KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Pamela Preston Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Pamela Preston Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Pamela Preston Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Pamela Preston Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Pamela Preston Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Pamela Preston Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Pamela Preston Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Pamela Preston Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Pamela Preston Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Pamela Preston

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Pamela Preston Empty
TémanyitásTárgy: Pamela Preston   Pamela Preston Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 2:02 pm

Pamela Preston
25 · Los Angeles · Prostitutes · fifty shades of blonde · Luisana Lopilato
Karakter személyisége


◆ pozitív tulajdonságok: társaságkedvelő - akármilyen értelemben,  nyitott az újdonságok előtt; ami a szívén, az a száján; kitartó; gátlástalan

◆ negatív tulajdonságok: két lábon járó szeszély; sűrűn előfordul, hogy önző - szereti a saját malmára hajtani a vizet; hisztis és szörnyen kiállhatatlan, ha valami nem úgy történik, ahogy azt ő akarja; szörnyen önfejű, makacs; rafinált

◆ egyebek: törtető személyiség, célja, hogy bekerülhessen a luxusprostik körébe, és ezért bármilyen áldozatot képes meghozni
Történet vagy szerepjátékos példa
Kissé undorodva lököm le magamról a hapsit, aki pillanatokkal ezelőtt tárazott ki hatalmas ordítások közepette és már csak abban merek reménykedni, hogy nem gyorslövetű a drága és nem akar még egy menetet letolni.
Oké, én választottam a pénzszerzés eme örömteli módját, de bassza meg, sajnos nem lehet mindenki egy Don Juan és megmondom őszintén, hogy elég sok kuncsafttól feláll a szőr a hátamon. Nekik teljesítem a kívánságaikat, hogy aztán a pénzt kikapva a kezükből elhúzhassam a csíkot melegebb éghajlatra, vagy ha a naptár úgy kívánja, melegebb ágyba. És hogy mi a szitu a többi, jóképű egyénnel, akik ráadásul tudják is, mi kell a nőnek, még ha az prosti is történetesen? Nos, velük szívesebben időzöm és úgy hiszem, náluk a 'mesterséges' nedvesítésre sincsen szükség. A szóbeszédekkel ellentétben vannak olyan prostituáltak, akik ennyi kör után is örömüket lelik a szexben, és én ilyen volnék... igaz, hogy a megfelelő pasi kell hozzá, de olyan is akad naponta vagy kétnaponta legalább egy. Nem rosszak a statisztikáim, mégis többre vágynék. A luxus világába. Hiszen ki ne akarna ápolt, jóvágású társasában több ezer dolláros pezsgőt iszogatni, szex előtt, közben vagy után - lényegtelen - egy luxusszálloda szobájában, aztán hatalmas fürdőt véve távozni onnan? Talán minden utcaszélinek ez az álma, azonban keveseknek adatik meg. Viszont nincs lehetetlen, csak tehetetlen és én pont nem a tehetetlenségemről vagyok híres.
- Végeztünk? - morranok rá az időközben majdnem elszundikáló tagra, az pedig nem is méltat válaszra, csak a kezembe nyomja a pénzt, némi borravalóval - nyilván tetszett neki a nyelvtechnikám. Sóhajtok egyet színpadiasan, amikor a csávó hangosan felhorkan, hasra veti magát és már húzza is a lóbőrt. Nem tudom, mi lehet ennyire fárasztó egy kis testi örömben, persze az is lehet, hogy csak én szoktam hozzá a napi pár alkalomhoz. Nehéz és mocskos meló, főleg ha a másik minden testnedvét beléd üríti vagy törli... magamra kapom a cuccaimat és az ajtót jól bevágva magam mögött, elhagyom a kis hotelszobát.
Sietősre fogom a figurát, reggel kaptam egy sms-t Dominictől, hogy délután átugrik egy kis szórakozásra, és addig még valamilyen szinten el kéne rámolni a kéróba, meg valami csajt össze is kéne szedni oda, nehogy panaszkodhasson a vendéglátásomra. Imádom a hülye fejét, már alig várom, hogy itt legyen és a disznó humorát, történeteit hallgathassam. Vele mindig történik valami, ami érdekes, unatkozni nem lehet mellette. És persze ott van Soph is, akinek megígértem, hogy ha Dom felbukkan, azonnal szólok neki. Érdekes történetek vannak errefelé. Mindent összevetve szeretem a mostani életem, de lehetne ennél sokkal, de sokkal jobb is. Anyánk meghalt, Dom nem szól bele, hogy mit csinálok és mit nem, de azt hiszem, ő is szívesebben venné, ha nem minden jöttmenttel feküdnék össze és ha esetleg neki is csurranna-csöppenhetne a jómódból... bár lehet idióta ötlet ez, sosem volt az a fajta, akinek ilyenre szüksége lenne. Egy kis fű, egy kis kokó, sok szex és pia, aztán minden szép és jó. Nekem azért kissé másik az igényeim.
Rágyújtok egy cigire, ahogy kirontok a hotel ajtaján, majd egy taxit leintve bevágódok a hátsó ülésre, lehúzom az ablakot és bemondom a címet a sofőrnek. Már alig várom, hogy otthon lehessek.
[You must be registered and logged in to see this link.]
All we know is... She's called The Stig.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Pamela Preston Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pamela Preston   Pamela Preston Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 10:45 am

ELFOGADVA

Vissza az elejére Go down
 

Pamela Preston

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Dominic Preston

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-