KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Ezra&Nia Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Ezra&Nia Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Ezra&Nia Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Ezra&Nia Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Ezra&Nia Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Ezra&Nia Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Ezra&Nia Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Ezra&Nia Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Ezra&Nia Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ezra&Nia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Ezra&Nia Empty
TémanyitásTárgy: Ezra&Nia   Ezra&Nia Icon_minitimeKedd Aug. 06, 2013 1:24 pm


Azt hiszem nekem ez túl sok. A reggelem csodálatosan alakult, na ilyet nem akartam én soha. Gyilkosság szemtanúja lenni úgy, hogy az áldozattól alig egy méterre voltam a merénylet alatt. Csak enyhén volt kiakasztó, és ez jár a fejemben, azóta is, újra és újra leforognak azok a képkockák, látom magam előtt, ahogy meghal. De nem csak erre gondolok, pedig azt hittem leárnyékolja majd legalább a problémáimat. Folyton öntudatomon kívül elképzelem, mit is művelhetett, ahogyan megcsal, borzasztó érzés. Nem azért, mert szeretem, hanem mert a tudat gyötör. Én is csak ennyi voltam, egy játék, de jönne vissza hozzám, ha kiakadnék, abban biztos vagyok. Kölcsönösen kihasználjuk egymást, csak annyi különbséggel, hogy engem lelkileg megvisel. Főleg, mert úgy cselekedtem, ahogyan ő, és innentől kezdve már úgy érzem, hogy a hűség tőlem is távol áll. Távol is fog maradni még egy ideig, azt pedig még neki is tudnám garantálni. Talán meg is utáltam, már azt nem tudom mit éreztem iránta, vagy éreztem-e valamit, de most semmi, csak haraggal tudok ránézni. Apám estélyein azonban olyan jól kitanultam már, hogyan is kell megjátszanom magam, hogy ez egyszerűen megy. Mint az én drágalátos vőlegényemnek, ő pont ugyanilyen, én meg hittem is neki. De most ez a helyzet, úgy érzem kvittek vagyunk, csak mégis...
Ez így szörnyű másfél hónap volt, és még ez a folyamatos rosszullét is. Semmi jóra nem engedett következtetni, már az elejétől fogva, de most végre rászántam magam, hogy elmentem orvoshoz. Az oké, hogy egy hétig ez van, de ha egy hónapig tart, az már nem olyan kellemes, és nem is normális. Igazából hinni se akartam a dokinak, mikor elmondta, mi is a probléma. Vagy fél órán keresztül magyarázta, mert én csak annyit mondogattam, hogy "ez nem lehet, ez lehetetlen", és ledermedve bámultam magam elé. Csak utána jutott el a tudatomig a valóság, de tovább nem bírtam ott maradni, mintha fojtogatott volna valami, éreztem, hogy mennem kell. Haza, vagy valahova. Kocsiba ültem és indultam a kórházból, eredeti célom szerint oda, ahol azzal a féreggel lakok együtt, de út közben mégis változott, csak egy hirtelen ötlet miatt, és a belvárosból kivezető főútra kanyarodtam le. Még mindig eléggé el volt borulva az agyam, mert amint kitisztult, bejöttek a zavaró gondolatok, hogy mi van ha...? És a többi, amik az addig sem stabil lelki békémet totálisan felzargatták. Ez kellett nekem, az idegeskedés, most még rá, csak úgy kontrának, pedig azt még el kéne döntenem, hogy mi legyen, mert ezt lehet félre kell tennem. A kocsiban ülve viszont abban bíztam, hogy nála majd megértést találok, mint mindig, és segíteni fog, csak legyen otthon.
Most itt állok Ezra háza előtt. Már nem tudom, hogy be akarok-e menni és beszélni vele, de kell, így határozottan az ajtóhoz lépek és határozott mozdulattal benyomom a csengőt. A remény az még bennem él, nem sikerült kinyírni, így most valahol mélyen azt akarom, hogy kiabáljon, miként is mindjárt jön, vagy nyisson ajtót, vagy valami. Ha nincs, úgyis megyek a munkahelyére, ennyi.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Ezra&Nia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezra&Nia   Ezra&Nia Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 10:53 am

Viszonylag korán felébredtem, mert hétköznap van, ma mégis csak be kéne mennem tanítani a fiatalságot, erősen rászorulnak. És mi sem bizonyítja ezt jobban, mint az asztalomon tornyosuló dolgozat kupac. Tegnap éjszakába nyúlóan javítottam és elképesztő butaságokkal találtam szemben magam. Némelyikről el se tudom hinni, hogy az illető tényleg komolyan gondolta.
Felraktam főzni a kávét és még a reggeli zuhany előtt lenyomtam 50 fekvőtámaszt. Nem akarok eltunyulni, csak mert olyan munkám van, ahol kevesebbet edzhetek, mint régen.
Reggelizni általában az emberek többsége nem szeret, vagy nem jut rá ideje, de én el se bírnám képzelni a napomat a megfelelő kezdeti energia nélkül. A helyes táplálkozás szintúgy része az életnek, mint a testmozgás, bár ezt igen kevés ember látja be. Bőven kell időt szánni erre, úgyhogy nem is bánom, hogy ilyen korán keltem, több órám van beérni az iskolába, így kellemes a reggeli készülődés.
Mielőtt azonban a reggelit elkészítettem volna, elmentem zuhanyozni, épp kiléptem a kabinból, amikor meghallottam a kopogtatást. Derekamra csavartam a törölközőt és kinéztem az egyik ablakon, ha a postás az, akkor simán kimegyek így, de a diákjaim és szülei látogatását már nem merném megkockáztatni. Utána hetekig erről menne a pusmus az anyukák és a diáklányok között, sőt, talán még több váratlan reggeli látogatót kapnék.
De legnagyobb meglepetésemre Nia állt odakint. Mit keres ő ilyenkor itt nálam? Hogyhogy személyesen, és nem telefonon? Mi lehet annyira fontos, hogy maga jött ide? Jót biztos nem jelenthet, remélem nem a szüleinkkel van gond. Kétségek között nyitottam ajtót neki, gyakorlatilag egy szál semmiben.
Elég egy pillantás és máris tudom, hogy jól sejtettem, valami problémája van. Kilépek és megölelem, nem törődve az éppen éledező szomszédsággal. - Mi a baj? Bejössz?
Nemleges választ el sem fogadva húzom be és csukom be mögötte az ajtót. Szerválok valahonnan egy nadrágot és magamra rángatom, miközben a konyhába terelem.
- Ülj le, most csináltam kávét - öntök neki egy bögrébe, aztán magamnak is, ha leült, akkor én is és úgy kérem, szinte már-már felszólítva.-, mesélj!


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Ezra&Nia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezra&Nia   Ezra&Nia Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 4:12 pm


Alig kell várnom néhány másodpercet, az ajtó nyílik, én pedig valahol belül megkönnyebbülök, hogy itthon van. Látom rajta, hogy aggódik, és hiába mondanám azt neki, hogy nem, mert azért is jöttem, hogy beszélni tudjak vele, és amúgy se érdekelné. Ölelése sokat jelent nekem, aztán már húz is befelé, és pedig szótlanul követem a konyha felé sétálva. Csak bámulok magam elé, a levegővétel is borzasztóan nehézzé válik most, de e mellett érzem, hogy neki bármi is van elmondhatom.
Kéri, így leülök. Egyébként jó lenne állva, bár valamennyivel biztosabb így, közelebb vagyok  a földhöz, de nem hiszem, hogy rosszul lennék, legalábbis annyira. A bögre kávét átveszem tőle, ahogy odaadja, aztán amint leül tekintetem a lábamról végre felemelem, és az övét keresem. Nagyot nyelek, aztán még rendszerezem kusza gondolataimat, mielőtt erőt is veszek magamon.
- Rich... megcsalt - színtelen hangon szólalok meg végül, semmi érzelem, mégis elcsuklik. Ugyanezzel a nyugodtsággal nézek bátyámra, de már gördül le az első könnycsepp arcomon. Nem tudom miért, ez annyira nem érdekel már. De egyelőre nem folytatom, csak amint kaptam valami reakciót, remélve, hogy annyira nem akad ki. Kortyolok kávémból, aztán újból megszólalok.
- A laptopján találtam e-maileket. Valami lotyóval találkozgatott rendszeresen, olykor az éjszaka közepén. De én is hülye voltam, hogy nem vettem észre - hülyeség, naivitás: bennem megvolt. De szinte minden átértékelődött bennem azon az éjszakán. Ez is olyan, hogy még nem részletezek semmit, nem mondok többet, amíg nem mond, vagy csinál valamit. Tudom, hogy félt, én is aggódok miatta, gyakran minden ok nélkül is, de ezt nem tudom hogyan veszi. Ilyen még sosem volt, és nem is akartam, hogy legyen, de ez a dolog lazább része, a további információk lesznek érdekesebbek majd számára.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Ezra&Nia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezra&Nia   Ezra&Nia Icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 12:04 pm

Tényleg pocsékul néz ki. Mármint nem külsőre, hisz a ruhája most is makulátlan, sehol egy gyűrődés, a sminkje nincs elkenve, tehát egy külső résztvevő semmit nem venne észre, de ahogy viselkedik, meg az arckifejezése tényleg azt sugallja, hogy valami nagy baj van. Még csak a szemembe sem néz egy jó darabig, én pedig nyugodtan várakozom, hogy összeszedje magát. Bőven van időm.
Már annak a baromnak a nevére is összerándul az öklöm, soha nem helyeseltem, hogy a húgom vele akarja összekötni az életét. Igaz, nem is tudom, milyen ember, csak hogy piszok gazdag és befolyásos és a szüleink a cipője talpát is végignyalnák, annyira dicsőítik.
- Ez biztos? - erőltetek nyugalmat a hangomra és valahonnan szerzek egy zsebkendőt a számára. - Ne sírj, még elkened a sminkedet.- próbálom nyugtatni viccesen és megfogom az egyik kezét.
Belül forrongok. Az a piszok szemétláda! Hogy ilyet mer csinálni az én húgicámmal! A magyarázatából tényleg úgy tűnik, hogy van valakije, de azért azt a lehetőséget is fenntartom, hogy Nia túl egyoldalúan látja a dolgokat és talán mégsem egy szeretőhöz jár. Mondjuk hova máshova járhatna el egy férfi az éjszaka közepén? Ezért mondom én, hogy nem jó lekötni magunkat.
- Kinyírhatom? - álltam fel és a szekrényhez sétáltam, ahol a fegyveremet tartom vészhelyzet esetére. Elővettem és elkezdtem forgatni. Persze töltetlen most, de a húgom egyetlen szavára bűnözővé lennék. Senki nem bánthatja. Szépen visszateszem a fegyvert. - Jó, talán ez egy kicsit túlzás, de letépem a heréit!
Eléggé felment bennem a pumpa és legszívesebben most rögtön megkeresném, és behúznék neki egyet, jó keményen.
- És mióta?- tudakoltam a részleteket. - Van még más is?
Bár ezt is elég felháborítónak tartom, még mindig úgy tűnt, hogy nyomja valami a lelkét, ezért hát arra is rákérdeztem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Ezra&Nia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezra&Nia   Ezra&Nia Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Ezra&Nia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-