KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Trey&Charlotte Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Trey&Charlotte Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Trey&Charlotte Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Trey&Charlotte Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Trey&Charlotte Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Trey&Charlotte Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Trey&Charlotte Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Trey&Charlotte Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Trey&Charlotte Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Trey&Charlotte

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Trey&Charlotte Empty
TémanyitásTárgy: Trey&Charlotte   Trey&Charlotte Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2014 11:33 pm

Testünk úgy forrt össze, akár a puzzle darabkái, mikor eltaláljuk helyüket. Élveztem, és nem csak azért, mert fel voltam pörgetve az általa kapott droggal, hanem mert értett ahhoz, amit csinál. Mégis, kihasználtam. Nem is én lennék... megvártam, amíg elalszik, majd kutatni kezdtem, loptam egy csomag extasy-t, és úgy egy óra keresgélés utána találtam egy névjegy szerűséget. A megadott cím alapján, megkeresve a térképen a helyet, szinte biztos voltam benne, hogy az adott fél dílere. Nem is volt más dolgom, mint felkeresni másnap, így nyugodtan öltöztem fel, és indultam haza, hogy kialudjam magam a nagy kaland előtt...
Délután három volt, mikor a külváros putrisabb, porosabb részén haladtam végig. Nyilván a márkás ruha feltűnést keltett ezen a  környéken, kocsim pedig még nincs, egyelőre nem futotta rá, hiszen mindig másra költöm a pénzemet. Majd legközelebb. Nem tudom, mennyire lesz elegendő az, ami jelenleg nálam van, az se biztos, hogy két napnyi adagra, sőt, az sem, hogy kapok, de álljunk hozzá pozitívan. Az éjszaka lopott extasy kábé két használatra elég, és az egyiket már így is hasznosítottam reggel, mikor felkeltem, így sokkal egyszerűbb volt elindulni otthonról. Sietősen haladtam át a nyomornegyednek nevezhető valamin, majd egy fokkal normálisabb környékre értem. A GPS-t nézve, egy dohosnak tűnő raktárépület szerűséghez érkeztem. Megálltam az ajtónál, minden olyan kihalt volt, hogy nem tudtam eldönteni, jó helyen járok e, így nem tétováztam, beléptem az épületbe. Elindultam befelé, és egy elég nagy helyiségben találtam magam, azonban még mindig nem láttam senkit.
- Előjönne végre valaki? Üzletelni jöttem. - nem biztos, hogy átgondoltam én ezt, hogy jó ötlet volt idejönni, de nem fogom bírni, és ezt nagyon jól tudom. Nyugodtan álltam hát, távolságtartóan, összefont karokkal, és figyeltem az ajtót, hogy jön e végre valaki. Ideje lenne.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Trey&Charlotte Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trey&Charlotte   Trey&Charlotte Icon_minitimeKedd Jún. 03, 2014 12:10 am

- Ki a spiné?
- Nem tudom, de eléggé puccba vágta magát. Talán a főnökhöz jött szopni egyet...
- A faszt! Amióta megvan neki az a kis rüfke Becky, azóta nem csinálja ilyen nyiltan. Maximum...
- Miről is csacsog a két kedvenc díszpöcsöm?
- Főnök, egy csajszi keveredett a placcra. Erre tart... - a magasabbik testőr Charlotte közeledő alakját mutatta egy régi képernyőn, ami a raktár külső területét figyelő kamera képét mutatta. - Ismered?
- Soha életemben nem láttam. - vallott őszintén TJ, majd egy hatalmas fújással szabadult meg az orrába száradt takonytól. - De mi a pöcsömet álltok itt? Gyerünk, fogadjátok a kedves vendéget...
Vakarta meg a férfi a fejét, majd a két testőr bólintott és elindult az ajtó felé, ami közvetlenül a nagy terembe nyílt, ahol Charlotte éppen elkiálltotta magát. Természetesen az is be volt kamerázva és a mikrofonon keresztül TJ is hallotta az iménti szavakat. Agyában valami elpattant, amikor meghallotta a lány mondandóját, és egy pillanatra úgy tűnt, agyvérzéssel küzd, de amikor felállt és nadrágjába tűrte a kilenc milliméteres fegyverét, már tudni lehetett, hogy nem most kell kihívni rá a mentőt.
Egy másik napon, egy másik napszakban szerencséje lett volna Charlottenak, hiszen akkor TJ éppen máshol baszta volna a rezet, de most éppen akkor kellett jönnie, amikor ez a baromállat itt volt. És rohadtul nem szerette ez a baromállat, ha bármiféle üzletet emlegetnek, ráadásul ilyen nyiltan és ilyen hangosan.
- Főnök, ne bántsd, olyan aranyos...
- Te teljesen retardált vagy? - a fekete srác véletlenül bökte ki a szavakat és TJ azonnal le is torkolta érte. Megigazította még egyszer a fegyvert a hátánál, majd bőrkabátján is rendezett valamit és a két vadkan előtt robbant ki a fémajtó mögül.
Határozott léptekkel indult meg a lány felé, szemében összegyűlt haraggal és dühhel. Nem ismerte a másikat, fogalma sem volt arról, ki küldte ide és azt meg pláne nem értette, hogy milyen üzlete lehetne vele. Persze sejtette, hiszen az ilyen kis cafkák egyetlen dolog miatt ajlasodnak le egy ilyen környékre: drog.
- Mondd csak babám, mit szeretnél üzletelni? - állt meg vagy öt méterre a másiktól, mögötte pedig a hatalmas medvék cammogtak lassú lépésekkel, hogy beérjék.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Trey&Charlotte Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trey&Charlotte   Trey&Charlotte Icon_minitimeKedd Jún. 03, 2014 7:35 pm

Nem vagyok buta. Vagyis nem annyira, mint általában gondolják. Lehet, hogy az nem éppen egy okos dolog, hogy eldrogozom az eszemet, de ettől függetlenül egyáltalán nem vagyok buta. Hiába vagyok most is kicsit.. khhm  tudatmódosított állapotba, még nekem is feltűnik, hogy nem túl biztató sem a főnök, sem a  két targonca mögötte. A hangsúly, és az egész helyzet egy pillanatra meghökkent, habár, számíthattam volna erre, nem is tudom mit gondoltam, csak úgy besétálni egy raktárépületbe? Bátor dolog, valljuk be.
- Heroin. - egy szó, ami mindent elárul. Magabiztosan próbáltam mutatkozni, de a félelem biztosan megcsillant a szememben. Utálok üzletelni az ilyen emberekkel, sosem túl fényes a múltjuk, de narkotikumhoz jutni manapság nem könnyű dolog, szóval az ember vagy túl ad saját elvárásain, és szerez magának azt, amit akar, vagy  elvonási tünetek tömkelege fog jelentkezni rajta.
- Azzal fizetek, amit csak akarsz, és amit csak meg tudok adni. - próbáltam határozottságot csempészni hangomba, hogy látsszon, elszánt vagyok. Merthogy az volt. Szám sarkában egy szinte észrevehetetlen mosoly bújt meg, amit tényleg csak akkor vesz észre az ember, ha nagyon szemfüles. Nem mertem önelégültté válni ebben a helyzetben. A következő pillanatban azonban megcsörrent a telefonom a kezemben, és megfagyott bennem a vér is a hirtelen támadt hangzavartól. Mégsem mutattam kifelé jelét semmiféle változásnak, egy egyszerű gombnyomással nem fogadtam a hívást, és egy láthatatlan mozdulttal lenémítottam a készüléket. Továbbra sem mozdultam, csak vártam a választ, hogy kapok e amit kérek, vagy sem, mert ha ez utóbbi nem fogom elfecsérelni az időmet. Feleslegesen nem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Trey&Charlotte Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trey&Charlotte   Trey&Charlotte Icon_minitimeKedd Jún. 03, 2014 7:58 pm

Mintha éppen csak böffentett volna, úgy távozott ajkai között a levegő, de a recsegő hang nem társult hozzá. Kicsit meglepte a lány válasza a kérdésre ... de miért szépítené a helyzetet, kurvára meglepő volt, hogy egy dögös bige betipeg a raktárba, az ő raktárjába és kábítószert követel rajta.
- Heroin? Nem tudom, miről beszélsz... - nézett csodálkozva, széttárva a kezeit, majd a kétajtós szekrényekre pillantott maga mögött. - Bubba egy szállítmányozási vállalat területi képviselője, Smithy pedig egy a városi vámhivatal tisztségviselői közül.
Vigyorogva fordult vissza a lány felé, majd folytatta. - Magam pedig ennek a kellemes raktárépületnek vagyok a tulajdonosa... Nem tudom, ki játszott veled kurva szar tréfát, de itt nem találsz kábítószert babám. Úgyhogy tipli van kifelé, amíg kellemes hangulatban vagyok... Vagy hívjam a zsarukat?
Vonalai hirtelen megkomolyodtak, füle mellett pedig elengedte azt a felelőtlen vállalást, hogy bármit kaphatna fizettségül. Vállat vont az eset felett, s már éppen fordult volna vissza a raktár irodái felé, amikor megszólalt a telefon. Ha nem hívta volna fel magára a figyelmet az a kis ketyere, akkor a csaj már mehetett is volna tovább, elfelejtette volna az egészet, de az a kurva, kibebaszott mobilnak keresztbe kellett tennie az egésznek.
- Ki volt az? Nem akarod visszahívni? - tette fel a kérdést, majd intett Bubbanak, aki pontosan tudta, hogy mit kell tennie. Mackós lépteivel igyekezett a raktár bejárata felé, majd kívülről becsukta a nyikorgó vasajtót. Smithy a helyiségben maradt, csak kicsit félrevonult, teret engedve a főnökének, majd pille súlyát ledobta egy kisebb rakás raklapra.
- Szóval, babám... Visszahívod azt a seggfejet vagy nem?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Trey&Charlotte Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trey&Charlotte   Trey&Charlotte Icon_minitimeKedd Jún. 03, 2014 9:34 pm

Nem vesznek komolyan. Utálom az idióta testem, a génjeimet, minden egyes sejtet, ami felépít, hogy ennyire gyermekien kerek, édes arcom van, hogy nem néznek többnek 15-nél, sőt, olykor még annyinak sem. Azok az idióta gének, amelyeknek köszönhetően még majdnem 20 évesen is úgy nézek ki, mint egy gyerek. Undorító. Mások perverzióinak talán megfelelő, számomra sokkal inkább taszító. A tükrök mind hamis képeket adnak vissza, hiszen én nem ilyen vagyok, nem vagyok bájos, vagy aranyos, cseppet sem. És megint itt tartunk, hogy mit akarhat egy kislány egy bő huszon, de inkább harmincéves embertől, mit neki heroin, mert mindenki csak egy kis csitrinek tart. Kell személyi? De komolyan.
- Képes vagy a szemembe hazudni? Most komolyan? Hol itt a jól neveltség? - fintorgok egy hatalmasat. Nem hat meg sem a rendőrség hívós duma, sem a két targonca állása, legalább is az állítólagos, aztán ki tudja, lehet valóban az a munkájuk, és ez csak másodállás, de nekem erre nincs szükségem. Drogra viszont annál inkább, ugyanis kifogytam, és ha ez így halad tovább, megint lopnom kell valahonnan, és ugyanúgy megfogom szívni, mint a múlt héten. Imádok üzletelni ilyen ügyben, adrenalinbomba, csak kicsit másképp.
Nem mozdulok továbbra sem, a telefon csörög, és itt a végítéletem, azt hiszem. Baromira nem erre számítottam, és most már tudom, hogy okosabb lett volna, ha attól a tagtól veszem meg az anyagot, vagy ha elhozom magammal, akkor előfordulhat, hogy kapnék is valamit, nem csak azt, hogy vámhivatal. Meg egy nagy.. áh. A hátam mögé lestem óvatosan, és már tudtam, hogy az ajtó bezárult. Ki volt ez az idióta, én meg miért nem tudom lenémítani, ezt a szart?
- Nem fogom visszahívni, amíg nem adsz abból a rohadt drogból! Nem tudsz átvágni, hát nem érted? - igen, ez a tipikus függők féle szöveg, és mégis, nem tudom visszafogni magam, tudom, hogy nem szabadna, tudom, hogy most saját magamnak intézem el, hogy ismét bajba kerüljek, mégis maguktól jönnek a szavak, teljesen szabadon, indulatosan, szinte kiabálok, és ez meglepő. Nem szokásom ennyire kiakadni, ennyire kívánni, akarni valamit, de most érzem, egyre inkább azt érzem, hogy ez az ürge nem fog adni semmit az ég világon, és kezdek kétségbeesni, mert nem ismerem a várost, nincsenek még konkrét forrásaim, dílereim, pedig kell. Csak néhány csempészett áru, vagy másoktól elcsent egy-egy éjszaka után, más nem jutott ebben a néhány hétben, nekem azonban kell! És ezt kell megértenie, de ha nem is megértenie, legalább felfognia. Csupán ennyi kéne, meg a nyamvadt hazugságait elfelejtenie.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Trey&Charlotte Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trey&Charlotte   Trey&Charlotte Icon_minitimeKedd Jún. 03, 2014 10:16 pm

- Mondd, mégiscsak mi a faszt képzelsz te magadról babám? - háborodott fel TJ, de valahogyan nem az őszinteség sugárzott róla, hanem az orbitális és kaján röhögés, melyhez a sarokban üldögélő Smithy is csatlakozott. Túl sokszor látta már ezeket a szemeket, ezt a magabiztosnak ható, mégis annyira szánalmas viselkedést, hogy nem tudott más csinálni, mint röhögni. Tele torokból. Velőt rázóan.
Smithy mozdult volna, de főnöke csitította a reakciót, ez a kis szuka még belül volt egy bizonyos ingerküszöbön, de már nagyon rezgett a léc, hogy TJ agya eldurranjon. Azonban minden megváltozott, amikor a szöszke úgy döntött, hogy átmegy hisztis picsába, lemosva ezzel mindenki más arcáról a mosolyt.
- Nem tudlak átvágni? Komolyan, akkor ezt figyeld... - TJ már azon a ponton volt, hogy előkapja a stukkerét és széplövi ennek a lotyónak a fejét, de valahogy nem volt kedve takarítani az agycsimbókokat. Így inkább közelebb lépett a másikhoz és ha sikerült neki, akkor egy hatalmas taslit helyezett jobb kezével Charlotte bal pofikájára, amelyik annyira kerek volt.
- Na, de főnök...!
- Befogod azt a büdös nagy pofádat Smithy és lerakod a segged, vagy Isten úgyse kifingatlak!
A dromedár morgott egy hatalmasat, de azért visszaült a helyére és magában puffogott tovább, miközben TJ a lány felé fordult újra, aki talán visszatalált nyugodtabb énjéhez és hagyta, hogy a férfi elmagyarázza harsány reakciójának mikéntjét. Ha nem, akkor a következő pár mondat sosem hangzik el.
- Van fogalmad arról, hogy mit csinálsz te kis picsa? - kezdett hozzá kíméletlen monológjához, néha apró nyálcseppeket küldve a címzettnek. - Idejössz, a fasz tudja, hogy ki vagy és honnan tudtad meg ezt a címet... Aztán meg pattogsz itt nekem, követelsz és kiabálsz. Kurvára nem vagy abban a helyzetben, hogy neked álljon feljebb!
Fegyverét elővette, jobbjának ujjai szorosan markoltak rá a hideg fémre, majd újra a lányra nézett.
- Tudod mi válasz el attól, hogy lelőjjelek? - fegyverét kibiztosította, majd újra a lányra nézett. - Három másodpercet kapsz, hogy elmondd nekem, ki köpött neked erről a helyről, és ha nem úgy válaszolsz, ahogy én azt megfelelőnek tartom, akkor az egyetlen dolog, amit kapni fogsz tőlem az pár gramm ólom ... egyenesen a kibebaszott homlokodba!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Trey&Charlotte Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trey&Charlotte   Trey&Charlotte Icon_minitimeSzer. Jún. 04, 2014 12:10 am

Nem merek visszaszólni. Most tényleg tudom, hogy az a pillanat jött el, amikor be kell fogni, és csendben, jó gyerekként végighallgatni, amit mondani szeretnének. Mint amikor otthon elloptam anya rohadt drága borát, és utána csak pisloghattam a maratoni leszidáson. Hasonló a helyzet, kicsit nagyobb a tét. Mondjuk az életem. Nem mozdulok, így hangosan csattan arcomon a pofon, nem kis bizsergést hagyva maga után, emlékeztetőként, hogy igenis kaphatok még ilyet. Rezzenéstelen arccal figyelem minden egyes mozdulatát a főnöknek, csendben, meg kell vallani, nem zavar annyira, hogy megütött, mint arra számítani lehet ilyenkor. Meglepett, ez tény, és nem mondom azt sem, hogy kellemes volt, de nem törtem rá még jobban. Tulajdonképpen arra, amire kellett, jó volt, lehiggadtam, és befogtam. Szinten rezzenéstelen arccal, bár kissé hátrahőkölve hallgattam az arcomba érkező, nevezhetjük kioktatásnak, szóval kioktatást.
- Nem köpött senki. Tegnap éjszaka valami Nick, vagy Rick, vagy tudja az Isten hogy hívjákkal voltam... tőle loptam a címet.. jó anyaga volt. Ennyi. - z előző vérmérséklethez képest sokkal nyugodtabban, csendesebben beszélek, ugyanis hiába az érzés, a védekezőmechanizmusom még mindig erős, és nem akarja, hogy megint pofon csapjanak, így egyszerűbb, ha türelmesen, csendesen válaszolok a kérdésre. Most nem kockáztatom meg a nincs szükség pisztolyra dumát sem, azonban szememmel mindvégig követem, egy tízed másodperc nincs, amikor ne figyelném a mozdulatokat. Valószínűleg felesleges, ha lőni akarnak, úgyis gyorsabban ide ér a töltény, minthogy elhajolhatnék. Aztán mégis megzavarja valami a figyelmem. A két targonca jelenléte az elmúlt percekben fel sem tűnt, azt hittem már rég elmentek, de a nagyobbik darab lelökött valami dobozt, ami hatalmas zajt keltve ért földet, teljesen megzavarva az imént beállt jelenetet. Most aztán végképp megfeszültem, nem tudtam mire számítsak, egyáltalán figyelembe veszi e a hangos, nyálas főnök.. dehát csak másodpercek kérdése és minden kiderül.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Trey&Charlotte Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trey&Charlotte   Trey&Charlotte Icon_minitimeSzer. Jún. 04, 2014 7:04 am

Sokkal jobban tetszett neki, hogy a lány megnyugodott, mintsem az a nősténybestia, ami az előbb kibukott belőle. Figyelt és hallgatta a szavakat, majd feldolgozta a másik mondandóját, végigpörgette fejében az összes hasonló nevű embert, aki számításba jöhetett:
- Nick Stratopopolus ... Strapolupupos ... Strapupulolos ... a fasz jobban tudja! Szóval, Nick a görög. Zsíros ki ujjai minden olyan üzletben benne vannak, ahol kétes árut kellett kétes körülmények között kétes embereknek eljuttatni. Kétes, hogy ő lehetett a csaj tegnap esti lovagja.
- Rick Olsen. Él az még egyáltalán? Legutoljára akkor hallott róla, amikor Mexikóba indult meg elég hirtelenséggel, hiszen bármennyire is sikeres volt a bankrablás, menekülés közben nem kellett volna három rendőrt lelőni. Ciki!
- Mick Hatchet is bekúszott a gondolatai közé, hiszen illett a profilba, miszerint drogos és zűrös ... de nagyon hulla. Apró mosolyt engedett meg magának, amikor eszébe jutott, hogy az a kis pondró oldalába egy kés fúródott valamilyen kocsmai nézeteltérés során.
Elég kevesen ismerik ezt a helyet, ez a raktár inkább egyfajta elosztó bázis volt, ahol a kisebb halak felvehették a kábítószert és teríthették tovább szerte Les Vegasban. Azonban a csendes gondolkodásnak vége szakadt, hiszen pár másodperc múlva orbitális méretű hangorkán visszhagozta tele a raktára.
Egy pillanatra összerezzent, majd amikor látta, hogy az előtte lévőnek semmi, de semmi köze nem volt az őt majdnem összeszarató ijesztéshez, Smithy felé fordult, aki már fal fehéren grimaszolt a raklapokon, és annyira szűk volt a segge a félelemtől, hogy egy zabszemet sem lehetett volna feldugni neki.
- Zick Hanning!
- Mi van főnök?
- Isaac Hanning, az a kis mocskos fasz! - fakadt ki újra TJ, majd visszatette pisztolyát hátra, miután bebiztosította azt. - Azért még számolunk, mert az előbb majdnem összefostam magam, de azonnal szedd össze nekem Zicket és hozd ide. Vidd Bubbat is...
- Azonnal TJ ... az előzőért pedig...
- Nenenene! - tett fel az ujját a szája elé, nem volt kíváncsi a másikra, csak azt akarta, hogy a meló, amit kiadott, el legyen végezve. - Ami pedig téged illet babám... Tipli befelé az irodába, ott kettecskén megvárjuk, hogy a fiaim leszállítsák azt a fütyit, aztán ha ő volt az, akitől tegnap loptad a címet, kapsz egy adagot...
Figyelte, amint Smithy hegyomlásnyi alakja megindult kifelé, majd utat mutatott a lánynak, hogy tudja, neki most dolga van abban a bűzös kis lyukban. - Cigit? - pippantott rá egy nikotinos rúdra, mely azt volt hivatott elérni, hogy lenyugtassa. Néha sikerült, néha nem, de most olyan szinten volt, hogy még egy kis marist is bevállalt volna, hogy csillapodjon a kedélye.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Trey&Charlotte Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trey&Charlotte   Trey&Charlotte Icon_minitimeSzomb. Jún. 07, 2014 12:16 am

A várakozás, főleg ilyen helyzetben, nem kellemes. Mire elhangzik a tegnapi név, ami tegyük hozzá valóban ismerően cseng, legalább két perce ácsorgok egy helyben, türelmesen. Én nem vagyok ennyire türelmes típus, sosem voltam, de egyelőre csak egy hisztis libával tudnának azonosítani az itteniek, és mivel semmit nem ér nekik az én életem, nem lenne lelkiismeret furdalásuk, ha el kéne venni.
Figyelem a jelenetet, mi lezajlik, a puffanást, a reakciót, amíg oda nem jutunk, hogy hozzám szól a főnök, akinek azóta sem tudom becses nevét, bár ez a maffiánál valahogy egyáltalán nem meglepő.
- Remek, mivel ő az... - suttogtam olyan halkan, hogy legfeljebb egy sóhajtásnak volt hallható, majd lassú léptekkel elindultam a mutatott irányba. Már tudom, mit rontottam el. Az első, és legfontosabb pont talán az, hogy nem kellett volna idejönnöm. Akkor nem kerülök semmiféle helyzetbe, inkább csak keresnem kellett volna valakit, aki ad, konkrétan elad, és nem a nagy tételeket szórja. Második, meg kéne tanulnom követelőzés helyett befogni, türelmesen, és szépen kérni, vagy csak felvázolni, mit akarok. Sajnos ez sosem ment igazán jól, eddig is tudtam, hogy van még mit fejlődnöm, de Las Vegas merőben más, mint szülővárosom, az itteni rendet pedig meg kell szokni, amennyire észlelem saját magam kárán.
- Kösz. - elvettem a felém tartott dobozból egy szál cigarettát, és követve a nagyfőnök példáját, rágyújtottam. Jóleső érzés volt, amint szétáradt bennem a nikotin, megnyugtató.. édes. Amikor az irodába értünk, nem gondolkoztam valami sokat,  lehuppantam az egyik üres székre, és félig felvont szemöldökkel néztem a jelenleg toronymagas tagra.
- És most mi lesz..? Legalább egy óra, mire ezt az utat megjárják... - lehet nem vagyok olyan helyzetbe, hogy ezt megengedhessem, és mégis, a kérdést jogosnak érzem. Ketten, egy raktárban ülni, úgy, hogy nem éppen barátságos a hangulat, nem valami jó program. Akkor már inkább menjünk el addig moziba, vagy együnk egy fagyit. Az egyedüli dolog ami itt tart, csupán az az ígéret, miszerint kapok anyagot, ha ez volt az a barom. Még jó, hogy így ez volt, amennyire lejött elég sok hasonló nevű ember van, de az Isaac egyből beugrott, az arca, a teste, amit adott. Arról nem is beszélve, hogy nem egy mindennapi névről van szó.
Jelenlegi helyzetemben nem tervezek pattogni, sem ellenkezni, sem hisztizni, csak tenni, amit tenni kell, várni, lehiggadni, vagy ha úgy adódik beszélgetni, vágyakat kielégíteni, vagy tudja az isten. Sosem értettem, miért nem adott képesség a gondolatolvasás, mindenki élete sokkal egyszerűbb lenne, mégis ez van. Végtére is választ várni nem nehéz. Csak ki tudja melyik lap lesz a következő, amit eléd osztanak.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Trey&Charlotte Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trey&Charlotte   Trey&Charlotte Icon_minitimeKedd Jún. 10, 2014 7:05 pm

Hát persze, hogy jól esett neki a cigi, talán az első dolog ebben a kibebaszott napon, ami tényleg bejött neki. Nevezhetjük a nap fénypontjának, márha lehet az ember ennyire kurvára költői. A lány után ment, figyelte tipegő lépteit és egy pillanatra eljátszott a gondolattal, hogy mennyire jól esne most neki egy orbitális méretűt csapnia ama valagon, ami előtte sétált. Üss ... mondta a tompor, amikor a jobb láb lépett ... meg ... szólította a hátsó a bal végtag lendítésénél. Üss ... meg ... üss ... meg...
Azonban visszafogta magát és a figyelmét felkeltő segg amúgy is eltűnt, amikor a lány leült a székre. Mennyire jól tette, hogy nem a bőrkanapét választotta, hiszen az neki a bérelt helye volt, a támlán pedig a tévé irányítója, amit a mancsába tett. Gyorsan váltogatta a csatornákat, majd odaért az egyik sportműsorhoz és leragadt nála. Éppen boksz ment, a kedvence. Szinte észre sem vette, hogy a lány kérdezett tőle, de aztán mégis válaszolt.
- Két módon üthetjük el az időt: vagy csendben maradsz magadtól, vagy bekötöm a szád. De bármelyiket is választod, mozgasd meg azt a kis falatnyi farodat a hűtőig és dobjál már meg egy sörrel...
Mutatott ujjával a tévé melletti szerkezetre, ami éppen olyan lepukkant volt, mint az iroda többi része. Kopott íróasztal, őskövület televízió, ki tudja honnan összeszedett frigó és minden más egyéb, ami egy ilyen lerobbant helyszínt még letargikusabbá tesz. TJ viszont szerette, legalábbis nem utálta, hiszen pontosan olyan volt, mint amilyennek lennie kellett.
- Na mi van babám? Talán külön kérelmet kell benyújtanom? - a szeretetteljes kérés és az újbóli figyelemfelhívás között olyan három másodperc telhetett el, így a lánynak esélye sem lett volna ama nevezett tomport megmozgatni, de a férfi nem arról volt híres, hogy türelmes legyen vagy éppenséggel hagyja, hogy ellenszegüljenek neki. - Mozdulj már!
Hangsúlyozta újra álláspontját TJ, majd lábait felröpítette a kanapé előtt lévő kis dohányzóasztalra, miközben újra és újra beleszippantott a cigijébe.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Trey&Charlotte Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trey&Charlotte   Trey&Charlotte Icon_minitimeKedd Jún. 10, 2014 11:43 pm

Az irodában egy fokkal nyugodtabbá vált a légkör, ha lehet ezt így nevezni. Ráadásul én is végre leülhettem, tökéletesen elvoltam, a tévé, mint háttérzaj pedig tökéletes volt. A box hangjai ugyan nem a legkellemesebbek, a csattanások, és nyögések, de egyáltalán nem zavart, valamelyest megszokott.
Hallatszott a kérés, és még csak reagálni sem volt időm, amikor jött a következő noszogatás, hogy ugyan menjek már el egy sörért. Tipikus pasi, erre nem nagyon tudok mit mondani.
- Kéne... - motyogtam nagyon, nagyon halkan az orrom alá, majd szemforgatva felálltam, és a  lepukkant hűtőhöz léptem, hogy kiszedjek belőle egy doboz sört. Nem mintha nagyon tele lett volna pakolva, megadták a raktárépület feelingjét az itteniek, amikor már azt hinné az ember, nem lehet még rosszabb a dolog, mindig meglepik azzal, hogy mégis. A kivett dobozt egy kattanás szerű hanggal kinyitottam, és a kanapén ülő alakhoz vittem. Azonban mielőtt átadtam volna a kinyitott, elrendezett hűtött italt, megbillent a kezemben a doboz, és tartalmának egy kisebbik része a nagyfőnök ölében kötött ki.
- Upsz... bocs. Véletlen volt... - húztam el a számat, mintha valóban sajnálnám, magamban azonban mosolyogtam egy jót. Kiindulva az eddigi stílusból, nem sokáig élvezhetem ezt a látványt, mert vagy ütni fog, vagy ordítani, és őszintén megfontolandó, melyikkel járok jobban jelenleg. A helyzet az, hogy nem terveztem nyakon önteni egy pofa sörrel, valóban csak megcsúszott a kezemben, de hát mindegy, megváltoztatni már úgysem tudom a történteket. - Segítsek letörölni, esetleg? - közben már kutattam, hogy hol lelhetek valamiféle rongyot, amikor a hűtő mellett egy szakadtabb darabot találtam, felkaptam, és rányomtam a drogosztag vezetőjének combjára, hogy valamennyi nedvességet felszívjon, kezemmel kissé erősebben megnyomva az anyagot. Amikor éreztem, hogy felszívott valamennyi nedvességet, arrébb igazítottam, hogy máshonnan is leszedjem a kiömlött löttyöt, aztán mikor rájöttem, ki is ül előttem, hirtelen elengedtem a rongyot, és kerestem a tekintetét, hogy lássam a düh mértékét benne. Szörnyű vagyok, meg azt hiszem bátor, a sorssal packázok.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Trey&Charlotte Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trey&Charlotte   Trey&Charlotte Icon_minitimeSzer. Jún. 11, 2014 12:19 am

Száját nyalva figyelte, ahogyan a teremtés vaginával elindul a hűtő felé, majd kivesz onnan egy jéghideg, párától gyöngyöző oldalú sört, aminek az ízét már szinte ott érezte a torkában. Imádta azt a kesernyés zamatot, cigarettával társítva pedig olyan földi örömöknek néz elébe, mintha nem is evilági lenne az élmény. Illetve csak nézett volna, hiszen az a liba volt annyira béna, hogy leöntse... És akkor még ez az upsz? Mi a faszt jelent az, hogy upsz?
Persze most a legkevesebb gondja az volt a lánynak, hogy upsz, hiszen a környék egyik legrosszabb arcú és legidegbetegebb állatával hozta össze a sors, aki rohadtul nem szerette, ha leöntik azzal a drága nedűvel - itt tegyük hozzá, semmilyen nedűvel való leöntést nem kedvelt igazán - és utána még kárörvendően elnézést is kérnek tőle egy upsz-szal!
- Nem baszd meg, nem kell letörölni! - ezt azonban már akkor mondta, amikor a lány ronggyal a kezében törölgette a combját. TJ már állt ... mármint felállt ... na, felállt a kanapéról és fentről nézte, amit a szőkeség tisztogatja. - A mocskos kurva életbe, hagyd már abba szuka!
És akkor bang... Voltak olyan pillanatok, amikor a bang jót jelentett: egy apró csengő csilingelése, amikor új vendég jön az üzletbe; egy képzeletbeli gong, ami akkor csendül fel az ember elméjében, amikor vége valamilyen kérdésre megtalálja a választ; vagy egy csodálatosan betekert füves cigi első slukkja után érzett pillanat, amikor rohamszerűen ránktör a bódulat. Nos, a lány nem feltétlenül ilyen bang-ban részesült, bár ki tudja, lehet élvezi azt, ha verik.
TJ célzott, majd ha talált, akkor pontosan Charlotte arcán helyezett el egy maflázst. - Most nézd meg, mi a faszt csináltál? Kérek egy egyszerű sört, erre te leöntessz vele? Ki kért meg rá, hogy kinyisd? Ki a faszom kért meg rá?!
Epét tudott volna hányni ahogyan előre hajolt, de mégsem tette, mert az olyan snassz lett volna, pedig már szinte fájt a torka, annyira kiabált. A legnagyobb szerencséje az lett volna a lánynak, ha az első öklös után a földre kerül, mert akkor csak az ordítást kellene plusszban elviselnie. Egyéb esetben újabb ütéseket...
- Itt maradsz, vagy esküszöm, megkereslek, hogy ki vagy és leváglak az egész családoddal együtt! - köpte oda, majd ellépett a fürdőszoba felé, miközben lehámozta magáról a pólóját, ami szintén tiszta sörös lett. - Az ember kedves, értelmet ad egy ilyen drogos kurva életének és ez a hála?
Hangja egyre csak távolodott, majd meg is szűnt, amikor a fürdőszoba ajtaját magára csapta, lehetőséget adva a másiknak a menekülésre. Charlotte vajon él vele?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Trey&Charlotte Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trey&Charlotte   Trey&Charlotte Icon_minitimeSzer. Jún. 11, 2014 10:32 pm

A sör, na meg, hogy nem ott kötött ki, ahol kellett volna, mondhatni megtette a hatását. A pofon olyan visszhangot és zsibbadást hagyott maga után, ami szinte hihetetlennek mondható. Nem reagáltam semmit, csupán ökölbe szorult a kezem, és igencsak megfeszítettem magam, hogy ne üssek élből vissza. Esélyem sem lenne egy ekkora darab emberhez képest, csupán az adrenalin érte el bennem a bosszúvágyat, úgy hiszem.
Egy rettentő ideges szempárral találtam szembe magam, és egy olyan helyzettel, hogy egérutat nyertem. A családom annyira nem érdekelt, tekintve, hogy Ariana felkutathatatlan, még nekem is, legfeljebb elvezet hozzá ez a töki, így nagyon rövid fontolgatás után a fürdőajtóhoz léptem, hallgatóztam két másodpercig, majd iszonyat gyorsan indultam meg kifelé. Eléggé széteső futással haladtam a raktárépület kijáratához, és már a telek kapujánál jártam, amikor megláttam két kedves benga állat barátomat.
- Hogy a jó büdös franc egye meg! - mormogtam magamnak megint csak, majd amilyen sebesen csak tudtam vágtam egy hátraarcot, és elindultam valamiféle búvóhely után kutatva. Eddig nem vett észre a két szerencsétlen, hátha nem most fognak, visszaiszkoltam az épületbe, vissza a szoba felé, ahonnan kijöttem, ott azonban megálltam az ajtó előtt, és bámészkodni kezdtem. Egy gond volt; lihegtem. Még a hülyének is leesne, hogy most próbáltam meg lefutni a maratont, így mindenféle légzéslassító gyakorlaton gondolkoztam, de a sors furcsa fintorának köszönhetően egy sem jutott eszembe, hát nekitámaszkodtam egy stabilnak tűnő doboznak, hogy ne essek majd' össze a megtett úttól. Kiszűrődött bentről némi hang, az agyam kattogott, hogy mi a francot mondjak, ha megtalálnak itt, mit kerestem, mit akartam, mit csináltam. Közben nyílt az ajtó, és kétajtós szekrény 1, illetve 2 beléptek maguk mellett hozva nem túl kedvesen tegnap esti partneromat. Azt a gyilkos tekintetet, azt hiszem leírni sem lehetne, jól mondván, halvány gőze sincs, mibe keveredett, hiszen nem ő adta a címet, én loptam, de az arckifejezését megfigyelve nem hoztam túl jó helyzetbe. Szokták mondani, hogy az ember eldrogozza az agyát. Ez annyira igaz, hogy igazabb szinte már nem is lehetne. Rajta is láttam az este megviselő nyomait, szeme olyan karikás volt, mint akit csak most rángattak ki az ágyból -, ki tudja, lehetséges -, és a tekintetéből áradt a düh. Kihúztam magam nagy nehezen, majd a kedvenceimre néztem.
- Ott van bent a főnökötök... izéé... bent. - nem tudtam mit mondjak hirtelen, így csupán az ajtó felé mutogattam, kissé összevissza hebegtem habogtam, de megértette a két embörke, és harmadik énjükkel beléptek a továbbra sem túl otthonos irodahelyiségbe. Követtem őket, és megálltam az ajtóban, onnan nyomon követve az eseményeket, abban reménykedve, hogy a mogorva maffiatagnak nem tűnt fel az eltűnésem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Trey&Charlotte Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trey&Charlotte   Trey&Charlotte Icon_minitimeSzer. Jún. 11, 2014 11:08 pm

- Hogy a faszom állna ebbe az egészbe! - fakadt ki eréjes hangon TJ, aminek az egyik faliszekrényke látta a kárát, hiszen egy erősebb rántással segítette a gravitáció munkáját és tépte ki a vakolattal együtt az egész kócerájt. Ajkait még válogatott szitokszavak hagyták el, felemlegetve Charlotte minden női felmenőjét, külön kitérve az anyjára visszatérő momentumként, majd szerteágazó körmondatok közepette vette le pólóját és farmerjét.
Bármennyire is szerette a gyöngyöző italt, fürödni azért mégsem akart benne, így inkább megszabadult a ruháitól, közben feltéve magának a kérdést, hogy vajon egy szál pöcsben fog kilépni a fürdőből vagy maga köré teker egy törölközőt. Az utóbbi mellett döntött...
- Te meg hol a picsában vagy? - nézett körbe az irodában, majd visszalépett a fürdőbe, hogy kezébe vegye a pisztolyt, amikor Bubba és Smithy jelent meg a kijáratban, velük Isaac, kicsit hátrébb pedig a csaj.
- Bubba, lennél olyan kedves és becsukni az ajtót? Zick ... kérlek foglalj helyet a kanapén... - ilyenkor volt a legnagyobb szar, amit el lehetett képzelni. Mármint a három férfi pontosan tudta, hogy ez a kérő és udvarias TJ akkor jelenik meg, amikor rettentő fekália van a palacsintában. Olyan, amelyik egészen a tarkódig csap fel, amikor kifröccsen belőled és többet kell a plafonról lekaparni, mint amennyi a csészébe került.
- Babám, nem tudom a nevedet és arra az öt percre már nem fogom megtanulni, amíg élsz, de megtennéd nekem azt a szívességet, hogy azonosítod ezt a szarkupacot? Tőle kaptad ezt a címet? - Smithy hirtelen Bubbara nézett, majd hatalmasat nyelt, hiszen pontosan tudta mi fog történni. A lány bólintani fog, Zick kap az fejébe egy golyót, aztán a lány is kap a fejébe egy golyót, utána meg takaríthatják ki a helyet és szabadulhatnak meg a két hullától. Pedig csak annyi volt a dolga a csajnak, hogy nyugton maradjon, amíg megérkeznek, azonosítsa Isaacet, kapjon egy aranylövésnyi szennyezett adagot, aztán elválnak az útjaik és soha többé nem találkoznak. Így viszont az ő gondjuk lesz megszabadulni a narkós kurvától és a beszívott szarfaszutól. Kiváló kilátások.
- Túl nagy kérés, hogy válaszolj arra a kibaszott, kurva kérdésre? - itt szakadt el a cérna, amit Bubba egy fejrázással és sóhajjal jegyzett meg magának, hogy aztán a lányra nézzen, akinek az élete igen keveset ért TJ-nek, így könnyen el is vehette azt tőle.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Trey&Charlotte Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trey&Charlotte   Trey&Charlotte Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Trey&Charlotte

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Mark&Charlotte
» Trey&Oriana
» Lena && Trey
» Midnight meeting - Nathaniel és Charlotte
» Charlotte Halifax

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-