KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Dasie & Tate Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Dasie & Tate Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Dasie & Tate Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Dasie & Tate Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Dasie & Tate Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Dasie & Tate Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Dasie & Tate Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Dasie & Tate Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Dasie & Tate Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Dasie & Tate

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dasie & Tate Empty
TémanyitásTárgy: Dasie & Tate   Dasie & Tate Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2013 3:59 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
MAYBE TONIGHT I'LL CALL YOU, AFTER MY BLOOD TURNS INTO ALCOHOL

Csak áll ott, látszólag zilált lelkiállapotban, kócos hajjal, szexi, lenge öltözetben. Kábán pislog, kapkodja a levegőt, éhesen falja fel testemet, de úgy tesz, mintha ez meg sem történne. Nagyot nyelek, még engem is lázba hoz jelenléte, főleg ez a hirtelen tett látogatása, ami nem igazán jellemző rá. Az ádámcsutkám megzabolázva liftezik le-fel, ahogy próbálok szóhoz jutni és valahova beilleszteni Dasie-t. Részegen bucskázik karomba, orromba vodka tömény szaga szökik és elönt az undor irányába. Hevesen dobogó szívvel tartom karjaim közt, míg nem értelmetlenül hablatyolni nem kezd. Éretlen, meggondolatlan szavak csöpögnek le kívánatos ajkairól, melyeket most azonnal szeretnék megízlelni. Zúg a fejem, őrült gondolatok cikáznak benne és mindezek középpontjában az ittasan tántorgó Dasie áll.
Még most sem tudom kiverni fejemből az éjszakát, mikor Dasie a lakásomon fogadott. Felejthetetlenek azok a gleccserkék íriszek, ahogy a gesztenye színű hajzuhatag is. Ajkai nedvesen megcsillantak a lámpafényben, és szinte biztosra vettem, hogy könnyedén lecsókolhattam volna róluk még néhány csepp vodkát. Amennyiben vodkát ivott egyáltalán. Komótosan felzaklatott belülről az a pár perc, amíg zagyvaságokat hordott össze, közben pedig mindenről igazat szólt. Valóban többnek tartana egy egyszerű kuncsaftnál? Hazudik. A kurvák nem lehetnek szerelmesek és nem fűzhetik őket gyengéd szálak a férfiakhoz.
- Na... mi lesz... szépfiú? - leheli könnyedén a szőke ciklon fülcimpám környékére a szavakat, miközben érzéki hangokat hallatva kényezteti magát, mintha csak felkészülne az aktusra, mintha bármi szükség lenne a maszturbálásra előtte. Amatőr - Hm? - fűzi még hozzá s most cselekszik: hozzám fordul a franciágyon és gyengéden végigcirógatja mellkasomat körmével. Gondosan megmunkált, csinos műköröm. Nyilván nincs pénz szűkében.
- Elment a kedvem - mondom, miközben csupasz mellére csúsztatom tenyeremet, szórakozottan játszva velük, simogatva őket - Bocs - toldom meg ezzel a finom szóval, nehogy még a végén sértésnek vegye. Nem áll szándékomban egy mocskos céda lelkébe szántani. Hm, megfeledkeztem arról, hogy ezeknek a könnyűvérű szajháknak nincsen lelkük.
- A kurva életbe! - sóhajt fel és már ki is ugrik mellőlem dühödten, felindultan és piszok elégedetlenül - Remélem tudod, hogy ettől függetlenül perkálsz. Ha már idefáradtam és még csak meg sem kínáltál valami piával... - liheg még mindig az önkielégítés nyújtotta örömöktől, majd rekordgyorsasággal kapja magára ruháit, végül felém nyújtván kezét várja a pénzt.
- Nesze - odahajítok neki pár tízest, többet, mint érdemelne, aztán felkapom koromfekete ingemet és begondolom azt. Nem törődök a feldúlt prostival, hagyom, had nyugodjon le és tegye zsebre a járulékot, amit meg sem érdemelt - Kösz a semmit! - hidegen vetem oda neki, majd megvárom míg távozik és azonnal a szekrényhez sétálok, hogy töltsek magamnak egy pohár whiskey-t.

Nem ittam sokat. Ennek ellenére még mindig perzseli nyelőcsövemet az az átkozott aranybarna folyadék és szinte égek a vágytól, hogy újabb és újabb pohárral döntsek magamba. Görcsben állnak az izmaim, remegnek a kezeim és aránytalanul sokat pislogok. Utóbbit okozhatja valami pszichés probléma? Az igazság az, hogy kezdek attól tartani, hogy a gyerekkori sérelmeim most kívánnak kiütközni mind fizikailag, mind szellemileg rajtam. Egy időzített bombának érzem magam, akinek csak idő kérdése, hogy robbanjon. Csak idő kérdése, hogy kiszakadjanak belőlem azon dolgok, amik megkeserítik az életemet.
Teleszívom magam az éjszakai jeges szellővel, ami eszméletlen sebességgel száguld el mellettem. Köhögök, szám elé emelem kezemet. Nem vagyok beteg, ebben biztos vagyok, de lappang bennem valami. Valami, amiben egyáltalán nem telik örömöm. Befordulok a második sarkon, a bár neontáblája retinámba vág, karommal próbálom takarni az éles fényt. Bizonytalan léptekkel sétálok be a füsttől bűzlő terembe, hol alkoholszag terjeng a levegőben és részeg egyének tántorognak jobbról balra. Tüstént a pulthoz vetem magam és kérek magamnak egy pohár whiskey-t a jobbik fajtából. Ma éjjel lerészegedem.

WORDS: 582 | TAG: Dasie | NOTES: aucs, imádlak <3 | CREDIT: melissa the shark at [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dasie & Tate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dasie & Tate   Dasie & Tate Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2013 8:03 pm




[You must be registered and logged in to see this image.]
Come on let me know if you want some more...


Kezét a derekamra csúsztatja, és rám néz. Félő, hogy ez az ember már nem csak egy kurvaként tekint rám, hanem konkrétan vonzódni kezd hozzám, igazi érzelmekkel. Igazi érzelmek… Félelmetes egy jelenség, nemde?
- Lenne kedved meginni egy italt, mielőtt a lényegre térnénk? – kérdezi, én pedig húzom a szám. Mondom én, az ilyenekben nem csalnak a megérzéseim. Bármit rátennék, hogy itt nem csak a szex van a dologban, legalábbis részéről. De könyörgöm, felesége van, és egy tizenkilenc éves lány után epekedik? Ha ez neki jó…
- Elég szigorúan kezelem a kuncsaftjaimmal a kapcsolatot. Nem fér bele holmi ital, vagy vacsora, vagy tudom is én mi a tarifámba. – mondom hetykén, és körbepillantok az utcán. Mellesleg még nyilvánosan is mutatkozik velem, nem fél? Nem retteg attól, hogy meglátja a házisárkány egyik ismerőse, amint egy kurvával enyeleg?
- Ugyan már, duplán fizetek, ha a vendégem leszel egy italra. Csak egy ital Dasie. – nevet fel, majd erre már fel is kapom a fejem. Duplán fizet egy italért? Hát ez egy idióta. Bólintok, majd megvárom, amíg kinyitja nekem a kocsiajtót, és kipattanok. Megigazítom a ruhámat, majd elindulok a szórakozóhely felé, ahonnan kiszűrődik némi zene. Ahogy benyit, utána megyek, és megcsap a füst és az alkohol bódító illata, talán némi fű is van a levegőben. Nem mondanám egy előkelő helynek, de a dupla zséért bármit, meg amúgy sem vagyok egy luxusprosti, aki csak olyan helyekre jár, ahol gazdagokkal van tele a hely, nem mindenféle jöttmenttel.
- Hé Jake. – mondom neki, majd miután kimondom a nevét, rájövök, hogy ez nem Jake. Úristen hogy hívják? Nem emlékszem, most nem kérdezhetem meg, mi a neve. Egy laza vigyorral elintézem a zavart és vállat vonok. – Vigyünk egy kis izgalmat a dologba. – mondom, és a mosdók felé biccentek a fejemmel. Izgalmat… Egy mosdó aztán nagyon nagy izgalmat rejt tényleg… De hát neki az a franciaágy után, nekem pedig az ilyen helyek már alapvető dugó-helynek számítanak. Elindulok a női mosdó ajtaja felé, majd hallom, ahogy kattan utánam a zár, és még csak kéretni sem kell, rögtön rám veti magát…
[You must be registered and logged in to see this image.]
Megigazgatom magamon a ruhámat, letörölöm a szám szélét, majd kilépek az ajtón, és szemem egyből megakad a bárpultnál és megtorpanok. Tate… Ez az, más sem kellett most, remélem már akkor is itt ült, amikor bejöttem, és észrevett, amint befelé megyek egy férfival az illemhelységbe. Fantasztikus, hogy neki mindig rosszkor rossz helyen kell lennie, de hát amúgy is… Kit érdekel, ha látta? Engem ugyan nem, hiszen kurvának tart és jogosan. Ha már az vagyok, csináljam is rendesen, nem? A következő pillanatban pedig már csak azt veszem észre, hogy „Jake” a pultnál áll és italt rendel. Mekkora egy faszkalap! Határozott léptekkel elindulok felé, és megfogom a karját.
- Ne haragudj, de nem kérek most semmiféle italt. – mondom nyugodt hangnemben, majd amikor rám néz és széttárja a karjait, kezdene is bele a mondandójába, de belevágok a szavába.
- A kurva életbe, perkálj és húzz innen, mára ennyi voltam neked. – mondom kissé hangosabban túlharsogva a zenét, és kezemet tartom. A férfi eléggé meglepődik, így csak a markomba nyomja a pénzt és el is megy, könnyű eset…

Közelebb megyek Tate-hez, és a szívem megint rendetlenkedni kezd. Picsába már, hogy mért van ez az idióta ilyen hatással rám?! Leülök a mellette lévő bárszékre, kissé oldalra, felé fordulok és csábosan mosolygok rá.
- Hello Szivi. – döntöm oldalra a fejemet, és elveszem az egyik italt, amit még a kuncsaftom rendelt, belekortyolok. Végigmérem a mellettem ülő srácot, aki azt hiszem nincs a topon, sőt, valószínűleg ma éppen arra készül, hogy lerészegedjen. Legalábbis úgy ül itt, és dönti magába a whisky-t, mint akinek már egy jó ideje valami szerelmi bánata van, és kiengesztelésre vágyik.
Egy véletlen találkozás. Hát van ilyen is, hogy nem úgy futunk össze, hogy tudjuk, mi lesz a vége? Régen találkoztam már így vele szórakozóhelyen, inkább csak a megbeszélt, vagy a szokott helyen van találkánk, amikor igénybe akar venni, mindegy egyes ilyen alkalommal fájdalmat okozva. Mert azt okoz… Igenis azt okozol Wallace, csak nem tudom mekkorát. Fogalmad sincs róla, hogy milyen mélyen hasítanak belém azok a szavak, amiket használsz, és amit a múltkor is a szemembe mondtál. A szemembe… Ez azért bír némi jelentőséggel, nemde?
- Mi szél hozott erre a szép, igényes helyre? Talán találkád van? Egy újabb kurvával van dolgod? – kérdezem gyanúsítva, és sejtve, hogy erre nem igazán fog jól reagálni, de mindnyájan tudjuk, hogy nem én vagyok az egyetlen prosti, akivel viszonya volt vagy van. Ez engem nem igazán érdekel, nem fog el túlzottan a düh, mert nem én vagyok az egyetlen, hiszen nekem sem ő az egyetlen kuncsaftom. Egyáltalán mért kellene ilyeneken agyalnom? Dasie, már megint hülyeségen jár az agyad!


• TAG: Tate <3 • SZAVAK: 763 • NOTE: kicsit hosszú lett a felvezetés, bocsi :$
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dasie & Tate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dasie & Tate   Dasie & Tate Icon_minitimePént. Feb. 22, 2013 9:40 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
MAYBE TONIGHT I'LL CALL YOU, AFTER MY BLOOD TURNS INTO ALCOHOL

Régen sokat gondolkoztam azon, hogy vajon megéri-e alkoholra pocsékolni a pénzem. Az utolsó fillért is elverem rá pusztán azért, hogy érezzek valamit és lehetőleg ne azt a kínkeserves emléket, amit Martin ültetett koponyám mélyébe. A szemeim előtt folyamatosan képek pulzálnak, akárhányszor le kívánom csukni szemhéjaimat és a gyötrelmeknek nincs vége, csak ha egyik pohár whiskey után a másikat gurítom le. Ínycsiklandozó, kesernyésen csípős ízt égetnek ki torkomban, de tudom, hogy erre van szükségem és ezért vagyok itt. Annak a csinos kis macának pedig a pult túlsó végében, az a feladata, hogy minden kívánságomnak eleget tegyen. Azaz mindnek a jó ízlés határain belül, merthogy teljességgel tisztában vagyok a ténnyel, miszerint egy bárba sasszéztam be, nem pedig egy bordélyházba vagy egy sztriptízklubba. Kétségtelenül az utóbb említett két hely egyikébe kellett volna mennem. Elvakított a fáradtság és az alkohol iránti vágy, amit minél előbb csillapítani akartam.
- Mennyibe fájna, hogy villants nekem? - fejemmel a hetyke mellekre bökök, miközben elmerítem gleccser kék íriszeimet mohazöld szemeiben.
Ajkamra rafinált, mindenre elszánt mosoly tápászkodik fel, mi sikerélményt remél, ehelyett a lány csak legyint rám és odébb áll. Nyilván úgy gondolja, egy részeg disznóra kár időt fecsérelni. Fogalma sem lehet róla, hogy még messze nem vagyok olyan illuminált állapotban, mint szeretnék.
A következő pillanatban tekintetem már egy ismerős szempárral akad össze, kinek csokoládé színű íriszei és ugyanilyen árnyalatban pompázó hajkoronája sokkal jobban az emlékezetembe ivódott, mint ahogy kellene neki. Kábán pislogva, mégis éhesen vágyakozva a már többször is megkaparintott test után, mérem fel alaposan ruházatát és a mosdóból mögötte kitáncoló férfit. Mellkasomra mázsás súly telepszik, homlokom önkéntelenül is ráncokba szalad és kis híján felpattanok a helyemről, hogy egy óriási pofont legyújtsak a Dasie mögött sündörgő alaknak. Nyilván az alkohol próbál kihozni a sodromból és olyasmire kényszeríteni, ami józan állapotomban meg sem fordulna a fejemben, ezért hát igyekszem higgadt maradni és észrevétlenül átszaladni a tényen, hogy a fickó bizonyára Dasie egyik kuncsaftja. Akárcsak én.
Meglepve veszem tudomásul, milyen merészen és milyen büszkén foglal mellettem helyet azzal a kecsességgel átitatott mozdulattal, ami némi eleganciáról tanúskodik. Kár, hogy életvitele erős ellentétben áll azzal, amit kisugárzása vetít felém. Szigorúan végigmustrálom és közömbösen biccentek felé.
- Talán igen. Zavar? - felé fordulok és félrebillentett fejjel mérem fel vonásait, melyeken fel-felüti fejét a fáradtság, ugyanakkor korántsem látszik rajta annyira a kimerültség, mint rajtam - Lehet jobb lenne, ha magamra hagynál. Gondolom rosszul érintene, ha más nővel látnál, még akkor is, ha csak egy semmirekellő kurváról van szó - vállat vonok, remélhetőleg sikerül kellőképp megbántanom és lekoptatnom, hogy még csak eszébe se jusson tovább időzni itt. Nem mintha nem vágynék minden porcikámmal a társaságára, de távol álljon tőlem, hogy spiccesen olyasmit mondjak neki, amivel csak magam alá vágnám a fát. Isten őrizz!
Azóta az este óta rándul görcsbe a gyomrom, amikor rá gondolok. Nem kerestem legalább három hete, mert már nem kívánom úgy, ahogy azelőtt és már nem tudok úgy vele lenni, mint azelőtt. Gazdag drogbárók, szegény vénemberek és kéjsóvár ficsúrok fogdossák ott, ahol én és súgnak olyat vagy hasonlót a fülébe, mint én. Elviselhetetlen a gondolat, hányinger ugrik a torkomba, ha hosszasan próbálom elemezni, mi mindent csinált, mióta nem láttam és amióta nem vettem igénybe szolgáltatásait.
Több szót nem is szándékoztam fecsérelni erre az egész találkozóra, azonban ragyogó ötlet pattan ki hirtelen a fejemből, ennek fényében pedig rendelek egy pohár martini-t egyenesen Dasie-nek címezve. Miután a bögyös pultos leányzó elém tolja rendelésemet, én azt tüstént tovább csúsztatom Dasie-nek.
- Lejárt már a műszak? Vagy tudnál még szánni rám egy bő fél órát? - kíváncsian kérdezem, majd felbátorodva siklik tenyerem vékony, formás combjára és finoman végigsimítom azt. Száműzöm fejemből azt összes oda nem illő féltékeny gondolatot és csak a szükségleteimre összpontosítok - Akár még jattot is kaphatsz - kacsintok rá széles mosollyal ajkaimon és szabad kezemmel poharamért nyúlok, melyben aranybarna folyadék gyöngyözik. Felhajtom egyszerre a maradékot és visszanyelem a hányingert, ami valószínűleg utoljára tört rám az éjszaka folyamán.

WORDS: 638 | TAG: Dasie | NOTES: iszonyúan... <3 | CREDIT: melissa the shark at [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dasie & Tate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dasie & Tate   Dasie & Tate Icon_minitimeSzomb. Feb. 23, 2013 11:42 am




[You must be registered and logged in to see this image.]
Come on let me know if you want some more...


Hangján hallom, hogy már van benne alkohol bőven, de azért még képben van, tudja mit csinál, és hol van… Talán. Sejtelmes válaszára csak mindent megvetően vállat vonok, és szeretném kimondani, hogy igenis zavar. Igenis zavar, hogy mással is hempereg, és az is zavar, hogy ez a tudatomban is van.
- Ugyan dehogy. Semmi közöm hozzá, kivel és mikor kefélsz. – mondom rá sem nézve, majd újabbat kortyolok az italomból. Már több, mint két hete nem keresett. Talán sikerült úgy elküldenem melegebb éghajlatra azon az éjszakán, hogy azok után nem is akar tőlem már semmit. És én ezt teljesen megértem. De bevallom, – legalábbis magamnak – hogy minden egyes kocsi hangjára felkaptam a fejem, és azt vártam, hogy ő jöjjön és ő tegyen magáévá, ne más. De nem jött…
A következő megszólalására meglepődve tekintek rá, és halkan felnevetek.
- Engem már semmi sem érint rosszul. Tudod Tate, én is csak egy semmirekellő kurva vagyok. – vetem fel újra a másik borzasztó estét, amikor elég mélyen megbántott. Mástól még csak elviselem, hogy a szemembe mondja, hogy egy kibaszott nagy kurva vagyok, de tőle. Tőle más volt hallani. – De természetesen, ha ezt akarod, már itt sem vagyok. Csak ezt még megiszom. – mutatok a poharam felé, amiben jégkockák úszkálnak. Elmar magától. Biztos vagyok benne, hogy ez a célja ezzel, és ezért nem is keresett az utóbbi időben, mert el akar tőlem távolodni. Már magam sem tudom, hogy tényleg csak egy rohadt kurvának tart, vagy nem csak én érzem ezt a kémiai vonzalmat, ami kettőnk közt van. Az is lehet, hogy már talált mást, aki rendszeresen kielégíti vágyait, és vele sokkal jobban meg van elégedve, mint velem. Én sosem érettem a férfiak gondolkodásmódját, már rég feladtam, hogy bármiben is logikát találnék, mert hogy az nincs benne, az biztos…
[You must be registered and logged in to see this image.]
Gyorsított tempóban iszom az italt, amit a Jacknek hitt kuncsaftom rendelt, és nem is szándékozom már hozzászólni a mellettem ülőhöz, hiszen alaposan tudtomra adta, hogy húzzak el, én pedig Isten ments, hogy valakinek is a nyakára legyek. Én nem küzdök senki kegyiért. Főleg azután nem, amit a múltkor leműveltem a lakásán. Idióta!
Mikor az utolsó korty is legördül a torkomon, végig égetve azt, készülök felállni, és elhagyni a bárt, de Tate megszólal.
- Éppenséggel igen, lejárt. – mondom felvont szemöldökkel, kissé sértődött arccal. Mégis mit gondol, elküld, aztán meggondolja magát, hogy azért mégis csak jól esne neki egy esti kufirc? – Ami azt illeti, nem vagyok benne biztos, hogy kellő teljesítményt tudnál nyújtani ilyen állapotban, Wallace.. – követem pillantásommal a felém csúszó Martinit, majd kezét a combomon érzem, és minden egyes porcikám azt kezdi ordítani, hogy „Akarom!”. Még a hideg is végig fut rajtam az érintésére… Elveszem az italt és nagyot kortyolok belőle.
- A másik meg, hogy nem vagyok egy notesz, amit mindig a zsebedbe csúsztatsz, és ha nincs más dolgod, előveszed és írsz bele. Ha nincs jobb… - vetem oda félvállról, hogy tudtára adjam, hogy nem az vagyok, akit mindig le lehet akasztani a szögről. Vagyis de… Éppenséggel pontosan ilyen vagyok, hiszen egy prosti csakis ilyen. - Legyen. – mondok mégiscsak ennyit, de nem érdekel a jatt, nem érdekel a pénz sem, csak az, hogy ma éjszakára az enyém legyen. A vigyor az arcán engem is mosolyra késztet, és már csak azt akarom, hogy magamhoz húzhassam, hogy a hajába túrhassak, és érinthessem izmos felsőtestét. Hogy végre úgy megdugjon, hogy utána összerogyjak a kimerültségtől.
Kiiszom a pohárból a maradék italt is, és tudom, hogy ez nemsokára hatni fog, mert nem igazán ettem ma sok mindent, utoljára délben, és két pohár ital simán fejre állít ilyenkor. Nem mintha foglalkoznék ilyenekkel, hiszen nem egyszer volt már, hogy félrészegen, vagy határozottan részegen kellett szexelnem, és akkor is ugyanúgy megvoltak velem elégedve.
- Csak vallanád már be, hogy nem tudsz nekem ellenállni. – mondom halkabban rá nézve, de nem vagyok benne biztos, hogy hallotta, amit mondtam. Nem is baj. A probléma itt az, hogy mindkettőnk túl büszke ahhoz, hogy bevallja, hogy szüksége van a másikra, még ha csak egy kis időre is. Kíváncsi lennék rá, miért nem keresett fel már jó ideje? De ezt nem most fogom megkérdezni tőle, majd maximum a lényeg után, de akkor sem biztos. Talán az lenne a legjobb majd, ha csak egyszerűen minden szó nélkül lelépnék az aktus után. Mint általában… Határozottan ez lenne a helyes. És igen, ezt is fogom tenni, mert Tate is csak egy kuncsaft! Semmi más.
- A helyet te választod. – mondom remélve, hogy nem megint a mosdóban kell dugnom, mert az egy kicsit… hát, érdekes lenne. Nem azért, mert én tudom, hogy negyed órája ugyanott csináltam, csak egy másik férfival, hanem azért, mert ő is tudja ezt. És azt is tudom, hogy ezt biztos, hogy a szememre vetné…



• TAG: Tate <3 • SZAVAK: 768 • NOTE: love u <3
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Dasie & Tate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dasie & Tate   Dasie & Tate Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Dasie & Tate

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Erdő széle || Kenny& Dasie
» Seraphina & Tate | szórakozóhelyek
» Dasie&Bentley - nice to meet you.. again
» Dasie & Darren
» Dasie & Sylvia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-