KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
McK & Nero  Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
McK & Nero  Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
McK & Nero  Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
McK & Nero  Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
McK & Nero  Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
McK & Nero  Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
McK & Nero  Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
McK & Nero  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
McK & Nero  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 McK & Nero

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


McK & Nero  Empty
TémanyitásTárgy: McK & Nero    McK & Nero  Icon_minitimeKedd Jún. 03, 2014 8:22 pm


Hogy én mennyire utálok ezen az útvonalon jönni, de sok választásom nincs, ha időben a hotelbe szeretnék érni. Már pedig... késni nem szokásom, és most is csak szaporázom a lépteim. Szeretem Vegast, csak este ver ki tőle a víz, főleg, hogy napi minimum két haláleset történik, és ebben még cseppnyi túlzás sincs.
Próbálok minél gyorsabban átkelni a sikátoron, de az akcióm most csúfos kudarcba fullad. Felsikítok, mikor egy kéz a falhoz ránt, de olyan erősen csapódok a téglának, hogy az tényleg fáj. Aztán már látom is a kezet. Megdermedek, mert míg a férfi egyik karja a blúzomból próbál kihámozni, a másikkal elég magabiztosan szorongatja azt a tőrt. A deja vu akaratlanul tör rám, és éri el, hogy remegni kezdjek.
- Kérem ne - zokogok fel, mert a helyzet ezt hozza ki belőlem, ami meglepő, főleg, hogy alapból teljesen jó a félelemküszöböm, de ez a helyzet más.
Tapogatni kezdek, de mindhiába, semmit nem találok, amivel elérhetném, hogy a fickó leszálljon rólam.
- Segítség - kiáltok jó hangosan, mert őszintén ennél jobb ötlet nem nagyon jut eszembe.
- Fogd be, ribanc - kever le egy akkorát, hogy a nyoma szerintem még három nap múlva is ott marad. Aztán úgy passziroz a falnak, hogy a levegőhiánnyal kell küzdenem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


McK & Nero  Empty
TémanyitásTárgy: Re: McK & Nero    McK & Nero  Icon_minitimeSzer. Jún. 04, 2014 7:43 pm

Kölyökkoromban mindig engem neveztek be a célbadobó versenyekre – ritka alkalom volt, ha nem én lettem az első helyezett. Felnőttként már nem szivacsgolyókkal lövök bádog kacsákra, hagyományos kis ólomköpenyessel hajtok az aranyserlegért – a szúrófegyvert tartó kézhez tartozó vállat találom el: figyelmeztető lövést kellett volna leadnom bejelenteni, hogy a rendőrségtől vagyok felszólítani, hogy dobja el a bökőt, lépjen el a lánytól, kezeket tarkóra és kussoljon… Hanyag lennék? Inkább hatékony, ami mennyivel is kedvesebb megnevezése a rendőri túlkapásnak!
- Legyél udvarias, b*szd meg! – Tessék, tessék üvölt a parasztja, én bezzeg hangtompítót tettem a pisztolyomra, el is dicsekszem vele: nézze, csak nézze ha már rászegezem! És én csak pisálni tértem be ebbe a kicseszett sikátorba, diszkrét lettem volna, csendes és gyors… Most meg itt állok, változatlanul vizelnem kell, ő óbégat, vérzik, a lány meg – nem nézek rá, ameddig a támadója el nem takarodik a kését szuvenírként a talpam alatt hagyva. Made in China! Ha ezt előre tudom nem vállon, seggbe lövöm, jenki csaj megerőszakolásához jenki penge dukál! Nem hallott még ez a nyavalyás a hazaszeretetről?
- Tűz van. Legközelebb ha ilyen helyzetbe kerülsz, kiabáld azt, hogy tűz van. Látod felettünk az ablakokat? Senkinek nem lóg kint a hülye feje, hogy legalább megnézze mi a retek folyik itt a kukák közt, de ha… TŰZ VAN! – Üvöltöm bele az éjbe, és lám fényárban úszik a sikátorra nyíló közel összes ablak.
- Ta da! – Mosolyodom el, és nem vagyok hajlandó áldozatként kezelni a lányt: ellenben ráfogom a fegyvert a patáliázó vénasszonyra, aki nehezményezi, hogy hazudtam.
- Alvás! – Ripakodok rá, és a többiek követik a példáját – ki fogják hívni a rendőrséget, akik megtalálják a töltényhüvelyt, bár ha minden jól megy, öt percen belül küldök egy smst a yardra, néhány napon belül pedig kész a jelentés is, amint megtalálják valamelyik sürgősségi osztályon a fickót, akibe beleeresztettem egy golyót. A fene se akar megint országos körözésben szerepelni, bár téglaként jól jön a hírnév. Hónaljtokba lököm a pisztolyt, felöltöm az egyik sármosnak szánt mosolyomat és nagy levegőt véve már éppen azt mondanám a lánynak, hogy… de a helyére zavart banya leönt egy vödör vízzel az ablakból, na most aztán tényleg minden vagyok, csak megnyerő nem.
- Tudom ám, melyik a kocsija hölgyem! A szélvédőre fogok szarni! – Ígérem meg, aztán megigazítom csapzott gallérom, eldobom ázott gyufám és a vihargyújtómmal gyújtok rá egy cigire.
- Elkísérhetlek valameddig? – Kérdezem meg végül a remélhetőleg nem sokkos teremtést, mindezt tisztes távolból, mini csűrdöngölőt járva a kínai kés morzsolódó markolatán.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


McK & Nero  Empty
TémanyitásTárgy: Re: McK & Nero    McK & Nero  Icon_minitimeCsüt. Jún. 05, 2014 9:07 am

Alig tudom végigkövetni az eseményeket, minden annyira gyors. Az egyik pillanatban még én könyörgök, a másikban már a férfi szitkozódik. Erőt veszek magamon, hogy az eddig csukva tartott, barna szemeim, kinyissam végre, persze ez elsőre nem sikerül.
Nem vagyok jó a stresszhelyzetek kezelésében, főleg mert még nem nagyon ért, leszámítva azt a múltkori esetet, ami a deja vu-t okozta. Hiába próbálom megemberelni magam, remegek. Azt valahogy sikerül felfognom, hogy a férfi, aki vélhetően megmentett, hozzám is beszél, de nagyon kell koncentrálnom, hogy megértsem a hozzám intézett szavakat.
- Meglőtte – hasít belém a felismerés hirtelen, és csak annak a bigyónak a hiánya nem hagyja, hogy ezt magamba fojtsam. Nem is kell a kéz, hogy a falba passzírozzam magam, mert az idegentől se félek kevésbé, mint attól az alaktól, aki… aki… majdnem… megrázom a fejem, mert nem tenne jót, ha most borulnék ki, annyi büszkeség még lappang bennem, hogy ne hagyjam, az idegen premier plánból nézzen végig egy női hisztit.
Elkerekedett szemekkel konstatálom, hogy tényleg felgyúl szinte az összes lámpa, és az emberek kitekintenek. Oké, ez nekem vajon miért nem jutott eszembe? Sőőőt, másnak miért nem szokott ilyenkor eszébe jutni? Ez nem az a helyzet, ahol az agynak van ideje valami konstruktív megoldáson dolgoznia, és mázli, hogy a reflexeim nem mondtak csődöt, vagyis… azt hiszem.
- Öhm… - épeszű reakciót most ne is várjanak tőlem, igazából csak pislogok még mindig. Nem, nem vagyok szőke, sőt, alátámaszthatom tényekkel, hogy normális esetben még az agyam is használom, de ez hol normális eset?
- Magát még nem próbálták megerőszakolni, igaz? – sóhajtok fel, mert külső szemlélőként könnyű ám. És még ha mérhetetlenül hálás is vagyok neki azért, mert megmentett, nem várhatja el tőlem, hogy abban a pillanatban ilyen az eszembe jusson.
Aztán megtörik a jég, halkan nevetek az öreg nénihez intézett szavain, mert… esküszöm én még nem láttam rendőrt, aki ennyire laza lenne. Persze nem lehetek teljesen biztos abban, hogy a rend egyik őréhez van szerencsém, de naiv természettel lettem megáldva, egyszer ez lesz a vesztem.
- Kétutcányira van innen a hely, ahol dolgozom… bár szerintem ma lesz az utolsó napom, nem honorálják a késést – húzom el a szám, és már gondolatban másik állás után kajtatok, mert a munka az kell, hogy be tudjam fejezni az egyetemet.
- De a világért se szeretném, ha miattam nem váltaná be az ígéretét – halványan mosolygok rá, utalva a szélvédőről elejtett megjegyzésére. Mondjuk, néznék egy nagyot, ha tényleg meg is tenné.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


McK & Nero  Empty
TémanyitásTárgy: Re: McK & Nero    McK & Nero  Icon_minitimeSzer. Jún. 11, 2014 8:39 pm

Pedig ha tudnám, hogy nem tudja kinyitni a szemeit! Ó, ha tudnám! Felajánlanék rögtön néhány szál gyufát (még a megázás előtt) amivel kipeckelheti, mint a hányattatott sorsú macska a Tom and Jerry című nagysikerű rajzfilmsorozatból.
- Meg. – Értek egyet a ténymegállapítással, persze azért kicsit zokon veszem, hogy egyetlen szóval elintézi a cselekedetemet. Nem, félreértés ne essék, nem a megmentői mivoltomat szeretném felmagasztaltatni (lévén munkahelyi ártalom, mindig van valaki akibe belelőhetek), hanem a lövés! Tiszta, pontos, nem fröccsenő, a bemeneti seb alig centis, a kimeneti viszont… legalább négy centi széles, és ezt nem stoppolják össze a garázssebészek: csekély mennyiségben ugyan, de húst szakított ki a helyéről a golyó, az idegeknek szakember kell.
- Jajj már, ezt ne! Az önsajnálat az a luxus, amihez legalább egy lőfegyvert kell tartani a bugyogódban. Ne akarj áldozat lenni ebben a kurva világban, mert mint a mondás is tartja – csak kérni kell és megadatik! Próbáltak már megcsinálni hátulról, hogy kérdésedre feleljek, ellenben ismerek nem egy olyan nőt, akihez ha odamegyek ezzel a foglakduglak mentalitással, belever a betonba. – Mind hivatásos mondjuk, de nem ez a lényeg. Próbálom a csajt vagy megnevettetni, vagy felidegesíteni, mert látom ám a tüneteket – nem bírom a síró nők látványát… Elkezdik, ha nem miattam én akkor is bocsánatot kérek, aztán felajánlom a házasság intézményét, mert a filmeken is mindig attól válik boldoggá a fehérnép. Aztán persze elhagynak, de az már egy másik történet.
- Csak két utcányira? Hát akkor, "előre Lucifer!" – Nyújtom előre cigit tartó kezemet, jelezvén a kötelező haladási irányt (helytelenül a kukák közé, de nekem még mindig vizelnem kell), jobbomat pedig karolásra nyújtom: egy úr a pokolban is úr.
- Holnap is van nap. – És amúgy is bunkóság mások szélvédőjére szarni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



McK & Nero  Empty
TémanyitásTárgy: Re: McK & Nero    McK & Nero  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

McK & Nero

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nero Sawyer LVPD

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-