KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
William Matthew Burton Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
William Matthew Burton Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
William Matthew Burton Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
William Matthew Burton Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
William Matthew Burton Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
William Matthew Burton Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
William Matthew Burton Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
William Matthew Burton Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
William Matthew Burton Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 William Matthew Burton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


William Matthew Burton Empty
TémanyitásTárgy: William Matthew Burton   William Matthew Burton Icon_minitimeKedd Május 27, 2014 3:41 pm

William Matthew Burton
New York, U.S.A.
1994. augusztus 5.
20
Modell
Addicts
Alexandre Cunha

Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok:

Nyitott: Bárkivel, bármikor, bármiről elbeszélgetek, nyugodtan oda lehet hozzám jönni. Bizonyított tény, hogy embert még nem reggeliztem - bár ebédnek nem hangzik rosszul...
Jó humorú: Szerintem jó a humorom. Mások is nevetnek rajta. Az áldozat is. Akkor is, ha nincs áldozat. Egyszerűen csak el tudom kapni a megfelelő pillanatokat, amikor valami oltári hülyeséget kell benyögni.
Céltudatos: Ez nem szorul magyarázatra. Előre, egyenesen a cél felé, meg sem állni. Ha valamit kitűztem magam elé, azt így, vagy úgy, de mindenképpen megkapom.
Megbízható: Ha titkod van, rám lehet bízni. Ha másért nem, a paparazzik álladó zaklatása miatt különösen fontosnak tartom a magánéletet és a személyes dolgokat. Úgyhogy jól következtetsz, a sírba is magammal viszem.
Lehengerlő: Gondolom senkit sem lep meg, hogy akárkit leveszek a lábáról. Vannak könnyebb és nehezebb esetek is, de összességében elmondható, hogy nekem nem lehet ellenállni.
Békeszerető: Attól függetlenül, hogy mindenben megtalálom a legapróbb hibát is, jobban szeretem a békét. Csak azokat a konfliktusokat preferálom, amik előrébb visznek és persze békével végződnek. Igazán komoly vitám ritkán akad, nem vagyok haragtartó.

◆ negatív tulajdonságok:

Kötekedő: De tényleg. Az élő fába is, mint a cement, úgy belekötök. Semmi sem elég jó, a kákán is csomót keresek, egyetlen rossz lépés, de akár egy helytelen lélegzetvétel is ok lehet arra, hogy vitát kezdeményezzek - vagy veszekedést.
Egoista: Egy dolgot tisztázzunk. Ezt mások mondják rám. Valójában tökéletes vagyok.
Önző: Ami a tiéd, az az enyém is, de ami az enyém, ahhoz neked semmi közöd!
Őszinte: Ez manapság rossz tulajdonság, úgyhogy ide kell sorolnom. Kegyetlenül a szemedbe mondom, hogy mit gondolok rólad, vagy arról, amit teszel. Pont nem érdekel a lelki világod és az, mennyire viseled rosszul a kritikát. Nőj fel.
Kielégíthetetlen: Ezt már sokszor megkaptam, de nem értek ezzel egyet. Mind a szexben, mind a drogok terén, de még talán az alkoholban is ki tudok elégülni. Igaz, mindegyikben máshogy, de nem gondolnám, hogy túl nagy elvárásaim, vágyaim lennének. Ha nem tudod elérni, hogy jó legyen nekem, ne bennem keresd a hibát.

◆ egyebek:
1. Utálom a mogyoróvajat.
2. A nők a gyenge pontjaim, imádom őket.
3. Nem tartom a kapcsolatot a családommal - a nővéremet kivéve.
4. Szeretem a szarkazmust és a cinizmust, jó barátaim. Jah, és az irónia is.
5. Gyerekkoromban kövér voltam és utálatos (most már szexi vagyok és imádnivaló!).


Történet vagy szerepes példa
Most gondolom be kéne mutatkoznom, valami sablonos szöveggel. Hát rendben van, haladjunk témáról témára, hogy aztán mihamarabb rövidre zárhassuk ezt a kínos információkiadást. Először is szeretném közölni veled, hogy minden, amit olvasni fogsz igaz és nem mondhatod el senkinek. Másodszor, mivel úgyis mindenki tudni fogja, így az első feltétel megszűnt. Na lássuk.
Modell vagyok. Hogy lettem az? Ezt még magam sem tudom, igazából egyik pillanatról a másikra már mindenki csak engem akart, jöttek a felkérések, az ügynökség legkeresettebb arca lettem. Persze ez igazán nem meglepő, sármos vagyok, lehengerlő és nem mellesleg ellenállhatatlan. Szerintem a tökéletest kihagytam, úgyhogy tökéletes is vagyok.
’94-ben születtem New Yorkban, normális családi körülmények között, a nővérem után két évvel. New York oltári város, ha rossz sarkon fordulsz be, fix, hogy eltévedsz és amekkora mázlid van, a leglehetetlenebb szituációkba keveredsz. Na de a családnál tartottam. Apám forog a sírjában, hogy milyen ember lett belőlem – természetesen tökéletes! -, anyám a mániákus depressziójának köszönhetően leszarja, hogy élek-e vagy halok, viszont a nővérem… Na ő kemény dió. Rajtam tartja a szemét, mindent ellenez, mindenbe beleszól és nem hagy élni. Ő az egyetlen olyan ember, akivel képtelen vagyok öt másodpercnél tovább békében lenni, ettől függetlenül mégis szeretem. Vagy valami hasonló. Szóval a lényeg annyi, hogy egy idegesítő lánytestvéren kívül senkim sincs, de nem is hiányzik.
Nők. Ennek a témának külön bekezdést kell szentelnem. Sokan kíváncsiak ezekre az ügyleteimre, mint például hányan voltak, érdekel-e valaki komolyabban… Az első részre pofátlanság lenne válaszolnom, a második meg túl személyes, így azt hiszem mindenki hoppon kell, hogy maradjon. Azt azért jobb, ha tudjátok, hogy bár minden tiszteletem a tiétek, drága hölgyek, sosem bízom meg bennetek még egyszer. Amikor a komolynak hitt kapcsolatod kellős közepén rányitsz a párodra, aki a főnököddel kefél, te is átértékeled a dolgokat. Hogy könyörgött-e bocsánatért? Hogyne! És megbocsájtottam? Dehogy, te kis butus. Úgy dobtam ki, hogy a lába sem érte a földet. A női nem képviselői mind megátalkodott bestiák, az a szerencséjük, hogy imádom őket.
És akkor szenvedélyek. Szeretem a drogot, szeretem a piát, imádom a szexet, no meg persze magamat. Már négy éve mozgok a modell pályán, de szinte az első perctől kezdve kipróbáltam az összest. Ha a nyakadba szakad annyi meló, amennyi nekem, te sem bírod józanul. Nem sorolok fel minden bűntettet, amit elkövettem ezek fogyasztásával, legyen elég annyi, hogy függő nem lettem, de szükségem van rájuk.
És akkor valami összegzés is kéne… Szóval nőcsábász vagyok, van egy elviselhetetlen nővérem, tökéletes vagyok, szoktam szívni és inni, modellként dolgozom, (állítólag) egoista vagyok, és mindenem megvan. Jah, majd elfelejtettem ezt: szerény személyem egész egyszerűen tökéletes.



based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down
 

William Matthew Burton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» William Reese
» Matthew Bradock
» Matthew Gordon
» Matthew & Lori
» Dr. Matthew Bernthal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-