KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Tiffany Emily O'Donell Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Tiffany Emily O'Donell Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Tiffany Emily O'Donell Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Tiffany Emily O'Donell Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Tiffany Emily O'Donell Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Tiffany Emily O'Donell Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Tiffany Emily O'Donell Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Tiffany Emily O'Donell Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Tiffany Emily O'Donell Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Tiffany Emily O'Donell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Tiffany Emily O'Donell Empty
TémanyitásTárgy: Tiffany Emily O'Donell   Tiffany Emily O'Donell Icon_minitimeVas. Júl. 21, 2013 12:01 am

Tiffany Emily O'Donell
18 · USA, Nebrasca · Prostituált · Beautiful girl · Emma Roberts
Karakter személyisége


◆ pozitív tulajdonságok: koffeinfüggő, kiáll a maga igazáért, temperamentumos, be nem áll a szája, édességfüggő

◆ negatív tulajdonságok: makacs, önfejű, érzékeny, sebezhető, naiv, gyűlöli a férfiakat.

◆ egyebek: amit fontosnak tartasz a karakterről
Történet vagy szerepjátékos példa
Könnyes szemmel bámulok ki az árvaház ablakán, a papírlapot, amit apró kezemben szorongatok már annyira összegyűrődött, hogy alig lehet rajta kivenni a betűket. Veszek egy mély levegőt, ma el kell hagynom az árvaházat, ma töltöm a tizennyolcadik évemet, és legfeljebb holnap már nem lehetek itt. Mit fogok magammal kezdeni? Kihez fogok fordulni? Mert az édesanyámhoz nem tehetem, vajon milyen szeretet az amikor egy anya előbbre helyezi a férfit az életében, mint a saját vérét? Sokszor tettem fel magamban a kérdést, és még mindig, tíz év elteltével sem tudom megadni a pontos választ.  Leülök az ágy szélére egy kis dobozzal a kezemben, ebben a dobozban őrizgetem azokat a leveleket amiket anyutól kaptam tíz éven át, minden egyes levélben leírja, hogy a biztonságom miatt hozott ide, de, hogy nagyon szeret engem, és még sem tud David nélkül élni, valamint azt is viszont látom minden egyes levelében, hogy egy férfiban se bízzak meg, mind mocsok, nem tisztelik a nőket, csak kihasználják, rongyként kezelik. Nos hát igen ironikusan hangozhat egy olyan nőtől, aki prostituáltként keresi a kenyerét, valamint, a mai napig David mellett van, holott biztos vagyok benne, hogy még mindig ugyan úgy bántalmazza, mint régen. Még tíz évesen megfogadtam, hogy nekem nem kell férfi az életemben, és a… a szerelem sem kell, ahogy édesanyámat „látom” csak kín és szenvedés, az pedig elég volt nekem, ennél több nem kell.
Ahogy elkezdem olvasni az első sort, gombóc keletkezik a torkomban, és a sírás fojtogat, akaratlanul is eszembe jutnak azok az emlékképek, tíz évvel ezelőttről, pedig nagyon nem szeretném…
Már legalább egy éve szedte fel anyu… ha az emlékezetem nem csal, és az ember ilyet nem könnyen felejt el, úgy gondolom.  David szokása volt alkoholhoz nyúlni, és ha ez megtörtént, előfordult, hogy hamar eljárt a keze, leginkább anyán csattant, természetesen én nem igazán tűrtem, hogy bántalmazza, mindig bele szóltam, de hát egy tíz éves kislány nem sok mindent tehet. Ez alkalommal is ez történt, emlékszem,  megint kapott anyu tőle, már csöpögött a vér a szája sarkából, így hát fogtam magam és elé álltam, kiabáltam vele, hogy hagyja abba, vagy meg fogom ölni. persze tíz évesen nem tudtam mit mondani, nevetségesen hangzott és az is volt. De az ő alkoholtól elborult agya nem volt képes ezt felfogni, elöntötte arcát a düh, kezeivel a nyakamra tapadt, alig kaptam levegőt, és egyre erősebben szorított, láttam szemeiben, hogy kiakarja szorítani belőlem az életet. Anyám könyörögni kezdet, és amikor azt hittem végleg végem… berontottak az ajtón, a szomszédok hívták a rendőrséget, azok biztonságos helyre vittek minket. anyám nem bírta nélküle, inkább engem rakott árvaházba.
Így hát holnap abból a kevés pénzemből amim van Las Vegasba megyek és én is anyu nyomdokaiba lépek… hátha így rátalálok, hisz én még mindig ugyan úgy szeretem, látnom kell, meg kell ölelnem, éreznem az illatát.
[You must be registered and logged in to see this link.]
All we know is... She's called The Stig.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Tiffany Emily O'Donell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiffany Emily O'Donell   Tiffany Emily O'Donell Icon_minitimeVas. Júl. 21, 2013 11:57 am

ELFOGADVA
Ejj-ejj Tiffany... Nem biztos, hogy anyád példáját kéne követned, de ha ezt szeretnéd, hát én nem szólok bele. Tetszett, menj, foglalj és játssz! Wink

Vissza az elejére Go down
 

Tiffany Emily O'Donell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Emily & Beck
» Emily VanCamp
» Emily Ratajkowski
» EMILY ADAMS
» meet someone again ~ Charon & Emily

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-