KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Anabelle & Danielle Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Anabelle & Danielle Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Anabelle & Danielle Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Anabelle & Danielle Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Anabelle & Danielle Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Anabelle & Danielle Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Anabelle & Danielle Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Anabelle & Danielle Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Anabelle & Danielle Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Anabelle & Danielle

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Anabelle & Danielle Empty
TémanyitásTárgy: Anabelle & Danielle   Anabelle & Danielle Icon_minitimePént. Május 09, 2014 1:35 pm

zene [You must be registered and logged in to see this link.]


Fejét döntötte neki a falnak, hogy a pillantása a mennyezetet fixírozhassa. Valahogy ilyenkor az embernek nincs mit mondania, csak egész egyszerűen hallgatnia kell a csendet és a gondolatait, na meg azt a cseszett kávéautomatát, amit Gordon csapkodott erőszakosan hosszas káromkodás közepette. Nem hibáztatta érte. Most igazán megtehette, hogy kiakadjon és kételkedjen a nem létező istenben, hogy miért pont vele történt meg.
- Én ezt nem tudom megtenni - hallotta meg a férfi hangját cirka négy méterről, mire ellökte magam a faltól, mellé sétálva eltolta az útból amazt, hogy egy sóhajjal csak megnyomja azt a gombot, amire már egy ideje rá akarta erőszakolni magát a fickó. Stressz és idegesség mellett egészen nagy faszságokra képes az ember.
- Megmondom Twitch-nek, hogy kihagyod a mai napot - közölte vele ellentmondást nem tűrően. - Átveszem a műszakod. Úgyis hiányzik pár visongó csitri a mai napra a ribancrendszámaikkal - vigyorgott fel rá, mire Csubakka elmosolyodott. Remélte, hogy az volt a szakálla alatt, mert látta, ahogy megmozdult a bozont a képén. Gordie bólintott, ő pedig a kezébe nyomtaa azt a szar kávét, amit az automata köpött ki magából. Sosem értette, hogy nem éttermi menüvel a szakállán mászkálgat, de mindig megoldotta a hím. Még húsz percig alakította az önkéntes pszichológusát, mire leléphetett. Muszáj volt koffeinnel kimosnia az agyát.

A kávézó pont olyan volt, mint amilyenre emlékezett. Emberekkel teli, nagyon hangos emberekkel, akik nem csak hogy röhögni, beszélni, de enni is kegyetlenül ocsmány módon tudtak. Ameddig a tenyerei a hatalmas papírbögrére simultak, elég volt csak megfigyelnnie őket és megint elment a kedve attól, hogy előkapja mára a kedves-bájos, nőies formáját. A legszívesebben mindegyiknek a torkán lenyomott volna legalább egy kaktuszt, hogy végre felfedezhessék a nagyon is értékes csend szépségeit. Elfintorodva tapasztalta, hogy kurvára lányos baszakodás lett úrrá a gondolatain, ezért is merült el inkább a kávéjában, és ekkor pillantotta meg azt a tetoválás motívumát a lány vállán.
Nem elbaszott munka volt, hanem nagyon is szépen kidolgozott, amiért elismerő pillantással nézett fel a kissé szögletes, bár nagyon is finom vonásokra, és nem csak rajta időzött el lustán, hanem a vele megjelenő fickón is. Egy ideig próbálta megkeresni a tagon, hátha rajta is felfedez valami varratot, de nem járt sikerrel. Perce elég nagy részt takart a bőrfelületéből a ruha, szóval a remény hal meg utoljára. Legalábbis ezt szokták mondani a nagyokosok. Igazából leszarta, hogy ők miről beszéltek, ám mielőtt sorra kerültek volna, magának is érthetetlen módon szólt közbe, szavait a párosnak címezve:
- Én fizetem ezt a kört - maradt ülve, felnézve egyszerre mindkettejükre, és képes volt arra is, hogy elmosolyodjon. Komolyan kezdte azt gondolni, hogy nem normális, de most már halott ötlet volna visszaszívni az ajánlatát. Úgy látszik, hogy mások szar napjai rá is hatással voltak. Mi a franc?!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Anabelle & Danielle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anabelle & Danielle   Anabelle & Danielle Icon_minitimePént. Május 09, 2014 2:46 pm

Figyelte a férfit, annak legapróbb rezdülését is és hallgatta, amint a szavak elhagyják annak ajkait. Annyi kérdése lett volna, oly' sok megválaszolandó kétely volt a fejében, hogy szinte elveszett bennük, de tartotta magát, mint ahogyan mindig. Legalábbis szerette volna azt hinni, hogy mindig ilyen magabiztosnak tudja mutatni magát, bár volt benne egy apró piciny hang, ami kétséget suttogott neki.
- Általában nem, de ma almás pitére vágyom és a városban itt csinálják a legjobban. - hangzott a válasz a kérdésre, mely azután érdeklődött, hogy mindig ebben a kávézóban ebédelnek. Csak bólintással vette tudomásul a feleletet, majd levette blézerét, hogy egy ujj nélküli, garbó nyakú felsőt mutasson az étkezőnek, villantva ezzel bal vállán a tetoválást, melyet Danielle is kiszúrt.
- Csak egy kávét kérek.
- Nekem is egy kávé lesz és két szelet abból a csodás almásból.
- Tejszínhabot kér hozzá?
- Igen, köszönöm. - adták le a rendelésüket, majd amikor a pincérnő ellépett tőlük, a férfi Anabelle felé fordult. - Nincs étvágyad? Vagy menjünk máshová?
- Dehogy, csak...
- Néha én is így érzem magam. - válaszolt lehangoltan Seymour, majd kezeit kinyújtotta az asztalon, várva a lánytól is ugyanezt a mozdulatsort. Amikor Anabelle ujjai a férfi tenyerét érintették, amaz apró erőszakkal szorította meg a törékenynek tűnő végtagot, majd egyenesen a másik hatalmas szemeibe nézett. - El sem tudom képezelni, hogy milyen lehet neked, de van egy sejtésem. Amikor először találkoztam anyámmal, nem tudtam, hogy kicsoda és miért patakzanak a könnyei. Állt előttem egy idegen, akiről nem tudtam semmit, még csak egy érzésem sem volt felé, mégis mindenki azt mondta, hogy szeretnem kell, mert az anyám. Nem ismertem őt, nem tudtam, hogy ő takargatott be, amikor beteg voltam; nem tudtam, hogy ő örült velem a legjobban, amikor felvettek az egyetemre; nem tudtam, hogy én voltam a legnagyobb támasza, amikor apám meghalt. Ezt mind elfelejtettem ... és most csak locsogok itt össze-vissza...
- Ugyan. - mosolyogtak össze, amikor meghallotta a nekik szánt ajánlatot. Hirtelen kapta el a kezeit, majd rejtette azokat az asztal alá és hagyta, hogy Seymour rendezze le az érkezőt.
- Köszönjük az ajánlatot, de nem élünk vele. - próbálta lerázni a férfi Daniellet, s talán még más is elhangzott a másik kettő között, de ő már nem figyelt a szavakra. A nő arcát fürkészte, próbálta felismerni őt a tárcájában hordott képek alaján, de kudarcot vallott, egyszerűen nem tudta hova tenni a vörös jelenséget.

"Carpe Diem!"

Egy aprónak nem nevezhető hang ordította a fejében a reggel hallott mantrát, majd Danielle felé fordította ismét a fejét, egy mosollyal karöltve.
- Hagyd csak Seymour, nem utasíthatunk vissza egy ilyen kedves felajánlást. - szemeivel csitította a férfit, majd újra a lánynak intézte szavait. - Kérlek, ülj le, szorítok egy kis helyet.
Anabelle beljebb csúszott a boxban, majd a maga mellett lévő helyre mutatott, miközben még mindig Seymourt nyugtatgatta szavak nélkül.
- Talán ismerhetlek valahonnan?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Anabelle & Danielle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anabelle & Danielle   Anabelle & Danielle Icon_minitimeHétf. Május 12, 2014 9:24 pm

zene [You must be registered and logged in to see this link.]


Nem különösebben érdekelte, hogy mit tettek egymással az itt tartózkodó vendégek. Nagyjából csak nézett ki a fejéből olyan tettetett érdeklődéssel, ami nem is igen szólt senkinek. Nem figyelt meg senkit, nem nézte meg tüzetesebben azokat sem, akik az asztalához nyomakodtak szinte, csak hogy minél közelebb tolhassák a saját testüket a pultokhoz, hogy kérjenek. A számára is meglepő szavakra a páros úgy tett, mintha legalább apácákat kapott volna rajta azon, hogy fajtalankodtak, ezért is vonta fel kérdően a szemöldökét, de hát.. az ő dolguk, döntötte el, mielőtt ugyanaz a közöny ült volna ki arcára, mint azelőtt, mielőtt megszólalt volna.
- Akkor nem - bólintott egyet a fickó szavaira, hátát nekidöntve a boxa támlájának, lábait pedig keresztezte bokáinál, csak hogy elfoglalja magát. Éppen, hogy csak belemerült volna a kósza, magányos kávéjába ismételten, amikor a tetovált lány arca felé fordult, szemeinek zöldje pedig valahogy.. vonzotta. Nem mintha érdekelte volna, kinek milyen írisze volt, csak így illett. Nem fog elnézni, ha már egyszer őt vizslatták, a szemöldöke megint csak feljebb szökött, amikor végül a barna mégis másként döntött, ellenkezve a tag szavaival.
Egy ellenkező szó nélkül állásba pakolta a seggét, és megtette azt az öt lépést, amennyi elválasztotta őket. Először a kávéja érte az asztal lapját, majd a tenyere, amit rápakolt, miközben lehuppant a lány mellé. Csak lóvéról volt szó, arról nem, hogy beszélgetni is fognak, de valahogy ma nem sikerült olyan parasztnak lennie, mint általában. És ezen csak ott, a tetovált bige mellett gondolkodott el. De persze gondolhatta volna, hogy ha már odatolta magát a kis szűzies pároshoz, akkor mondania kellene valamit, és nem csalódott. Barnácska ismételten megszólalt, ezért valamennyire felé fordult, hogy megint megnézhesse magának azokat a zöld szemeket, majd a tetoválást. A tetkókról bárkit felismert volna, ha már látta volna azokat.
- Nem valószínű. Nem járok ilyen helyekre - válaszolta a kézenfekvőt, ami igaz is volt, mégis valahogy az előbbi fickóra nézett, amikor az utolsó szavak hagyták el ajkait. Nem volt célzás, ő jobb napjain tényleg baromi paraszt és bunkó tudott lenni, egyszerűen csak az ilyen mézes-mázos csuporkás helyeket kerülte, ha módjában állt. - Úgy értem nem igazán vagyok oda az ilyen családias szarságokért. És ez a... hely túlságosan is cuki - szint utálkozva ejtette ki azt az utolsó szót, amitől legszívesebben hányhatnékja volt. Mi a picsa volt vele egyébként is, hogy ilyen kifejezéseket ismert?! Nem normális!
- Danielle vagyok, ha ez esetleg mond nektek valamit - mutatkozott be nekik, és miután egy mosolyt terpesztett szét a képén, a szemei ismét a barnácska vállát díszítő tetoválásra siklott. - Ez mikori? - kíváncsi volt.. és tudni akarta, hogy kinek a keze munkája volt az a szépség. De mindent a maga idejében!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Anabelle & Danielle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anabelle & Danielle   Anabelle & Danielle Icon_minitimeHétf. Május 12, 2014 11:04 pm

Néha úgy érezte, hogy hímes tojásként bánnak vele, és bármennyire is értékelte a gondoskodó törődést, voltak pillanatok, amikor a mások féltése már megfojtotta. Ezért is költözött el otthonról pár hónappal a diagnózis után, mert bár a szülei minden földi jóval elhalmozták, annyira óvták mindentől, hogy már-már beleőrült.
Most egy pillanatra ugyanez a gondolat ütött szeget a fejébe, persze emlékek nélkül, csakis Seymour aggodalma váltotta ki az őrület apró jelét. Csak sóhajtott a férfi viselkedésén, majd hallgatta Danielle-t, aki időközben bemutatkozott.
- Mi sem járunk ide gyakran, de az almás pite hatalmas úr. - viccelődött a férfi, majd megtörölte a szemüvegét, amin egy apró hajszálat vélt felfedezni. Leheletével nedvesítette az átlátszó felületet, majd a zsebéből előhalászott kendővel mentesítette minden piszoktól a látást segítő eszközt. - Pedig néha kimondottan jót tesz valaminek, ha cuki...
Nos, abban az utolsó szóban benne volt minden, amit Seymour gondolt a prosztó modorról, amit a másik engedett meg magának, majd próbált telepatikusan üzenni Anabellenek, hogy ne élje bele túlságosan magát a másik társaságába. Valahogy nem tetszett a férfinek Danielle, de egyelőre nem tett semmi olyat, amivel elküldhetné a francba.
- Ő Seymour, én pedig Anabelle... - nyújtott kezet mosolyogva a lány, majd pillantásával elvárta, hogy a "randija" is eképpen tegyen. - Leginkább semmit nem mond a neved, elég rossz a névmemóriám.
Seymour nem tudta visszatartani a torkából előtörő kuncogást, de azért annyira visszafogta magát, nehogy túlságosan hangos legyen. Inkább csak egy visszafojtott tüsszentésre emlékeztetett az egész, amin Anabelle gyorsan túl is tette magát.
- Nem tudnám megmondani, hogy mikor készült, de annyi biztos, hogy nem régebb három évnél. - mosolygott bizonytalanul Daniellere, majd egy sóhaj kíséretében takarta jobb kezével a vállon lévő ábrát.
Voltak napok, amikor visszament annyira, hogy megtudja a rejtélyes tetoválást titkát, de a mai nap nem arról szólt. Csak arra tudott gondolni, hogy tegnap Anabelle rettenetesen ki akart tolni az elkövetkezendő napok Anabellejeivel, és ez a maradandó alkotás lett a legtökéletesebb eszköze a tréfának.
Pedig minden vonalnak volt jelentése, legalábbis annak a lánynak mindenképpen, aki kicsit félve, kicsit spiccesen ült be a tetoválószalon egyik székébe. A hét centiméter hosszú monokróm rózsának csak az egyik szirmát festették vörösre, pontosan azt, melyet a kósza szelek felkapnak, s egyre távolabb repítenek.
- Köszönöm szépen! - szakította meg a gondolatsort Seymour, aki a két almás pite érkeztére reagált ilyetén. Anabelle felpillantott, majd megkapta a kávéját és mindkét tenyerét a forró bögrére kulcsolta, elveszve a fekete folyadék sötétjében.
- Talán érdekelnek a tetoválások? - pillantott fel végülis a lány, szemeiben még mindig azzal a szomorú pillantással, bár amennyire csak tudta, próbálta lemosni arcáról a fájdalom apró jelét.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Anabelle & Danielle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anabelle & Danielle   Anabelle & Danielle Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Anabelle & Danielle

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Danielle & Trevor
» Anabelle & Sonia
» Anne és Anabelle
» Danielle & Dan
» Jake 'n' Danielle

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-