KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Sabrina Michele Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Sabrina Michele Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Sabrina Michele Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Sabrina Michele Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Sabrina Michele Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Sabrina Michele Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Sabrina Michele Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Sabrina Michele Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Sabrina Michele Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Sabrina Michele

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sabrina Michele Empty
TémanyitásTárgy: Sabrina Michele   Sabrina Michele Icon_minitimeKedd Ápr. 22, 2014 8:53 pm

Sabrina Beatrix Michele
25 · Las Vegas ·  Luxury prostitutes  · Rachel Dashae
Karakter személyisége


◆ pozitív tulajdonságok: szex, pia, drogok, nők, pasik, édességek

◆ negatív tulajdonságok: imádom a szexet, utálom a bogarakat, a hülye plácapicsákat, a kétszínű embereket, akik verik a nőjüket

◆ egyebek: szemüveget hordok néha, van tetoválásom nem is egy
Történet vagy szerepjátékos példa
25 évvel ezelőtt kezdődött minden. Kicsiként, még nem tudtam semmiről sem. 7 éves korom óta, magamról kellett gondoskodnom. A szüleim drogosok voltak. Egyedül kellett ennivalót, ruhát szereznem magamnak. Senkire sem számíthattam. Semmi ruhám, játékom, vagy ilyesmim nem volt, ami a magamfajta gyerekeknek kijárt volna. iskolába sem jártam. Írni, olvasni, számolni, nem tudtam. A korombeli gyerekek csúfoltak engem. A kinézetem, és a szüleim miatt is.
Szóval szörnyű egy gyermekkorom volt. Meguntam a szegénységet, és úgy mindent, ezért, hogy el tudjam tartani magamat, luxus prostituáltnak álltam, mindössze 18 évesen. Nem volt más választásom. Ezt kellett csinálnom, hogy eltartsam magamat, és ne kelljen árvaházba menni, mert azt egyáltalán nem akartam. Prostituáltként, bekerültem egy úgymond céghez. Ott volt egy olyan 30 év körüli nő, aki a szárnyai alá vett. Megtanított írni, olvasni, számolni, sminkelni, öltözködni, a fiúkkal bánni, bevezetett mindenbe a szex terén. Ő vette el a szüzességemet, hogy könnyebb legyen már dolgoznom. Elvitt vásárolni, és vett nekem egy csomó ruhát. Amiben dolgozok is, hétköznapi, fehér neműket, cipőket, meg amiket még kellett. Egyszóval, ő volt a mentorom. Sokat köszönhetek neki is.
Sosem felejtem el őt.   Sajnos, amikor én 20 éves voltam, meghalt, mellrákban. Hiányzik nagyon. Jó lenne, ha itt lenne velem, mert lányaként szeretett, én meg őt, mint az anyukámat.
De a munkának menni kell tovább. Ahoz, hogy megéljek, nem hagyhatom abba a munkát néhány hétre egy kis gyászolás miatt. Reménykedem benne, hogy fentről figyel engem tovább és igazgatja életemet, ahogyan eddig is tette.
Kapcsolatom nem nagyon volt a munkámból kifolyólag. Senki sem járna egy prostituáltal.  Voltak kapcsolataim, de 2 hónap volt a leghosszabb. Semelyik férfi sem szereti, ha más is megbassza a nőjét, főleg nálam, hogy többen is egy nap.  De nekem ez így jó. Csak ezzel is a baj lenne, hogy féltékenykedne, találkozzunk minden nap, költözzünk össze, ha úgy jön össze esetleg.  
Azért kellene egy társ magam mellé. Egyedül élek egy házban és nem jó így. Nagyon nem.  Muszáj találnom magam mellé olyan valakit, legyen az nő, vagy férfi, aki elfogad úgy, ahogy vagyok, és nem féltékenykedik.
Elég régóta vagyok ennél a cégnél és szeretnél már váltani. Nem az van, hogy rossz dolgom lenne itt, vagy ilyesmi, de más dolgokat is ki szeretnék próbálni. A főnök nem örült neki, hogy itt hagyom a cégét, de én tovább akarok menni.  Most se munkám, se házam, ugyanis ahol eddig voltam, ott kaptam lakást is. Jelenleg az egyik exemnél élek. Odaköltöztem, amíg nem találok egy nekem tetsző céget és otthont is.  Olyan helyet keresek, ahol kicsivel több a fizetés, mint a másik helyen volt.  Igaz ott is sokat kaptam, mert én voltam a kedvence mindenkinek, de nem baj.  
Remélem rám talál a szerelem és megtalálom a nekem tetsző munkát és lakást is.
[You must be registered and logged in to see this link.]
All we know is... She's called The Stig.
Vissza az elejére Go down
 

Sabrina Michele

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» sabrina&a
» Adam & Sabrina

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-