KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Montgomery & Natasha Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Montgomery & Natasha Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Montgomery & Natasha Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Montgomery & Natasha Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Montgomery & Natasha Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Montgomery & Natasha Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Montgomery & Natasha Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Montgomery & Natasha Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Montgomery & Natasha Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Montgomery & Natasha

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Montgomery & Natasha Empty
TémanyitásTárgy: Montgomery & Natasha   Montgomery & Natasha Icon_minitimeHétf. Nov. 25, 2013 3:12 pm

Kezdek belejönni ebbe az egészbe. Mármint a kurvaságba, ha van ilyen szó egyáltalán. Még fáj, még szokatlan, még idegen és szerintem az is marad, de legalább túlélem és meg is fizetnek rendesen. Magas áram van, de az ár attól is függ, mit parancsol a kedves ügyfél. Van, aki csak simán dugni szeretne egyet, van, akinek különleges kívánságai vannak. Akad köztük olyan, ami egyáltalán nem esik nehezemre, esetleg csak nehéz visszatartani a nevetést, de akad olyan is, ami könnyeket csal sokat látott szemembe. Pokoli. Leginkább így tudom leírni, milyen az, ha eladod a tested. Nem a lelkem, csak a testem. Kezdem úgy érezni, nincs is lelkem vagy csak annyira igyekszem megőrizni épelméjűségem, hogy mélyen elnyomtam magamban. Majd egyszer a felszínre tör, de addig is teszem, amit tennem kell. A pénzért. Azért a kibaszott pénzért. Soha nem tudom előre, mi lesz a dolgom, mikor kell széttennem a lábam valamelyik törzsvendégnek vagy éppen egy új ügyfélnek. A teljesítménynek mindig ugyanolyannak kell lenni. Így van ez ma is. Rövid üzenet, hogy hol és mikor, én meg már kapkodok is, későn szól a futtatóm, mint mindig. Rekordsebességgel rántom magamra az egyik drága, szűk kis miniruhát. Természetesen neves tervezű munkája, drága és elegáns darab. A közönséges ruhák az utcalányoknak valók. Kis habozás után úgy döntök, mégis kell a fehérnemű, elég hideg van kint, a harisnya szerepét combfix tölti be, lábamra magassarkú kerül, olyan, ami akár több család havi fizetésébe kerülne. Megtehetem és el is várják. A megbeszélt időpont előtt pontosan kettő perccel érkezem az elegáns belvárosi kávézóba. Persze mondanom sem kell, hogy a még elegánsabb hotel halljában található, ahova földi halandó szinte be sem teheti a lábát, kivéve, ha a számláján soknullás összeg vár arra, hogy tulajdonosa elköltse. Szállásra, kurvákra. Kinek mi kell. Fogalmam sincs, kit kell keresnem, csak egyetlen üzenetet kaptam, megosztom a pincérrel, aki már jól ismer, tudja, mi a dolga, egyből a megfelelő asztalhoz kísér. El tudom képzelni, mi jár ilyenkor a fejében. Talán az, hogy ő nem engedhet meg magának, míg a ma esti ügyfelem egész éjszakára kibérelt engem.
Vissza az elejére Go down
 

Montgomery & Natasha

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-