KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Lena && Trey Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Lena && Trey Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Lena && Trey Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Lena && Trey Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Lena && Trey Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Lena && Trey Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Lena && Trey Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Lena && Trey Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Lena && Trey Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lena && Trey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lena && Trey Empty
TémanyitásTárgy: Lena && Trey   Lena && Trey Icon_minitimeKedd Szept. 16, 2014 8:28 pm

- Te főnök, biztos vagy benne, hogy ez egy jó ötlet? - Ticky izzadva ült be a volán mögé, majd remegő kézzel fogta meg a kormány műanyagát. Tenyere izzadt, kicsit megköszörülte a torkát, majd várta, hogy TJ mellé üljön az anyósülésre. A férfi bekötötte magát, majd a fiatal srác is eképpen tett, aztán újra a főnök felé fordult.
- Ne parázz már, menni fog. Én is így tanultam vezetni, te sem baszhatod el túlságosan. - TJ kacsintott a fiatal srácra, majd lehúzta az ablakot és rágyújtott egy cigire. Nyugodtan dőlt hátra az ülésben, majd a dohányt tartó kezét kidugta az ablakon. - Na induljunk...
- Akkor... Kuplung benyom... - állt meg egy pillanatra, majd TJ-re nézett, hogy az első lépés mennyire nyeri el a tetszését. Amikor semmilyen választ nem kapott tőle, elfordította a kulcsot és kapott egy hatalmas taslit a tarkójára.
- Mondd csak, mégis mi a péniszt csinálsz?
- Őőő... Tulajdonképpen nem tudom. - izzadt Ticky, mint kurva a templomban, aztán szipogott egy hatalmasat az orrán és elengedte a Buick kezelőszerveit.
- Kuplung benyom, váltó üresbe, kuplungot lenttart, aztán indít. - szippantott egyet a cigiből, majd folytatta. - Kicsit vársz, amíg bemelegszik, sebességbe rakod és kuplung fel. Mi olyan nehéz ezen?
- Az, hogy automata kocsikat loptam eddig, sosem vezettem kézi váltósat... - fakadt ki a fiatal srác, majd sóhajtott egy hatalmasat és újrakezdte a folyamatot. Nyelt egy hatalmasat, majd a kuplunggal kezdett és minden lépést pontosan követett. Amikor felbőgött a motor, egy hatalmas kacajjal röhögött fel, majd amikor sebességbe tette a gépet és elengedte a tengelykapcsolót, megugrott alatta a kocsi és kontrollálhatatlanul elindult egy olyan irányba, amit egyik utas sem szeretett volna. Egy fekete motor esett áldozatul az egésznek, és persze Ticky is, aki egy újabb tockossal gazdagodott.
- Még szerencse, hogy bekötöttem magam! Eszednél vagy, baszom? - kiabált TJ, majd egy újabb tockossal intette meg a tanítványt.
- Én mondtam, hogy rohadtul nem jó ötlet!
- Még vitatkozol velem?
- Nem főnök, csak... - Ticky elhallgatott, majd kiszállt a Buickból, hogy megnézze a pusztítást, amit végzett.
A kocsin nem látszódott sok minden, hiszen már eleve ramaty állapotban volt, csak a lökhárító horpadt be egy kicsit és a rozsda kissé felpattogott a motorháztetőn a találkozás nyomán. Persze a motor nem járt ilyen jól, hiszen elfeküdt, letörött egy visszapillantója és a fekete is elkenődött rajta, mint egy jól helyben hagyott kurván a smink.
- Baj van TJ, ezt nézd meg... - nézett a kocsi belsejébe, majd a főnöke is kiszállt, hogy megnézze a balesetet. Nyugodtan szívta a cigarettáját, majd leguggolt a motor mellé és nézegette a sérüléseit.
- Ha ez egy kétszáz kilós, két méteres csóka motorja, akkor kurva nagy szarban vagy csumi! - vigyorgott fel TJ, majd újra kiegyenesedett. - Na nyomás az anyósülésre, megpattanunk.
Lassú léptekkel kerülte meg motort, majd ha semmi nem volt, ami megállítsa, akkor beszállt a kocsiba és kikanyarodva a főutcára elkocsikázott a naplementében.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Lena Burke
Lena Burke

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ hozzászólások száma : 70
◮ join date : 2014. Sep. 02.

Lena && Trey Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lena && Trey   Lena && Trey Icon_minitimeKedd Szept. 16, 2014 9:08 pm

Úgy érzem eltévedtem. Már negyedszerre hajtok el e giccses cukrászda mellet és eddig még nem sikerült megtalálnom a helyes utat. Tanácstalanul bolyongok egyik utcáról a másikra, míg nem találok egy romos kocsmát, ahol talán útba tudnak igazítani. Motoromat az utcán, hagyom, nem bajlódok a leparkolással, úgy is csak beugrok, és már jövök is. Bukósisakomat leemelve lépek be a cigi füstös terembe. A pultos meredten néz egy darabig, míg odabotorkálok az asztalok között. Egyből patakokban kezd rólam szakadni a víz. Motorosruha, fülledt meleg nem jó kombó.
- Szia! Tudnál nekem segíteni? Új vagyok a városban és azt hiszem rohadtul eltévedtem...
Elmondom neki a címet, ami amúgy újdonsült munkahelyem és lakásom. A tag csak megvakarja borostás állát, néz nagy bután, végül a mellettem lehajtott fejjel gubbasztó férfi szólal meg.
- Szépen eltévedtél, kislány. Amit te keresel, a város másik végén van.
Részletesen elmagyaráz mindent mintha egy idiótának mesélne, én meg jegyzetelem agyban nehogy megint eltévedjek. Szeretnék már otthon lenni. Ekkor nagy csörömpölés hallatszik kintről. Halálra vált arccal rohanok ki, és mit látok...
- A MOTOROM, TE MOCSKOS SZEMÉT!
Üvöltöm az épp elviharzó kocsi után! Na megállj te rohadék! Felcincálom meggyalázott szépségemet a földről és imádkozni kezdek, hogy még beinduljon. A motor dorombolni kezd, belőlem meg egy megkönnyebbült sóhaj mászik ki. De nincs idő örömködin igen is megtalálom a mocskot és a szart is kiverem belőle, ha nem fizet! Jesszus mi lett velem? Rossz hatással van rám a Vegasi levegő... Nem csak az Álomról van szó, baja esett én meg ölök ezért. A rozoga kocsi után száguldok. Eleinte híre-hamva sincs. Ám az egyik mellékutcába épp akkor fordul, be mikor utolérem. Elé vágok két prostit a falhoz szorítva és gumi csikorgatva elé farolok. Lekapcsolom a motort és kecsesen leszállok. A vezető oldalához billegek. Ismét megszabadulok bukósisakomtól és kedves ridegséggel behajolok az ablakon.
- Én elhiszem, hogy sietsz, de gondoltam szólok, ÉPP AZ IMÉNT TÖRTED ÖSSZE A MÉREGDRÁGA MOTOROM TE SEGGFEJ!
Feltépem az ajtót és pulcsijánál fogva kirángatom a pasast.
- Ritkán húztak fel ennyire.
Dünnyögöm a férfi arcába édesen. Így teljes életnagyságban már elég ijesztő ahhoz, hogy elmenjen a harci kedvem, de dühömön ez cseppet sem enyhít. Csak lassan eleresztem a markomban szorongatott anyagot.
- Minimum egy bocsánat.
Csak ekkor veszem észre az anyósüllésen üldögélő srácot. Rá is vetek egy gyilkos pillantást zöld szemeimmel.
- Remélem,nem akartatok szó nélkül elsunnyogni és csak a bankba siettetek ennyire!


A hozzászólást Lena Burke összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 17, 2014 7:38 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lena && Trey Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lena && Trey   Lena && Trey Icon_minitimeKedd Szept. 16, 2014 10:39 pm

Beindította a motort, az imént felsorolt pontokat egytől-egyig követve és a régi jó Buick meg is hálálta a törödést, és köhögő kecskeként kezdett el furcsa hangokat kiadni magából. Pontosan olyat, mint mindig... Aztán egy pillanattal később hallott valami kiabálást, de nem nagyon érdekelte, hiszen jobban foglalkoztatta a kocsiban ülő Ticky.
- Szóval azt mondtad, hogy eddig csak autómata kocsikat loptál.
- Aham. Elég jó vagyok benne.
- Komolyabb dolog?
- Mire gondolsz?
- Smithy ajánlott be, azt mondja, megbízható srác vagy. Nekem pedig ilyen megbízható srácok kellenek. - bekanyarodott abba a bizonyos sikátorba, majd folytatta tovább. - Kicsit megfogyatkoztunk a számokban, amióta ... Drake ... tudod...
Sóhajtott egy hatalmasat, majd figyelte, ahogyan az előbb összetört motor elszáguldott mellette. Folytatta volna a beavató dumát, de a kétkerekű egyszer csak lefékezett előtte és elállta az útját. Normál körülmények között nem érdekelte volna a másik és padlógázzal hajtott volna át rajta, de most még rengetegen voltak az utcán, valaki talán tanúskodott volna ellene. Így inkább lefékezett és érdeklődő tekintettel mérte végig a felé közeledő, bőrbe csomagolt babát.
Kicsit meglepődött, hogy a baba behajolt az ablakon és torka szakadtából elkezdett ordibálni, majd még az ajtót is kinyitotta és nyúlkált érte. Illetve csak nyúlkált volna, hiszen tűrhetetlen lett volna, hogy az a másik hozzáérjen, így inkább elkapta a kezét és ha sikerült neki a művelet, akkor kicsavarta volna a kezét, miközben ténylegesen kiszállt a kocsiból.
- Seggfej? - kérdezett vissza TJ, majd amennyire csak tudta, még jobban csavarta a lány kezét. - Kurvára kibaszottul elcseszted babám!
Ordított ő is, hát persze, hogy ordított. S akik a sikátorban voltak, egyre csak távolodtak tőle, mert ezen a környéken őt mindenki ismerte. S volt, aki már élvezhette is a törődését, s most nem akarták újra átélni. - Szállj ki Ticky! Kurvára szállj ki abból a kibaszott kocsiból!
Lökte el a lányt az aszfaltra, majd a fiatal srácra pillantott, aki majdnem összeszarta magát attól, hogy TJ rákiáltott. Intett neki, így a fiú odaszaladt mellé.
- Rúgd meg! - mutatott a lányra.
- Már a földön van, nem kéne...
- Azt majd én kurvára tudom, hogy mit nem kell! Rúgd meg a ribancot vagy ott végzed mellette! - ragadta meg TJ Ticky kabátját, majd olyan pillantást dobott neki, amivel szinte ölni lehetett. A srác azonban még mindig nem mozdult, ami elvonta TJ minden figyelmét a lányról.
- Már a földön van...
- Kurvára leszarom. Ha lenne nálam egy kés, kifilézném a kurváját...
- Én...
- Takarodj innen és ne lássalak többet. - lökte el TJ a srácot, majd újra a lány felé fordult, aki talán még mindig ott volt, ahol hagyta. - Szóval, hol is hagytuk abba?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Lena Burke
Lena Burke

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ hozzászólások száma : 70
◮ join date : 2014. Sep. 02.

Lena && Trey Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lena && Trey   Lena && Trey Icon_minitimeSzer. Szept. 17, 2014 7:34 pm

Áu, áu áu! Felszisszenek, ahogy a pasas kicsavarja a kezem. Okkés lehet nem kellett volna így reagálnom, de mégis… basszus még neki áll feljebb. Nem túráztatom többet a hangom csak éles tekintettel nézek farkasszemet, őrjöngő társaságommal, aki egy pillanatra a másik fiút is megtiszteli figyelmével miután lekiabálta a fejem. Engem ugyan nem ijeszt meg, csupán ráébreszt arra, hogy még mindig 164 centi vagyok és ötven kiló és rohadtul nem kéne pattognom Vegasban. Elcsesztem? Köszi a figyelmeztetést, nekem is feltűnt! Nem én vezettem neki ezt a rozsdatelepet a motornak! El kéne felejtenem a mocit… most cseppet fontosabb lenne, arra koncentrálni hogyan jussak ki innen élve. Közben Ticky kisomfordál a kocsiból, és mint hűséges kutya állt be a dirigáló mellé. Kezd barátságtalanabbá válni a helyzet. Egy- egy ellen sem leányálom, na de kettő. Tuti zsákban visznek ki holnap a hullaszállítók, feltéve, ha megtalálják a hullámat. Hatalmasat koppanok a földön. Ez már nem csak nagyszájúskodás, ez tényleg be van pöccenve. A félelem elönti minden porcikámat. Egy pillanatnyi megszédülés után felnézek rájuk. Légyszi ne rúgj belém, kérlek! Köszönöm Ticky, bár nem tudod hálám üldözni fog. Ám ha ő nem rúg belém, elintézi az a főnökösködő majom. Szegényen átfut a rémület, ami nem túlbíztató, ha ő retteg tőle én borzasztó rosszul tettem, hogy kihúztam nála a gyufát. Némán figyelem a kiabálást és reménykedem, hogy eggyé válok a földdel, mint egy kaméleon, vagy megnyílik alattam a föld. Minden jobb egy ilyen nyomorult halálnál. Ticky távozásra kényszerül, mivel együtt az én túlélési esélyeim is jócskán lecsökkennek. Míg nem figyel gyorsan feltápászkodok.
- Ott tartottunk, hogy ki akartál filézni, mint egy halat. Rendben elismerem kicsit felkaptam a vizet.
Úgy érzem jogosan… teszem hozzá magamban. Volt időm lehűteni a fejem a jéghideg betonon, így hangom már sokkal nyugodtabb a bennem dúló düh ellenére. Észrevétlenül tapogatom meg karjaimat, nem fáj-e valahol. Szerencsére a motoros gúnyát épp erre találták fel.
- Kezdjük elölről… én nem ugatok.
Te pedig nem rugdosódsz. Morgolódok gondoltban. Hátamat a falnak vetem és újra a férfi gyilkos szemeit keresem. Hajamat zavaromban fülem mögé hajtogatom, felfedve borzasztó sok szeplőmet. Így még komolytalanabb ellenfél lehetek számára, nem mintha eddig annak nézett volna.
- Bocsánat a nagy számér! Bevallom, nem szeretném péppé verve végezni.
Rémületet tükröznek szemeim, szívem úgy kalapál a torkomban, hogy biztosra veszem ő is hallja. Idegesen dörzsölgetek egy kidudorodó darabkát a mögöttem magasodó falon. Bárcsak lennék harcos amazon akiről lerí nem szabad packázni vele, nem egy kislány vörös hajjal és tele pöttyökkel. Kedvem lenne sikítva nekiesni, ehelyett ajkamba harapok. Kapnék még pár pofont is.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lena && Trey Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lena && Trey   Lena && Trey Icon_minitimeSzer. Szept. 17, 2014 11:22 pm

Csak akkor kezdett el újra a csajjal foglalkozni, amikor látta Tickyt távolodni, s most már mindketten tudták, hogy nem lesznek üzleti partneket. Smithy befürdött ezzel az ajánlással, majd hozzá is lesz pár keresetlen szava, az már egyszer hétszentség! A verőlegénye azonban most ráért, az ittel és a mosttal, legfőképpen pedig a felperzselt hangulatú csajjal kellett foglalkoznia, aki vette a bátorságot, hogy felálljon.
S amikor megszólalt a lány, akkor majdnem kiosztott neki egy pofont, de inkább visszafogta magát, egyelőre még nem volt itt az ideje a makarenkói tanításnak. - Ja, tényleg kicsit felkaptad a vizet...
Már halkabb volt, de még mindig hallatszott a hangján a zaklatottság. Mégiscsak most támadták meg egy olyan dolog miatt, amit tulajdonképpen nem is ő csinált, a csaj pedig képes volt hisztis picsaként viselkedni, amikor mindent meg lehetett volna oldani elég egyszerűen. Lenyeli a békát, hogy összetört a motorja és megy tovább az útján, elkerülve TJ-t és az ő Buickját. A másik azonban nem így tett és ennek most a keze bánta a leginkább.
- Mégis, mi a faszt kezdjünk előről? - kérdezett vissza, majd követte a csajt, aki a falnak dőlve talált magának támaszt. Figyelte a zavart mozdulatokat, bár nem tulajdonított nekik túl nagy fontosságot, azonban a szeplők tetszettek neki. Nagyon is... Nem engedett azonban az ingernek és arcára nem kölcsönzött egy aprócska mosolyt sem, továbbra is Szigor Igor volt a lány előtt.
- Pedig rohadtul arra hajtottál, hogy szétszedem az arcodat. Azt pedig nagyon jól teszed, hogy bocsánatot kérsz... - bólintott egyet, majd két méterre megállt a másiktól. - Egyébként is, mi a faszt gondoltál, hogy nekem jössz? Akármennyire is méregetlek, soha és semmilyen körülmények között nem lenne esélyed ellenem.
Vigyorodott el, majd szipákolt egyet az orrán és cigarettára gyújtott, amivel a lány is megkínálta. Ha kért, akkor jó, ha nem, akkor még jobb. Mélyet szippantott, majd miközben kifújta a levegőt, folytatta. - S különben is, a mocinak alig lett baja és még mindig elvisz A pontból B pontba... Mi mást akarhatnál?
Elfordult a lánytól, majd visszatért a kocsihoz. - Vagy akarsz még valamit?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Lena Burke
Lena Burke

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ hozzászólások száma : 70
◮ join date : 2014. Sep. 02.

Lena && Trey Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lena && Trey   Lena && Trey Icon_minitimeCsüt. Szept. 18, 2014 8:56 pm

- Mit kezdjünk előről? Ezt az egészet. De mindegy is! Felejtsük el.
Vonom meg vállam. Én nem vitatkozok vele, inkább hallgatok mint a sír, csak metsző hideg szemeimet fúrom arcába rendületlen.
- Úgy látszik köreitekben nem él a nőket nem bántunk szabály, ezt észben tartom ha holnap kilépek az utcára.
Egy pillanatra elgondolkodom, mi a faszt akaratam? Csak kiverni a szuszt belőle, amiért pofátlanul ott hagyott. De ezt inkább leegyszerűsítem és csak ennyit mondok.
- Csak szarul esett, hogy megfutamodtatok. Ha valamit elcseszek felvállalom... Nem?
Csend száll ránk, feltűnően nagy csend. Az előbb itt még voltak emberek, nem is kevesen. Nem vettem észre mikor léceltek le.
- Ki vagy te, hogy inkább mindenki elszelelt, mint megnézze a végkifejletet?
Gyanakodva lesek rá. Egy félmosoly kíséretében folytatom.
- Ha jól sejtem egy félelmetes emberbe futottam bele.

Vajon ki ő? Mostmár nem is a düh hajt, inkább a kíváncsiság. Ez az én bajom a lerázhatatlan kíváncsiság. Elsismerem igaza van, nem lett nagyobb baja a mocinak. Működik csak a visszapillantó törött le meg a festék jött le egy helyen.
- Uhh nem is az a lényeg... Ez a motor az életem, és nem csak az a lényeg, hogy guruljon.
Próbáld meg egy kutyának elmagyarázni, hogy ne szarjon a fűre, ugye nem egyszerű, hát ez most ugyan olyan. Magyarázd meg egy olyan férfinak, a bajod, akit rohadtul nem érdekel. Elvigyorodom.
- Igen... Voltaképp akarok. Ugyanis eltévedtem és fogalmam sincs merre van a haza. Gondolom te idevalósi vagy.
Látványosan végigmérem, célozva ízléses öltözékére. Itt minden helyi ilyen cuccokat hord. Aki nem, az vagy turista, vagy azok csoportáj erősíti, akiket kivetett magából az elit és kénytelenek lezülleni.
- Szóval, biztos tudod merre kell mennem ha a belvárost keresem.
Hülyén hangzik, de tényleg nem lelem a belvárost, nem is olyan egyszerű azt megtalálni, mint hinné az ember. Sikerült annyira lemásznom a térképről, hogy még egy tábla sem hirdeti kilétét.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lena && Trey Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lena && Trey   Lena && Trey Icon_minitimeCsüt. Szept. 18, 2014 9:24 pm

- Megadom a tiszteletet a nőknek, ha megérdemlik. Te babám eljátszottad ez, amikor hisztis picsaként próbáltál kiráncigálni a kocsiból. - kacsintott egyet, majd előkapta a telefonját és rápillantott. Még jócskán fiatal volt az idő, nem kellett találkozni a smasszereivel, hogy körbejárják a külváros a jussukért. Olyan behajdósdit játszani kis tételben...
- Azt pedig, hogy megfutamodtam, kikérem magamnak! - háborodott fel színlelve a reakciót, majd folytatta. - Én alaposan és minden oldalról leszartam, hogy mi történt a motorral, így egyelőre nem is érzem azt, hogy az én dolgom lenne, hogy megjavítassam. De mondok valamit!
Nem szállt be a kocsiba, inkább visszalépdelt a csaj mellé, és miközben mélyet szippantott a cigiből, vigyorogva állt meg előtte. - Azt mondod, hogy az életed a gép? Akkor gondolom, mindent megtennél érte... Ismerek egy szerelőt, rohadt ügyes keze van. Pikk-pakk megcsinálja neked a visszapillantot és a festésre is lenne megoldása, azt garantálom. Már csak az a kérdés, hogy mit is tennél meg azért, hogy bemutassalak a csajnak és még ki is fizessem az okozott kárt?
A fejét kissé oldalra billentette, így mondta a szavait, majd tűnődve fordult el egy pillanatra, s mielőtt a lány válaszolhatott volna, máris a szavába vágott.
- Egyébként meg nem vagyok én senki, de ez itt Amerika! - tárta ketté a kezeit, majd körbenézett színpadiasan forogva a világgal. - Itt egy ember összeeshet az utca közepén és senki le sem szarja; kirabolhatnak valakit és bízhatsz benne, hogy azonnal nem lesz egyetlen szemtanú sem; és az is lehet, hogy a környék egyik behajtóját megállítja egy ribanc motoron és mindenkinek jobb dolga akadt hirtelen... Persze ezzel nem akarok semmit sem mondani, csak vázolom a helyzetet.
Újabb slukk és el is dobta a csikket igencsak messzire. - Tudom merre van a belváros és el is vezetlek oda, ha mindenképpen azt akarod, de ha meg akarod csináltatni a géped, arra is lehet megoldás ... csak a fizettségem legyen különleges. Nos, mit gondolsz? Hogyan folytatódjon ez az egész?
Vigyorogta el magát, majd megjegyezte egyik gondolatában, hogy igen kegyes isten!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Lena Burke
Lena Burke

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ hozzászólások száma : 70
◮ join date : 2014. Sep. 02.

Lena && Trey Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lena && Trey   Lena && Trey Icon_minitimeSzomb. Szept. 20, 2014 11:53 pm

- Jó az tényleg túlzás volt.
Emelem ég fele szemeimet. Így még nem pöccentem be, kicsit elborult az agyam. Máskor előbb végig gondolom a dolgot mielőtt cselekszem. Vigyor csal arcomra színpadias jelenete. Szinte kedve támad megtapsolni, aztán rájön, hogy nem kéne még idiótábbat csinálni magából. Welcome to Las Vegas… vicces. Mindenki leszar mindent.
- Nem kértem, hogy fizesd ki. Megoldom. Ahogy te is mondtad nem nagy a kár, csak esztétikailag néz ki borzalmasan fél tükörrel és foltosan.
Vonom meg egykedvűen vállamat. Mit számít az egy BMW nek? Kíváncsian várom mit talált ki. Szavaira szemöldököm az égbe szökik. Ő most tényleg felajánlotta a segítségét? Mielőtt kinyöghetném a választ már mondja is.
- Szóval a jószerencse egy vegasi rossz fiúval hozott össze.
Mit ne mondjak, repesek az örömtől, már értem honnan a stílusa. Ami az embereket illeti, kezd egyre unszimpatikusabb lenni ez a város. Eddig egy jó van itt… Gondolatmenetemből egy mondat zökkent ki. Hogy legyen különleges a fizetsége? Hát mindjárt adok én neki olyan különlegességet, hogy egy életen át emlegeti. Elvörösödök, félig a dühtől félig a lerohanó gondolatoktól.
- Mit takar az a különleges fizetség?
Szívem azonnal ráállna az alkura, agyam viszont visszatartja, mert tudom borzalmas ötlet lesz. ÚÚÚÚ mindent megtennék a motorért, de biztosan van a városban egy másik szerelő, nem kell rögtön belecsöppennem ilyenekbe.
- Nem vagyok szajha! Még egy ilyen, nagy tiszteletnek örvendő behajtónak sem.
Ha a csillagos eget kínálná valaki akkor sem, semmiért sem, nem hogy egy vad igennek. Reménykedek abban, hogy csak én gondolok a természetbeni fizetésre, és ő valami teljesen máson töri gonosz kis buksiját. A síri csendbe ekkor egy fegyverdördülés robajlik be. Rémülten nézek a férfira, akin szintén látszódik váratlanul érte a dolog. Szétnézek, de sehol senki. El kéne tűnni. Még egy lövést követ hangos durranás. Volt egy kerekes Mr. behajtónak. A kerék kidurranását a vén autó nyöszörgéssel nyugtázza. Kérdőn nézek rá.
- És most? Nem valami biztató.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Lena && Trey Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lena && Trey   Lena && Trey Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Lena && Trey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lena & Hannibal
» Trey&Charlotte
» Trey&Oriana
» Peyton & Lena
» Dave & Lena

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-