KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Héctor&Claire  Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Héctor&Claire  Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Héctor&Claire  Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Héctor&Claire  Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Héctor&Claire  Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Héctor&Claire  Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Héctor&Claire  Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Héctor&Claire  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Héctor&Claire  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Héctor&Claire

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Héctor&Claire  Empty
TémanyitásTárgy: Héctor&Claire    Héctor&Claire  Icon_minitimeSzer. Jún. 11, 2014 4:15 pm



- És mégis mi a fenét keresünk, itt, Claire? De most teljesen komolyan kérdezem - Tim tekintete kérdő, de ugyan akkor tele van kétségbeeséssel. Félt... még szép, hogy félt a múltkori után. Az tényleg nem volt egy kellemes menet, de tudni akarom, hogy mit akar tőlem és a szeretteimtől Jonathan?! Nem fogok addig nyugodtan lefeküdni éjjel, míg erre nem kapok pontos választ. Ha kell, akkor éjek évadján kezdek el nyomozni azután a szemét után, és nem fog érdekelni a saját félelmem se. Mert ez már rég nem erről szól. Igyekszek a legtöbb időt távol tölteni Dylantől, mert nem akarom, hogy kárt okozzon benne az a barom. Viszont ez nem azt jelenti, hogy nem figyelek rá. Nem merném, sőt nem is akarom szem elől veszíteni a páromat, de ez rögtön maga után vonja azt, hogy többet kell lennem Timmel, aki bár jóban van Dylannel, mégis pimasz féltékenyek tudnak lenni egymásra. Istenem, ez egy kész ördögi kör! A végén még kitalálják, hogy én vagyok a legnagyobb gonosztevő. Viszont olyan hátulütője is van a dolognak, hogy ezzel Timet keverem bajba. Sehogy se jó ez, egyedül viszont nem akarok közlekedni. Félteni egyiket se féltem, hisz Tim Vegas egyik, ha nem a legjobb ügynöke, akit eddig csak egyszer sikerült kórházba juttatni azt is azért, mert negyven fokos lázzal próbált likvidálni egy gyilkost. Ami pedig Dylant illeti... katona volt. Mindkét pasi szilárd, mint a vasbeton.
- Az....az most lényegtelen. Keresek valakit, akit...
- Akinek személyét nem akarod az orromra kötni, mert tisztában vagy vele, hogy nem mennék bele a dologba és a lehető legnagyobb őrültségnek tartom, amit valaha csináltál, pedig néha van ilyen megnyilvánulásod. Jó, inkább úgy mondom, hogy nagyon sokszor csinálsz őrültséget - magyarázza a sötétedő égboltot pásztázva, mintha legalábbis onnan olvasná a szöveget.
- Szebben nem is mondhattad volna. Viszont ha tudod, hogy így van, mit izgulsz? Nem lesz baj - megpaskolom széles vállát, majd hátat fordítok neki.
- Persze, de... és basszus Claire, kihívóbb cuccba nem is tudtál volna jönni ebbe a porfészekbe?
- Legyen porfészek vagy a vörös szőnyeg, egy nő nézzen ki normálisan, ha megjelenik valahol nem igaz? - mondjuk nem tudom, hogy miért izgul annyira? Egy fehér farmer, fekete magassarkú valamint egy pánt nélküli, szintén fekete, szívalakban dekoltált topp miért lenne olyan kihívó?
- Várj rám, ha baj van akkor gyere - intézem hozzá még utólag, majd megcélozva a kocsmát - vagy ég tudja mi a fenét - már csattogok is befelé könnyed, de határozott léptekkel. Kíváncsi tekintettel mérem fel a környezetet, néhány furcsa alakon meg is akad a tekintetem, akárcsak az övék rajtam. Undorító... de valamit valamiért.
Összevont szemöldökkel - ezzel kifejezve nemtetszésemet - lehuppanok az egyik bárszékre és megvárom, hogy a pultos megjelenjen színeim előtt.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Héctor
Héctor "Hero" Perez

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 40
◮ tartózkodási hely : Vegas mocska (külterület)
◮ hozzászólások száma : 44
◮ join date : 2013. Sep. 28.

Héctor&Claire  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Héctor&Claire    Héctor&Claire  Icon_minitimeSzer. Jún. 11, 2014 10:44 pm

Újabb este. De most valami stratégián töröm a fejem és két könyékkel támasztom a pultot. Valahogy nem megy az üzlet. Most hogy az a retkes kis kurva már nem olyan készséges a vendégekkel vagy egyszerűen megkopni látszik a szépsége, nem tudom eldönteni. Szar a helyzet.. Csak a drogból.. egyedül, nem élek meg a sok szarrágó nincstelen seggfejnek kevés a pénze, csak kevés százalékot tudok zsebrevágni belőle, a nagyelosztók meg.. Nem hallgatnak az én két szép szememre, nem fogják olcsóbban adni a cuccot, csak mert én kérem.
A gondolataimba merültem. A gondolataimba és a kitervelt verziókba hogy mihez is kezdjek. Hagyjam hátra a kis kurvát és lépjek le?? Talán egy másik város.. másik hely.. Mindenhol vannak kislányok és a csáberőm kétlem hogy idejét vesztve ne működne, de most elölről kezdeni mindent.. Nem volt ehhez kedvem. Vegas nagyszerű hely, ha van helyed a mézesbödönben, de ha kiszorítanak onnan vagy egyszerűen nem éred fel..

- Valamit tennem kell.. - sistergem a fogaim között miközben az üveg sört a számhoz emelem. Hogy ne futhatná többre?? Dehogynem. Méég akad néhány dollár a zsebemben, de érzem közel a vég... Talán ha pár kocsit megfújnék a hétvégén, ha Mauro átvenne tőlem néhányat, csak alkatrésznek.. aprópénzért persze, de...
És ekkor csukódott be az ajtó csilingelve az a szar fölötte. Odakapom a szemem. Csak automatikusan, mégis valami íncsiklandó lépett be, nem valami megszokott, nem is olyan ami elveszne ebbe a rakat semmibe valami.. nem.. idevaló. És én mindig is szerettem a különlegességet!
Amikor a kislány fogta magát és úúúúúú... azokon a csodás kis lábakon a pulthoz tipegett, nem mondom nem vettem le róla szemem. Egyenesen vétek lenne és ha esetleg valami ne tetszene - márminthogy neki.. majd tesz érte, de nekem.. igencsak kívánalmam esett. Fel is kaptam a sörömet, a számat megnyalom, fényesre, és úgy lépek oda hozzá, lássuk mennyire nyomja élesben a kiscsirke!

- Micsoda nem ideillő lábak! - ülök le egy pillanat alatt mellé a bárszékre, és fél testtel felé fordulva nézek a szemeibe.

- Csak nem eltévedtél.. bogaram!?? - vigyorgok rá, egész egyszerűen mert tetszik... úgy mindene! És hogy felhúznám e?? Nanáhogyhogyne! Nem hülyültem meg, egy pillanatig se utasítanék el egy ilyen szépséget!


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Héctor&Claire  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Héctor&Claire    Héctor&Claire  Icon_minitimeSzer. Jún. 11, 2014 11:34 pm



Megértem Tim aggodalmát. Őszintén szólva nekem sincs ínyemre a környéken mászkálni, de valahol el kell kezdeni annak a baromnak a felkeresését nem? Nem várhatom meg, hogy ő kapjon el, mert akkor csúnyán megjárom.
Igazából a múltkori után kicsit én is aggódok magamért, bár az akkori helyzet tényleg megkövetelte még a lehetetlen manőverezések sorozatát is. Egy golyó ide vagy oda, most mit számít? Kaptam már durvábbat is, és ezért bosszút is fogok állni. Nem véletlenül vagyok most itt.
Miután ráállítottam egy emberemet aki kisebb nagyobb sikerekkel ugyan de tudta követni, ezt a helyszínt adta meg célul. Én pedig nem vagyok rest meglátogatni. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy itt is lesz, de egy próbát azért megér. A hét minden napján nyilván nem fogok tudni itt ülni, de ez már tényleg csak az apróságok, a részletek kidolgozásán alapul. Ha én nem, majd más ücsörög és sörözget itt kedvére.
Miután vetek egy rosszalló pillantást az egyik palimadár képére, az rögtön el is kapja rólam a fejét. Nem vagyok oda a sok nyáladzó baromért akiknek jobb dolguk sincs, mint itt lopni a napot, bagózni és degeszre inni magukat, hogy aztán évek múltával akkorák legyenek mint egy-egy jól méretezett hordó.
Helyet foglalva az egyik széken, leheletnyit félre fordítom a fejem, hogy feltűnés nélkül végignézhessek az embertömegen. Bár biztos vagyok benne, hogy ha Jonathan meglátott volna, akkor már nem itt lenne, vagy épp az, hogy itt lenne... mellettem.
És ahogy ez megfordul a fejemben, már meg is hallom magam mellett reccsenni a széket, én pedig reflexszerűen kapom a hang irányába a fejem, mikor is egy sötét hajú, sötét szemű és úgy alapból, sötét megjelenésű pasival találom szembe magam. Kíváncsian nézek végig a férfin, tekintetem akaratlanul is megakad az arcán, majd összevont szemöldökkel félre biccentem a fejét.
- Szerinted, ha eltévedtem volna, akkor még itt lennék? Vagy pont ide tévedtem volna? - tudakolom, miközben rögtön eszembe jut két egyszerűbb válaszadási lehetőség: Igen, nem.
Vigyora láttán elkerekednek a szemeim, majd felé fordulok.
- Mit vigyorogsz ilyen nagyon lelkesen, szépfiú? - no igen, ez nem utolsó szempont. Tényleg van mit nézni rajta... nem értem, hogy az ilyen külsővel megáldott férfiak miért mindig a lepratelepen találhatók meg? Kész szégyen, és szenvedés. Az utóbbi persze a nőknek.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Héctor
Héctor "Hero" Perez

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 40
◮ tartózkodási hely : Vegas mocska (külterület)
◮ hozzászólások száma : 44
◮ join date : 2013. Sep. 28.

Héctor&Claire  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Héctor&Claire    Héctor&Claire  Icon_minitimeSzomb. Jún. 14, 2014 3:21 pm

Kekeckedik. Mindig is csíptem a játékos kis csibéket, úgy néz ki most se lőttem félre, és eszemben sincs futni hagyni.

- Csak éppen tetszik, hogy pont ide estél be. - koppan az üveg alja a pulton - Ki tudja talán az ééég műve! - emelem szemem a plafonnak mintha egy percig is hinnék benne, de tapasztalataim szerint a nőők.. élnek halnak az ilyen természetfeletti blamázsokért, van aki még arról is meg van győződve hogy isten útjai kifürkészhetetlenek. Nos én egy istenben hiszek. És annak a neve: HEROIN! Az ad megélhetést a népnek és isteni tehetséget Nekem.. amiért képes vagyok a magam javára fordítani a részleteket. Talán TÉNYLEG VAN ISTEN!


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Héctor&Claire  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Héctor&Claire    Héctor&Claire  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Héctor&Claire

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Hector vs Carley
» Héctor & Adriana
» Claire Longworth
» Claire & Polli
» Theodor ☆ Claire

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Gé játékai-