KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Keiran Freddie Miller Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Keiran Freddie Miller Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Keiran Freddie Miller Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Keiran Freddie Miller Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Keiran Freddie Miller Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Keiran Freddie Miller Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Keiran Freddie Miller Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Keiran Freddie Miller Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Keiran Freddie Miller Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Keiran Freddie Miller

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Keiran Freddie Miller Empty
TémanyitásTárgy: Keiran Freddie Miller   Keiran Freddie Miller Icon_minitimeSzomb. Szept. 07, 2013 7:40 pm

Keiran Freddie Miller
25 · Oroszország · Clients · Jude Law
Karakter személyisége


◆ pozitív tulajdonságok:
- a fiamért bármit megtennék
- soha nem hazudok, mindenkinek megmondom szemtől szemben, mi a véleményem
- szeretem a gyerekeket, jó apuka vagyok
- nincsenek tartozásaim
- a kötelességeimet teljesítem

◆ negatív tulajdonságok:
- sajnos könnyen borul el az agyam
- elég agresszív jellem vagyok
- a NEM nálam nem válasz
- a fiam anyukáját zsigerből gyűlölöm
- beleszerettem egy prostiba

◆ egyebek: a szeretlek nálam a legerősebb szó
Történet vagy szerepjátékos példa


Testemben már lüktetett a forróság, ahogy újra és újra elmerültem a szűk forróságban, Andy kezét lefogva a feje fölött, rossz napom volt, próbáltam kiadni magamból minden feszültséget úgy, hogy azért semmilyen komolyabb kárt ne okozzak a démonian szép fiú vékony testében. Ő volt a kedvenc játszótársam, de ez nekem nem csak erről szólt, többet éreztem iránta, mégse mondtam neki soha. Mert minek? Csak a pénzért jön, fekszik le velem. Nem mondom senkinek, hogy szeretem, nem akarom kikoptatni ezt a szót, úgy nagyobb értéke lesz, mikor végre kiejtem. Persze van valaki, akinek annyiszor mondom, ahányszor csak eszembe jut, de ő más, neki tudnia kell, mit érzek. Andynek viszont nem, kihasználná, így érzem, és félek ettől, nem akarom, hogy fájdalmat okozzon nekem, ha szétesnék, az másnak lenne kárára, neki pedig soha nem akarok csalódást okozni. Nem, az ő életébe csak szépet akarok vinni, megóvni mindentől. Ahogy rágondolok, megcsörren a telefonom. No lám… emlegetett gyerek. Megtanultam, hogy ha ilyenkor hív, akkor muszáj fölvennem, nem viccel. Szoktunk esténként órákon át telefonálni, közösen filmezünk és kommentáljuk, de este tizenegykor, mikor másnap iskola van ez vészjelző. Nem csúszok ki Andyből, de arrébb hajolva kitapogatom a mobilt, elengedem a kezeit és felveszem a telefont, melynek kijelzőjén Chris neve villog.
– Mondd fiam! – Szólok bele feszült hangon és már jön is a hat évesekre olyan jellemző darálás, de ez most más. Sír, összeszorul a szívem, feszülten figyelek. Andy meg sem moccan alattam, már megtanulta, hogy ilyenkor kuss van és mozdulatlan csend, vagy kiborulok.
– Hogy mi a…? – Ráncolom össze szemöldököm, és mikor elismétli hüppögve, elsápadok.
– Azt a rohadt...- Már le is gördültem Andyről, és kerestem az alsómat, fél kézzel fölrángattam magamra, a farmert is és a felsőt, miközben adtam az utasításokat.
– Nem, ha látod nála az üveget vedd el tőle, csukd rá a fürdőszoba ajtaját… igen, öltözz fel, vegyél egy pulóvert, a táskád és azonnal menj le az ajtóhoz kicsi, és már ott is vagyok. Ne aggódj, minden rendben lesz, a karodra tegyél borogatást… lehet, hogy eltört, igen, majd meglátjuk. Kerüld anyádat, mindjárt ott leszek, nem lesz baj! – Bontottam a vonalat, az ágyra hajítottam a telefont és a szekrényben kerestem a pulóveremet, közben rácsipogtam sofőrömre, majd Andy felé fordultam.
– Bocs, a fiam anyja részeg és… megütötte, vagy nem tudom, valószínűleg eltörte a karját, érte kell mennem, kórház… bassza meg… öltözz, muszáj elmenned, bocs. – Összekapkodtam a cuccaim, míg ő öltözött, majd kitoltam az ajtón, bevágtam magam mögött, annyira aggódtam, hogy alig bírtam bezártni, a kulcsot össze-vissza betömtem a zsebembe, aztán eszembe jutott… a másikban kotorászva előhúztam a pénztárcám.
– Mennyi volt? Jaj Istenem… fogalmam sincs, hogy ez mennyi, de ha kevés, majd legközelebb kipótlom, sajnálom – A kezébe nyomtam a tárcám összes tartalmát, ami mondjuk rohadtul jóval több, de az sem érdekelne, ha egy háznyi pénzt nyomtam volna a kezébe. A lifthez rohantam, nyomkodtam a hívót, olyan lassú volt, a lépcsőn robogtam le, ki a ház elé, be a Maseratimba és a sofőr máris padlóig nyomta a gázt, hogy minél előtt Chris-nél lehessek. Annyira aggódtam érte, esküszöm, ha komolyabb baja lett a részeges anyja fogja nagyon megbánni.

[You must be registered and logged in to see this link.]
All we know is... She's called The Stig.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Keiran Freddie Miller Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keiran Freddie Miller   Keiran Freddie Miller Icon_minitimeVas. Szept. 08, 2013 12:16 pm

ELFOGADVA
Szóval szerelmes vagy egy prostiba, aki meleg, és van egy kisfiad, aki mindennél jobban számít rád. Mindent kézben tudsz majd tartani? Én, mint szintén apuka, mondom neked, hogy elég bonyolult, de.. sok sikert öreg! Tetszett a lapod, nagyon nem volt benne semmi hiba, szép karaktert hoztál össze, úgy hogy foglalózz és mehetsz is játszani

Vissza az elejére Go down
 

Keiran Freddie Miller

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-