KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Sebastien Manson Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Sebastien Manson Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Sebastien Manson Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Sebastien Manson Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Sebastien Manson Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Sebastien Manson Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Sebastien Manson Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Sebastien Manson Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Sebastien Manson Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Sebastien Manson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sebastien Manson Empty
TémanyitásTárgy: Sebastien Manson   Sebastien Manson Icon_minitimeSzomb. Dec. 14, 2013 6:53 pm

Sebastien Manson
30 • Chicago • Clients • thomas beaudoin
Karakter személyisége


◆ pozitív tulajdonságok: jóképű, céltudatos , igényes , kitartó egy ideig, alkalmazkodó

◆ negatív tulajdonságok: erőszakos olykor, szívesen játszik nem tisztességesen, önfejű, a türelem nem erénye , nem szívesen osztozkodik/birtokló vágya van

◆ egyebek: Céltudatos, és mindig addig megy, amíg meg nem kapja azt a dolgot, vagy személyt, amit kinézett magának. Képes arra is, hogy akár rögtön lépjen ez ügyben tettel, vagy szóval.Ez a dolog kedvétől, és főleg türelmétől függ, hogy hogyan éri el. Lehet ,hogy kedves szóval, lehet, hogy ököllel, de az is lehet, hogy egyszer csak jól érzed magadat, ő pedig kihasználja ködös állapotodat. Amit persze ő okozott egy kis droggal.
Nem szokott köntörfalazni ilyenkor, ki mondja kerek perec, hogy mit akar. Charme-os, így gyorsan leveszi a nőket a lábukról tartozzon akármelyik korosztályhoz. Szereti a szebbik nemet nagyon is, de ettől függetlenül képes arra, hogy szeressen, bár még soha nem esett szerelembe, addig is, ami kell neki megkapja az örömlányoktól, vagy azoktól a nőktől, akiket egy két éjszakára összeszed. Ha lesz egyszer egy nő, akit képes lesz szeretni, azt foggal, körömmel védeni fogja. Ebből a szempontból féltékeny típus. Keménykezű, néha kegyetlen az üzleti életben is. Alapelve, mindent a cél érdekében. Épp ezért néha a kemény fiúk is tiszteletben tartják. Még páran az alvilágból is.
Szereti a nőket, a pénzt,a kényelmet, a minőségi borokat. Olyan nőt meg sem közelít, aki nem ad a megjelenésére. Néha dohányzik, főleg, ha ideges
Történet vagy szerepjátékos példa
Példa játék:

Ma este is a kedvenc báromba mentem. Nem terveztem semmit sem addig, amíg egy barna nőcskét meg nem pillantottam. Rövid szoknya, kivágott blúz, aki ránéz, annak egyből feláll. És, ahogy kelleti magát, adja a kis ártatlant, meg hogy őt nem lehet megkapni. Dehogy is nem, csak a többi hülye rosszul próbálkozik.
Küldtettem neki egy italt a szokásos pincéremmel, aki kis mellékessé mindig csempész egy kis ezt azt a hölgyek italába, ha kérem. Ez most is így volt. Nehéz préda, könnyű megszerzés, amúgy sincs kedvem egy ilyen liba fejét fűzögetni, meg hallgatni az után, hogy jól megpakoltam. Az ital mellé ment a szokásos fehér rózsaszál is, ami mindig megteszi a hatását. Ahogy a pincérem felém mutatott emeltem is a poharat a hölgyeményre, aki persze már jött is riszálva. Ennyi, nem kell több az ilyen libákhoz, hogy jöjjenek.  Leült, beszélgetni kezdtünk aztán végre ivott pár kortyot.  De már mióta várom, hogy belekortyoljon, túl sokat beszél. Parti drogból csak annyit tetettem neki bele, hogy felengedjenek, és ne legyen feltűnő, hogy jól érezze magát, és ne fecsegjen. Volt már rá példa, hogy az illető hölgy annyira felengedett, hogy maga kínálta fel magát nekem, én meg bolond lennék kihagyni egy ilyet.
Szomjúságára elmosolyodtam, jó nagyot kortyol, és egy kis felhevülés, és már is beindul a dolog. Kíváncsi vagyok rá,hogy mennyire fog felengedi.
- Szóval a mai egy görbe este? – néztem rá kíváncsian, ez is csak nekem kedvez.
- Szabad? – hívtam táncba kicsit. Ideje felpörgetni a bulit, és forrósítani a hangulatot, a szerről nem is beszélve. Tánc közben mindig hamarabb jelenik meg a hatása.
A táncolás ötletére elkapta a kezemet, én pedig örömmel követtem a csajt a táncparkettre. imádom, ha egy nő nekem rázza.
- Szólni fogok –elkaptam a derekát, amikor hozzám dörgölte magát, így a fülébe tudtam a szavakat suttogni. Párszor megforgattam, de végül magamhoz húztam, és kezem az oldalán kalandozott.
- mit szólnál,ha kimennék a teraszra levegőzni , vagy csak ki a levegőre,meggyulladok – mondtam a fülébe, majd a nyakába csókoltam. Finom illata van, és az íze is csodás, bár most más fajta ízére vagyok kíváncsi.  Kezem a derekán maradt, és szépen elindultam vele kifelé a tömegből. Kellett is vezetni a kicsikét, mert már beütött nála a drog. Úgy fest nem jól bírja, ezért jobb, ha sietek. Nincs kedvem eszméletlen nővel dugni.
- Hölgyem – mosolyogtam rá, majd a kezemmel mutattam az utat, a másik a derekán maradt, és szépen kivezettem a tömegből. Kiérve viszont a kezem nem ott maradt a derekén csupán véletlenségből. Hát hopszi.
- Látom ki melegedtél – fújtam a nyakába egy kis frissítő levegőt, majd a terasz egy eldugott sarkába mentem vele.
- Itt jobban jár a levegő – na persze, majd ha fagy akkor.
- Még mindig csodásak az ajkaid. Különleges vagyok, de te is– néztem rá kíváncsian, majd mikor szinte kitépi magát a karomból, és hozzám simul, majd ajkamra tapad, hát én se fogtam magamat vissza, mit tiltakozzak, ő esett nekem. Fordítottam a helyzetünkön, így a hűvös falhoz nyomtam. Kezem az oldalán kalandozott, majd a fenekére csúsztattam.
- Mit szólnál ,ha lazítanánk még az estén? – kérdeztem nyakát csókolgatva, kezem pedig már a szoknyája alá csúszott, és a lába közé nyúltam. Közben pedig falni kezdtem azokat az ajkakat, amikkel ma este már szemeztem. Kezem közben nem tétlenkedett ,és megtalálta az utat nőiességéhez, amit erőteljesen simogatni kezdtem.  Volt ott egy kis beugró, oda vittem be és alaposan meghúztam. Nem is bírta lábon tartani magát, úgy hogy a közeli asztalra raktam, és ott folytattam ,amíg el nem értem a csúcsot. Hogy ő elérte e? Nem igazán érdekelt, ahogy az sem, hogy alig volt magánál. Én megkaptam, amit akartam , ő is, mert ilyen ruhában nem igazán lehet mást akarni. Pár óra és rendben lesz, de azért szóltam a pincérnek, hogy a szokott helyen hagytam a kis csajt, nézzen rá. Ő pedig a bőséges borra valóért mindent megtesz, ha még többet is az eszméletlen lányokkal, akiket ott hagyok neki, akkor egészségére.


[You must be registered and logged in to see this link.]
All we know is... She's called The Stig.
Vissza az elejére Go down
 

Sebastien Manson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sebastien Manson & Hope Elyse Silvers
» Sebastien & Megan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-