KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Miss Whythe & Osborn Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Miss Whythe & Osborn Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Miss Whythe & Osborn Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Miss Whythe & Osborn Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Miss Whythe & Osborn Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Miss Whythe & Osborn Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Miss Whythe & Osborn Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Miss Whythe & Osborn Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Miss Whythe & Osborn Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Miss Whythe & Osborn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Miss Whythe & Osborn Empty
TémanyitásTárgy: Miss Whythe & Osborn   Miss Whythe & Osborn Icon_minitimeHétf. Május 12, 2014 5:31 pm

Kényes ügyek esetén, amilyen ez is volt, nem szerette közszemlére tenni a partnereit. Sokkal inkább szerette kiválasztani az olyan helyeket, ahol a kutya sem járt, csak néhány lézengő gringó. Sok vizet azok úgysem zavartak, és amelyik kutya ugat, az nem harap. Sokkal inkább tartott azoktól a spanyoloktól a környéken, akik bandába verődve védelmi pénzeket szedtek. Ha lehetett, elkerült minden ilyen környéket, mert ha meg is tudta volna magát védeni pár taggal szemben, soha nem ölt volna. Az a törvény és az általa követett, saját etikai kódexe ellen való tett lett volna. Meg különben is már kiöregedett a taknyos kölyök korszakból, amikor az erőfitogtatás része volt életének.
- Nem, megleszek. Ne csináljunk nagyobb felhajtást, mint ami. A tárgyaláson úgyis lesznek kommandósok, szükségtelen a fejemre küldeni egyenruhásokat, csak idecsődítenék még a holtakat is. És tudod, hogy ezek a mexikóiak milyen babonások - rántotta össze szemöldökeit, ahogy a telefonba beszélt Larsnak, akit már a kezdetek óta kedvelt az irodában. Igaz, hogy az ott alkalmazottak mindegyike komolyan vette a munkáját, de a nőkkel maximum csak az ügyeikről beszélt, nem igazán volt kedve soha megtudni, hogy mit fecsegtek a nők maguk közt. Jobban szerette a férfias témákat; sportokról, nőkről, alkoholról, horgászatról, autókról. Megértette a női logikát, csak nem élt vele az esetek többségében.
Perceken belül elköszönt a svédtől, elsüllyesztve a telefonját a zsebébe, amikor Winter alakját pillantotta meg nem is olyan messze tőle. Lesimította nyakkendőjét, összegombolta zakóját, és a szakálla alatt egy mosolyt csalt arcára, ahogy a nőhöz lépett, kezét nyújtva neki üdvözlésre.
- Örülök, hogy eljött, Miss Wythe. Reméltem, hogy nem gondolja meg magát az utolsó pillanatban. Dylan Osborn vagyok, velem beszélt korábban telefonon - komolyodott meg hangja, és ha a nő elfogadta a kézfogást, elengedve a nő kezét intett az étterem bejárata felé előre engedve a törékeny nőt is, de azért az ajtót is kinyitotta neki. Nem volt városi suttyó, és tudta, mi az illem. Amint a nő belépett, követte őt, engedte azt is, hogy oda üljön le Winter, ahova neki volt jó. Nem szerette volna befolyásolni, vagy azt, hogy ijesztőnek találja a nő a határozottságát, ezért csak akkor foglalt helyet, amint az immár vele szemben ülő is, az aktákat pedig az asztal annak részére pakolta le, amit szabadnak ítélt meg. Úgyis csak egy kávét fog rendelni, a szokásos koromfeketét.
- Hogy érzi magát? - érdeklődött könnyed hangon, mert ettől fog függni, hogy milyen irányban és miként fog rátérni az adott kérdéseire és a Glasser elleni terhelő bizonyítékokra. Semmiképpen sem akarta volna annak a szemétládának a volt feleségét kényelmetlen helyzetbe hozni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Miss Whythe & Osborn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss Whythe & Osborn   Miss Whythe & Osborn Icon_minitimeKedd Május 13, 2014 6:33 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]


TAGGED: dylan |  WORD COUNT: 533 | [You must be registered and logged in to see this link.]

Átesve a megszokott formaiságokon nem sokkal később már az étterem egy távolabb eső sarkában ücsörögtünk, közvetlenül az ablak mellett. Némiképpen megkönnyebbüléssel töltött el, hogy nem egy belvárosi helyet választott, ahol túlságosan is sok ember nyüzsgött, s bár az élet itt is legalább úgy pezsgett, hiszen az emberek legtöbbje hivatalos öltözékbe bújva elmélyülten társalogtak egymással, feltehetőleg mindenféle megvalósításra váró üzleti tervről, amelyek többségéből személy szerint egyetlen egy szót sem értettem volna, hiszen az én szakterületem nem egészen erre irányult, s bár a művészetnek is megvan a maga szókincstára, amelyet különféle latin és ógörög szavak tarkítottak, az olyan kifejezéseket még sem értettem, mint példádul az inkasszó.

Kelletlen mosoly kúszott az arcomra a kérés hallatán, s noha igyekeztem könnyednek tűnni, vélhetőleg ez nem sikerült – legalább is közel sem annyira, mint amennyire azt én magam szerettem volna. Tagadhatatlan, hogy nem a helyzet feszélyezett, hanem sokkal inkább az elkövetkezendő percek témája, amely igencsak kellemetlenül érintett, nem csak az elmúlt néhány hónapban, sokkal inkább évben. Miután a taxiból kiszálltam, úgy éreztem, hogy talán most hoztam meg életem egyik legrosszabb döntését, hiszen Julian számtalanszor tett még be nem tartott ígéretet, hogy ha nem leszek jó kislány, akkor bizony a maga finom módszereivel –, amelyekből nem keveset tapasztaltam már meg – egy szép napon az eddigieknél is komolyabbra fordítja a dolgokat, éppen akkor amikor egy napon a legkevésbé sem számítok rá, meglepetés ér majd haza felé menet. S annak a ténye, hogy több mint két és fél hónapja nem láttam, s nem hallottam róla, még inkább nyugtalanított. Amíg együtt voltunk, addig megvolt a napi rutinunk – rutinja –, ami alapján ki tudbam következtetni, hogy mikor tér haza napközben vagy éppen mikor van olyan kedve, hogy most bizony jól móresre tanít. Azonban most semmit sem tudtam. Nem tudtam mikor számíthatok rá vagy hogy valóban eljön-e. Legalább olyan tehetetlennek éreztem magam, mint egy hal, akit a víz sodrása a partra lökött, s most tehetetlenül vergődik egy helyben várva a lassú halált. Próbáltam elhitetni magammal, hogy – az eddigiekkel ellentétben – most helyesen cselekszem, azonban én magam a számtalan felsorakoztatott észérv ellenére is, egyáltalán nem voltam biztos benne. Próbáltam meggyőzni magamat, hogy most másokért cselekszem, s nem lehetek olyan önző, hogy nem próbálok meg segíteni valamilyen módon, azonban annak gondolata, hogy mikor egy napon benyitok a lakásomba, ott ül majd a nappalim közepén, s azzal a fenyegető tekintetével mered rám, amelytől nemhogy, egy magam fajta gyenge nő is megijedne, hanem egy nálam jóval termetesebb férfi ember is hátrébb lépne egy lépést. Amikor fenyegetett, tekintete eszelős volt, akár a veszett állatoké, a különbség pusztán csak annyi volt, hogy a szája nem habzott, de fenyegető ugatását és morgását hallani lehetett.
– Igazán kedves, hogy kérdezi. A helyzethez mérten remekül. – Felteltem egy hosszú sóhajtást követően. – Azonban felesleges túlságosan hosszasan kerülgetnünk a témát, igyekszem mindennel a legjobb tudásom szerint válaszolni a Juliannal kapcsolatos kérdéseire, viszont ne várjon túl sokat, mert mint ahogyan azt a telefonban is mondtam, nem avatott bele az ez irányú ügyeibe, mondván hogy nem tartozik rám és festegessem csak tovább az ócska képeimet. – Az utóbbi néhány szót igyekeztem éppen olyan gúnyosan kiejteni, mint ahogyan ő tette. Mindig is azt mondta, hogy ha nem lettem volna szerencsés helyzetben az ő segítsége nélkül nem éltem volna meg – éhen döglöttem volna, így fogalmazott.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
 

Miss Whythe & Osborn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Miss Broughton & Miss Ainsworth
» Miss Di Salvatore & Mr. Russel
» did you miss me?
» Miss Treevans
» Miss Chasity Ann Newton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-