KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
 Maureen & Frederic Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
 Maureen & Frederic Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
 Maureen & Frederic Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
 Maureen & Frederic Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
 Maureen & Frederic Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
 Maureen & Frederic Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
 Maureen & Frederic Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
 Maureen & Frederic Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
 Maureen & Frederic Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

  Maureen & Frederic

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


 Maureen & Frederic Empty
TémanyitásTárgy: Maureen & Frederic    Maureen & Frederic Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2014 4:07 pm

Próbáltam eldönteni vajon mit is kellene kezdenem egy olyan, napon, mikor pusztán csak egy emberem jött el velem a városba. Egy olyan figura, aki tud néha köznapi ember módjára is viselkedni, és nem csak egy kötelességtudó robotként, akinek a főnök szava szent és sérthetetlen. Oké, a tisztelet a fontos, és meg is követelem minden mennyiségben. Tisztelet… tisztelem őket, ha ők is tisztelnek engem. Nem vagyok az a gonosztevő, aki nem képes eldönteni még is mikor kell normális emberként viseltetni másokkal szemben.
A kocsi hátsó ülésén üldögélve megdörgöltem szemeimet, majd kipillantottam a sötétített ablakon a város forgatagára. Hogy menyivel kellemesebb lenne odahaza. Otthon, a zárt falak között, és nem pedig azon morfondírozni, miképpen mászhatom ki a bajból, amibe egyre inkább benne érzem magam.
De a mai napon, nem szabad ezzel foglalkoznom. Ma nem emlegethetem fel a munkát. Ez nap, csak az enyém és a Kölyöké lesz. Legalább is az éjszaka egy része. Évforduló, amit meg kell ünnepelni. Évforduló, amire valami olyasmit kell adnom neki, amit mástól nem kaphat meg.
Ám mielőtt még megszerzem a meglepetését, kell tennem egy kis kitérőt. Szükségem volt egy kávéra/teára. Akármire, ami képes enyhíteni a fejem zúgását.
Sosem voltam a bogyók híve. Nem mérgezem a szervezetem mindenféle franccal, mit az orvosok gyógymódnak hívnak.
-Állj férre!- utasítottam, majd kiegyenesedtem ültömben, megigazítottam zakómat, s mikor a legközelebbi parkolóba beálltunk, kiszálltam, s zsebembe rejtett kezekkel indultam meg egy közeli kávézó felé.
Nem kiáltott utánam, pusztán csendesen jött utánam szapora léptekkel, míg nem teljesen be nem ért. Nem szóltam hozzá, hiszen értelmes mondanivalóm nem akadt. A panaszkodás meg nem az én asztalom. Azt meghagyom a nőknek, és a rend őreinek, akik hiába hajkurásznak nem tudnak elkapni egy alkalommal sem.
Rég nem volt ennyire nyugodt napom. Rég nem töltöttem el úgy egy pillanatot, hogy ne kelljen semmit sem intéznem, és senkit sem elintéznem. Furcsa volt ez a meghittség.
Az út jobb oldalára érve, betértem az első útba eső kávézóba, majd letelepedtem egy félreeső asztalnál gorillám társaságában.
Szerencsémre mondhatni nem kellett sokáig várakoznom, s hamar megérkezett a hölgy. Fiatal volt, és mosolygós. Amolyan piros alma féle. Az, akit szívesen látnál még az ágyadban is, és nem akarnál az első alkalom után máshol lenni.
-Mit hozhatok?- kérdezte csengő hangon apró mosollyal arcán, miközben megigazította apró kis köténykéjét karcsú derekán.
-Egy csésze teát, és egy kávét. - feleltem, miközben tekintetem végig rajta tartottam. Serényen feljegyezte rendelésem, majd elsietett.
Kényelmesen elhelyezkedtem, majd körbehordoztam tekintetem. Nem kerestem ismerőst, még is egy elmémben felrémlő fiatal arcocskát fedeztem fel az emberek között. Hosszú haj, kedves szép szemek. Alig lehetett több 17-nél. Valahol láttam már, de mégsem tudtam hová tenni őt.
-Jorge… hozd ide a lányt…- mivel már azonnal indult volna az én küllemre eléggé elrettentő emberem, finoman megfogtam karját. - De csak udvariasan!! Pusztán beszélni akarok vele…
-Rendben Főnök!- bólintott majd útját egyenesen a lány felé vezette.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


 Maureen & Frederic Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maureen & Frederic    Maureen & Frederic Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2014 4:56 pm

Maureen & Frederic
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem tudom, hogy mióta ücsöröghetek itt egymagam a kávém mellett, de az tény, hogy meguntam a várakozást. Azt hiszem jó alaposan felültettek. Jó cuccot ígértek... olcsón, de a csaj, sehol nincs. Igaz, hogy nem találkoztam vele túl gyakran, de biztos vagyok, hogy megismernénk egymást. A bátya helyett ő szokta kivinni az anyagot, bár, hogy miért azt én magam sem tudom. Körbenézek. De a lány sehol sincs. A fene enné meg! Pedig óriási nagy szükségem lenne rá. Meg fáradt is vagyok. Egész éjjel nem aludtam, mert már két napja, hogy nem szívtam semmit. És, ha én nem szívok akkor az azzal jár, hogy pocsék éjszakáim vannak. Baromi álmos vagyok.
Intek a pultos csajnak, hogy hozzon még egy kávét. A rendelésem hamar megérkezik, kifizetem, aztán rágyújtok egy száll cigire. Az utóbbi két napban rengeteget dohányzok, ami már csak azért sem jó, mert ez így elég drága. Nem mintha a cucc nem kerülne jó kis pénzbe, de annak legalább van értelme. Mert utána kurva jól érzed magad. A cigi meg... hát azt csak szívod mert megkönnyebbülsz egy kicsit, de azzal együtt annyi is. Belerakom a kávémba a cukrot, töltök egy kicsi tejet, aztán kortyolok egy nagyot. Ez a harmadik kávém ma. Ha így foltatom, a szívem tuti, hogy felrobban. De muszáj, különben elalszok. Persze ésszerűbb lenne, ha haza mennék, hiszen a csaj már körülbelül egy órája itt kéne legyen, tehát valószínűleg nem fog jönni, de én mégis úgy döntök, hogy várok. Maradt benne még egy aprócska remény.
Előveszem a telefonomat, majd pötyögök egy gyors sms-t: „Hol a fenében van már a húgod?” Elküldöm, aztán várok abban bízva, hogy hamarosan érkezik is a válasz. De egyenlőre semmi. Miért mindig én vagyok az, akit az emberek átvernek? Komolyan nem értem... Pedig mindig rendesen kifizetem azt, amit veszek, még soha senkit nem csaptam be, és mégis ezt kapom vissza. Francba már az emberiséggel!
Gondolataimból egy ismeretlen, rekedtes férfi hang ébreszt fel. Megkönnyebbülve nézek rá, abban reménykedve, hogy talán a srác húga helyett Ő hozta el azt, amire most kurva nagy szükségem van. De nem... ez a férfi túl ijesztően néz ki ahhoz... Sőt... azt szeretné, ha átülnék egy másik asztalhoz, ahol egy férfi üldögél egyedül. Egy férfi, aki... ha jól tudom valamiféle maffia szerűség. Vagy fogalmam sincs. Azt tudom, hogy ismerem, de azt már nem, hogy honnan. De már miért ülnék én át oda? Mi dolgom nekem ott? Semmi!
- Én ugyan nem megyek innen sehová! Szerintem összetévesztenek valakivel... - mordulok fel, majd kioltom a cigimet és kortyolok egy nagyot a kávémból. Miért van az az érzésem, hogy ez a fickó addig nem adja fel, amíg a kedvében nem járok? De, ha egyszerűen nem akarok oda menni... ez van. Meg amúgy sem vagyok senkinek a kutyája, hogy egyet füttyentenek, és nekem máris szöknöm kell. Azt már nem! Ha valakinek valami problémája van, jöjjön ide és kész. Mit küldözgeti a csicskásait értem az a férfi? Mert ahhoz azért nem vagyok hülye, hogy ne vegyem észre, hogy az előttem lévő ember az asztalnál ülő igencsak sármos férfinak dolgozik.
- Mondja meg a... főnökének... vagy a nem tudom micsodájának, hogy nem vagyok hajlandó oda menni. Ha akar valamit jöjjön ide Ő maga. - nem szoktam ám mindig ilyen hangnemben beszélni az emberekkel, de ma épp nem jó kedvemben kapnak el. Sajnálom, ez van! - Bár kétlem, hogy bármi közöm lenne nekem hozzá... vagy magához... vagy bárkihez is. - – teszem hozzá ellenségesen, majd egy újabb kortyot iszok.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


 Maureen & Frederic Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maureen & Frederic    Maureen & Frederic Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2014 7:08 pm

Nem telt bele sok idő, és Jorge már vissza is jött hozzám. Képéről nem tudtam leolvasni semmit sem. Kifürkészhetetlen volt, mint mindig. Ezért volt ő a legjobb emberem. Kifürkészhetetlen, megtörhetetlen… igazán hőséges. Legalább is eddig nem kellett csalódnom benne.
-Azt mondja, ha akarsz valamit, menj oda Főnök…- elhallgatott, majd közelebb lépett hozzám, miközben szemöldököm egy pillanatra összeszaladt. - Akarod, hogy megtanítsam neki mi az illem?- kérdezte, miközben keze ökölbe szorult.
-Hányszor mondtam Jorge…- felsóhajtottam, majd felkeltem helyemről. - Nem kell mindig az erőszak…
Megigazítottam nyakkendőm, majd zakóm lazaeleganciával odadobtam Jorge kezébe. nem volt nálam fegyver. Butaság tudom, de ide nem szoktam magammal hozni. Az ellenfelek vagy a szemembe mernek nézni, és szemtől szembe támadni rám, vagy azzal a tudattal kell tovább élniük, hogy túl gyávák voltak ahhoz, hogy ezt rendesen, Férfihoz illő módon intézzék el.
Mikor odaértem a lányhoz, megálltam asztala előtt, s egyenes tartással, határozott hangon, még is a tőlem telhető legnagyobb lágysággal szólaltam meg.
-Nem a legtapintatosabb módon próbáltam a társaságát kérni Kisasszony!- pillanatnyi szünetet tartottam, majd elegánsan felé nyújtottam kezem. –Ha megtisztelne a társaságával…
Ha elfogadta felé nyújtott kezem, elvezettem asztalom felé. Ám ha még sem tette, hát akkor az ő asztalánál foglaltam el helyem.
-Illetlenség ily’ tiszteletlenül bánni valakivel. Bocsánatát kérem!
Tekintetem lassan a felszolgálónőre szegeztem, intettem felé, hiszen egy pillanatra elveszítette a fonalat, még is hová kellene vinnie a teát, és a kávét, amit rendeltem. Mikor végre megkaptam, belekortyoltam teámba, majd egyetlen hang nélkül tettem le bögrémet az asztalra.
Körülöttünk mindenki hangosan beszélgetett. Ki panaszkodott, ki örömhírt újságolt el, ki mérgesen veszekedett partnerével, és megint mások egy újságot lapozgatva kortyolgatták kávéjukat. Lett volna rá tippem, hogy miféle foglalkozást űznek azok a fickók, de hajlott korukat látva, pusztán csak a nyugdíjas korukra gondolhattam.
-Nem találkoztunk már valahol?- vontam fel kérdőn szemöldököm, tekintetem a lánya szegezve.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


 Maureen & Frederic Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maureen & Frederic    Maureen & Frederic Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2014 9:43 pm

Maureen & Frederic
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nagyon nem így terveztem ezt a napot. Úgy gondoltam, hogy megszerzem a cuccot, kimegyek a jól megszokott helyemre, ahol egyedül élvezhetem ki a joint minden egyes pillanatát. Ehelyett már több, mint egy órája ülök egy kávézóban, várakozok, miközben valószínűleg kivette rám a hálóját egy maffia meg a csicskása. Igazából nem tudom, hogy náluk, hogy működnek a dolgok, de, ha pont olyanok, mint a bátyám, akkor nem fogom egykönnyen lerázni magamról. Én pedig nem akarom, hogy bármi közöm is legyen ehhez a két fickóhoz, mert itt csak én kerülök ki rosszul a helyzetből.
Megkönnyebbülve figyelem a rémisztő pasast, aki szó nélkül visszamegy a másik pasashoz, miközben érzem, hogy ilyen könnyen nem fogom megúszni. Kis ideig beszélnek valamiről, aztán a „főnök” megindul felém. Na ne! Az oké, hogy én mondtam, hogy ha baja van jöjjön ide, de nem gondoltam komolyan. Sőt... azt reméltem, hogy veszi a célzásomat és békén hagy engem. De mindegy. Majd ha úgy érzem, hogy baj lenne csak egy telefonomba kerül, és Dorian máris értem jön. Sőt, valószínűleg innen is kapok segítséget, mert vannak azért ahhoz elegen. Nyelek egyet, majd megpróbálok minél közömbösebben az előttem megálló férfira nézni. Téved, ha azt hiszi, hogy az ágyába tud majd csalogatni. Mert az ilyen emberek azt teszik... Ártatlan lányokat csalogatnak az ágyukba, aztán meg... ki tudja mit el nem művelnek velük. Megborzongok.
- Valóban nem. – förmedek rá, majd elutasítom a felém nyújtott kezét. Egy ideig szúrós tekintettel méregetem előbb őt, majd a tőle nem messze álló kutyáját, aki állja a tekintetemet. Aztán ismét vissza nézek az előttem álló férfira és intem, hogy foglaljon helyet. Nehogy már én menjek oda hozzuk...
Azt azért be látom, hogy ahhoz képest, hogy maffia, elég udvarias. Ezen meglepődtem. De akkor sem dőlhetek be! Mert egy ilyen ember mindenre képes, hogy elérje amit akar. És bár lehet, hogy paranoiás vagyok, de jobb félni, mint megijedni. Ezt már nem egyszer tapasztaltam.
- Mondanám, hogy elfogadom a bocsánatkérést, de azt hiszem, hogy ez magát a legkevésbé sem érdekelné. Szóval térjünk a lényegre... miben segíthetek? - kérdem bájos mosollyal. Talán kicsit kedvesebbnek kéne lennem vele, végtére is eddig még semmit sem ártott. Csak ezzel az a baj, hogy most rohadtul nem vagyok olyan állapotomban. Szóval rossz pillanatot választott ki a barátkozáshoz.
Körbenézek. Olyan érzésem van, mintha mindenki minket bámulna, bár minden bizonnyal mindez csak azért van, mert egy olyan fickóval kávézgatok éppen, aki azért lássuk be, elég népszerű itt Las Vegasban. Elveszek egy újabb szál cigit, majd meggyújtom és szívok egy jó nagyot belőle. Közben pedig próbálom elterelni a figyelmemet arról, hogy miféle ember ül velem szemben, és közben még mindig reménykedek, hogy felbukkan a lány, akinek már eleve nagyon örülnék a cucc miatt, de így, hogy társaságba vagyok, talán még jobban is. Mert az azt jelentené, hogy lenne egy nyomós okom a távozásra. De nem. A lánynak még mindig nincs itt nyoma.
Rápillantok a telefonomra, hogy nem-e jött válasz az üzenetemre, de semmi. Nagyszerű!
- Nem! - vágom rá gyorsan a kérdésére, miközben a kávémba kortyolok. Tehát nem tévedtem. Csakugyan ismerhetjük egymást. Mármint, hogy én ismerem, az oké... ezt a fazont mindenki ismeri... de, ha Ő is ismer engem – aki egy cseppet sem népszerű -, akkor valami csak kell, hogy legyen. Megköszörülöm a torkomat, majd kedvesebb hangnemre váltva, folytatom: - Vagyis lehetséges. Gyakran járok ide. - igen! Csak is ez lehet a legtökéletesebb válasz a kérdésére...  

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



 Maureen & Frederic Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maureen & Frederic    Maureen & Frederic Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Maureen & Frederic

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Maureen & Aleksander
» Maureen Duguay
» Theodor és Maureen ^^
» Frederic & Viktor
» Frederic & Dylan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-