KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Hector vs Carley - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Hector vs Carley - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Hector vs Carley - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Hector vs Carley - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Hector vs Carley - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Hector vs Carley - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Hector vs Carley - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Hector vs Carley - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Hector vs Carley - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Hector vs Carley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Héctor
Héctor "Hero" Perez

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 40
◮ tartózkodási hely : Vegas mocska (külterület)
◮ hozzászólások száma : 44
◮ join date : 2013. Sep. 28.

Hector vs Carley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hector vs Carley   Hector vs Carley - Page 2 Icon_minitimeSzer. Dec. 03, 2014 4:44 pm

Méghogy kurva.. - hangzik vissza fejben. De még milyen egy rohadt kurva is!- szisszennek fel, ahogy másképp még tetszene is ahogy rám tolat, de a kocsi ajtajának széle belepréselődik a pofámba.
Mégis próbálkozom. Tovább! Próbálkozni KELL! Talán ha sikerülne...

De aztán meglep a következő lépés és egy darabig kurvára belém fagy a kuss. A kés hangosan csörren fel, de ahelyett hogy elengedne, a keze teljesen másfelé taperol. Most.. MI VAN!???

A testem megrázkódik habár nem akarom. Muszáj nyelnem, de sorra az jár a fejemben hogy puszta kézzel akarja letépni. Kinézem belőle..
Nyelnem kell, de alig fél perc múlva sikerül összeszedni a válaszom.

- Hé.. baby... Engedj el.. jó!?? - nyelem mellé a tetemeset - Oké..!? - rázkódom megint össze ahogy csaknem hagyja abba a műveletet - Nem bántalak.. Nem foglak bántani.. ESKÜ! - hangsúlyozom a lényeget - Csak.. csak hadd lépjek le.. jó..!?? - muszáj összeszorítani a szemeimet ahogy nagyon kitartóan játszadozik. A kurva életbe ha letépi nekem...!?!!!

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Hector vs Carley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hector vs Carley   Hector vs Carley - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 08, 2014 12:56 am

Könnyű az embereket megvezetni. És még könnyebb őket pellengérre állítani, egy döntés elé, aminél úgysem lelnek rá a legkézenfekvőbb megoldásra. Bosszant! Bosszant az, hogy becézett! Most, hogy nem dolgozzam, ezek a különbségek még jobban kiéleződtek, ezért is hagytam abba egy pillanat alatt az egészet. A kezem nem mozdult, helyette csak óvatosan, nem fájdalmat okozva neki szorítottam rá, csak hogy érezze, még mindig nem nyerő az, amit csinált.
- Elengedlek, ha eltűnsz a szemem elől és meg sem próbálkozol valami hülyeséggel - engedett a hangom csak egy egészen hangyányit, az ujjaim pedig engedtek a szorításon is.
- Ha mégis trükköznél - mélyedt bele az ujjam és a körmöm a karjába ott, ahol nem fedte már ruha a bőrét. - Megismertetlek a fojtózsinórral - váltott egészen halkra a hangom, mégsem fenyegettem. Nem volt szokásom. Mr. Saintwood-nak elvégeztem azt a munkát, amit kért tőlem mindenféle kérdések nélkül. Ahol érdeklődtem, ahol tudni akartam, arról nem kellett mindenkinek tudomást szereznie.
A férfit elengedő kezemmel túrtam bele a zsebembe, előhalászva a kulcsot pedig egy hang jelezte azt, hogy az autót újra bezártam, és mielőtt még bármivel is próbálkozott volna Göndörke, még mindig nem elengedve őt húzódtam kissé hátra, és ha nem szerette volna, hogy a feszülő érzés újra erősödjön a karján, akkor ő is követett. Ha és amennyiben már távolabb voltunk az autótól, csak akkor engedtem el a kezét.
- Menj innen. A lehető legtávolabb tőlem és az autómtól - beszéltem egészen halkan.

× zene: celtic mermaid song ×
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Héctor
Héctor "Hero" Perez

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 40
◮ tartózkodási hely : Vegas mocska (külterület)
◮ hozzászólások száma : 44
◮ join date : 2013. Sep. 28.

Hector vs Carley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hector vs Carley   Hector vs Carley - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 08, 2014 11:50 pm

SIKER! Ez üvölt először a fejemben és vissza kell szorítani a fogaimat hogy elvigyorodjak. Kész siker. Azt mondja elenged. Azt mondja leléphetek, vagyis nem fogja letépni a tökeimet, és most ebben a pillanatban ez az egyetlen ami a legjobban érdekelt.

- Hogy mi?? - kapok az újabb szavaira észbe - NEM! Nem! Dehogy! - esküdözöm az életemre, jórészt rohadtul megesküdnék most bármire akár a nagyapám kis lábaujjára is, amúgy is lent rohad már a földben.
De aztán az is visszaköszön fejben mi a szart mormogott. Hogy mi!?? Fojtózsinór!??
Egy pillanatra benn akad valószínű a levegőm is, nem tudom eldönteni hogy ez tényleg komoly vagy csak szórakozik velem, de abban is biztos vagyok hogy.. ezt kurvára nem akarom kideríteni!

- Nem, nem kell fojtózsinór.. - hadarom - kurvára nem kell semmise, azt mondtam lelépek.. Nem?? Naná hogy lelépek cicus, eskü hogy nem próbálkozok semmivel ..! - túl sűrűn jönnek egymásra a szavak, de nem érdekel. Csak engedjen már el! Bassza meg a kocsiját! Csak hadd tűnjek már el innen a fenébe!

Aztán elenged.. érzem, de még mindig nem vagyok szabad. Csipogás.. irányba kapom a fejemet, de tiszta hogy csak szórakozik velem, nekem meg nincs ínyemre a szórakozás.

- Jól van baby, most már engedj.. - noszogatom hangosan is, már nem csak fejben, és részben megmozdulok a kezeiben. Engedj már el te büdös kurva!
És TÁDÁÁÁM!

Amint elkap a szabadság íze, olyan messzire hátrálok amennyire csak tudok. Csak onnan nézem. Biztonságban. A földön szemet szúr a késem, de csak nyelek egyet. Én ugyan vissza nem megyek érte! A büdös ringyó tartsa meg!

- Vigyázz magadra szívi, nagyon vigyázz magadra! - kiabálom már csak egyre hátrálva - ha még egyszer összehoz az élet.. - fenyegetem, talán.. de hogy mit kezdek vele? Azt még nem tudom. Nincs önálló tervem, de azt tudom, hogy amint lehetőségem lesz rá, az tuti hogy kibelezem!
Aztán eltűnök a sötétben…

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Hector vs Carley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hector vs Carley   Hector vs Carley - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 11, 2014 11:07 pm

Ha hittem volna a szavaiban, ha tudtam volna, hogy igazat beszél, minden más lett volna. Nem gondoltam úgy, hogy bármikor is az életben meg kellene benne bíznom, és az is biztos volt, hogy nem ma, nem most kezdtem volna bele ebbe a projektbe.
Elengedtem, mert mit kellett volna tennem? Nem tarthattam őt fogva kegyetlen hosszú ideig, és amikor elhátrált, csak közönyös arccal néztem utána. A fenyegető szavai nem jelentettek semmit. Sokat kaptam már. Akkor is, amikor csak ügyfelekkel voltam. Mr. Saintwood sem tudott mindent, és ha beszélni kezdtem volna, akkor gyanítom, mindent elmondtam volna neki.
Felsóhajtva, ahogy a furcsa alak elveszett a sötétben, kinyitottam a kocsimat, majd ahogy beültem, magamra zártam azt. A fejemet hátradöntöttem a fejtámlának, előkaptam a mobilom, és az ujjam csúszott a képernyőn Takashi nevéig érve. Vacillálva néztem a telefonszámot is a neve alatt, de aztán.. egy újabb sóhaj kíséretében hagytam, hogy a képernyőzár feledésbe kergesse a férfi elérhetőségét is.
Beindítva az autót csendes, alig hallható hang törte meg a magányomat, s a kést ott hagyva, ahol volt - ha visszajött érte Bongyorka, ha nem -, meg sem álltam egészen hazáig. És nagyon reméltem, hogy a jövőben soha többé nem fogom látni. Mert akkor az fájni fog valakinek. De nagyon.



× zene: powerless ×
× Kössz a játékot ×
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Héctor
Héctor "Hero" Perez

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 40
◮ tartózkodási hely : Vegas mocska (külterület)
◮ hozzászólások száma : 44
◮ join date : 2013. Sep. 28.

Hector vs Carley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hector vs Carley   Hector vs Carley - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 11, 2014 11:43 pm

Én is köszöntem! Very Happy Reméljük legközelebb SEM(!!!) nyírsz ki! Very Happy
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Hector vs Carley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hector vs Carley   Hector vs Carley - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Hector vs Carley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Héctor & Adriana
» Héctor&Claire
» Kyle & Carley
» Dante & Carley
» Nevil, Will és Carley hármas..

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Gé játékai-