KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Danielle & Trevor Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Danielle & Trevor Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Danielle & Trevor Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Danielle & Trevor Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Danielle & Trevor Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Danielle & Trevor Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Danielle & Trevor Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Danielle & Trevor Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Danielle & Trevor Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Danielle & Trevor

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Danielle & Trevor Empty
TémanyitásTárgy: Danielle & Trevor   Danielle & Trevor Icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 8:00 pm


Pár napja jutott eszembe Szotyi sétáltatása közben, hogy már régen ittam és téptem utoljára (legalábbis egyetlen drága unokatestvérem társaságában, Daniellel), úgyhogy bevetettem magam az éjszakába alapozás gyanánt. Illuminált állapotomban olyan kincsre leltem, amiért a Vöröske szidni fog egy ideig. Hosszú szőke műhaj, hatalmas műmellek, műkörmök, műszáj, egy kibebaszott Barbie-baba az egész... Lény. Nőnek aligha nevezném ezt a képződményt. Na de az nem elég, hogy ilyen, rózsaszín Barbie-fantazmákkal van telefecskendezve az agya, de egy valamilyen ősklisé tetoválásra vágyik (ahogy kiderítettem az idegtépően butus, összefüggéstelen beszélgetésünkből). Mit ad Isten, hogy az én unokatestvérem egy tetoválóművész!
Így értünk el a mai naphoz. Már messziről felismerem a Lényt az illegő-billegő járásáról, és a karjára akasztott Louis Vuitton táskájáról. Tényleg eljött! El se hiszem! Kicsit húzza a száját a hely láttán, de maradásra bírom. Széles, álnok vigyorral lépek be a szalonba és rögtön befurakszom Dan székéhez.
- Na mi a csöcs van veled? - tárom szét karjaimat, hogy bordaropogtató ölelésbe vonjam őt, nagy ívben szarva arra, hogy éppen valaki máson dolgozna. - Hoztam neked egy klienset. Szerintem visszatérő lesz. - hozzáfűzök még egy cinkos kacsintást, majd intek a Lénynek, hogy kerüljön beljebb. Visszafojtott nevetéssel, elnyomott vigyorral várom Danielle reakcióját. Valahol a "Mi a fasz?!" és a "Dögölj meg!" pillantásai és felkiáltásai között szemezgethet éppen, egyéb cifraságokkal megtoldva. - Mondd el kérlek mit akarsz. - ekkor már alig bírom röhögés nélkül.
- Hát ööö... Arra gondoltam... - kezd bele erősen affektálva, nyávogósan, haját csavargatva. - Tudod, van az a cucc, ahogy a madarak szállnak el, és akkor valami olyan idézet köré kéne rajzolni, mint például: Freedom, vagy Higgy magadban, vagy... - és csak sorolja a legidegesítőbb motivációs mondatokat, idézeteket.
- Szerintem igazán egyedi és nagyszerű ötlet. Kreatív vagy... Te. - nevének megjegyzésére nem szántam időt. Így is elég elfoglalt voltam örömkönnycseppjeim törölgetésével. Hát ez valami baszott gyönyörű látvány. Persze hoztam neki vigaszként egy pakk füvet, de ennyit megért a dolog.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Danielle & Trevor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danielle & Trevor   Danielle & Trevor Icon_minitimeCsüt. Okt. 30, 2014 4:59 pm

Szebben el sem baszódhatna a napja! Még csak hajnali tizenegy felé járt az idő, amikor olyasmiben volt része, amit a kurva isten hátára sem kívánt volna. Trevor. Na nem őt, hanem azt az izét, akivel a legjobb spanok lennének egy köcsög és szaros rémálomban. Az kurva isten, hogy hatszor fog lefürödni, miután ez az IZÉ kitakarodik a helyről. Az étvágya is elment a látványra, s egy laza, kosaras mozdulattal vágta be a félig elcsócsált hamburgert a kukába, ujjait beletörölve a flanel ingének aljába. A másik kezében lévő cerka is egy pillanatra állt csak irányba, de mielőtt még túlságosan is parasztnak tűnt volna, inkább becsukta a száját és hagyta, hogy kilapítsák a beleit is az öleléssel.
- Kurva vicces vagy, Télapó! - köszöntötte nemes egyszerűséggel unokabátyját azzal a megfontolással, hogy még piszok nagyot fognak szívni. Mindketten. És Trev utálni fogja őt amiatt, amiért olyan szívatásban lesz része, mint még soha. Ha még nem is tartotta be a részegen tett ígéretét, egyszer egy belőtt pillanatában (egy másikban, mert általában fű hatása alatt volt) egy csillámfaszlámát fog varrni arra a csodabogárra!
- Ez most komoly? - előbb felnézett Mr. Szakállra, majd az izére, akit a legszívesebben felrúgott volna. Úgy alapból. Hát még attól a mosolytól, amit kapott. Azokkal a kipakolt lufi mellekkel, amit legszívesebben telibe hányt volna. Esetleg valamelyik faszi munkatársának leadhatta volna, de tudta, hogy Trevor a vérét szívja. A faszfej! Persze imádta a hülye fejét, de vele sem volt másabb, mint bármelyik emberrel. Oké, érte simán kinyírt volna bárkit, érte akár a tűzbe is gyalogolt volna, mert mégis csak szerette, na de mindennek volt egy kibaszott határa. De tényleg!
Még a látványba is belefeledkezett, hát még abba, amikor megszólalt az a valami. Igaz, egészen emberi hangja volt, de inkább fogadott volna a székébe egy Jetit, vagy Csubakkát, mint ezt a... műanyag cuccot, és ahogy a szőke liba befejezte a sorolgatást, megfordult a fejében, hogy szándékosan fogja elbaszni a feliratot, ami persze kurvára nem játszott be, mert szerette a saját műveit és tudta, hogy cseszett jól tetovál. Azzal pedig, hogy elbassza a tetoválást, maga ellen vétett volna, így inkább Trevre pillantott, megköszörülte a torkát, végül egy dögölj meg mosollyal fordult el tőle a szőkeség felé:
- Foglalkozz addig nyugodtan Trevorral, megrajzolom ezt a csoda ötletet, és utána felvarrom rád. Ne kíméld. Úgyis imádja a szőkéket.. és.. Te vagy az esete - kacsintott a libára, akinek a nevét valahogy nem akarta megtudni. Ha már ő szenvedett, Trevnek is kijárt valami isten csapása addig is.
A ribanc, mintha madzagon rántották volna, egyből megindult Trev felé olyan mézes-mázos műmosollyal, hogy azt hitte a vöröske, ez valami kibaszott vicc lesz csak, de aztán megtorpant Őszőkesége;
- Te is tetoválva vagy! - sikoltott fel hirtelen meglepetésében, Danielle meg csak bólintott. Meglepetééés! - És Trevor is! Úgy imádom a tetoválásokat. Biztosan egy vagyon lehetett neki is! Tudod.. eddig csak varrott pasijaim voltak - a mosolya már nem neki szólt, hanem Trevort illette, mire Danielle csak bosszúéhes mosollyal, s felettébb Joker-i gonoszságot érezve pillantott Szakállkára.
- Imádom az ilyet - nevetett fel, remélve, hogy az unokatestvére megérti, mire célzott. Maga elé vont egy rohadék papírt, hogy nekikezdjen inkább annak a baszott tetoválás megrajzolásának.
Vissza az elejére Go down
 

Danielle & Trevor

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Trevor Portland
» Trevor Portland
» Danielle & Dan
» Anabelle & Danielle
» Jake 'n' Danielle

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-