KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Kendall & Nevil ~ Tudom mit ettél tavaly nyárson : D - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Kendall & Nevil ~ Tudom mit ettél tavaly nyárson : D - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Kendall & Nevil ~ Tudom mit ettél tavaly nyárson : D - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Kendall & Nevil ~ Tudom mit ettél tavaly nyárson : D - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Kendall & Nevil ~ Tudom mit ettél tavaly nyárson : D - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Kendall & Nevil ~ Tudom mit ettél tavaly nyárson : D - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Kendall & Nevil ~ Tudom mit ettél tavaly nyárson : D - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Kendall & Nevil ~ Tudom mit ettél tavaly nyárson : D - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Kendall & Nevil ~ Tudom mit ettél tavaly nyárson : D - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Kendall & Nevil ~ Tudom mit ettél tavaly nyárson : D

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Nevil Turner
Nevil Turner

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 35
◮ tartózkodási hely : Jelenleg Vegas
◮ hozzászólások száma : 95
◮ join date : 2013. Oct. 22.

Kendall & Nevil ~ Tudom mit ettél tavaly nyárson : D - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kendall & Nevil ~ Tudom mit ettél tavaly nyárson : D   Kendall & Nevil ~ Tudom mit ettél tavaly nyárson : D - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 10, 2014 2:20 pm

- Az legyen az én titkom.. - kacsintok rá, de máris az enyém a terep, én meg nem tökölök neki is esek, közvetlenül azután hogy lecsúszott az az ízletes, csíntalan kis ital.
És ekkor jönnek az újabb kérdések. Rá a válasz, szemem a fehér golyóra hegyezve, de amikor megint beszél, kis híján nevetnem kell. Ha ő azt tudná...

- Bevallom, nem terveztem társaságot ma estére. - vigyorgok már az asztal mellett felegyenesedve mert be is ütött az az első krach. Ő következik. - De egyáltalán nem bánom hogy belém botlottál. - kacsintok a szemeibe, már ha engem néz egyáltalán, és nem stíröli az újabb kedvező lökést.

- Nehéz lenne nem vigyorogni a közeledben. - tartom mindvégig a szemeit ahogy aztán a közelembe merészkedik. Tetszik! Nagyon is, ahogy úgy kelleti magát mint egy vérbeli kecses vad! - De arról szó sem lehet hogy lealázz.. - vigyorgok megint.. én mondtam! És egy nagy sóhajjal élve végigcsúszik a testén a szemem miközben távolodik. Élvezetes egy fogás lesz...[/i]


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Kendall & Nevil ~ Tudom mit ettél tavaly nyárson : D - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kendall & Nevil ~ Tudom mit ettél tavaly nyárson : D   Kendall & Nevil ~ Tudom mit ettél tavaly nyárson : D - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 10, 2014 8:47 pm

Kicsit azért legyezgeti az egomat, hogy elmondása szerint örül a társaságomnak. Nem, mintha attól tartanék, hogy nem vagyok jó társaság vagy esetleg unná a fejemet, de azért a visszajelzés jól esik. Egyébként is, ha annyira unalmas lennék, már rég lelépett volna valami gagyi kifogással, ahogy az lenni szokott. Ő viszont még mindig itt van és úgy vigyorog rám, mint egy jól lakott ovis.
-Örülök, hogy ezt mondod, mert én is jól érzem magam veled.- mosolyodok el, majd szép lassan szemügyre veszem, mi is a helyzet az asztalon. Nem árt néha előre tervezni és, ha meg akarom esetleg nyerni ezt a játékot, akkor nem lenne okos dolog hagynom, hogy a nagy kék szemeivel és a pimasz vigyorával elvonja a figyelmem.
-Igazán? Érdekelne, miért kell vigyorognod a közelemben. Ugye nem azért, mert nevetséges lennék?- biccentem picit oldalra a fejem és, miután kortyolok párat a sörömből, visszasasszézok hozzá. Vagyis az asztalhoz, csak épp most az a hely, ahol épp be kell dőlnöm -mindezt szép kecsesen teszem-, az épp mellette van. Nem akarok én közönséges lenni, de azért na. Melyik nő nem szokott ilyesmit bevetni? És persze, melyik nő ne tudná ilyenkor, hogy a pasas, aki mögötte áll, a fenekét lesi?
-Igaz. Nem bírná elviselni a férfiúi büszkeséged. Akkor talán hagyom majd, hogy nyerj.- lököm le a következő golyót, amint sikerül becéloznom, majd elrugaszkodok az asztaltól és, még mielőtt a következő célponthoz indulnék, Joshra pillantok. Az a szint, amikor már így viselkedek, a piának tudható be, szóval meg is fordul a fejemben, hogy talán még most le kellene lépnem, de neeem. Nem szokásom megfutamodni. Egyébként is. Egyre jobb a zene .
-Kérdeztem már, hogy mivel foglalkozol?- kíváncsiskodok csak, hogy legyen is valami beszédtéma, de persze én nem szívesen árulnám el, hogy mi a hivatásom. Nem jó dolog reklámozni, mert ha valakinek van egy icipici bűne is, az azonnal hanyatt homlok elrohan, holott rohadtul nem szoktam rászállni mindenkire. Sőt. A szomszédom füvet árul és nagyon jól megvagyunk. Olykor még én is át járok hozzá. Na bumm!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nevil Turner
Nevil Turner

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 35
◮ tartózkodási hely : Jelenleg Vegas
◮ hozzászólások száma : 95
◮ join date : 2013. Oct. 22.

Kendall & Nevil ~ Tudom mit ettél tavaly nyárson : D - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kendall & Nevil ~ Tudom mit ettél tavaly nyárson : D   Kendall & Nevil ~ Tudom mit ettél tavaly nyárson : D - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2014 6:45 pm

Csak egy könnyű mosoly.. ennyi a válasz az egészre, végtére is most az a cél hogy az asztalon szereljem le, ne közvetlenül itt, mindenki szeme láttára.
Megy is a dolog.. egymást követik a lökések, de hogy a következő felvetésre!? NANÁ, hogy megvan a válaszom! Amit követ egy kérdés. Egy újabb.. És ha már nem vagyok egyértelmű elsőre, nem probléma hogy kommentáljam.

- Nem.. egyáltalán nem.. - kezdek az egészbe, de ahogy behajol mellettem.. nem kerüli el a szemem, veszik is el a beszéd útközben, és észre se veszem ahogy kissé hátrahajolok, csak hogy kellemesebb legyen a látvány. De hogy mekkora mázlim lesz ma estére!

- Szóval nem.. vagyis.. - hebegek, de talán csak a sokk szele, bár inkább fogom az azt követő whiskyre, vagy mi is volt az?? Tequila? Amit valamikor útközben bedöntöttem csak tompítandó a kiszáradt érzést.
A következő szó viszont kijózanít... Hogy mi van!??

- Erre nem lesz szükséged. - kíséri már megint a vigyor, vele egy újabb intés a pultos gyereknek, szedje már a lábát, kiszáradunk még itt ma estére, és csak aztán válaszolok. - Győzzön a jobbik! - dobom be ismét ami kiérkezett, és habár nagyon is bírom ezt a játékot, nem beszélve a szépséget, de ekkor jön az a kérdés. Hogy mivel??

- Járom az országot.. - vetítek miközben a dákóra támaszkodom. Csak teljesen természetesen. Van már gyakorlatom benne. - Fogalmazzunk úgy hogy mindig megtalálom azt ami jól fizet! - kacsintok rá ahogy megint az asztalra terül útközben és megint elkap az az érzés. És akkor jön az az újabb zene..
Hogy tetszik?? Eddig még nem ismertem. De ahogy elnézem ezt a lányt itt előttem, az ütemre a fejem már valami egészen máson jár...



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Kendall & Nevil ~ Tudom mit ettél tavaly nyárson : D - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kendall & Nevil ~ Tudom mit ettél tavaly nyárson : D   Kendall & Nevil ~ Tudom mit ettél tavaly nyárson : D - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Szept. 25, 2014 9:41 pm

Megnyugtató némiképp, hogy nem vágja rá, hogy "igen, nevetséges vagy és ezen röhögök, amióta megláttalak", hiszen így csak annak tudhatom be a vigyorgását, hogy vagy jó társaság vagyok, vagy tetszik neki, amit olykor-olykor egy-egy behajolásnál lát, vagy esetleg mindkettő. Én meg persze, hogy élvezem az egészet? Ki ne élvezné, ha egy csodaszép kék szempár pásztázná a testét olyan elmélyülten, mint Josh az enyémet?
-Mintha nem találnád a megfelelő szavakat.- sandítok rá közvetlenül a lökés után még mindig tartva pozíciómat, végül elnevetem magam. Be kell valljam, jobban játszik, mint vártam, így hát gyanítom nem én leszek a győztes, ha csak be nem vetem továbbra is a női praktikákat. Azzal talán el tudom terelni a figyelmét.
-Vagy az, aki kevésbé részeg.- kuncogok és amíg várom, hogy folytassa a játékot megtámaszkodok ismét a dákón. Ez amolyan biliárdos pozitúra lehet, mert mindig ezt látom de, ha így kényelmes? Leülni minek ülne le az ember, ha aztán állhat fel megint?
-Szóval rafinált pasas vagy, aki a semmiből is pénzt csinál.- jegyzem meg magamnak, mert én igazából ezt veszem le a válaszából na és persze azt is, hogy ő sem nagyon akar erről nyilatkozni. Valószínűleg nem tartozik rám, így nem is kérdezősködök erről tovább.
-Azt hiszem ide fogok szokni. Tetszik ez a hely.- lesek körbe újfent és a következő zene hatására csípőm is óvatosan mozgásba lendül. Persze, csak alig észrevehetően a ritmusra, de mit csináljak, ha nem tudok nyugton maradni, mert tetszik? Többek közt ezért is szimpi a hely. Lazulós, szexi zenék mennek, nem olyan lötyögős valamik.
-Ugye nem úgy akarsz nyerni, hogy leitatsz? Az csalás lenne.- vigyorodok el, mikor a pultos már megint a mi asztalunk körül ólálkodik és újabb kört hagy ott nekünk, na és persze nem ajándékba. Josh kérte az imént, csak épp nem vagyok biztos benne, hogy meg is kellene innom. Az lesz a vége, hogy a biliárd asztal tetején fogok táncolni és az igen kínos emlék lenne másnap.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nevil Turner
Nevil Turner

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 35
◮ tartózkodási hely : Jelenleg Vegas
◮ hozzászólások száma : 95
◮ join date : 2013. Oct. 22.

Kendall & Nevil ~ Tudom mit ettél tavaly nyárson : D - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kendall & Nevil ~ Tudom mit ettél tavaly nyárson : D   Kendall & Nevil ~ Tudom mit ettél tavaly nyárson : D - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 15, 2014 2:17 pm

Elvigyorodom.

- Igenh.. valami olyasmi.. - eresztek le, de ugyan minek titkolózzak, lefogadom hogy neki is az jár a fejében, pont ami nekem, vagy legalábbis.. na igen, valószínű egy könnyebb verzióban.

- Auuööö.. ez is egy lehetséges szempont. - vigyorgok megint, de csak mert kedvem telik benne, és ahogy én vagyok az aki következik, szemre is vételezem a terepet.
Nem tart sokáig. Pontosabban épp amíg el nem hibázom a következő lökésemet - talán szándékos, talán nem - de egy újabb kérdés, én meg megint gyönyörködhetek benne, és nincs is eszemben ezt nem kihasználni.

- Mondjuk. - válaszolom egy vigyorral is megkísérve, de lép a témán, és nekem nincs is ellenvetésem.
Valamiért már sokkal jobban figyelek rá, és nem tudom ennek az oka a csípője e.. A FENÉKET nem tudom!

- Igen.. nekem is.. -akadok már bele, valószínűleg a fejem már sokkal előrébb vitt az egészben és ez okozott egy kis kábulatot. Megköszörülöm a torkomat.

- Nem. Úgy egészen mást akarok. - kacsintok rá, de aztán elnevetem az egészet, elvégre.. sose voltam az aki piásra menne, és nem az aki a szabad döntésre hajazva hozza meg a kellemeset.

- Szóval csak azt tedd.. - lépek oda az újabb pohárral a kezemben, a másikban a dákó, de már nem is annyira érdekel a játék szelleme - Ami jól esik.. - mosolyodom el, és ha a poharat kihúzza a kezemből, egyetlen percig se tiltakozom. Ha viszont nem... na akkor majd meglátjuk mit rejtenek a következő lépések.[/b]


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Kendall & Nevil ~ Tudom mit ettél tavaly nyárson : D - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kendall & Nevil ~ Tudom mit ettél tavaly nyárson : D   Kendall & Nevil ~ Tudom mit ettél tavaly nyárson : D - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 27, 2014 9:48 pm

Próbálok rájönni, miféle pasas ácsorog előttem és, hogy mennyire veszélyes az a játék, amit játszok, de igazából már rég nem érdekel. A lényeg, hogy most jól érzem magam és ebben közre játszik az is, hogy Josh jó fej. Na és persze az is, hogy jól látható, hogy tetszem neki. Ez azért sokat dob a hangulatomon és az egomon is.
-A hely tetszik inkább, vagy a társaság miatt tetszik a hely? Nem mindegy.- vigyorodok el szemtelenül, mert hát látom én, hogy egész szabadon legelteti rajtam a szemeit és egészen elkalandozik talán emiatt.
Na meg persze a megjegyzése miatt is. "Egészen mást akarok." Elgondolkodok rajta, hogy vajon mire gondolhat vagy utalhat, de gyanítom, hogy nem fogom megtudni, a saját elképzeléseimmel meg nem szívesen fűszerezném meg a dolgot. Eddig sem kötött sok mindent az orromra, akkor most miért tenné? Épp ezért, inkább csak tovább riszálok a zenére, míg nem odasétál elém a következő körrel, én pedig szemet forgatok vigyorogva.
-Ha nem azt tenném, már nem lennék itt és nem is venném el ezt tőled.- veszem ki a kezéből a poharat, miközben sunyi mód még közelebb is húzódok hozzá. Csak, hogy kicsit sikerülhessen összezavarni megint, mert olyankor olyan muris tud lenni.
-Én jövök? Mert akkor elkérem ezt is.- veszem ki a kezéből a dákót is már, ha igennel válaszol de, ha tévedek, és ő következik, akkor nem pattogok. Igazából, már azt se tudom ki áll nyerésre meg ki nem és, hogy mikor következek én. A játékra már nem nagyon tudok figyelni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nevil Turner
Nevil Turner

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 35
◮ tartózkodási hely : Jelenleg Vegas
◮ hozzászólások száma : 95
◮ join date : 2013. Oct. 22.

Kendall & Nevil ~ Tudom mit ettél tavaly nyárson : D - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kendall & Nevil ~ Tudom mit ettél tavaly nyárson : D   Kendall & Nevil ~ Tudom mit ettél tavaly nyárson : D - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 30, 2014 3:30 am

- Fogalmazzunk úgy hogy.. - rövid szünet - az egyik emeli a másik fényét! - kacsintok rá, még mindig az ujjaim között tartva a poharat, amikor rövid mosoly fut végig a képemen ahogy elveszi. Één bizony nem kényszerítem semmire, csak egy félfordulat, el tőle, máris a kezemben a sajátom, megemelem és hozzákoccintom az övéhez.

- Egy ragyogó.. közös estére... - fűzöm továbbra is a szemem a szemeibe, nem érdekel, hogy a csapódás teletöltötte a cipőmet, hogy folyik az az értékes ital, amíg pohár nem törik.. ki a fenét érdekel, én csak fűzöm az enyém a szemeibe és.. igen.. meglehet hogy beszédes. - Csak mert... fogalmam sincs róla ki következik. - újabb széthúzó mosoly, aztán hirtelen lendül a kezem, dobom egy löketre be az egészet, és pohár hullik a jobb oldalamon. Nagyot csattanva törik szét a kemény padlózaton, valószínűsítem ide is rántott néhány szemet talán a pultosgyerek.. igen, talán ő is rosszalló szemeket mereszt, de nem érdekel. Én csak itt ezt a lányt bámulom. Mélyen bele a szemeibe, és..
Meglátjuk mi lesz a következő lépés...


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Kendall & Nevil ~ Tudom mit ettél tavaly nyárson : D - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kendall & Nevil ~ Tudom mit ettél tavaly nyárson : D   Kendall & Nevil ~ Tudom mit ettél tavaly nyárson : D - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 04, 2014 9:39 pm

Széles mosoly terül el az arcomon válasza hallatán és tekintetem egy pillanatra se veszem le íriszeiről. Túlságosan jó, hogy ennyire szabadon vájkálunk egymás lélektükreiben. Oké. Modernebben kifejezve szemezünk épp és piszkosul élvezem. Még akkor is csak őt figyelem, mikor poharaink összekoccannak. Pedig félő, hogy talán el is törik valamelyik, de végül ép marad. Kár lett volna amúgy is az italomért.
-Ahogy mondja uram.- harapok ajkamba egy pillanatra, majd belekortyolok az italomba és mosolyogva figyelem, ahogy Ő lehajtja az egészet. Arra már mondjuk nem igazán számítok, hogy még földhöz is vágja a poharat, de még ez sem tud túlzottan érdekelni, mert a tekintete még mindig az enyémben keresgél.
-Mit szólnál, ha hagynánk a biliárdot? A pénzt meg elihatjuk közösen.- vonok vállat, miközben az asztal felé pillantok és a rajta pihenő zöldhasúra. Vehetnénk döntetlennek is vagy akár az ő győzelmének. Igazából, ez már cseppet sem érdekel. A pasi, aki itt ácsorog velem, engem figyel és egy ideje a legjobb társaság, amihez mostanában szerencsém volt, már sokkal jobban érdekel.
-Mondjuk úgy, hogy feladtam a küzdelmet.- teszem is le a dákót a helyére, aztán visszasétálok hozzá és én is lehúzom a maradék italomat. A poharat mondjuk én nem szívesen törném össze, mert a pultos srác épp most ér ki söprögetni és meg is jegyzi Joshnak, hogy, ha nem muszáj ezt nem kéne, de komolyabban nem áll le pampogni. Ez a hely azért jóval lazább, mint mondjuk egy Cesare Palace.
-Majd a számlához íratjuk.- vigyorgok Joshra és komolyan kedvem támad nekem is elejteni véletlenül a poharat, de inkább csak bájosan a pultosra pillogok és megkérem, hogy hozzon még egy kört.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nevil Turner
Nevil Turner

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 35
◮ tartózkodási hely : Jelenleg Vegas
◮ hozzászólások száma : 95
◮ join date : 2013. Oct. 22.

Kendall & Nevil ~ Tudom mit ettél tavaly nyárson : D - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kendall & Nevil ~ Tudom mit ettél tavaly nyárson : D   Kendall & Nevil ~ Tudom mit ettél tavaly nyárson : D - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 09, 2015 12:50 am

Féloldalas mosoly fut fel a képemen. "Uraam?" De rég hallottam ezt a szöveget. Mégis szórakoztat a tudat, mint ahogy végigrántja a szememet, ahogy az ajkába harap. Még egy mosoly, vissza azokba a csillogó szemekbe és HOPP! Már ugrik is az a pohár, pont vele szinte egy ütemre, még ha ő csak afféle nőiesen is kortyolgat, én mégis eldobom azt a poharat. Talán már a többi adag mászott fel a fejembe!

- Benne vagyok! - vágom rá hirtelen, egy ilyen nővel inni!?? Maga a gyönyörteli gyötrelem, és még az se tud kizökkenteni amikor megérkezik a pultos figura és beszólogatva hápog nekem.

- Ahogy a kisasszony mondja! Minden ki lesz fizetve! - kacsintok a lány szemeibe, és már tuszkolok is egy húszast a kissrác mellényzsebébe, hogy ne aggodalmaskodjon itt nekem.

- Most viszont.. - nézek viszont vissza a lányra, és afféle tettetett udvariasságot mímelve vagy dupla kézkörzéssel hajolok meg előtte ahogy beindul a következő zene.

- Odaát táncolni akartál vagy tévedek? - egyenesedem fel és kacsintok a szemeibe de a kezem még mindig felé néz. Én meg a tenyerembe, aztán vissza egyenest rá. Hogy táncoljunk e!? A fenébe, ki nem hagynám!




VÁGÁS!


Folyt. ITT...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Kendall & Nevil ~ Tudom mit ettél tavaly nyárson : D - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kendall & Nevil ~ Tudom mit ettél tavaly nyárson : D   Kendall & Nevil ~ Tudom mit ettél tavaly nyárson : D - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Kendall & Nevil ~ Tudom mit ettél tavaly nyárson : D

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Dom & Nevil
» Nevil & Camy
» Hope & Kendall
» Round 2 -Ken and Kendall-
» Kendall Leah Dreyfus

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Gé játékai-