KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Cynthia Aylar  Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Cynthia Aylar  Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Cynthia Aylar  Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Cynthia Aylar  Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Cynthia Aylar  Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Cynthia Aylar  Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Cynthia Aylar  Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Cynthia Aylar  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Cynthia Aylar  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Cynthia Aylar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Cynthia Aylar  Empty
TémanyitásTárgy: Cynthia Aylar    Cynthia Aylar  Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 1:29 pm

Chyntia Aylar
25 • Las Vegas • média • unfaithful bride • Bar Refaeli
Karakter személyisége


◆ pozitív tulajdonságok: kreatív; szókimondó; jó író; lelkes; szenvedélyes; optimista;
◆ negatív tulajdonságok: kíméletlen; ideges típus; hűtlen; őrült dolgokra képes; meggondolatlan
◆ egyebek:
~ az egyik híres las vegasi lap újságírója és a cég aligazgatója
~ elismert a munkájában, sok ember ismeri a nevét
~ két férfit szeret egyszerre
~ voltam már lánnyal, de megbántam
Történet vagy szerepjátékos példa

Brianna Aylar a hűtlen feleség

Megdöbbentő hír reppent fel a minap, miszerint Brianna Aylar, a Las Vegasi Review újság egyik neves újságírója megcsalja leendő férjét. Méghozzá nem is akárkivel, hanem a város egyik egyházi személyével, akinek a nevét a miheztartás végett nem árulhatjuk el. Na de mit szólhat ahhoz Mr. Northman, hogy miközben a házassági felkészítőn vannak, menyasszonya másfelé kacsintgat, méghozzá ott a szeme láttára. Brianna így nyilatkozott az ügyről: „A magánéletem nem nyílt téma. Szeretem a vőlegényem, és nem is kívánok mást hozzáfűzni ezekhez a megszégyenítő pletykákhoz.”
Vajon tényleg csak pletyka vagy van valóságalapja, vagy csak az újságírónő mindent tagad?!

***

Írom le a magam történetét, hogy vizuálisan is megjelenjen előttem az írás. Még a kinézetét is megszerkesztem, és pontosan tudom, hogy körülbelül így nézne ki a cikk, ha kiderülne, mit művelek Robin háta mögött. Mert megjelenne, az biztos. Mentségemre szóljon, hogy tényleg szeretem őt, ám arról nem tehetek, hogy Gabriel, a pap, akihez járunk, olyan istenverte jól néz ki, és mellesleg még csak nem is veti meg a nőket annak ellenére, hogy cölibátust készül fogadni. Fogalmam sincs, miért választhatta ezt a hivatást, mert szerintem azok a nők, akik gyónni járnak hozzá, vagy éppen ilyen helyzetben vannak, mint én, rögtön kitérnek a hitükből, ha meglátják. A másik probléma pedig az, hogy tudatában vagyok annak, hogy Gabriel részéről én is felkeltettem az érdeklődését, és valljuk be, nem én vagyok az az ember, akinek bármi problémát okoz némi szentségtörés. Sosem voltam az, aki mély depresszióba süllyed azután, ha valakit megbántott, de most valahogy más a helyzet. Robin tényleg mindenben jó. Gazdag, remek munkája van, kibaszott jól néz ki, mellesleg még az ágyban is kiváló. Akkor miért érzek vonzódást a pap iránt? Az élet nagy kérdései, ugyebár… Nehéz ezt így valakivel is megértetni, mert nincs benne a helyzetemben, de mindenki elhiheti, hogy ez egy nem könnyű dolog.
- Brianna, itt vagy? Mit csinálsz? – hallom nyílni az ajtót, és én hirtelen bezárom az összes ablakot a laptopomon. Ez meleg helyzet volt. Kell nekem ilyenek írogatni magamnak?!
- Igen drágám, itt vagyok. Semmit, csak dolgoztam. Mi a helyzet? – fordulok meg a székkel mosolyogva, és majdhogynem bennem akad a szó, ahogy megpillantom. Izmos felsőtest, csupán egy törölköző takarja a testét, és én rögtön veszem a célzást, hogy mit is szeretne pontosan. Uram atyám, és nekem még holmi papokon jár az eszem? Na ne vicceljünk már… Robin felér két Gabriellel is. De vajon milyen lehet Gab pont ugyanebben a „szerelésben”? Biztosan nagyon kívánatos… hm… Brianna! A kurva életbe a vőlegényed előtt állsz és ilyeneken gondolkozol?!
Megfeledkezve aztán a házassági tanácsadónkról temetkezem bele Rob csókjaiba, és kezd el kezem fel-le járni a testén, hogy aztán belefeledkezzünk a külvilágba…
[You must be registered and logged in to see this link.]
All we know is... She's called The Stig.


A hozzászólást Cynthia Aylar összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 17, 2013 8:57 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Cynthia Aylar  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cynthia Aylar    Cynthia Aylar  Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 6:28 pm

ELFOGADVA
Én is házasodni készülök éppen, ezért biztos, hogy nem Gabriel fog engem össze adni a drágámmal, félek, hogy a menyasszonykám félrekacsintgatna. Nagyon tetszett amit írtál, látszik, hogy kreatív vagy, és bár még nagyon sokat olvastam volna, nekem ez is megfelelt. Gratulálok, foglalj a vatart és titulust és mehetsz is játszani!!

Vissza az elejére Go down
 

Cynthia Aylar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-