KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Aleksander & Nikolaj Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Aleksander & Nikolaj Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Aleksander & Nikolaj Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Aleksander & Nikolaj Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Aleksander & Nikolaj Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Aleksander & Nikolaj Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Aleksander & Nikolaj Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Aleksander & Nikolaj Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Aleksander & Nikolaj Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Aleksander & Nikolaj

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Aleksander & Nikolaj Empty
TémanyitásTárgy: Aleksander & Nikolaj   Aleksander & Nikolaj Icon_minitimeKedd Jún. 10, 2014 8:59 pm

Miután végeztem a lánnyal, otthagytam a tulajnak. Régóta ismerjük Nikoval, nem mondom, hogy az életemet rábíznám – egy kaktuszt nem bíznék rá, de a lányok más lapra tartoznak –, de egy kiscsajról még gondoskodhat. Ha melle van és lyuk a két lába között, akkor máris nagyobbak a túlélési esélyei a kezei között. Elszökni nem fog, ez legalább biztos, annyira kiütötte a kokó, hogy még jó ideig csak kóvályogni fog. Majd jobban lesz, ha kitisztul a feje, na meg kap valamit enni. Menni úgy sem tud sehová, alig beszél angolul, azzal sikerült kicsábítani másfél hete, hogy olyan jól jövedelmező állást tudunk biztosítani neki, amihez nem kell nyelvtudás, lesz ideje elsajátítani a nyelvet. Nem hazudtam, ideje tényleg lesz, a nyelvérzékén pedig már ma javítottam valamennyit. Van egy olyan érzésem, hogy a szöszi nem így képzelte a dolgot, de szarni, bele! Niko mindig kételkedik, amikor gép elé ülünk emailezni és beetetni őket, nem hiszi el, hogy tudom mit kell írni. Aztán húzza a száját azon, hogy én megmondtam.
Dolgom végeztével autóba ülök, feltekerem a rádiót – Queen megy, mostanában nagyon rá vannak állva, valami évforduló van, hogy ennyiszer bekeverik? Semmi baja nem volt eddig velük, de ha túl sokat látok/hallok valamit, akkor megunom. Ha pedig megunom, akkor az automatikusan idegesíteni kezd. Nem szép dolog ez a megszokás, az ember legnagyobb ellensége, az enyém biztosan, a lányokat is olyan kibaszott hamar megunom. Mondjuk, nem is én kefélem őket, csak az elején, amikor be kell törni. Meg amikor még érdekesek, mondom én. Aztán valamelyik belefásul, valamelyik elhagyja magát, rászokik a drogra és engedi, hogy további dollárokkal húzzuk le. Hát ez van, lányok, ilyen az élet Las Vegasban: te baszol vagy téged basznak.
A belvárosi apartmanunk előtt parkolok le, lehúzom az ablakot, benyomom a kódot és lám, a kapu nyílik és behajthatok a telek területére, azon belül is a garázsba. Nem olyan fényűző ez az egész vityilló, mint amilyen a nagykutyáké, kisebb is, egyszerűbb is, de kényelmesnek kényelmes és jól felszerelt, több is, mint elég. Niko autója is benn áll, szóval itthon van, na kíváncsi leszek, hogy haladt azzal a luvnyával. Valami Cé betűs, de mindegy is, nekem csak annyi maradt meg az emlékezetemben, hogy a magas hangfekvése miatt a nő létezése úgy teljes egészében kibaszottul zavar. A nappaliban az asztalra dobom a kocsikulcsot és minden más a zsebeimből, aztán felkiáltok, próbálva affektálni, de ahányszor kísérletet teszek ilyesmivel, sosem sikerül valami jól, egyszerűen nem megy adni a transzi hercegnőt – ez valahol igen megnyugtató.
- Drágám, megjöttem!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Aleksander & Nikolaj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aleksander & Nikolaj   Aleksander & Nikolaj Icon_minitimeSzer. Jún. 11, 2014 11:15 am

Összességében elégedetten hagyom el a disco-t, ami azért nagy szó, mert az elején nem fűztem túl nagy reményeket Cosima-hoz. Viszont így még törött orrú lányt sosem láttam igyekezni. Általában elhagyják magukat, vagy sírnak, amitől én a falra tudok mászni, de ő tette a dolgát. Másfelől nem volt nehéz dolga, tekintve, hogy - nagyon igyekszem nem a mosdós incidensnek betudni - álló farokkal bármelyik lány tud mit kezdeni. Mindenesetre megmondtam neki, hogy van egy jóbarátom, aki majd rendbe hozza az arcát...
Ahogy kiérek a disco-ból fel is hívom a Hentest. Olcsó segítség és az esetek nagy részében tűrhető munkát is végez. Általában az öregebb, de használható lányokat szoktuk botoxoztatni vele, van aki szereti a papás-mamást, szóval őket sem árt megtartani. Majd Alekkel elszámolok, de meg vagyok róla győződve, hogy ér ez a lány egy olcsó orrplasztikát... Legalább is szopás közben senki nem szereti, ha sípolnak, minden lélegzetvételnél.
Rövid beszélgetés, még az előtt belefojtom a szót, mielőtt felajánlaná a többi szolgáltatását. Ismer már, tudja, hogy kár is rólam több bőrt lehúznia, mert úgyse fog menni. Szóval, miután rányomtam a telefont, még az egyik, régebbi lányunknak is odaszólok, hogy kísérje el ezt a jóképességűt a rögtönzött szépészeti beavatkozására.
Beülök végül a kocsiba, be is nyomom a rádiót és addig keresek, míg nem lelek egy csatornát, ahol a híreket mondják be. Szeretek képben lenni, hogy mi is zajlik a városban, meg a nagyvilágban. Néha elgondolkodtat, hogy akár rólam is lehetne szó, ki tudja egyszer lesz is, bár sosem voltak a közszereplés irányába ambícióim. Meghagyom azoknak, akik nem férnek a bőrükbe.
Rablógyilkosság, cserbenhagyásos gázolás, infláció... mire eljutnak a fejen álló papagájig, mint csodás szenzáció, már kinyomom a rádiót, megérkeztem. A kapu előtt megállok, lehúzom az ablakot és beütöm a kódot, majd szépen begördülök a felhajtón és beparkolok a garázsba. Látom, hogy Alek még nem ért haza, a kocsija legalább is nem áll itt. Mondjuk őt ismerve, valahol biztosan iszik, nem is izgat különösebben, amíg nem töri össze a kocsit.
Besétálva a konyha felé veszem az irányt, csak út közben magamhoz veszem a tabletem, amit aztán leteszek a konyhapultra és bekapcsolom. Addig is leveszem a zakót és megszabadulok a nyakkendőtől, egyelőre csak a pult melletti szék támlájára akasztom őket, majd felhajtom az ingem ujját könyékig. Most már határozottan rámfér egy kézmosás, a disco-ban úgy voltam vele, hogy már biztos felfedezték a srácot, mit szerencsétlenkedjek ott rajtuk keresztül. Ettől függetlenül szeretem a rendet és a tisztaságot. Az is három kirúgott bejárónőbe került, hogy találjak egy olyat, akit megfelelőnek találok...
Ha már úgyis a mosogatónál vagyok, akkor fel is rakok vizet forrni, a környéken sehol sem lehet normális teát kapni. Konyharuhával törölgetve a kezem, lépek vissza a tablet elé, jött hét új üzenetem, remek. Ekkor hallom meg Aleket is.
Az üdvözlést nem igazán tudom hova tenni, homlokomat ráncolva, érdeklődő tekintettel jelenek meg a konyha boltíves ajtajában, kezemben a konyharuhával még mindig lassan törülközve. Feltételezem humornak szánta, de erről általában nem vagyok igazán meggyőződve.
- Vársz valakit? - Mert ha nekem mondta, akkor tényleg megállt valahol inni... vagy továbbra is szar a humorérzékem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Aleksander & Nikolaj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aleksander & Nikolaj   Aleksander & Nikolaj Icon_minitimeSzer. Jún. 11, 2014 5:39 pm

A zakót a kanapé támlájára dobom félbehajtva, aztán egy mély sóhajjal dobom le magam a párnákra. Ujjaimmal a hajamba túrok és hátratűröm azt a néhány tincset, ami még van és ami még nem hullott ki a lányaink miatt. Niko bukkan fel a konyhából, biztos teát csinált – ezt sosem fogom megérteni, hogy mit szeret annyira abban a szarban, de valószínűleg ő ugyanúgy van a sörrel és a whiskyvel, amit meg én szeretek – és ezzel a kis konyharuhával tényleg olyan menyecskés. Szélesen elvigyorodok a gondolatra. Valószínűleg nem értékelné, ha ezt odavakkantanám neki, szóval visszanyelem és inkább csak legyintek a kérdésre.
- Csak a megváltó halált, azt. A svéd lány nem valami ígéretes. Amikor chateltünk vele, akkor nagyobb volt a szája és bátrabban küldözgette a bikinis képeket. De igazából mindegy, sikerült egy kisigényű klienst felhajtani, aki elsőnek elviszi, majd azalatt hozzászokik.
A lebeszélt időpontig majd csak vele foglalkozom, hogy biztosan ne okozzon majd csalódást. Egyetlen rossz pletyka arról, hogy a lányaink nem jók, és jelentős bevételtől eshetünk el. Persze olyan visszajáró kliens is van, aki kifejezetten arra izgul, ha a partner nem akarja. Ilyenkor két lehetősége van. Vagy lekap valakit az utcán éjszaka és megerőszakolja, aztán a rendőrök elkapják, lecsukják; vagy eljön hozzánk, vesz magának egy lányt, aki készségesen ellenkezik, így kielégíti szadista ösztöneit. Ez van, mi nem a nagystílű, minőségi BDSM-ben utazunk, valószínűleg van erre sok más vállalkozó. Ugyan mi nem is szedjük meg magunkat annyira, mint a legnagyobb fejesek, viszont kisebb esély is van arra, hogy igazán komolyan ránk szálljanak a zsaruk. Ők általában a nagyokra mennek, az ilyen cosa nostrás arcokra, akik milliárdokat halásznak az alvilág posványából. Azért nekünk sincs okunk panaszra: egy ilyen házra és jó minőségű whiskyre például bőven telik.
- Hogy ment a dolog Cosimával?
Mégis felkászálódom, de csak addig, míg a bárpulthoz megyek, hogy töltsek magamnak valamit. Nade mit? Van egy nagyon öreg két ujjas whiskynk, ahhoz nem szívesen nyúlok hozzá, csak ha ünneplünk valamit vagy különleges alkalom van, háklis is vagyok arra, ha valaki vendégségben van nálunk és kinézi magának. Szerencsére Niko miatt nem kell aggódni, ő issza a mindenféle zöld teáit meg a .. vizet –fúj–, Olga is legfeljebb valami tripp közepén leveri. Erre a gondolatra azért ráncolni kezdem a homlokom. Csak merné meg, aki összetöri ezt az üveget, halott ember. Duplán halott ember. Előtte seggbe baszom egy üres sörösüveggel és csak aztán lövöm tarkón egy nagy kaliberű fegyverrel.  Inkább egy olcsóbb scotch-ra esik a választásom, odahúzok egy poharat és töltök magamnak néhány ujjnyit. Rám fér a lazítás. Vannak lányok, akiket kifejezetten élvezetes betörni, ez a svéd nem tartozik közéjük. Az is sokat rontott az összképen valószínűleg, hogy mivel kétszer is hányt, a mai napon többször láthattam a gyomortartalmát az ideálisnál.. kettővel. Kevés faroklohasztóbb hang van az öklendezésnél. Visszapakolok mindent a vitrinbe, magamat pedig  a kanapéra, mostanra talán még Niko is végzett a saját portáján, és le tudunk ülni megbeszélni a mai napot, hogy ki mire jutott.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Aleksander & Nikolaj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aleksander & Nikolaj   Aleksander & Nikolaj Icon_minitimeSzer. Jún. 11, 2014 10:10 pm

Rezzenéstelen tekintettel hallgatom a válaszát. Nem nagyon szokásom egyébként sem túlzásba vinni a mimikát, de amikor nem vagyok meglepve, akkor aztán végképp nem. Nem válaszolok azonnal, először csak letekintek a kezemben tartott konyharuhára, majd egyszerűen átvetem az egyik vállamon, úgy indulok meg beljebb a kanapé felé, ahol Alek is ül kényelmes, ám ruganyos léptekkel, kezeimet pedig öltönynadrágom zsebébe süllyesztem.
Folytathatnék hosszú eszmefuttatásokat a hideg svédekről, vagy azokról a tapasztalatokról, amiket együtt szereztünk a szakmában az öcsémmel, de igazából felesleges lenne, épp azért mivel nyilván ő is tudja mindezt. Nem igazán szeretek másokat kioktatni, főleg nem a testvéremet. Szeretem azt feltételezni a legtöbb emberről, hogy előbb vagy utóbb maguktól is megértik a dolgokat.
- Eddig is mindig a visszafogottak okozták a legnagyobb meglepetéseket. A lábait legalább szétrakja már? - Jó meleg idő volt ma is... nagyjából ilyen szintű a társalgás hangvétele részemről. Egy idő után, ha tényleg naponta terítéken vannak az ilyen és ehhez hasonló témák, akkor tényleg nem tűnik már sokkal másabb társalgásnak az esti program, vagy a vacsora megvitatásánál. Márpedig az fontos, hogy mindketten tudjuk, hogy kinek melyik lányokat is ajánlhatjuk. Lehet, hogy nem luxuskurvákat futtatunk, de azért nálunk is fontos a jó hírnév és hogy mindig árértékarányosak legyünk.
Figyelem, ahogy Alek a kérdést követően felkel és a bárpult felé veszi az irányt. Nyilvánvalóan nem az én ötletem volt, hogy szükség van a nappaliban egy ilyenre, szerintem mióta ideköltöztünk egyszer ha használtam és akkor is csak azért, mert Alek drága whisky-je mögé van rejtve egy pisztoly a biztonság kedvéért. Mondjuk fogalmam sincs, hogy szóltam-e neki róla, úgy tűnt nem szándékozik hozzányúlni az üveghez, szóval azért tettem be oda.
Szemmel láthatólag némi eltűnődés után kapok észbe, de ez csak egy pillanatra megnyilvánuló koncentrálatlan tekintetben jelenik meg az ábrázatomon.
- Az elején egy kicsit elragadtattam magam és véletlenül betörött az orra. Utána viszont meglepően összekapta magát. - Igen, azt hiszem ez egy elismerő kifejezés az arcomon. Ritka és a lányok még ennyiszer sem látják. - Valójában törött orrú nőt így még nem láttam igyekezni és nem is az az esetlen, félős igyekezet volt. Le is nyelte tisztességesen, meg úgy az egész csaj eléggé a helyén volt, miután közöltem vele, hogy ne adjon ki hangot mert idegesítő. Kicsit sípolt az orra miatt, de elküldtem a Henteshez, hosszútávon megtérül. - Van valami higgadt kimértség a hangvételemben, mintha mindig minden szót még akkor és ott átgondolnék, mielőtt kimondom. Nem vagyok egy hangos típus sem. Egyszer megkaptam, hogy csak az érezhető északi akcentusom miatt nem kérdeznek rá, hogy angol vagyok-e. Ezt akkor sértésnek vettem, de igazából jobban belegondolva, még akár lehet is benne valami. Legalább is kimértség és higgadtság szempontjából.
Kicsit összeráncolom a homlokom, míg elgondolkozom, hogy beszéljek-e a mosdós incidensről. Addig ő is visszatalál a kanapéra. Az én vizem hagy forrjon kint és szerencsére nem kell kerekasztal mellett megbeszélnünk a napi eseményeket, szóval addig is jótállok magamért.
- Lehet, hogy a Nightclub-ot egy-két hétig hanyagolni kellene. Nem tartom kizártnak, hogy valaki meghalt a férfi wc-ben. - Valószínűleg ha nem beszélnék ilyen véresen komolyan, akkor simán azt lehetne gondolni, hogy a diplomatikus stílusommal csak valami furcsa, sötét humorom van... így viszont csak furcsának szoktak találni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Aleksander & Nikolaj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aleksander & Nikolaj   Aleksander & Nikolaj Icon_minitimeCsüt. Jún. 12, 2014 12:02 am

A mindennapok témáját adják a lányok, a teljesítményük, az előrehaladásuk vagy az aprócseprő gondjaik, bár utóbbi inkább amolyan „szarom le” kontextusban fordul elő. Fizetésemelést szoktak kérni, mintha nem tudnák, hogy ilyesmiről szó sem lehet. Ha több pénzt akarnak, akkor hajtsanak fel több klienst. Az mindenkinek jó, nekik is, nekünk is. Mondanom sem kell, hogy ez az érvelés nem igazán szokott célt érni hiszti nélkül. Vannak azért rendes lányok is, akik már megtanulták, hogy nem számít, ha sír a szájuk, sőt, olyankor általában azt a síró szájt elkenjük egy tisztességes pofonnal. És olyan is vagy, aki, ha nem is szereti ezt az életmódot, de elfogadta már, hogy ez így működik. Legalább nem kell az utcán aludnia, kap ételt, rosszabb betegség esetén ellátást. Nem vagyunk mi rossz arcok, mi rendes stricik vagyunk.
- Szét, még csak rá sem kellett segíteni a készséges hozzáállásra egy pofonnal. A kokót is egyre jobban bírja, ma már csak kétszer hányt és mikor felhozta Freddy, elvonási tünetei voltak. Szóval rendben lesz. Majd lecseng ez a kezdeti szélsőséges reakció az anyagra, mire klienseket fogadhat.
Közben nem rágyújtok egy szálra, meg vagyok én áldva Nikoval, hogy nem szól be a dohányzásra. Cserébe nem kínálgatom neki feleslegesen és igyekszem nem az arcába fújni a füstöt. Odahúzom magam elé a hamutálat.
- De szopni már jól szop, ma arra koncentráltunk. – Mintha valami trainer lennék, aki keményen edzett a sportolójával az olimpiára, olyan elmélyült hozzáértéssel beszélek; néha úgy is érzem magam. Végül is, vannak a gyakorlatlan kezdők, akiknek meg kell tanítani a fogásokat, hogy az első megmérettetésen boldoguljanak.. és megszolgálják az értük kifizetett pénzt. Például nem igaz, hogy az embert nem lehet pénzben mérni. Megmondom én, hogy nagyon is lehet. Sőt, árfolyamuk is van. Van infláció is. Például a vörösek értéke sokat esett tavaly óta, mert egy hülye divat miatt minden kurva vörösre festette a haját, amint pénze lett rá. Mivel a vörösök visszaestek, a szőkék feljöttek az élmezőnybe, de az sem mindegy ám, hogy festett vagy természetes. A természetes jobban néz ki, természetesebben, meglepő módon. Szóval azt jobban szeretik a vevők, most őket gyűjtöm lelkesen, de azért velük nehezebb, mert főleg a finn-norvég-svéd térségből próbáljuk összehalászni őket. Fasz tudja, hogy több felvilágosító órát tartanak-e nekik, mint keletebbre vagy azért, mert jobbak az életkörülmények és nem vágynak ki annyira, de egyszerűen nehezebb velük elhitetni, hogy itt aztán a ki-bebaszott kánaán várja őket, meg a luxus és munka címén semmittevés. Meg ahogy Móricka azt elképzeli, ugye.
Figyelmesen hallgatom Niko beszámolóját, aztán ahogy halad előre, hogy simulnak ki a vonásaim és ül ki az arcomra az elégedettség. Nocsak, nem gondoltam volna Cosimáról, hogy ügyes lesz, de elmondás alapján nem csak ügyes, hanem szorgalmas is.
- Bírom a kitartó lányokat, tényleg tökéletes lenne, ha nem lenne olyan magas hangja. Majd lehet, hogy én is kipróbálom, meg tanítok neki egy-két hasznos dolgot. Ha a mélytorok is megy, akkor még number one is lehet belőle.
Nem bírom ki, szám széle egy derűs vigyorra görbül, ahogy elképzelem a jelenetet, ahogy Cosima törött orral sípol és igyekszik eleget tenni Niko igényeinek. Ahogy erről a hangról elmélkedem, úgy szólal meg a teafőző sípoló hangja, én pedig előrehajolva fojtok vissza egy hangos röhögést, annyira jó az időzítés a gondolati sík és a külső tényezők között.
A nevetést az utolsó megjegyzés vágja el végül, szemöldököm a homlokom közepéig emelkedik meglepettségemben. Inkább amolyan formális megdöbbenés ez, amolyan teátrális megszokottság, a „most ilyen arcot kéne vágnom” ösztön, ami minden emberben dolgozik. Ahogy automatikusan szánakozóan nézünk arra, aki bejelenti, hogy meghalt egy hozzátartozója. Vagyis fene tudja, nálam így működik.
- Belédkötött vagy mi?

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Aleksander & Nikolaj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aleksander & Nikolaj   Aleksander & Nikolaj Icon_minitimeSzomb. Jún. 14, 2014 12:32 pm

Eltűnődve hallgatom Alek mondandóját, kicsit összeszorított ajkakkal, elgondolkozva. Nem a morális vészcsengő szólalt meg még véletlenül sem. Az már jó ideje nem jelzett. Inkább a kokain adagoláson gondolkodok el, valahogy jó lenne gazdaságosabban megoldani a dolgot, mondjuk krétaporral keverve, vagy bánom is én... Nem tudom, hogy csinálják. Mindenesetre rövid gondolkozás után csak észbe kapva bólintok egyet. Az én gondolataim legyenek a holnap problémái egyelőre. A szopás említésére azért egy kicsit összébb húzom a szemöldökeimet.
- Nem szeretnék még egy olyan incidenst, mint azzal a zsaruval. Szerintem ő azóta se kedvel minket... - Nem fejtem ki jobban, Alek biztosan emlékszik arra a lányra, aki véletlenül épp rosszkor kapott szájzárat. Bár én azóta is meg vagyok róla győződve, hogy szándékosan rövidítette meg a rendőr urat három centivel. Persze a zsaru be még így sem köphet minket, hiszen akkor magát is bemártaná, viszont passzívan azért eléggé ránk szállt... vagy legalább is rám. Előtte legalább is sose fényképeztek le gyorshajtással. Na, mindegy, tanultunk abból az esetből is, mint mindenből, márpedig az is biztos, hogy láttunk mi épp elég cifra esetet.
Mivel le továbbra sem ülök, így amikor rágyújt épp csak egy halvány ránc jelenik meg a szemem sarkában, majd meg is indulok a teraszajtóhoz. Nincs bajom azzal, hogy bent dohányzik, a bajom az, hogy ez a szar nem szagtalan. Nagyon ritka az, amikor tényleg valami különleges szállítmány csempész szivar érkezik és nekem is csurran-csöppen belőle... na, akkor én is elszívok egyet-egyet. Erre az esetre tartok a dolgozószobámban a fiókban légfrissítőt. Onnan azért még Aleket is kiküldöm cigivel.
Mindenesetre szó nélkül nyitom ki a tolóajtót higgadt rutinossággal, tényleg nem izgat egyébként. Apánk láncdohányos volt, szóval volt időm megszokni, csak az életkörülményeink javulásával, ha már megtehetem, hogy ne legyek cigiszagú, akkor meg is teszem.
Persze az ajtónyitás közben hallom az öcsém okfejtését, hogy Cosima még akár a legjobb is lehetne. Ezt gondolatban egy fejingatásra méltatom, én azért nem vonnék le ilyen messzemenő következtetéseket. Mielőtt azonban ténylegesen is le tudnám reagálni, a teafőző elkezd sípolni... Alek meg úgy fest ezt szórakoztatónak találja. Ha nem ismerném születése óta, akkor meg lennék azért lőve, így azonban rövid értetlenséget követően nyitom szóra a számat.
- Az orra nem így sípolt... - Jelentem ki tök komolyan, hiszen így van. Reprodukálni nem tudnám a hangot, de az igazat megvallva nem is akarom. Azért némi fáziskéséssel a megjegyzésem után valami kényszeres és rövid mosolyt azért produkálok, majd kiindulok a konyhába, hogy lezárjam a tűzhelyet.
- Mondhatjuk. Egyébként ugye tudod, hogy a mélytorkot csak a pornófilmrendezők találták ki? Elég kevesen vannak azok a lányok, akik nem kezdenek el fulladozni vagy hányni. Ugyanolyan faszság, mint hogy a nőnek jó, ha seggberakják... - Kicsit emeltebb hangon beszélek, hogy a konyhából is lehessen hallani, de egyébként hamar vissza is térek immár konyharuha nélkül. Hogy terelnék? Talán. A mosdós incidens nem érdemel több szót, inkább tartok kiselőadást szexuális tévhitekből, bár továbbra is merőben tárgyilagosan beszélek, mintha csak hangosan elmélkednék.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Aleksander & Nikolaj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aleksander & Nikolaj   Aleksander & Nikolaj Icon_minitimeSzomb. Jún. 14, 2014 9:18 pm

- Én sem kedvelném magunkat, ha a mi lányunk miatt lenne cirka három centivel rövidebb a farkam. – Nem mintha sajnálnám, csak férfiból vagyok és még az esetet felidézve is akaratlanul felszisszennék. Csúnya volt, ha velem csinálta volna ezt egy kurva, halálra verem, az hétszentség. De ugye, amit szabad Jupiternek.. nem szabad a kibaszott zsarunak. Lábfejemet kényelmesen megtámasztom a másik térdemen és belekortyolok az italba.
- Lehetett rá számítani. A zsaruk a legbosszúállóbb, erkölcstelen mocskok, akiket csak ismerek. – Mondom ezt annak tudatában, hogy éppenséggel mi sem vagyunk angyalok, de mi legalább a magunk keretei közt őszintén csináljuk. A „szolgálunk és védünk” szövegnél kevés nagyobb hazugságot ismerek. Megvakarom az állam. Azzal a rendőrrel még lehet bajunk hosszú távon, meg kell majd valahogyan oldani ezt a kellemetlenséget.
- Akartam is mondani, Sharon mostanában gyakran látja arrafelé járőrözni, valószínűleg áthelyeztette magát arra. Megmondtam a lányoknak, hogy innentől ideiglenesen más motelbe kapnak foglalást. – Egy ideig biztosan, véletlenül sem kockáztatnám meg, hogy véletlenül pont a mi lányaink közül bukjon le valamelyik. Természetesen az okokról sem tájékoztattam őket, nehogy bármelyiküknek olyan buta kis gondolat szülessen az agyában, hogy őt majd megmentik. A remény borzasztóan idegesítő egy dolog, engedetlen luvnyákat csinál a már jól betanított prostituáltakból is. Szélesebbre húzódik a vigyorom a válaszra aztán, látva, hogy érti, mire fel ez a jókedv.
- Szerencsés egybeesés volt. – Az elkészült tea hangja és a beszédtéma ritkán van ennyire összhangban. Ezután a vigyor elhalványul, a helyén csak egy elgondolkodó, alig látható mosoly marad, ahogy Nikolaj arcát figyelem továbbra is. Lehet, hogy néha kifejezetten hülyének néz, de az ennyire nyilvánvaló terelést még én is észreveszem, sőt, ami azt illeti, a hazugságot általában jól kiszúrom. Ezért nem dőltünk be annak idején a chaten a hamis zsernyák regisztrációnak, és nem húztak még soha le úgy igazán sok pénzzel.
- Legyen, akkor ne beszéljünk arról, a te dolgod. – Mire valók a testvérek, ha nem arra, hogy engedjenek a leleplezett elterelésnek is, nem fogom kitaposni belőle a választ, ha nem akarja.
- Egyébként meg a kliensek úgysem tudják, hogy mi a parasztvakítás és mi nem. A legtöbb úgy is nőt a mieinken kívül csak pornóban lát, azt is akarja a valóságban is megélni, ezért kénytelenek vagyunk rá törekedni. Ahogy az anál alatt is meg kell tanulniuk elég meggyőzően nyögdécselni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Aleksander & Nikolaj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aleksander & Nikolaj   Aleksander & Nikolaj Icon_minitimeVas. Jún. 15, 2014 3:33 pm

- A lányok viszont úgy hallottam jobban kedvelnének téged. - Jelentem ki csak mellékesen, de mintha valami halvány mosoly jelenne meg a szám szegletében, ahogy leszegett tekintettel vetek egy pillantást a körömágyaimra. Igen, az én humorom ilyen, az meg már más kérdés, hogy a lányoktól időnként tényleg érkezik panasz Alekre és az ő férfiasságára. Ezzel persze én aztán semmit nem tudok kezdeni, persze nem is nekem mondják, csak közvetve jut el a fülembe ez-az.
Gyanútlan tekintettel emelem ismét rá a figyelmem, de a továbbiakra csupán helyeslőn bólintok. Nincs igazán új a nap alatt ezzel a megállapítással, alap, hogy mindig azok a legkorruptabbak, akiknek a legnagyobb hatalom van a kezében, vagy a megfelelő eszközök.
- Egyébként sem jó, ha mindig ugyanarra a helyre járatjuk őket. Feltűnő. - Annyira nem aggaszt a dolog, hiszen mint mondtam egyébként is eléggé helyváltoztató életmódot élünk a lányok tekintetében. Olyanok vagyunk, mint a csótányok, mindig megtaláljuk a legjobb helyeket, ahol a nehéz időszakokat is át lehet vészelni.
A sípolásos témára csak kicsit elhúzva a számat csóválom meg a fejem. Van benne egy kis játékos rosszallás még ha el nem is mosolyodok mellé különösebben. Mindenesetre kár is lenne tovább boncolgatni a témát.
Alek rám hagyja a dolgot és igazából jól is teszi. Elmesélhetném neki, hogy a srác felhúzott és ezért kicsit jobban elbántam vele, mint amennyire eredetileg szerettem volna... de inkább az a jó, ha minél kevesebbet tud. Meg akkor magyarázkodnom kellene, azt meg nem szeretek. Helyeslő bólintással nyugtázom hát.
- Törekedni lehet rá, de van, aminek fizikai korlátai vannak. Nem is fontos, csak eszembe jutott, hogy megemlítetted a mélytorkot. Kérsz teát? - Lehet, hogy váratlan az ugrás a mélytorokról a teára, de én zökkenőmentesen adom elő, mintha teljesen összefüggenének. Egyébként meg úgyis is tudom, hogy nem fog kérni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Aleksander & Nikolaj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aleksander & Nikolaj   Aleksander & Nikolaj Icon_minitimeHétf. Jún. 23, 2014 12:50 pm

- A lányok csak hisztiznek, felesleges rinya az egész. – A nőknek semmi sem jó, hiába van orgazmusuk, akkor is csak sírni tudnak a szomorú sorsukon, meg hogy ők a házasságig tartogatni akarták magukat a nagy szerelemnek meg blabla. Lehet, hogy mivel többet beszélek velük, közlékenyebbnek tűnök Nikolajnál, de lófaszt. Csak valakinek azt is figyelnie kell, hogy nem sántikálnak valami rosszban. A legtöbb emberen azért látszik, hogyha hazudik, az én tisztem kiszúrni az ilyet. Nem lehet úgy kurvát futtatni, hogy valahogy te magad ne legyél kapcsolatban velük. A szó legszárazabb és leggyakorlatiasabb értelmében.
- Már beszéltem a másik kerületből néhány moteltulajjal, akiket ismerünk. – Könnyű már így vándorolni ide-oda, hogy megvan a magunknak kialakított és már bejáratott rendszer erre. Nem mondom, hogy egytől-egyig megbízhatóak a tulajok, de mikor nézelődtünk, Niko nagyon jó érzékkel választotta ki azokat, akiknek túl sok vesztenivalójuk van és túl sok vaj a fülük mögött ahhoz, hogy beköpjenek minket. Ráadásul ők is jól járnak, legalább van fizető vendég a koszos lebujaikban.
Néhány hosszúnak tűnő másodpercig még nézek Nikolajra, fürkészve az arcát, hátha legalább abból ki tudok valamit olvasni, de aztán csak sóhajtva megcsóválom a fejem. Mindegy. Neki is megvannak a saját dolgai, nekem is a magam ügyei, nem vagyok az anyja, hogy kérdőre vonjam – én csak az az ember leszek, aki mindent megtesz, hogy segítsen neki, ha szarba kerülne. Egyébként még az sem lepne meg, hogy már megint felkúrta magát ezen a látens dolgon. Vagy fene tudja. Na persze ő nem tudja, hogy sejtem, semmi kedvem veszekedni vele, mert láthatóan agresszívvé válik még a gyanú árnyékára is – valamelyik héten az egyik prostink sebét össze kellett varrni, amiért nem állt föl Nikonak.
- Tudod mit? Jöhet az a tea, egyszer élünk, ki kell próbálni olyan extrém témákat is, mint ez.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Aleksander & Nikolaj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aleksander & Nikolaj   Aleksander & Nikolaj Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Aleksander & Nikolaj

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nikolaj Madsen
» Richard & Nikolaj
» aleksander x xavier
» Aleksander Madsen
» Maureen & Aleksander

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-