyitom az ajtót, nehogy meghallja az öregem, mert akkor..hmm nem akarom tudni. Sikeresen belopakodtam úgy, hogy ő nem hallott meg, hála az égnek. Felmásztam a szobámba, majdnem le is dobtam magamat az ágyra amikor megláttam, hogy valaki fekszik benne.
- Miaf*sz? -
Ahhoz elég józan voltam, hogy kivegyem ki is az illető. Ajj de ismerős..ömm ömmm mindjárt eszembe jut.
Leültem az ágy csücskére és a fejemet vakartam. Ömm ömm tudom a nevét..itt van a nyelvem hegyén, csak annyi sulit megjártam már, hogy elfelejtettem pár fejet.
- Lyn? -
Hirtelen elvigyorodtam, és átöleltem, akár feküdt akár nem. Őt ismerem!!! Régi jó haverom. De mit keres az ágyamban?
- Mit csinálsz itt? És, hogy kerülsz ide? Miért nem kerestél? Honnan tudod a címemet? Lyyyn ne aludj! -
Olyan izgatott lettem. Végre valaki régi ismerős.
Elengedtem, nehogy megfojtsam és becsuktam az ajtót amit az imént nyitva felejtettem, és nekidőltem a falnak.
Fogjuk vissza magunkat. Lehet, hogy már utál vagy mittudomén. Szedjük össze a gondolatainkat. Kicsit józanodjunk ki, vegyünk egy mély levegőt.
Ezt meg is tettem, egy hangos levegővétel után lehuppantam a székemre. Papus háza olyan fasza. De halknak kell lennem, bár szerintem már tudja, hogy ittvagyok.
- Ezer éve láttalak. Jól megnőttél. -
Hát ez baromi értelmes, de annyira elszoktam az ilyen emberi kapcsolat építős dolgoktól, hogy nem is tudom mit mondjak.

//Lyn egyetlen tündérbogárszálam tudom, hogy szar lett és összecsapott de nem bírtam várni, plussz olyan boldog vagyok, hogy megyek M.O.-ra. Remélem azért tetszik. <3 //
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Jared && Ashlyn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jared && Ashlyn   Jared && Ashlyn Icon_minitimeHétf. Ápr. 08, 2013 8:31 pm

- Ébren vagyok! -kiáltottam fel rémülten, mikor valaki rám próbált zuhanni. Minden életfunkcióm hirtelen égető szükségét érezte, hogy felberregve eszméletre hívja és beindítsa idegműködésem programjait. De sajnos ébredés után olyan vagyok mint a windows '98. Egy örökkévalóság, mire megtalálom a fájlokat, és akkor sem tudok mit kezdeni velük.
Jelenleg is, hatalmas álmos szemekkel bámultam Jarry-re, pontosabban a hátára, miközben ő próbálta előkotorni emlékezete poros mélyéről a nevem, arcom, közös múltunk nyúlfarknyi részleteit.
Én meg közben rekonstruálnám hogyan kerültem ide.
Lassan azért helyre álltak az építőkockák darabkái...buli, unalom, mentő ötlet, vénember, meztelen nők, szoba, és most Jared. Oké. Megvagyunk. A kóma szerű álom nem járt amnéziával.
- Így hívnak, igen...- bólogattam kicsit még kábán, de majdnem mosolyogva.
Meglepetten öleltem vissza. Meglepetten, mosolyogva...jó ha örülnek az embernek. Még akkor is, ha nem éppen...- Jared te részeg vagy? - kérdeztem kissé élesen. Persze semmi közöm hozzá és ugye szombat van, tehát sem jogom sem okom nincs felháborodni, mert tulajdonképen, én érkeztem hívatlanul, de akkor is...
- Unatkoztam, és gondoltam megkereslek...mert nosztalgia, régen találkoztunk, ilyenek...- vontam vállat zavartan. Mégis hogyan gondoltam? Hát hülye vagyok én? Nem is kérdés.
- De ha zavarok el is mehetek. Majd beszélünk máskor.
Kecmeregtem lábra, de aztán vissza is estem a fenekemre. Alsó végtagjaim teljesen elzsibbadtak a megerőltető alvástól, testsúlyom megtartására képtelennek bizonyultak. Tehát maradok még kicsit.
- Ez várható volt. - nevettem el magam.- Mesélj mi a helyzet veled? Még mindig gyakran váltogatod az iskoláidat? - biccentettem oldalra a fejem ahogy végig mértem. Határozottan nőtt ő is. De még mennyit. Vajon van barátnője? Kategorikusan megráztam a fejem. Kivertem a gondolatnak a csíráját is agyacskámból. Tíz perce látom, kb, és egyből nekiállok képzelegni, csak a külseje miatt is. 12 voltam mikor utoljára láttam, hatalmasat változhatott...de már mondtam, hogy akkor sem volt angyal...én pedig a jófiúkat szeretem. Szóval Jared elfeledve. Heh... - Az apukáddal laksz együtt? - kérdeztem végül, hogy eltereljem a gondolatom és a figyelmem a hosszúra nőtt csendről. Gondolom az a bácsi valami rokon lehetett.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Jared && Ashlyn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jared && Ashlyn   Jared && Ashlyn Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 5:49 pm

- Áá, csak egy kicsit vagyok az. És te? Te nagyon józannak tűnsz...pedig ilyenkor mindenki berúg. Te miért nem, Lyn? Sose változol meg. -
Sóhajtottam egyet, de azért mosolyogtam is. Nem bánom, hogy ő nem nyakalja a piát befele tonna számra, mert kellenek ilyen emberek is, akik..nem olyan őrűltek, mint mondjuk én.
- Nem mész te sehova. Szeretek nőket találni az ágyamban, bár ez elég ritka dolog. Szóval maradj csak..ahogy látom nem is igazán tudnál elmenni. -
Aranyos volt, ahogy visszazuhant. Aranyos..ilyet se mondok sűrűn valakire.
- Hát, akkor nosztalgiázzunk ha ezért jöttél. -
Igazából nem volt sokminden érdekesség a múltban...akkor is ilyen voltam körübelül, csak fiatalabb.
- Igen, nem is járok iskolába. A fater kitalálta, hogy magántanárt fogad mellém, mert nem voltam hajlandó beleegyezni abba, hogy suliba menjek. Ez volt a feltétele annak, hogy ide jöhetek. És a jutalmam pénz. Baromi sok pénz. Nem is tudtam ellenállni egy ilyen ajánlatnak, plusz neki jobb a kecója mint anyámnak. -
Egy kissé...mármint nagyon is érdekember vagyok, de ezt apám jól tudja. Nem véletlenül a pénzzel jött.
- Ja és elvileg nem ihatok olyan sok alkoholt, de majd megoldom, hogy ne jöjjön rá ha sokat piálok. Aztán...még az volt a feltétel, hogy kell vele közös programot csinálnom, amire totál nincs semmilyen ötletem. Olyan más mint én. Ő festeget...és bulizok. -
Az utolsó kérdésén elröhögtem magamat.
- Igen, vele mint azt már hallhattad -
Bizonyára rájött, hogy róla beszélek, hiszen elvileg csak egy apám van.
- És te csajszi merre laksz? Jársz suliba? -
A piát tudja, a drogot inkább nem említem meg neki. Biztos vagyok benne, hogyha megtudná akkor kirohanna a házból, szóval hanyagolom ezt a témát.
- Puha az ágyam? Csak azért kérdem mert úgy durmoltál mintha otthon lettél volna. Ne érts félre, ez egyáltalán nem zavar. Jöhetsz máskor is ha szeretnél. -
A fatert megkérdezni...ráér erről. Szerintem amíg nem ordibálunk addig nem zavarja. Remélem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Jared && Ashlyn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jared && Ashlyn   Jared && Ashlyn Icon_minitimeSzer. Ápr. 10, 2013 9:49 pm

- Mert én nem vagyok mindenki. - szúrtam közbe kissé gúnyosan. Sosem változom meg. Honnan tudná milyen vagyok most? Az meg természetes, legalábbis szerintem, hogy tizenkét évesen az ember nem issza le magát a sárga földig. De Jared... - Te sem változol meg sosem... de te miért vagy részeg Jared? - döntöttem félre a fejem. Már hallom is a választ. Mert mindenki más is az. Mert a pia jó. Mert ez a módi. Hát nagyon nem.
- Ne örülj előre. Ha kell simán lábra állok és megyek. - mint Jézus a vízen. Szaladok. Részeg emberből akármi kitelik, ezért is vizslatom bizalmatlanul Jared-et is, készen arra, hogy bármilyen gyanús mozdulatára gondolkodás nélkül, szinte reflexszerűen tökön térdeljem, és kiszaladjak. Remélem kitalálok ebből a kastélyból.
Hosszasan, hang nélkül bámultam rá.- Így végül is kényelmesebb...- mondtam megfontoltan, csendesen. - És hogy találkoztatok apuddal? Megkerested? Vagy ő kezdeményezett? - nem is tudom miért érdekelt ez a dolog. Talán hogy eltereljem a figyelmem Jared irtózatosan hülye felfogásáról.
- Szerintem...- kezdtem bele, de aztán elharaptam a mondatot. Egyáltalán nem vagyunk olyan kapcsolatban, hogy megosszam vele a véleményemet. Egyáltalán nem ismerjük egymást, évek óta most látjuk egymást először. Nem tudok róla semmit. Szóval visszafogtam magam, és egy diplomatikusabb kérdést tettem fel inkább: - Mit jelent az, hogy olyan sok alkoholt...? Mi volt eddig a normális?
Nem tudom miért, de egyből felvettem azt a tipikus pszichológusokra jellemző, kifürkészhetetlen arckifejezést, és kíváncsi hanglejtést, amit az anyámmal folytatott beszélgetések során vettem magamra. Olyan tisztára mintha én lennék a terapeutája.
- Persze hogy járok. Nekem nincs értelme magán tanárt fogadni. Nem igazán szoktam kicsapatni magam a sulikból. - mosolyodtam el incselkedve, és a kérdésére nyújtózva dőltem vissza hanyatt, az ágyra. - Nagyon is...- mosolyodtam el. - Még szép, hogy aludtam. Tudod mióta vártam rád? És te nem jössz és nem jössz, nekem meg nem volt sok kedvem az apuddal trécselni. Nem tűnt túl jókedvűnek...- jegyeztem meg homlok ráncolva, és megpaskoltam magam mellett az ágyat, hogy üljön ide, mellém. A szék messze van, sötét is van, nem látom az arcát. Ami egész kellemes annak ellenére, hogy a pia már elmosta a vonásait.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Jared && Ashlyn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jared && Ashlyn   Jared && Ashlyn Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Jared && Ashlyn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Liv & Jared ~ i dunno who you are...
» × Summer & Jared ×
» Jared Harris
» Brieta&Jared
» Jared & Shayaan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-