KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Brianna & Chris Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Brianna & Chris Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Brianna & Chris Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Brianna & Chris Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Brianna & Chris Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Brianna & Chris Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Brianna & Chris Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Brianna & Chris Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Brianna & Chris Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Brianna & Chris

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Brianna & Chris Empty
TémanyitásTárgy: Brianna & Chris   Brianna & Chris Icon_minitimeVas. Május 25, 2014 8:48 pm



M inden pillanat minden egyes napján, csak arra tudtam gondolni, végre bevágok egymagamban egy egész bödön fagyit, úgy, hogy nem kell osztozkodnom rajta. Oké, persze szeretek a csajokkal lógni, de ha fagyit látnak, jön a szájmenés, és a duma… minden kis apró gondjukról beszámolnak közben, azzal nm foglalkozva engem ez még is mennyire hidegen hagy… kivéve egy nőt… oké, ez persze nem zavar, no de a lényeg lényege az, hogy most fagyi szerző körutamat róva haladtam végig a külvároson. Akartam egy olyan helyet találni, ahol nem csak fagyasztott joghurtot lehet kapni. Egy olyan helyet, ahol biztosan akad valami hatalmas adag pisztácia fagyi…
Elgondolkodva masíroztam zsebre tett kézzel, mikor tekintetem megakadt egy autón, és egy bele hajoló formás hátsón.
Mindig is szerettem a hős lovagot játszani, de a fagyit is szeretem, és biztos voltam benne, Sonia a fagyiért rugdosott ki a kedvenc kanapémról, és nem egy pár formás fenékért… mert ugye az neki is van…
De a fagyi várhat! A meccs meg…nos az úgy is meg lesz bundázva, és talán Sonia sem gyújtja fel a saját kéróját csak azért mert kicsivel később viszem a fagyit… bár ő tuti nem azt gondolná, hogy pusztán a Hős lovag ébredt fel bennem.
Nyugodt léptekkel indultam meg a kocsi felé, s csak remélni mertem, nem lép elő egy hatalmas fószer, hogy lecsapjon, és elvegye a tárcám…bár talán az némi vigasz, hogy annyira sok pénz nincs nálam.
Mikor odaértem, tisztes távolságban megálltam. Nem kérdeztem olyan hülyeségeket, mint a „lerobbant a kocsid” és társai.
-Segítsek?- vontam fel szemöldököm, miközben picit közelebb léptem hozzá.





Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Brianna & Chris Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brianna & Chris   Brianna & Chris Icon_minitimeVas. Május 25, 2014 9:24 pm

A városon kívül volt dolgom, persze munka. Egy magán birtokra kellett kimennem. Elsőre nagyon jól hangzott a dolog, nem kért sokat a pasi. Azt akarta, hogy meztelenkedjek neki egésznap. Hol a medencénél, hol a házban. Nem igazáén értettem, hogy miért. Legalább is addig, amíg meg nem láttam a feleségét. Igen, igen ott volt. Sőt állítólag ő kérte a férjét, hogy rendeljen egy lányt. Nem, tévedésből se szállt be, vagy nézni akarta. Sőt mi több nem is kellett szexelnem senkivel sem. Mint kiderült arra kellettem, hogy a pasas felizguljon a látványomtól, mert a saját feleségére nem tud gerjedni, de gyereket akarnak. Érdekes megoldás, de amíg engem kifizetnek, addig nincs gondom. Jót napoztam, pihentem. Az egyik szobalány szólt, hogy mehetek, és a biztonságitól kaptam meg a pénzemet. Nyílván jót tett a látványom. Furcsa egy kuncsaft meg kell hagyni, de végeztem. Jól éreztem magamat, és most szabad a napom hátralévő része.
El is indultam annak rendje és módja szerint. A zene szólt, énekelgettem, jó kedvem volt. Legalább is addig, amíg Vegas külvárosába nem értem. Egyszer csak leállt alattam a kocsi, kész, nem indult újra. Ennyit a szép napomról. Magam sem tudom, hogy miért, de kiszálltam mérgelődve, és felnyitottam a motorháztetőt. Nem mintha értenék hozzá, de talán csak egy vezeték,vagy nem tudom.
Csak néztem a forró motort, és bosszankodtam. Magamon is, hogy miért nem értek hozzá stb. Most oda lesz a mai szabad időm, ha itt kell rostokolnom autómentőre várva. Arról nem is beszélve, hogy mennyit kérnek egy vontatásért manapság. Örültem ennek a kocsinak, amikor megvettem, de azt hiszem most ért oda, hogy cserére szorul. Amúgy se megy már az úgy mond imidzsemhez, mert ezzel nem mehetek egy luxus szállodába, a taxi meg drága. Csak akkor megint spórolhatok. Mondja azt valaki, hogy megéri a munkám, rögtön megcáfolom.
Miközben ott álltam, és mérgelődtem a motor felett egyszer csak azt hallottam, hogy segítsek? Érdeklődve néztem a hang irányába, hogy most ez nekem szólt, vagy valaki másnak, de közelebb is léptem a férfi. Meg kell mondanom, hogy kellemes látványt nyújtott.
- Azt megköszönném – mondtam neki,majd félre álltam a kocsi elől, mondhatjuk azt is hogy arrébb riszáltam magamat.
- Egyszer csak leállt, nem értem miért – panaszoltam a kocsi baját, vagy legalább is mi történt.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Brianna & Chris Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brianna & Chris   Brianna & Chris Icon_minitimeHétf. Május 26, 2014 10:43 am



Csak úgy egyik pillanatról a másikra csődöt mondott az autó… persze gondolhattam volna, hogy nem ért hozzá…mondjuk melyik nő ért egyáltalán a kocsikhoz? Oké persze akad olyan, amelyik keni vágja a dolgokat…de ez akkor is egy férfias dolog, és a férfinak kell tudnia mi is a séma a kocsiknál.
Lassan arrébb riszálta magát a szöszi, s már is oda léptem a járgányhoz. Közelebb hajoltam, majd alaposan megszemléltem. Forró volt mint a dög, s csak bízni tudtam benne, nem kozmálok oda. Milyen ironikus is lenne. A tüzek oltásakor egyszer sem pörkölődtem meg….de a kocsi képes lenne megpirítani… nos ezt az úgymond szerencsét nem adom meg neki.
-Van szerszámos ládád ?- vontam fel szemöldököm, miközben próbáltam nem összekenni magam teljesen. Azt magyarázzam ki aztán… a végén még nem enged vissza a lakásba, mondván, hogy mindent összegányolok neki…
Persze a megoldás kézenfekvő volt. A motor túlhevült, felforrt a víz… és akadt még pár dolog, amire ráfért volna egy kis bütykörészés, ám ha itt és most nekikezdek a dolognak, sose érek vissza azzal a fagyival. Mondjuk azt sem értettem, miért pont engem zavart el érte, és mért nem ő maga emelte fel a seggét, és ment el fagyit venni.
-A kisebb gond az –emeltem rá tekintetem-, hogy felforrt a hűtő folyadék… a nagyobbik, hogy a tartály tele van… így talán hengerfejes… de ezt egy szerelő jobban meg tudná mondani. - morfondíroztam
Nem a legkellemesebb szituáció, de ennyivel nem hagyhattam csak úgy ott a csajt. A külvárosban…nos akad pár rossz arcú fazon, és egy ilyen nőt, biztos hamar akadna pár illetlen megjegyzés az irányába.
Zsebemből előkapartam a mobilom, majd nekitámaszkodtam a kocsi oldalának.
-Hívjam a sárgaangyalt?- szaladt fel szemöldököm, miközben tekintetem egyenesen a nőre vetettem. Valahogy nem tudtam betelni a látvánnyal… bár mondjuk talán túlságosan is csinos volt…
Akármi mellett is dönt, a legjobb megoldás csak is ez lehet. Ha csak nem vár egészen addig, míg a folyadék leül, és el nem hajt egy szerelőig…





Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Brianna & Chris Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brianna & Chris   Brianna & Chris Icon_minitimeSzer. Május 28, 2014 7:54 pm

Ahogy arrébb mentem és teret engedtem a fickónak megnéztem magamnak. Nagyon jó vágású volt, mondhatni az esetem is. Ahogy a kocsit vizslatta én addig a fenekét néztem meg, meg kell hagyni az sem rossz neki. Szívesen markolásznám. Nem tehetek róla. Én is megnézhetem a férfiakat, ennyi a nőknek is jár. És ha már megnézek valakit, akkor gondolatban el is játszadozom ezzel azzal, hogy milyen lehet az adott illető stb. Ez most is megtörtént, és be kell vallanom, élvezném, ha a mai napom jóra fordulna, és kicsit szórakozhatnék a magam kedvére.
- Van – megkerültem a kocsit, és hoztam is neki a szerszámos ládát. Van a kocsiban, bár nem tudom minek. Sosem használom, és nem is tudom, hogy mi mire való. De jó tudni, hogy egy hozzáértő segít nekem. Így talán tényleg jutok ma előrébb. Jobb szeretnék már valami jobb környéken lenni.
Próbáltam értelmesen nézni, és valamennyire meg is értettem, hogy mi a gond a kocsival. Cserére szorul ez a fő baj, és nekem valahogy ki kell gazdálkodnom egy újat, meg a részleteit. Ami azt jelenti ,hogy több munka, vagy egy nagyobb, de azoknál mindig sántít valami.
-Francba –csúszott ki a számon, majd a további mérgelődést inkább magamba folytattam, mert vagy ezt csináltatom meg, vagy veszek másik kocsit, vagy viszlát kocsi , szia taxi. Valahogy egyikhez sem fűzik igazán a fogam.
- Igen,…vagy is inkább ne. Megvárnám , amíg lehűl. A környékbéli sárgaangyalok nem igazán olyan rendesek , mint te – mosolyodtam el picit. Először akartam a sárgaangyalt de tényleg, de ha kihívja, akkor ő elmegy. Persze tudom, hogy ez gyorsabb megoldás lenne, de talán emígy még itt marad velem, és élvezhetem a szép szemű, formás fenekű társaságát, és talán közelebbi ismeretséget is szerzek vele.
- És ,ha szépen megkérlek itt maradnál velem? Nem szeretem ezt a környéket – ez van, a múltat juttatja az eszembe. Az első napjaimat Vegaszban. Akkor még az utcán dolgoztam, amíg a Madam fel nem szedett és ki nem tanított. Elég sok mindent megéltem itt…De jó emlék nem igen van ezek között. Még mindig kiráz a hideg attól, amikor egy pasas felszedett félre állt velem valami sikátorba, kérte, hogy szálljunk ki mondván úgy kényelmesebb lesz. A motorháztetőn nekem is esett, de a dolgok közepette előkerült a haverja, és tudtam, hogy ha tiltakozom , akkor pórul járok, így nem sok választásom volt. Hagytam , hogy az is kielégítse a vágyát rajtam, persze pénzt csak egy menetért kaptam, és annak is csak a felét miután ott hagytak a sikátorban. Alig tudtam magamat összeszedni, és haza menni, ahonnan végül utána ténylegesen az utcára kerültem…
- Szóval tudnál maradni? Am …Brianna vagyok ,de szólíts csak Brinek, vagy Brianak, és köszönöm, hogy megnézted ezt a vackot, érik már nagyon a cserére, de már hozzám nőtt, de azt hiszem ideje lesz lecserélnem – sóhajtottam fel.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Brianna & Chris Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brianna & Chris   Brianna & Chris Icon_minitimePént. Május 30, 2014 9:57 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem szívesen hagytam volna magára egy nőt egy ilyen környéken, de azt sem akartam, hogy Sonia nélkülem nézze meg a filmet, vagy hogy elfoglalja teljes egészében a kedvenc kanapémat, és nekem ne hagyjon helyet. Két tűz között őrlődtem. Most vagy itt maradok egy szexis szőkeséggel, és talán gazdagabb leszek egy telefonszámmal, és pár apró csókkal, vagy visszamegyek a haveromhoz, és gazdagabb leszek egy piálós fagyi zabálós film és meccs nézős estének.
Magamban vettem egy hatalmas levegőt, majd nekidőltem a kocsinak, s válasza után, visszacsúsztattam zsebembe telefonom.
-Kedvesek vagy sem, de többre mennél vele, mint azzal, hogy itt ácsorgunk. - mormogtam, majd úgy döntöttem ha egyszer már nem akarja a sárga angyalt, hát akkor megvárom vele míg a víz kellőképp kihűl, így aztán megpróbáltam ráadni a kocsira a gyújtást, és felkapcsolni a fűtést. Szerény ismereteim szerint, az hasznos tud lenni.
-Maradok egy darabig!- feleltem kérdésére, majd miután beindult a kocsi, és a fűtés is megvolt, letelepedtem a padkára, s nekitámaszkodtam egy közeli villanyoszlopnak.
Miután bemutatkozott, megengedtem magamnak egy apró mosolyt. Szép neve volt…és most hogy kicsit jobban megnéztem, feltűnt ő maga is szép teremtés. Amolyan nőies nő… az a tényleg a konyhába való… bár inkább olyannak tűnik, akinek saját takarítónője van… bár sose lehet tudni. Egy nő mindig kifürkészhetetlen.
-Én Christian.- mutatkoztam be én magam is, majd előkaptam telefonom, és írtam egy üzenetet Sonia-nak, miszerint késni fogok kicsit, mert segítek egy bajbajutott nőnek. Aztán meg már az ő dolga még is mire érti a segítséget. Mindig félreérti az ilyesmit, és perverznek nyilvánít, hol ott azt se tudja talán mi is az…vagy még is, és csak megjátssza az érzelemmentes kemény nőt.
Nem szabtam meg miképpen hívhat. Olyan egyértelműen következik ebből a Chris, hogy azt mé magyarázni sem kell. Még egy kicsit sem.






Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Brianna & Chris Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brianna & Chris   Brianna & Chris Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2014 9:28 am

Kíváncsi voltam, hogy mit fog eredményezni ez a váratlan találkozás. A kocsi legalább tudta, hogy hol adja fel, és hozzon nekem még is szerencsét. Rég volt már, hogy bárkinek is a segítségére szoruljak. Már jó ideje csak is magamra számíthatok , másra nem. Egyedül küzdöttem meg mindennel, ami csak szembe jött velem, még akkor is, ha olykor padlóra kerültem. De még is itt vagyok, és ha nem is olyan életet élek, mint gyerek koromba, vagy olyat mint mások, még is azt tudom mondani, hogy rendben vagyok. Lehet, hogy egy pszichomókus nem ezt mondaná, de ez engem nem érdekel. Nagyon is jól érzem magamat a bőrömben, köszönöm.
Ezért is gondoltam, hogy majd én megnézem a kocsit, és nyitottam fel a motorháztetőt. De már akkor tudtam, hogy ezzel aztán nem megyek semmire sem. ÉS , ha az idegen pasi nem jelenik meg, akkor már rég telefonáltam volna segítségért, de hogy jött, és ennyire jól fest, és megnyerően alakítja az angyal szerepét valahogy már nem volt kedvem telefonálni.
Felhúztam a szemöldökömet, amikor elrakta a telefonját, és sóhajtott egyet, a szemre hányására meg csak pislogtam párat. Ezek szerint feltartom. Vajon kihez siethet ?
- Nem akarom feltartani, ha mennie kell csak nyugodtan, megoldom – vontam meg a vállamat. Valahogy éreztem rajta, hogy nem akar maradni. Valahová nagyon siet vagy valami hasonló. Nem fogom ráerőszakolni magam az tuti. Neki dőltem a kocsinak miközben ő csinált vele valamit. Végül csak leül és bemutatkozunk.
- Nem mennék vele többre, max arra, mint a múltkor is, hogy velem többet foglalkozott, mint a kocsival. Szóval, ha az én oldalamról nézem, akkor már veled többre mentem, mint az autómentővel , pedig akkor csak egy defektem volt– Chris elégé szimpatikus számomra, és nem szívesen engedném el, főleg, hogy a távolba közeledő motorokat látok, akik közül páran már el is robogtak mellettünk hangos füttyszó kíséretében.
- Mennyi idő kb? – kérdeztem kíváncsian miközben felkötöttem a hajamat, mert a nyakamnak már melege volt.
- Tényleg megleszek egyedül , ha dolgod van – mondtam neki még egyszer miközben valami motoros banda robogott el mellettünk és a közeli kocsmánál parkoltak le.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Brianna & Chris Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brianna & Chris   Brianna & Chris Icon_minitimeKedd Júl. 01, 2014 4:17 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Az igazat megvallva, nem akartam magára hagyni. Olyan törékenynek és elesettnek látszott, hogy azt még elképzelni is fájt, hogy egy védtelen nő, miattam kerüljön bajba, csak azért, mert nekem előrébb való volt egy ócska film, mint a gyengébbik nem védelmezése. Tudom kicsit csöpögős gondolat, de az a normális, mikor a nő szorul megmentésre, és az erős bátor férfi megmenti őt.
-Nem dehogy! Nem tartasz fel. –megengedte magamnak egy apró mosolyt, majd tekintetem a nőre szegeztem. Szemrevaló teremtés volt, még így sokadik pillantásra is. Azok a hosszú lábak, a telt idomok, a formás hátsó… magamban sóhajtottam egyet, és próbáltam eldönteni magamban, vajon Sonia még is hogyan fogja meghálálni a késlekedésemet.
Mikor elmesélte, mi történt vele az előző alkalommal, nem lepődtem meg rajta. Az ilyen figurák hajlamosak arra, hogy  a bajbajutott hölgyeknek próbálnak „imponálni” pedig csak undort keltenek bennük. Vagy talán annyi tapasztalatuk akad ezen a téren - jó féle is, és nem csak elutasítás-,  hogy azt hiszik, minden nő vevő rájuk. Na persze…. bár igaz ami igaz, a női fejekbe szinte lehetetlenség belátni. Pedig néha valljuk csak be, igazán jól jönne az ember fiának.
-Pontosan?- megvontam vállam, majd vágtam egy gyors fintort, miközben kényelembe helyeztem magam a padkán. – Gőzöm sincs. Ilyen még nem fordult elő velem. De tényleg jobban járnánk, ha megengednéd, hogy hívjam a sárga angyalt… Nem hagylak egyedül vele. Ígérem! –emeltem rá tekintetem komolyan, majd megengedtem magamnak egy apró mosolyt.
Szinte épp hogy kimondta az ismételt mehetek ha akarok szöveget, néhány motoros húzott el mellettünk. Íme még egy indok, amiért nem hagyhatom magára. Oké, persze a motorosok jófejek…  de ezt Vegasban sosem lehet tudni.
-A dolgom megvár. - feleltem határozottan, majd lassan feltápászkodtam, és ismét előhalásztam telefonomat.  





Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Brianna & Chris Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brianna & Chris   Brianna & Chris Icon_minitimeKedd Júl. 08, 2014 1:42 pm

Nem akartam feltartani, pedig szívesen feltartom azt, akinek ilyen formás feneke van. És neki van. mondhatni, markolni való. Valóban sajnálnám, ha most elmenne csak úgy. Nem arról van szó, hogy nem oldanám meg a dolgot, ahogy szoktam, de így még is csak izgalmasabb.
- Rendben – mosolyodtam el, és próbáltam elfogadni a dolgot, hogy nem tartom fel. De valahogy még is azt súgták a megérzéseim, hogy mintha mennie kellene valahová.
- Úgy megközelítőleg – azért még is csak jó lenne tudni, hogy mennyi időt is tölthetek még a formás hátsója közelében. Jó nem csak ezért. Új arc, új ismeretséget jelenthet.
- Most meg kellene adnom magamat a sárga angyalos hívásodnak igaz? Legalább is ez ésszerűség ezt mondja – nevettem el magamat.
- Rendben, de ha itt mersz hagyni, akkor féldúrom utánad az egész várost, és majd még kitalálom mit művelek veled. Csak szólok, hogy egész kreatív tudok lenni olykor – szép a mosolya így csak hasonló gesztussal tudtam viszonozni neki. Rendben , jöjjön azaz angyal,de maradjon ő is. A dupla segítség mindig jól jön.
- És te is a segítséget. A dolgodért cserébe meg, majd valahogy kárpótollak, ha már így feltartottalak. De tényleg, és nem fogadok el nem leges választ, hiszen , ha azt nézzük többszörösen segítesz ki. Habár, ha itt hagysz, amikor megérkezik a szakszerű segítség, akkor már nem lesz ez igaz, és jöhet a kreativitásom. Nem is tudom… mondjuk, ha megtalállak, akkor megyek és rendezek egy kis jelenetet , vagy bemasírozom egy állpocakkal – kuncogtam.
- Remélem azért nem veszed komolyan, bár tény,hogy mind kettőt simán megtudnám csinálni – vigyorogtam.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Brianna & Chris Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brianna & Chris   Brianna & Chris Icon_minitimeHétf. Aug. 11, 2014 2:35 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Bíztam benne, hogy beadja a derekát, és megengedi, hogy hívjam a sárga angyalt. Az egészet orvosolni kell. Ha egyszer megtörténik, bizony többször is előfordul majd.
A kis fenyegetésén elmosolyodtam. Viccesen hatott az egyszer biztos. Ha valaki a napom elején azzal állt volna elém, hogy egy bomba nővel fogok az út szélén üldögélni, és megfenyeget, hogy ha itt hagyom feldúlja utánam a várost, nos, az igazat megvallva nem hittem volna el. Oké, persze halovány sejtésem csak lett volna a dologról, hiszen ki az, aki képes lenne eltűrni, hogy csak úgy magára hagyjam? Naná hogy szinte senki… bár az is lehet, hogy ez is csak egy enyhének aligha nevezhető túlzás. De mit tehetnék…
Mosolyom csak hosszabb idő után tűnt el képemről. Megingattam fejem, majd tekintetem a nőre szegeztem.
-Ugyan…- villantottam meg ismét egy halvány mosolyt felé. – Bárki örömmel segített volna egy bajbajutott  Hölgyön.
Mosolyom egy pillanatra lefagyott az arcomról mikor a műpocakkal hozakodott elő. Egy pillanattal később, mikor lelki szemeim előtt kirajzolódott Sonia képe a jelenet kapcsán, kipukkant belőlem a nevetés.
Igaz érzéketlen, és szinte még alig láttam valamiféle érzelmet tőle…de erre határozottan el tudtam képzelni az ábrázatát. Az a na én előre láttam pillantását, és a közömbös tekintetét…
-Ezt azért te sem gondolhatod komolyan! Kegyetlenség lenne! És miből gondolod hogy nem vagyok nős?- vontam fel kérdőn szemöldököm miközben feltápászkodtam, és kinyújtóztattam tagjaim, majd nekidőltem ismételten az autónak.




Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Brianna & Chris Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brianna & Chris   Brianna & Chris Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Brianna & Chris

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Brianna Cox
» Adam & Brianna
» Brianna és Yu - Kastélybuli
» Brianna | Avery
» Chris Hemsworth

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-