KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Mr. Crusader and Evelyn  Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Mr. Crusader and Evelyn  Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Mr. Crusader and Evelyn  Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Mr. Crusader and Evelyn  Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Mr. Crusader and Evelyn  Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Mr. Crusader and Evelyn  Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Mr. Crusader and Evelyn  Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Mr. Crusader and Evelyn  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Mr. Crusader and Evelyn  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Mr. Crusader and Evelyn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Mr. Crusader and Evelyn  Empty
TémanyitásTárgy: Mr. Crusader and Evelyn    Mr. Crusader and Evelyn  Icon_minitimeSzer. Május 21, 2014 9:21 pm



Nem is értem, hogy miért akartam én esküvőszervező lenni úgy, hogy egyáltalán nincs semmi türelmem a hisztis nőkhöz. Márpedig egy menyasszony aki ezer dologgal van elhavazva, az hisztis. Mondjuk... az az igazság, hogy kis kosztümben és magassarkú cipőben tipegni mellettük bár szenvedésnek tudható be a rengeteg szervezkedés mellett, mégis a végén kifizetődő. Nagyon nehéz tökéletesen megszervezni mindent. Azt, hogy a díszítésben ne legyen kifogás, jól passzoljon a zene mindennel, a gyerekek megtanítása, hogy ne szaladjanak végig sikítva és bőgve míg a szirmokat szórják és a gyűrűket viszik. Számtalan dolog van, amire egyedül kell figyelnem, hisz a többiek nem azért vannak itt, hogy a díszlettel, a rózsák színének a terítőhöz való passzolásával foglalkozzanak, hanem a menyasszonnyal és a vőlegénnyel.
Persze ez hosszú hetekig bosszúságot, szenvedést és kialvatlanságot jelent, a végén mikor meglátom az örömkönnyeket, a vidámságot akkor mindent megbocsátok nem csak nekik, de magamnak is és elégedetten távozok.
- Nem, nem! Nem vörös rózsák kellenek, hanem világos virágok. Picik, nagyok egyaránt. Liliomok a legfontosabbak! És ha már rózsa akkor szellőrózsa legyen - magyarázok vadul a telefonba, miközben a harmadik pohár koktélomat döntöm magamba.
Ja, nem mondtam volna? New Yorkban tartózkodásom oka egy esküvő, amit Dominikán fognak tartani, viszont a kezdeti készülődéseket itt kell elkezdeni.
- Igen, az tökéletes lesz... holnap hívom - nyomom ki a készüléket amit visszacsúsztatok a ridikülömbe, majd beletúrva sötét hajamba egy drámai sóhaj kíséretében emelem tekintetemet a pultos srácra, ki együtt érzését egy, az enyémhez hasonló sóhajjal fejezi ki.
- Valami töményet?
- Igen... többet is, ha lehet! - mutatok a whiskyre ami most nagyon is vonzónak tűnik. A gond csak az, hogy alapjáraton nem bírom olyan jól az italt, mint ahogy azt gondolom.
Amint megkapom az első poharat már nyúlok is utána, hogy nagyot kortyolva döntsem magamba. Kíváncsi vagyok, hogy ezután hol fogok kikötni?! Valamelyik konténeres kukában a közeli sikátorban?
Vissza az elejére Go down
 

Mr. Crusader and Evelyn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Trace & Evelyn
» Evelyn&Sam ~ Hey, this is MY drink!
» Evelyn és Cedric
» Saul & Evelyn
» River & Evelyn

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-