KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Dasie&Bentley - nice to meet you.. again  Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Dasie&Bentley - nice to meet you.. again  Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Dasie&Bentley - nice to meet you.. again  Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Dasie&Bentley - nice to meet you.. again  Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Dasie&Bentley - nice to meet you.. again  Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Dasie&Bentley - nice to meet you.. again  Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Dasie&Bentley - nice to meet you.. again  Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Dasie&Bentley - nice to meet you.. again  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Dasie&Bentley - nice to meet you.. again  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Dasie&Bentley - nice to meet you.. again

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dasie&Bentley - nice to meet you.. again  Empty
TémanyitásTárgy: Dasie&Bentley - nice to meet you.. again    Dasie&Bentley - nice to meet you.. again  Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 10:55 pm

Azt szeretem a legjobban a gazdagságban, hogy bárkit és bármit megengedhetek magamnak, akkor amikor csak akarok. Én pedig elég sokszor akarom a dolgokat, és a jó nőket a magaménak tudni. Még szerencse, hogy van pénzem, így sosem jelent akadályt a vadászat szenvedélyének hódolni minden esete, hiszen az igényes nők igénylik a törődést, én pedig meg is adom nekik ezt minden egyes alkalommal. Hiszen az apró kis hibáimtól eltekintve még úriembernek számítok. Persze a rendőrségnek erről más a véleménye annyiszor szegtem már meg a törvényt, és kerültem be, mégsem tudnak sokáig benntartani, mert azonnal lerakom az óvadékot, és szabadlábon védekezve persze nagyon könnyen meg tudom kenni a bírónőt, vagy az aktuális kirendeltséget, hogy ugyan már én nem csináltam semmit, mégis milyen aljas rágalom ez az egész. A másik pedig az, hogy fárasztó dolog egy klub vezetése, és nekem még a kaszinónk is ott van a testvéremmel közösen, éppen ezért döntöttem úgy a mai este folyamán, hogy feladva jó szokásom nem élek a vadászszezon adta lehetőségekkel, hanem inkább rendelek magamnak egy prostituáltat. Nem valami flancos luxusprostit aki csak sok-sok pénzért fekszik alád, hogy aztán megjátssza magát úgy ahogy a gazdag flancos vén fazonoknak szokta. Nem, én a mai éjszakán egy igazi kis kurvára vágytam aki profi módon veti rád magát és addig nem is áll le, míg körbe nem utazzátok a földet képletesen értve. A hölgy kiválasztását ráhagytam az erre illetékes személyre, csak egy esti időpontot, és az egyik külvárosban álló házam címét adtam meg. Még szerencse, hogy több házam is van, mert Wade nem igazán szereti, ha a közös lakásunkba viszem fel az áldozataim. Még egyszer utoljára ellenőrzöm, hogy a pezsgő a megfelelő hőmérsékletre van-e behűtve, és a meggyújtott gyertyák még nem égtek-e le teljesen, nem szeretném ha valamilyen véletlen folyamán mondjuk elharapóznának itt a lángok, és a függönybe kapva felgyújtanák az egész lakásom. Főleg úgy nem, hogy én közben nemi kapcsolatot építek ki a szebbik nem egyik képviselőjével. Végighúzom az ujjaim a szemem alatt éktelenkedő lila folton és a nem annyira apró vágáson, melyeket a tegnapi illegális meccsen szereztem. Szeretek ketrecharcolni, de szervezett versenyekre nem állhatok ki, mert egy esetleges győzelem esetén rámfognák, hogy megvesztegettem a bírákat. Így számomra marad az illegalitásba rejtőzött bunyó, amiken általában sikeresen az első helyen végzek, azonban néha, mint most is meg kell fizetnem az árát. Mondjuk most nem volt szerencsém, mert ez nem csak, hogy csúnya de pokolian fáj is, mindenesetre majd kenek rá egy kis gyógyító női nedvet, ha nagyon nem bírnám már az ipart. Órámra pillantok, és konstatálom, hogy pár percen belül elérkezik az idő, szóval ha a másik fél nem késik, akkor hamarosan meg fog jelenni. Eligazgatom magamon az öltönyöm, bár tudom, hogy meglehetősen furának tűnik ez a viselet, de úgy vélem meg kell adni a módját és az eleganciát az ilyen helyzeteknek is. Különben az egésznek odavész a varázsa. Ekkor kopogtatnak az ajtón. Várok pár másodpercet, mielőtt odalépnék, majd a kilincsre markolva szélesre tárom azt. Azonban mikor megpillantom a szemben álló alakot, egy pillanat alatt lefagy arcomról a mosoly, és hiába próbálom meg üdvözölni nem jönnek ki szavak a számon. Amikor úgy döntöttem, hogy nőt rendelek magamnak meglepetésként, nos… nem egészen erre a meglepetésre gondoltam. - Öööö szia.. kerülj beljebb.- Invitálom be, mikor végre sikerül észhez térnem egy picit.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dasie&Bentley - nice to meet you.. again  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dasie&Bentley - nice to meet you.. again    Dasie&Bentley - nice to meet you.. again  Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 1:04 pm




[You must be registered and logged in to see this image.]
Seriously? It must be a joke... Please say it's a joke.


Smink. [You must be registered and logged in to see this link.]. Haj. Mindennek tökéletesnek kell lennie, ugyanis ez a cég, ahova most leszerződtem, már majdhogynem luxusporostivá tesz, hiszen ők közvetítenek ki, szinte csak igényes emberekhez, akik benne vannak a rendszerben, szóval… Nem tudom, milyen lesz, ez a menet lesz számomra itt a második, az első kifogástalanul működött, remélem ez így is fog maradni. Ha mégsem, akkor lelépek, és marad az előző életmód. Bár mégiscsak jobb, mint kint állni az utcasarkon és megvárni amíg felvesz valaki nemde? Meg emellett még egy bárban is táncolok, amit valljuk be, jobban élvezek, minthogy mindenki megdugjon. Néha már tényleg kezd elegem lenni az egészből, és ott vagyok, hogy feladom a dolgot, visszamegyek tanulni. De… aztán rájövök, hogy nem adhatom meg azt az örömöt az anyáméknak. Igen, hiányoznak. Néha. Nem néha, elég sűrűn. De amíg nem látja be, hogy nem állíthat elém szabályokat, addig csak madártávlatból láthat, bár már azon sem csodálkoznék, ha többet nem akarná, hogy a szeme elé kerüljek, hiszen a Rogerseket elég rendesen megszégyenítem. Szerintük. Ha tudná, hogy hány családi barát vett már igénybe, akik látszólag nagyon is elítélik ezt az életmódot, akkor valószínűleg tátva maradna a szája.
- Dasie, itt a kocsi érted. – szól be az egyik asszisztens, majd ki is menne, csak hogy megállítom.
- Alex! Nem tudod véletlen, kihez küldenek? Fiatal? Ugye nem öreg… - forgatom a szemeimet, mire Alex elmosolyodik.
- Tudni tudom, de nagyon is tisztában vagy vele, hogy nem mondhatom meg… Na jó annyit megsúgok, hogy nem öreg, ne aggódj. És pénzben sincs hiánya, szóval lopd be magad a szívébe! – kacsint, aztán ki is megy. Még hogy belopni magam a szívébe. Minden vágyam, komolyan. De legalább nem egy vén faszhoz kell mennem, ez már egész megnyugtató.
Utolsót pillantok a tükörbe, aztán kitipegek az öltözőből, és megindulok a kijárat felé, bepattanok a kocsiba, majd amíg oda nem érünk, végigfutok a facebookon. Semmi érdekes. Nem értem, mért lógnak olyan sokan egész nap rajta, amikor sokkal jobb dolgokat tehetnének. Na mindegy is.
Mikor megáll a kocsi a ház előtt, kiszállok, és megindulok a bejárat elé, de előtte alaposan felmérem a házat.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Hát… tényleg nem egy szegény ember, meg kell hagyni. Három határozott kopogást hallatok az ajtón, és arcomra felveszem a bájvigyort. Istenem, hogy én mennyire unom már ezt a bájolgást is. Na mindegy, kibírom. Megint.
Amikor azonban kinyílik az ajtó, arcomra meglepettség ül ki, szemeim elkerekednek.
- Mi a fasz? – nyögök ki ennyit, mert más nem is jut eszembe. Bentley Rochett. Ilyen nincs, csak a mesében. Hogy lehet ez? Leadtam a listát, hogy kihez ne engem küldjenek, de… jaj, hát persze, őt nem írtam rá, mert mért tettem volna? Már el is felejtettem, hogy létezik, úgy őszintén. Nem találkoztunk sokat, de amikor igen, akkor is néha a hányinger kerülgetett tőle, komolyan. Még egy ilyen ember, aki ennyire el van telve magától, levés létezik. Na jó, azért tudnék sorolni egyet, kettőt, de ő viszi a pálmát, az biztos.
- Ezt nem hiszem el. Tulajdonképp én csak egy kis… sóért jöttem. Otthon elfogyott. – nevetek fel halkan, de aztán fel is adom a dolgot, mert mindketten tudjuk, hogy miért vagyok itt.
- Te engem rendeltél? – kérdezem vádlón, miközben felvonom a szemöldököm, majd akarva, akaratlanul beljebb megyek a házba és körbepillantok. Ez a helyzet kurva ciki, már nem azért. Az egész Rochett családot fel kellett volna írnom a listára. Wade rajta van természetesen, de nem azért, mert gáz lenne, mert már ugye megtörtént a dolog köztünk, hanem a mihez tartás végett.
- Na jó Bentley, ez… nagyon gáz. – húzom el a szám. Most vagy azt fogja mondani, hogy jó, ne csináljunk semmit, és elmegyek, mintha történt volna valami, vagy… a másik eshetőségbe nem igazán szeretnék belegondolni, de valamiért a hatodik érzékem azt súgja, hogy igenis meg akar kapni ma. Ha gáz, ha nem… Picsába!


• TAG: Bent ♥️ • SONG: [You must be registered and logged in to see this link.] • NOTE: action. Wink
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dasie&Bentley - nice to meet you.. again  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dasie&Bentley - nice to meet you.. again    Dasie&Bentley - nice to meet you.. again  Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 11:13 pm

Annyi nő közül a világon, vagy amennyi LV-ben van, azon az egyetlen napon, mikor kivételesen rendelésre működök, nekem pontosan Dasiet sikerült kifognom. Remek. Csak én lehetek ilyen mázlista úgy látszik. A helyzet maga éppen ezért hihetetlenül vicces, és fergeteges, tipikusan mintha egy sitcom főszereplői lennénk. Ugyanis Dasie a kedves bátyám Wade volt feleségének a kedvenc unokatestvére. Éppen ezért gyakran járt nálunk különböző vacsorákon, és egyéb rendezvényeken, vagy nyaralásokon. Ami a kettőnk kapcsolatát illeti, nos.. maradjunk annyiban, hogy egyáltalán nem kedveljük a másikat, sőt sokkal inkább az utaljuk a helyes kifejezés. Éppen ezért Cher halála óta nem beszéltünk túl sokat, mindössze egyetlen egyszer a temetésen futottam össze. Bár a múltkor Wade mesélte, hogy összefutottak, de nem igazán tulajdonítottam igazán nagy jelentőséget a dolognak. Persze első pillanatban pontosan úgy reagál, ahogy én is tenném a helyében. - Igen Dasie mi a fasz, én is ezt kérdezem.- Mindketten meglepődtünk, és gondolatban próbáljuk összefogni ezt az egészet, hogy valami értelmet adjunk neki, vagy kifogást keressünk ami tuti nem fog bejönni. Mint a kijelentés, melyet olyan finoman megejt. [/color=purple]- Tényleg csak sóért jöttél? Nem inkább egy kis szószért?[/color]- Hunyorgok rá, és hangomból egy kis gúny csendül ki. A következő pillanatban azonban leesik a tantusz, és meglepetés kiül az arcomra is, melyről könnyen leolvashatja. Hiszen ha ő jelent meg akkor nem lehet más, mint a rendelt kurva. Tehát a foglalkozása prostituált. Na ez az amit nem gondoltam volna róla, a legutóbb mikor találkoztunk még „tanult”. - Dasie… te prosti vagy? Mert akkor téged rendeltelek. Vagyis nem téged csak egy prostituáltat, egy kis kikapcsolódáshoz a mai estére.- Elégedetlenül vakarom meg a fejem, kisimítva szememből a rakoncátlankodó tincseimet, közben továbbra is az előttem álló lányt fixírozom tekintetemmel. Ha ő jött a rendelésre, akkor az estémnek annyi, hiszen mégsem feküdhetek le vele, mert az eléggé érdekes lenne. Elküldeni se küldhetem csak úgy el, de azt már nem hiszem, hogy sikerül új lányt rendelnem a mai estére. - Igen, ez tényleg nagyon gáz ebben egyetértek veled. De most mit tudunk csinálni? Van valami ötleted?- Végül elunva a várakozást karon ragadom, és gyengéd, mégis határozott mozdulatokkal vezetem be a szobába mutatva neki az irányt a kanapé felé, amire nyugodtan leülhet ha szeretne. Ha pedig távozik akkor sincs semmi, legalább nem az ajtóban állva rendezzük le ezt az egész helyzetet. Kihúzok az asztaltól egy széket és a támlájára támaszkodva helyet foglalok a lánnyal szemben. Egy ideig nem szólok semmit, csak nézem, miközben agyamban egymást kergetik a különböző gondolatok a helyzetről. Végül sikerül döntésre jutnom. Veszek egy mély levegőt, és úgy vágok bele. - Nos Dasie tudom, hogy ez mindkettőnk számára egy nagyon gáz szituáció. Én rendeltem magamnak egy éjszakai pillangót, te jöttél. Nem kedveljük egymást túlságosan ez tény. Azonban úgy döntöttem, hogy rád bízom a helyzetet. Ha akarod itt maradhatsz, és „megdolgozhatsz a fizetésedért” de ha úgy döntesz, hogy távozol, azt sem fogom próbálni megakadályozni, és nem szólok senkinek arról amit most megtudtam rólad.- Kivételesen tényleg komolyan gondolom amit mondok, az ajtót éppen ezért be sem zártam az előbb nyitva áll, ha szeretne távozni, csak annyit kell tennie, hogy feláll és kisétál a szobából és az életemből, mert nem hinném, hogy túl sokat fogunk találkozni utána. Ha pedig marad, nos abban az esetben vagy lesz egy jó esténk, vagy kidobjuk egymást az ablakon keresztül.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dasie&Bentley - nice to meet you.. again  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dasie&Bentley - nice to meet you.. again    Dasie&Bentley - nice to meet you.. again  Icon_minitimeHétf. Szept. 30, 2013 8:39 pm




[You must be registered and logged in to see this image.]
Seriously? It must be a joke... Please say it's a joke.


Nem hiszem el, hogy a tiltott kliensek listájára nem írattam fel Wade testvérét. Hogy lehetek ennyire hülye? Most mégis mit kéne tennem? Jópofizni? Hát normális esetben azt kéne, még akkor is, ha a férfi nem szimpatikus számomra, de ez egészen más, mint normális. Ez abnormális. Teljesen. Nem feküdhetek le vele, miközben nem olyan rég tettem ugyanezt a bátyjával.
- Szerinted miért másért jöttem volna, ha nem én lennék az a kurva? Úgy őszintén… Nem igazán kerestem eddig sem a társaságodat, ha észrevetted volna. – mondom kissé ingerülten, mert még az idióta kérdéseivel is felbosszant.
Ha jobban belegondolok a dologba, elfelejthetném arra a kis időre, hogy ő Bentley, hiszen ugyanúgy fizet, mint a többi vendég. Csak egyszerűen becsukom a szemem és mást képzelek oda helyette. Nem fog menni. Pedig lehet többet is fizet, mint a többiek. Gondoljak csak arra a gyönyörű cipőre, amit nem rég láttam a boltban? Röhögve megvehetném.
- Ötlet? Te mit szeretnél Bentley? Ha megfelelek neked arra a célra, amire rendeltél, és félre tudod tenni arra az egy órára, hogy ismersz, és egyéb szépségek, akkor felőlem aztán csináljuk. Majd megpróbálok nem arra összpontosítani én sem, hogy kivel dugok éppen. – forgatom a szemeimet, és elhúzom a szám, de aztán önkénytelenül is halk nevetésben török ki, hiszen ez az egész dolog annyira nevetséges. Közben bemegyek, amerre irányít, és helyet is foglalok a hatalmas bőrkanapén, és körbe is pillantok a házban. Az anyját, nem semmi. Bár Wade után már meg sem lepődök ilyesmi fényűző életmódon. Aztán végigmérem Bentley-t is, ahogy elmegy előttem. Nem rossz annyira, hogy nemet mondjak erre az egészre. Nem rossz? Nem hát, sőt… Nincs sok különbség Wade és közte, csak a belsőjükben, de ott aztán mérföldekre állnak egymástól.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Mondandóján elgondolkodom egy pillanatra. Ugyan már. Nem futamodhatok meg.
- Ezt te sem gondolod komolyan, hogy nem fogod senkinek elmondani miként dolgozom, ugye? – csóválom meg a fejem, és megrándul a szám széle. – Másrészt nem vagyok az a típus, aki megijed ilyesmiktől. Sima ügy lesz az egész. – mondom, de ezt még én magam sem hiszem el. Nem tudom, melyikünk lesz az, aki hamarabb feladja a harcot, mert hogy nem fogjuk beérni kisebb beszólásokkal a másik irányába, az is biztos. Legalább kiadhatom magamból az este folyamán, amit ki akarok.
- De azt ugye tudod, hogy szorít az idő? Minden egyes percért fizetsz Rochett… - kúszik az arcomra gonosz vigyor, miközben megkocogtatom a csuklómon lévő karórát. Nem szándékozom más kuncsafttal kezdeni az est folyamán, de azért jó, ha tudja, mihez tartsa magát. Idő közben felállok a kanapéról, és leveszem magamról a kabátot, mert ha valami, hát az biztos, hogy nem fog kelleni ezek után. Akár fehérneműre is vetkőzhetnék. Igen az lesz a legjobb, ha minél előbb túl leszünk a dolgokon, szóval előre sietek kicsit.
- Kigombolnád a ruhát hátul? – indulok el felé lassan, kecses léptekkel, majd mikor odaérek, megfordulok, hogy megtehesse, amire kértem. – Action, Rochett. – mondok halkan ennyit, és arcomra kaján vigyor kúszik. Gyerünk Dasie, menni fog! Nem rossz faszi, tele van pénzzel, mi bajod vele? Semmi! Egyenlőre…  


• TAG: Bent ♥ • SONG: [You must be registered and logged in to see this link.] • NOTE: bocsi a késésért és a minőségért... :$
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dasie&Bentley - nice to meet you.. again  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dasie&Bentley - nice to meet you.. again    Dasie&Bentley - nice to meet you.. again  Icon_minitimeSzer. Okt. 16, 2013 11:26 pm

I hate you! Or.. I love you?

[You must be registered and logged in to see this image.]Komolyan mondom nem igazán élvezem ezt az egész helyzetet, de Dasie kifakadása mégis ellöki picit ebbe az irányba az egész beszélgetést. Bár végülis ha jobban belegondolok igaza van, hogy foglalkozását tekintve nem lehet más mint a prostituált akit rendeltem, hiszen önszántából nem igazán látogatna meg tekintve, hogy a kettőnk közötti kapcsolat nem éppen a legbarátibb, és akkor még finoman fogalmaztam. Na mindegy, felesleges ezen gondolkozni.
- Igen észrevettem, hogy nem túlságosan gyakran keresed a társaságom, de ettől függetlenül még bármiért felkereshettél. Mint ahogy tetted azt korábban, mikor pénzre volt szükséged. Akkor mondjuk jó voltam neked.- Gonosz vagyok, és szinte biztos, hogy megbántom ezzel a kijelentésemmel, nem terveztem, hogy ezt mondom neki nem is értem miért csúszott ki a számon. Persze az egésznek semmi értelme, csak egyszer jött ezért D mikor még élt Wade menyasszonya Cheryl. Persze akkor sem hozzám jött, hanem az ikremhez és az unokatestvéréhez, de szerencsétlenségére én voltam otthon. Le volt égve és egy kis pénzre volt szüksége, amit később vissza is adott rendesen. Na de vissza a jelenbe, hiszen azért egy gyönyörű lány áll itt előttem, nekem pedig nincs kedvem most elindulni vadászni, szóval ha már a préda így felajánlotta magát, akkor miért ne használnám ki a lehetőséget, még akkor is ha fizetnem kell érte nem is keveset? Tényleg csak azt kell félreraknom, hogy ki is Dasie valójában. De miért ne sikerülne?  
- Tudod mit? Éppenséggel megfelelsz arra a célra amire rendeltelek, végülis mindegy kivel kezd ki az ember a lényeg, hogy jól érezze magát. Ráadásul a végén mindketten jól járunk.- Hagyja, hogy bevezessem, bár látom rajta, hogy a lakás nem igazán nyűgözte le. Persze nem ez az első lakásunk amit lát, bár tény, hogy az egyik legmodernebben felszerelt, ezért is szeretem ide hordani az alkalmi partnereim. Viszont azt remélem, hogy a szexben nem lesz ennyire engedelmes, nem szeretem azokat a nőket akik csak úgy megadják magukat a férfiaknak, hogy csináljanak velük amit akarnak. Hiszen ez két emberről szól, még akkor is ha az egyik csak munkából csinálja megrendelésre, és egyáltalán nem élvezi a helyzetet annyira mint a másik. Figyelem ahogy helyet foglal, én pedig a sarokban álló bárszekrényhez lépek, és kinyitva az ajtaját belepillantok, bár tudom, hogy tartalmát tekintve tele van minden jóval. Közben persze továbbra se szakad meg közöttünk a hatalmas intellektuális eszmecsere. - De igen komolyan gondoltam, miért mondanám el ha ezzel csak magam rövidítem meg egy lehetőséggel? Azért ne nézz ilyen hülyének légy szíves.- Hangomban egy kis aprócska sértődöttség is érezhető talán, de teljesen így van ahogy gondolom. Közben oda se pillantva két poharat helyezek az asztalra. - Ha sima ügy lesz, akkor minden rendben. Mit kérsz inni? Van választék bőven.- Persze felesleges azt gondolnia az embernek, hogy innentől kezdve sima ügy lesz az egész. Kijelentése hallatán elfordulok, hogy elrejtsem előle kitörni készülő nevetésem, és mikor visszafordulok már ismét komoly kifejezéssel pillantok rá. - Azt hiszed számít az nekem valamit? Elég pénzem van ahhoz, hogy ha akarnám akkor életem végéig magamhoz köthesselek és minden kívánságom teljesítsd. Szóval ezzel nem fogsz ki rajtam édesem.- Figyelem, ahogy megszabadul kabátjától, elővillantva ezzel formás testét és a rajta feszülő ruhát, majd ahogy lassú léptekkel megindul felém. - Persze, miért ne tenném?- Lassú mozdulattal húzom nyaka mellé dús barna haját, és egy apró csókot nyomok a szabadon maradt felületre, miközben ujjaim gyors mozdulattal gombolják a gombokat, közben végigsimítva előbukkanó hátán, hogy a következő pillanatban derekánál megragadva felültethessem a minibár tetejére. Kezem combjára siklik melyet a felcsúszó ruha szabadon hagy, miközben ajkaim követelőzően keresik az övéit. Kívánom, és a tudat, hogy ma este az enyém lesz jó érzéssel tölt el.
ت

✘ Kinek:Dasie ✘ Megjegyzés: szeretleeeek<3 ✘ Zene:

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dasie&Bentley - nice to meet you.. again  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dasie&Bentley - nice to meet you.. again    Dasie&Bentley - nice to meet you.. again  Icon_minitimeCsüt. Okt. 17, 2013 7:41 pm




[You must be registered and logged in to see this image.]
Seriously? It must be a joke... Please say it's a joke.


Bentley kifejezettem az az ember, aki teljesen ki tud hozni a sodromból, már csak akkor is, ha csupán jelen van, és szerinte ártatlan kijelentést tesz. Fel tud bosszantani, de erről ő talán nem tehet, hiszen ilyen a természete. Jó, igaz, hogy tud normális is lenni, és volt, amikor elgondolkodtam rajta, hogy talán nem is akkora faszfej, mint amilyennek mutatja magát, de ez körülbelül egyszer történt meg, amit ő most meg is említ.
- Akkor sem téged kerestelek, ha nem tűnt volna fel, és azt se mond nekem, hogy tartozom vagy valami, mert ha jól emlékszem, visszakaptad a pénzedet. – húzom fel egyik szemöldököm, és flegma képet vágok. Már akkor is tudtam, hogy ezt majd fel fogja nekem róni párszor, de nem volt más választásom, mert tényleg égető szükségem volt a lóvéra akkoriban. Hogy mire? Erre nagyon egyszerű a válasz: az esti bulira. Muszáj volt elmennem, mert ott volt életem szerelme, de hát nem jött össze a dolog sajnos, szóval felesleges kidobott pénz volt az is, mint sok minden más.
- Ja, hogy neked már mindegy kivel kezdesz? Nem így ismertelek Bentley… Na, de végül is tök mindegy, mit gondolsz, nekem csak a végeredmény számít. – vonok vállat, miközben végigkövetem a tekintetemmel, ahogy a bárpult felé sétál. A „ne nézz hülyének” megszólalására, halkat köhintek, mert hát… már mért hagynám szó nélkül ezt az egészet?! Szemem végigfuttatom az italok tömkelegén, majd kérdésére is válaszolok.
- Valami minőségi vörösbor biztos lapul odabent, az megfelel. – mondom, és máris érzem a számban az ínycsiklandozó édes ízt. Imádom az édes vörösborokat, főleg, ha tényleg nem olcsóról van szó. Anyám ízlését örököltem ilyen téren, és otthon is körülbelül ugyanígy néz ki a minibár, csak azt már elég régen volt lehetőségem látni, ami azt illeti…
A következő kijelentésem viszont kissé elhamarkodott volt, mert tudom, hogy annyi pénze van, hogy szinte azt sem tudja, mibe fektessen már be, de azért jól hangzott.
- Még jó, hogy ilyenre nincs lehetőséged. – húzódik szám apró, gúnyos vigyorra. – Na nem mintha ilyen perverz kívánságaid lennének, engem választanál a sok kurva közül, sőt… biztos lenne olyan, aki szívesen megtenné neked, ha fizetnél érte. De hogy az nem én lennék, az ezer százalék. Elég, hogy egyszer túl kell élnem ezt az egészet. – vezetem le a gondolatmenetem hangosan, mielőtt elindulnék felé. Ahogy elsöpri a hajam, és megcsókolja a nyakam, fogalmam sincs miért, de görcsbe rándul a gyomrom, és végigfut rajtam a hideg. Na nem. Nem lehet, hogy Bentley Rochett ennyit tesz, és máris beindul bennem a kémia. Esélytelen.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Amikor pedig folytatja, akkor csak még jobban izgatni kezd a dolog. Maga Bentley az ágyban. Abban biztos vagyok, hogy más, mint Wade, de nem hasonlítgathatom egyiket sem a másikhoz…
A következő pillanatban már a bár tetején ülök, egy szintben vele, és ajkaink összeforrva kezdenek tüzes csatába egymással. Kezeim közben lecsúsznak a hasához, hogy felhúzhassam a pólóját, és megszabadítsam tőle. Ahogy ez megtörténik, lopva végigpillantok a felbukkanó felsőtesten, de csak addig, amíg nem látja, mert még véletlenül se higgye, hogy bármi érdeklődést mutatok iránta…
- Itt a bárpulton akarsz megdugni? – kérdezem, miután akaratlanul is lecsúszik a ruha a mellkasomról, így inkább kibújok az ujjából, hogy ne feszélyezzen a továbbiakban. Felül már csak egy melltartó takar. – Nem mintha nem csináltam volna már extrább helyeken, mint egy pult. – húzódik perverz mosoly az arcomon. Az egyszer biztos, hogy sokkal izgatóbb tud lenni más helyszín, mint az ágy. Az már unalmas... főleg nekem. Belefér egy kis izgalom a dologba, nem fogok visszakozni tőle, de hogy ez épp ezzel a faszfejjel történjen meg, mellesleg, hogy még élvezzem is vele a dolgot úgy igazából… na az lehetetlen.


• TAG: Bent ♥ • SONG: [You must be registered and logged in to see this link.] • NOTE: me tooooo :D
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dasie&Bentley - nice to meet you.. again  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dasie&Bentley - nice to meet you.. again    Dasie&Bentley - nice to meet you.. again  Icon_minitimeCsüt. Dec. 26, 2013 12:48 am

I hate you! Or.. I love you?

[You must be registered and logged in to see this image.]- Miért talán valami kevésbé komplikáltabb helyszínt szeretnél édesem?- Suttogom apró, gonosz mosollyal az arcomon, ha nem akarja, akkor annál jobb, miért is ne maradhatnánk itt. Ha pedig élvezi, akkor nem teljesen mindegy, hol teszem a magamévá?  - Persze … hiszen ha jobban belegondolsz, minden olyan hely extrának számít, ami beleillik egy kurva munkaköri leírásába, kivéve talán az ágy. Az ágy olyan semmilyen ilyenkor. Az majd később.- Tény, hogy fizettem, legalábbis fizetni fogok azért, hogy lefeküdjünk, de az még nem jelenti azt, hogy kedvesnek kell lennem vele, és agyba főbe dicsérni, az túlságosan könnyű és egyszerű lenne. Többet nem szólok, teljesen feleslegesnek érzem, helyette követelőzően kóstolom meg ajkait, s harapásom nyomán egy kis vér is kiserken, de nem foglalkozok vele, lenyalom és csókolom tovább. Hagyom, hogy vetkőztessen, és lehúzza rólam a pólót, miközben elégedetten figyelem, ahogy a selymes ruha lecsúszik vállairól, szabadon hagyva melltartó fogságában szenvedő kebleit. Úgy érzem viszont, hogy nem sokáig fognak úgy maradni, de egyelőre még igen. Nem tudom nem észre venni önkéntelen pillanatását, mely során végigmér, azonban rögtön el is kapja a tekintetét, mintha semmit se látna, és nem is érdekelné. - Nocsak Rogers ennyire kívánsz?- Mosolygok továbbra is fölényesen, azonban nem tart sokáig. Nem azért vagyunk itt, hogy a felsőtestemről beszéljünk hanem, hogy kiélvezzem az ő testének minden porcikáját és pillanatát. Nem csókolom tovább, helyette finoman a nyakába harapok, miközben ujjaim testén végigsimítva tűnnek el combjai között. Ugyan még bugyiban van, azonban ahogy végigsimítok rajta, érzem, hogy már kezd nedvesedni, amit aztán végképp nem gondoltam volna. - Ejnye Rogers, mintha eddig utáltál volna, most meg hírtelen élvezed a helyzetet velem? – Hogy szavaimnak nyomatékot adjak, gyengéd mozdulatokkal simogatom, kíváncsi vagyok sikerül-e valami érzelmet előcsalnom belőle. Közben nyakát és vállát kóstolom mint valami finom előételt. Nem tart azonban sokáig, hirtelen ötlettől vezérelve megragadom a derekánál, és felültetem a bárpultra, miközben a folyamat alatt visszatérek ajkaihoz. Ujjaim egy apró mozdulatával kikapcsolom, és letépve elhajítom melltartóját, ezzel szabad utat adva fedetlen keblei előbukkanásának. Örömel nyugtázom a látványt, és azon nyomban megkóstolom az incsiklandó falatokat, kis ideig elidőzve a meredező bimbóknál, hogy utána hasán végigcsókolva folytathassam az utat dél felé. Letérdelek, hogy kényelmesebb legyen, majd felpillantok, hogy végig lássam az arcát, miközben nyelvemmel végignyalok az egyre nedvesedő bugyiján. Vad gondolatok kanyarognak a fejemben, azonban mindössze egyet szegezek neki. - Ma az enyém leszel Dasie.- Talán ez az első alkalom, hogy a keresztnevén szólítom, mikor kettesben vagyunk, azonban lehet észre sem veszi, és igazából én se foglalkozok vele. Helyette inkább félrehúzom a bugyiját, hogy megpillanthassam a mögötte rejtőző csodát. Nem vacakolok túl sokat, egyből rávetem magam, megőrjít és érezni akarom az ízét.
ت

✘ Kinek:Dasie ✘ Megjegyzés: szeretleeeek<3 ✘ Zene:

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Dasie&Bentley - nice to meet you.. again  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dasie&Bentley - nice to meet you.. again    Dasie&Bentley - nice to meet you.. again  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Dasie&Bentley - nice to meet you.. again

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Finally I can meet You
» meet someone again ~ Charon & Emily
» Rosie & Bentley
» Bentley Ward
» Minnie Moose & Bentley

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-