KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Maureen & Aleksander Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Maureen & Aleksander Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Maureen & Aleksander Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Maureen & Aleksander Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Maureen & Aleksander Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Maureen & Aleksander Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Maureen & Aleksander Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Maureen & Aleksander Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Maureen & Aleksander Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Maureen & Aleksander

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Maureen & Aleksander Empty
TémanyitásTárgy: Maureen & Aleksander   Maureen & Aleksander Icon_minitimeKedd Jún. 10, 2014 10:07 pm

- Öreg vagyok már az ilyen helyekhez.
Ezt jelzi például az is, hogy saját magamban beszélek egy szórakozóhely mögötti kis utcában, közvetlenül egy konténer és az ajtó melletti lámpa között nyomva a földet a súlyommal. Bentről dallamtalan elektronikus zene moraja szűrődik ki és az emberek kiáltozásának, beszédének, nevetésének összeolvadó alaphangja. Nem jönnék ide magamtól, de az egyik leendő és egyébként gyakorta visszajáró, régi kliensünknek új lányt mutattam, aztán útjukra engedtem – és ha már erre tévedtem, feltételeztem van néhány ismerős errefelé akinek elszórhatom az ehavi eresztés egy részét. Vagy ha nem ismerős, hát olyan szemfüles kölyök, aki érti a testbeszéd tolvajnyelvét.
Megpöckölöm a cigarettásdoboz alját és a soron következő szál végét a számba véve húzom ki a helyéről, muszáj valamivel elfoglalni magam, míg ideér a megbeszélt találkozóm. Nem mintha a dohányzás olyan megnyugtatóan produktív tevékenység lenne, hogy érdemlegesen lefoglalja a gondolataimat, de a semminél még mindig jobb.
Niko a város egy másik negyedében csinálja ugyanezt, mint én. Szokták mondani, hogy ezek a Dánok –„Dánok” vagy „Dán Testvérek”, csak így hívnak minket, azok, akik ismernek és szakmabeliek,  valahogy ugye be kell azonosítani minket. Ha engem kérdezel, olyan, mint egy 2011-es indie pop banda neve: Danish Brothers, eh – szóval hogy ezek A Dánok mindig egymás nyakában lógnak, mintha ikrek lennének. Hát egyrészt kurvára megtalálhatnak minket külön-külön is, másrészt ikrek sem vagyunk, ikrezzen minket az, akinek hat anyja van. Sőt, ő már nagy valószínűség szerint több vevőt felhajtott, mint én, fene, már megint én fogok veszteni. Ha olyan napom van, akkor strigulázom, hogy ki nyert, ki vesztett. Elbaszott egy verseny, de hát ez a szegény ember, pardon a las vegas-i dealer ki nevet a végénje. A falnak támaszkodom, megropogtatom a nyakam és elnézek az utca irányába, sose tudni mikor jár erre egy hőskomplexusos járőr, aki azt hiszi, hogy ő fogja megmenteni a világot és megfékezni a városi bűnözést. Rohadt idegesítő és persze egy dealeren semmi sem múlik, de azért annak a dealernek –ez aktuálisan én lennék, ha feltételes módban beszélünk– elég szar estéje lenne a sitten.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Maureen & Aleksander Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maureen & Aleksander   Maureen & Aleksander Icon_minitimeSzer. Jún. 11, 2014 11:33 am

Maureen & Aleksander
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem igazán vagyok valami szórakozó kedvemben, így csak ülök a pultnál és egy pohár koktélt kortyolgatok. Szükségem van valami pörgésre, de ahhoz sem a koktél nem elég ütős, sem a zene nem valami jó. Az itt levő emberekről meg ne is beszéljünk. Csomó degenerált, beképzelt faszi van, és valami hülye plázapicsák. Ahhoz meg, hogy végre valami izgalmas is kerüljön a szervezetembe, várnom kell egy kicsit. Túl korán indultam el otthonról, kint meg nem szeretek várakozni. Nem éppen vagyok ehhez a társasághoz illő, de tudom ha otthon maradtam volna, és csak akkor indulok el amikor valóban szüksége lenne rá, akkor megevett volna az unalom.  Így nagyon próbálok olyan képet vágni, mint aki igazán jól érzi magát. Bármerre pillantok mindenki beszél valakivel, vagy táncol, én meg úgy ülök itt egyedül, mintha fizetnék. Még véletlenül sem látok egy ismerőst se, szimpatikusnak meg senkit sem mondhatnék, hogy oda menjek valakihez. Tehát, mint az utóbbi napokban, most is magamnak kell társaságot nyújtsak. Már igazán kezdek hozzászokni ehhez. De már nem kell sok.
Megiszom a poharamban lévő utolsó kortyot is, aztán egy mély sóhaj kíséretében felállok. A csuklómon lévő órára pillantok. Idő van! Mindenki rám néz, néhányan összesúgnak. Nem tudom, hogy mi olyan nézni való rajtam, de valahogy azon rég túl vagyok, hogy érdekeljen bárkinek is a véleménye. Magamra erőltetek egy kisebb mosolyt egy szerelmespárra, akik elég gusztustalanul csókolják egymást, aztán már távozok is. Kiérve a szórakozóhelynek nevezhető valamiből, megborzongok. Nincs valami meleg, bár én hajlamos vagyok bármikor fázni, ha a szél egy kicsit is fúj. Összehúzom magamon a kabátom cipzárját, majd megindulok a megbeszélt helyre. Remélem, hogy már itt van, mert semmi kedvem egymagam ácsorogni. Már lelki szemeim előtt van a cucc, amire szükségem van. Egyre jobban. Minél jobban közeleg az idő, annál jobban kívánom. Ekkor pillantom meg a megmentőmet. Még csak egy kicsi. Magabiztosan indulok meg feléje, közben pedig a gyomromban pillangók repdesnek. Érzem ahogyan az egész testem remeg. Nem azért mert félek, vagy valami, csupán csak azt akarom már, hogy nálam legyen az anyag.
- Remélem nem késtem sokat! - motyogom, egy bájos mosoly kíséretében. Remélem minél hamarabb túlesünk rajta, mert igazából nincs kedvem semmiféle bájcsevegéshez most. Csak el akarok innen húzni a cuccommal, egyedül lenni újra és élvezni a drog hatását. Ekkor ugrik be valami. Hol a táskám? A francba már! Bent még nálam volt... most meg nincs. Nagy valószínűséggel, ha ott hagytam, akkor már nincs meg. A fene enné meg! Elsápadok, nyelek egyet. Most mit csináljak? Talán lesz olyan hülye, hogy előbb ideadja az anyagot, aztán én el tudok szaladni vele. Bár az igazat megvallva, nem tűnik olyan hülye gyereknek.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Maureen & Aleksander Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maureen & Aleksander   Maureen & Aleksander Icon_minitimeSzer. Jún. 11, 2014 3:34 pm

Kilazítom a zakó alatt az ing gallérját és felső két-három és most először gondolok ma arra, hogy talán melegebb időhöz is öltözhettem volna. Bár ehhez a hőséghez még az ádámkosztüm is túlöltözött szerelésnek számít – meg aztán inkább vágjanak hűvösre terítésért, mint azért, mert pucér seggel flangáltam a városban. A megélhetési bűnözőknek is van büszkesége. Talán már csak a származásomból kifolyólag is, és persze azért, mert Nikoval sokáig éltünk a földteke északabbra eső területein, az itteni nyáreste nekem kész szenvedés.
A karórámra pillantok, csekkolom az időt; egészig még maradok a tervek szerint, de tovább nem szeretném húzni az időt, szétrobban a fejem ettől a tuctuctól. Egyáltalán hogy lehet erre táncolni? Az én időmben bezzeg.. Az én időmben ugyanúgy nem törődtünk a zenével, engem speciel mindig az foglalt le, hogyan csempésszek partidrogot az aktuális lány italába, érdekelt is engem akkoriban, hogy mi szól a háttérben. Úgy látszik, hogy van, ami nem változik az egyes generációknál – csak az ember változik, ahogy öregszik. Pontosabban az a lista bővül, hogy mi idegesíti, a habitus viszont olyan kőbe vésett, hogy én már csak ilyen elcseszettül szállok majd a sírba is. Ennek az eseménynek a dátumát nem is datálnám olyan későre, az életmódunkat elnézve. Például, ha valaha sittre kerülünk vagy kerülök, csak egyetlen fokkal lesz jobb dolgom a pedofiloknál.
Mások is ki-kiszállingóznak dohányozni, ám ezúttal ismerős(ebb, fogjuk rá, rossz az arcmemóriám) arc oldalaz ki a rozsdás vasajtó mögül. Elég fiatal, de hát a fiatal korosztályból kerül ki a legtöbb vevőnk; na meg üzletemberekből és kartelles mitugrászokból, hajléktalanokból. A kokó előtt mindenki egyenlő, tök mindegy, hogy a társadalmi ranglétra mely fokán jár. Az ilyen kiscsajok például nagyon lelkesen fizetnek, bár huzamosabb ideig nehezen viselem el a nyafogást: miért nem nagyobb adag, biztosan annyi gramm, mennyire tiszta, honnan van, miért ennyibe kerül? Blah blah blah. Nem mintha értenének hozzá, de valamiért presztízskérdést csinálnak abból, hogy én meg legyek győződve a kompetenciájukról. Hirtelen nem ugrik be, hogy ez az őzikeszemű ilyen-e, de úgy is mindjárt kiderül, legrosszabb esetben majd arra hivatkozom, hogy dolgom van – és egyébként tényleg – és lépek.
Ujjaim közé fogom a cigarettát és végigmérem, valami hiányzik vagy nem stimmel, de nem igazán tudom, hogy mi az – hasonló érzés, mint amikor otthonról elindulva az embernek az a meggyőződése támad, hogy valamit elfelejtett. És egészen biztos benne, hogy elfelejtette azt a valamit, amiről fogalma sincs, hogy mi. Aztán valamikor nap közben derül ki, abban a pillanatban, amikor ösztönösen nyúlna érte a keze és nem találja.
- Szevasz. – A köszönéssel egy időben ismét az órámra lesek és nemet intek a fejemmel. – Pont időre érkeztél. – Ez üdítő jelenség az amcsiknál, náluk csak a spanyolok ráérősebbek. Azok, baszki, mintha övék lenne a világ összes ideje. Csak a fejemmel fordulok arra, hagyom, hogy ő csapódjon oda hozzám, ha annyira kell neki az anyag. Szabad kezemet a zsebembe süllyesztem ráérősen.
- Van nálam abból az eresztésből, amit legutóbb is hozattunk, egyenesen Amszterdamból. Az kell, vagy a szarabb nyugati parti?

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Maureen & Aleksander Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maureen & Aleksander   Maureen & Aleksander Icon_minitimeCsüt. Jún. 12, 2014 2:01 pm

Maureen & Aleksander
[You must be registered and logged in to see this image.]
Miért van az, hogy az utóbbi pár napban, soha semmi nem úgy jön össze, mint ahogyan azt eltervezem? Nem tudom... talán velem van a probléma. Olyan, mintha az istenek odafentről összeesküdtek volna ellenem, és nem engedik, hogy boldog legyek. Na nem mintha hinnék bármilyen lényben, akik állítólag odafent élnek. Lehet, hogy pont ez a baj. Talán ha hinnék, akkor máris könnyebb dolgom lenne minden szempontból. Á, de nem! Esetleg, ha lejönne és kezet fogna velem... akkor talán. Jobban tetszik az a verzió, hogy szimplán csak peches vagyok. Gyakran előfordul az ilyesmi az emberekkel. De, hogy ennyire? Most majd mit mondok neki, mikor fizetnem kéne? „Bocsi, de nagy valószínűséggel ellopták a táskám... a pénzzel együtt!” Tuti, hogy szemberöhög velem, aztán meg nyomban faképnél is hagy. Pedig nekem óriási nagy szükségem van valamire... mindegy milyen, csak jó hatása legyen
- Jó... jó az az eresztés... - A francba is! Naná, hogy jó! Csak adná már ide. Muszáj valahogy megegyezzem vele... csak most... aztán meg következőkor többet fizetek. Idegesen megfogok egy tincset és csavargatni kezdem az ujjammal, közben pedig nézelődök abban a reményben, hogy valami csoda folytán megpillantok valakit a táskámmal. Tudom, hogy hülyeség, sőt lehetetlen kívánság, de biztos, hogy azon nyomban megváltozna a véleményem az istenekről. Vagy talán telefonálhatnék a bátyámnak is... hogy pénzre lenne szükségem... csak az a baj, hogy rögtön rájönne, hogy mire kell, és az annyi, mintha a saját temetésemet rendezném meg. Úgy tudja, hogy már hetek óta nem fogyasztok semmi törvényellenes cuccot... Igazán nincs szükségem egy újabb beszélgetésre, Dr. Mindenrekíváncsivagyok-kal.
- Én... - Kezdem, majd rögtön el is hallgatok. Nem, nem, nem! Ez így nem fog menni. Nem akarom, hogy megtudja, hogy nincs nálam a pénz... nem akarom, hogy elmenjen. Addig nem, amíg nem kapom meg azt, amiért ide jöttem. És most jön az, hogy bármire képes lennék, csak már nyugodjak meg, hogy nálam van... Biztonságban. Nó, de kérdem én... hogy mennyi a garancia, hogy ingyen is megkapom? Vagy egyáltalán, hogy tudnám becsapni...? Még soha senkit nem vertem át... még csak hazudni sem tudok, mert Dorian szerint olyan árulkodó jeleim vannak, hogy mindig lebukok. Ha meg erőszakhoz folyamodnék... egy hang a fejemben hangosan röhög. Az tény, hogy nem sok esélyem lenne, mert fizikailag valószínűleg sokkal erősebb. Sőt, tuti. - Mégis mennyit kéne fizessek? - nem tudom, hogy erről volt-e szó egyáltalán, hiszen az agyam folyton azon kattog, hogy mikor leszek már túl ezen az egészen. És fogalmam sincs, hogy mit mondhatnék. Most először kerültem ilyen helyzetbe, amiből nem tudom, hogy hogyan mászhatnék ki úgy, hogy az anyagról ne keljen lemondanom. Már annyira beleéltem magam, hogy biztosan belebolondulnék.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Maureen & Aleksander Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maureen & Aleksander   Maureen & Aleksander Icon_minitimeCsüt. Jún. 12, 2014 10:23 pm

Az ember azt gondolná, hogy az ilyen kiscsajokban azért van kraft, főleg, ha az anyagról van szó, és majd magabiztos fenékbillegetéssel szambázik el odáig, ahol én állok. Nem, ez nem amolyan vénemberes képzelgés, ez a bevett szokás kérem. Meg hadd ne mondjam, mihez csaphatnám még hozzá ilyenkor a „bevett” jelzőt. Na, hát ahhoz képest az aktuális vevő elég vérszegényen közeledik, egyik lépés a másik után, látszik, hogy már nagyon oda van az anyagért, mégis olyan kis nebántsvirág, hogy majdnem megsajnálom. Mármint, ha képes lennék rá, nyilván. Meg aztán gyorsan is, meg lendületesek, mint a nyilvánosházba járó, köztiszteletben álló buzik, akik nem fiziológiai adottság miatt olyan fürgék és mozgékonyak, hanem mert egyszerűen hozzászoktak ahhoz, hogy gyorsan surranjanak be valahová, aztán ugyanolyan észrevétlenül és tempósan hagyják el a helyszínt. Ez már nem is darwin-i evolúció, hanem nem is tudom.. vegas-i. Mindegy is.
A lány viszont nagyon körülményeskedő és lassú, mit kell ezzel ilyen sokáig szórakozni? Nem szükséges nekem elismételni, amit mondok. Virítsa a bankókat, odaadom a csomagot, aztán jól van. Jelezvén, hogy tempósabb is lehetnek, ismét a karórámra nézek.
Egy-kettő kicsi lány, egy kettő, értem én, hogy hajcsavargatásra is van időd, nagyon jó neked, nekem sajnos kevésbé kellenek az elvesztegetett percek a bakancslistám teljesítéséhez már ebben a korban.
Pont úgy toporog, mint aki valami rosszban sántikál, de igazán veszem komolyan, egyetlen elég erős pofon elég lenne, hogy falnak kenjem – egyrészt mert annyira erős vagyok, másrészt pedig ő annyira gyenge. Nem súlycsoport, mindenesetre remélem nem feltételezi, hogy a magamfajtában dolgoznak az olyan gentleman gének, melyek szerint „nőt megütni bűn”. De már ezzel a töketlenkedéssel kezdi elérni a türelmem határát. (Most mi van? Sosem voltam valami türelmes alkat.) Összeszűkített szemekkel fürkészem, keresve a tekintetét. Elnéztem volna és már be van állva? Nem, annyira rossz megfigyelő azért nem vagyok.
- Igen? Te? – A cigarettát tartó kezemmel körkörösen gesztikulálok, hátha a levegőben kerekezés majd az időt, illetve a gyorsaságát is meghajtja kicsit, de csak nem akar ez összejönni.
- Beverted a fejed és elvesztetted az agyad felét vagy mi? Tempósan, csibe, tempósan.
Ne menjünk bele a részletekbe, hogy ez az előbbi kérdés hány sebből is vérzik élettani szempontból, az biztos, hogy a kiscsaj nemsokára többől is fog, ha nem szedi össze magát. Vagy egyszerűen itt hagyom, fenének van ehhez kedve, hát komolyan. Frusztráltan beleszívok a nikotinrúdba, súlypontomat egyik oldalról a másikra helyezem és némán fohászkodom az istenhez, hogy adjon nekem türelmet, de kurvára sürgősen. Ahogy befut a kérdés levegőt veszek és örömtelen mosollyal egy nagyot bólintok beszéd közben. Amint van valami „akció”, rendkívüli hirtelenséggel kelnek életre az izmaim, kiegyenesedek, nem támaszkodok már úgy teljes súllyal a hátam mögött lévő falhoz.
- Attól függ, hány gramm kell. A nyugati partiból 20 gramm 1400-at kóstál, a jobb minőséget viszont meg kell fizetni, az 1800-ba fáj. De lehet többet vagy kevesebbet, van sima 10 grammos kiszerelés is. Mondanom sem kell, ugye, hogy előbb a készpénz.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Maureen & Aleksander Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maureen & Aleksander   Maureen & Aleksander Icon_minitimePént. Jún. 13, 2014 2:06 pm

Maureen & Aleksander
[You must be registered and logged in to see this image.]
Látszik ezen a fazonon, hogy alig várja már, hogy megszabaduljon tőlem. Hát még én! De muszáj valamivel lefoglaljam... nem mondhatom meg neki, hogy nincs meg a pénz. Nem engedhetem, hogy elmenjen. Addig nem, amíg nem kapom meg, amire szükségem van. Elég kínosan érzem magam így is...  Egyszerűen fogalmam sincs, hogy mi tévő legyek. Még ha legalább lenne rajtam bármilyen olyan ékszer, amit értékesnek lehetne nevezni... talán azzal is beérné. De ilyenem nincs... utálom az olyan csili-vilis cuccokat. Pedig most mennyire meg tudna menteni egy bármilyen, kicsi arany valami rajtam. Más nincs amit adhatnék a cuccért cserébe... de nekem akkor is kell.
- Öhm... elnézést... - szólalok meg, és ha lehet még idétlenebbnek érzem magam. Egy nagyon kicsivel közelebb lépek és csak bámulom az előttem álló férfit. Nyelek egyet. -izé... jól vagyok. Semmi baj a fejemmel. - motyogom idegesen. Igazából nem is tudom, hogy miért nem megyek ennél közelebb. És azt sem értem, hogy miért nem mondom meg csak úgy lazán, hogy ellopták a pénzem... lehet, hogy még segítene is megkeresni. Elvégre is, ha úgy vesszük, az az ő pénze is... És akkor mindketten jól járhatnánk. De, nem. Mégsem jön ki hang a torkomon. Pedig igazán nem történne semmi... maximum itt hagy, és a „szerelmemmel” együtt távozik. És ez... hát ez elég nagy probléma lenne. Nos igen... így jár az ember, mikor túlságosan beleéli magát a dolgokba. Koppan egy nagyon. És még mást sem hibáztathatok miatta. Hiszen én vagyok a felelőtlen. Valószínűleg, ha én találnék egy táskát valahol, én sem törném azon a fejem, hogy vajon ki a gazdája. Szóval bárkinél is van most a táskám, jól járt. Bár azért remélem, hogy letörik a keze, amiért nem fért el tőle.
- 1 grammot... a jobbik fajtából. - Közlöm, majd megpróbálok egy mosolyt magamra erőltetni. Össze kell szednem magam! Valahogy csak sikerül becsapnom. Ha másképp nem... az istenit immár! Nőből vagyok! Csak ki tudok találni valamit. - De csak nem képzeled, hogy adok addig bármennyi lóvét is, amíg nem kapom meg a cuccot? Nem kockáztatok, hogy aztán lelépsz a pénzemmel, és... - nem folytatom, csak próbálok úgy nézni rá, mint aki teljesen elszánt ebben a témában. Innentől kezdve már csak reménykednem kell abban, hogy elég hülye ahhoz, hogy szót is fogadjon. A többit azután meg majd valahogyan kitalálom. Elég gyorsan tudok szaladni... és sikítozni is, ha éppen arról van szó.  
Gondolatban már rég beszedtem a kábítószert, és fantasztikus állapotban vagyok, élvezem a hatását. Mély levegőt veszek, összeborzongok. Nem tudom, hogy még meddig fogom bírni. Még sosem volt ekkora szükségem rá.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Maureen & Aleksander Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maureen & Aleksander   Maureen & Aleksander Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Maureen & Aleksander

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Aleksander & Nikolaj
» Theodor és Maureen ^^
»  Maureen & Frederic
» aleksander x xavier
» Aleksander Madsen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-