KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Cedric&Maxene Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Cedric&Maxene Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Cedric&Maxene Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Cedric&Maxene Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Cedric&Maxene Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Cedric&Maxene Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Cedric&Maxene Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Cedric&Maxene Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Cedric&Maxene Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Cedric&Maxene

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Cedric&Maxene Empty
TémanyitásTárgy: Cedric&Maxene   Cedric&Maxene Icon_minitimePént. Jún. 13, 2014 12:10 pm

Este tizenegy óra. Megkondul a nagy óra csengője a nappaliban. Cedric még természetesen nincs itthon. Ilyenkor tudnak cincogni az egerek idehaza! Mert az én férjem brit és hiába szeretett belém az eszemért és minden másért, én akkor is ír leszek. Ami azt jelenti, hogy én ha egymagam vagyok, fogok egy jó üveg whisky-t, Connemara-t és leülök a könyveléshez. Mert én nem számítógépen vezetem az ilyesmit. Azt túl könnyű ellopni, megsemmisíteni meg önmagával és a lehetetlennel határos. Ha beütne a baj, csak fogom a könyveket és bedobom a kandallóba. Meg ebben van egyfajta élvezet is... Ülni a dolgozószobámban, italozgatva, lágy klasszikus zenét hallgatva és a töltőtollal bevezetni a bevételeket és a kiadásokat. Majd kiszámolni, hogy mennyivel lettem gazdagabb ma.
Lehet, hogy az én bevételeim meg sem közelítik Cedric-ét, de én nem vagyok egy díszfeleség. Aki otthon ül és valóságshowkat néz vagy elmegy vásárolgatni és a férje pénzét veri el... Én a sajátomat költöm, erre pedig büszke is vagyok.
Kiiszom a poharam tartalmát, majd megnyalom a szám szélét és elmegyek az italszekrényhez. Közben egy lendülettel lejjebb is veszem a légkondicionálót, mert túlzottan alul vagyok öltözve ahhoz, hogy 24 fokon legyen az átkozottja. Alig valamit fedő hálóingben és szatén köpenyben vagyok már. De míg magamban kattogok a holnapi teendőkön, kitöltöm a whisky-t, már megint.
Ekkor halkan kattan a bejárati ajtó zárja. Démoni kis mosolyra húzom a szám és a dolgozóajtajába állok. Lesben, hogy láthasson engem poharastul, kissé fedetlenül a drága férjem.
- Szia Drágám! - szólok neki, de még hallban van. Remélem mihamarabb közelebb keveredik...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Cedric&Maxene Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cedric&Maxene   Cedric&Maxene Icon_minitimePént. Jún. 13, 2014 1:19 pm

Fáradtan ért haza, de legalább a mai napról is őszintén vallhatta, hogy megérte felkelni. Rengeteg megbeszélésen vett részt, egyeztetett a leányvállalatok vezetőivel, majd egy tollvonással szüntetett meg egy kisebb, veszteséges céget, kirúgva ezzel több, mint százötven embert a Searrs birodalom munkavállalói közül... S ez még csak a délelőttje volt.
Persze nem panaszkodott, hiszen ő választotta ezt az életet, neki kellett a tempó és a pörgés. Maradhatott volna Angliában, élhette volna a dúsgazdagok gondtalan életét, de az nem ő lett volna, rettentően unta volna a folyamatos semmittevést. Ezért is váltott országot, fogott új üzletbe a gyarmatokon, mely bár részlegesen megegyezett a családi vállalkozással, attól mégis gyökereiben eltérő volt. A média világa itt is, ott is hasonló, de amíg az öreg kontinensen a nyomtatott sajtó egyik legrégibb zászlóshajója volt az övüké, addig a gyarmatok barbár viszonyai között az elektronikus hírközlés útját választotta.
Apró mosoly villant arcán, amikor meghallotta felesége oly' kedves hangját, majd lassú léptei a forrás felé vezették, nem csalódva a látványban, amikor meglátta Maxenet. - Szia Édesem!
Táskájától megszabadult, majd zakójának gombjait is oldotta, miközben párjához sétált, bűnös és rettentően mocskos gondolatokkal töltve meg az elméjét. Szerette őt, talán nem úgy, mint egy romantikus, hormonoktól csöpögő ponyvában, de ki ne emelne oltárt egy fiatal, okos, független és gyönyörű nőnek. Egyetlen hibát azért mégiscsak talált kedvese megjelenésében, méghozzá azt az ír lőrét, amit a világ csak whiskeynek csúfol.
Az ír hagyományok néha bevehetetlennek tűnő várának egyetlen olyan bástyája, amit soha nem értett a nőben, de túlságosan angol volt ahhoz, hogy ezt szóvá tegye nyiltan. Ehelyett inkább a másik mögé lépett, jobbjával átkulcsolta felesége vékony derekát, majd halvány csókot hintett a nyak hófehér bőrére.
- Mindig is tudtad, mivel tudsz elcsábítani. - orrán apró légpamacs távozott, jelezvén halvány mosolyát, majd kivette Maxene kezéből az italt és letette asztalára. - Mondd csak, mit tervezett az én drága feleségem erre a fülledt éjszakára?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Cedric&Maxene Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cedric&Maxene   Cedric&Maxene Icon_minitimePént. Jún. 13, 2014 1:42 pm

Le merem fogadni, hogy ma is szemrebbenés nélkül tett tönkre több tucatnyi embert... Ez az egyik dolog ami megragadott benne az első pillanattól fogva. Szégyentelen... Nem zavarja, hogy másokon át kell taposnia, ha el akarja érni azt, amit kitűzött maga elé. Ez pedig pokolian felcsigázott...
Persze ez nem egy rózsaszín ködben úszó házasság. Egyikünk sem az a fajta... Én az ügynökségemmel persze más módon tarolok, mint ő és a média, de hihetetlen, hogy mennyi gazdag és befolyásos választja a prostik nyújtotta örömöket. Hírszerzésnek is egészen kiváló a cégecském...
Lehettem volna közgazdász is, de az túl nagy hírverés. Túl sok szempár összpontosul az emberre. Nekem éppen elég, az ahogy most Cedric végigmustrál engem, miközben belép. Apró, erősödő hőhullámokkal tör rám ilyenkor a vágy mindig. Minden porcikáját magamnak akarom és nem tudok nemet mondani neki. Még az is kimegy a fejemből, hogy nálam van a pohár és nem éppen tea van benne. Nekem jól esik a régimódi hazai lazítás. Ezt láttam otthon is apámtól. Ez ragadt meg inkább, nem az angol nyelv, amit elkezdtek erőltetni fiatalon, de csak később kezdtem el tanulni.
Beleharapok kicsit az alsó ajkamba, ahogy a zakóját gombolja és szemérmetlenül nézegetem őt. Megborzongok, ahogy mögém lép és átkarolja a derekam, majd félrebillentem a fejem, utat adva a csókjának. Végigborzongatja a gerincem is.
- Igen, a létezésemmel. - pimaszkodom vele egy pajkos kis vigyorral, majd engedem, hogy elvegye és letegye a poharat. A kérdésére lágy hümmögéssel felelek, majd megfogom finoman a bal kezét és a combjaim közé vezetem.
- Egyet találhatsz, Édes. - súgom neki sejtelmes hangon.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Cedric&Maxene Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cedric&Maxene   Cedric&Maxene Icon_minitimePént. Jún. 13, 2014 2:34 pm

- Kétségtelen. - kár lett volna tagadnia, hogy már az első pillanattól kezdve vonzódott a nőhöz, akit most a kezei között tartott, de csak akkor beszélt vele először, amikor már harmadjára találkoztak és hivatalosan bemutatták őket egymásnak. Szerelmük nem volt viharos, szenvedélyes vagy éppenséggel túlfűtött, de amikor a testiség került az előtérbe, világok remegtek meg a beteljesülés pillanatában.
- Felesleges találgatnom. - mosolygott, amikor felesége kezét vezette a combjai közé, s lehettek már öt éve házasok, ez a mozdulat mindig örömteli grimaszt csalt ajkaira. Középső ujja szégyentelenül túrt a fehérnemű alá, majd bújt meg a forróságban, ami csak érte izzott, csak miatta gyúlt lángra.
Jobbja egyre csak feljebb csúszott, majd Maxene apró keblein talált magának fogást, masszírozva, kényesztetve az alig melleket. Imádta a nő testét, melynek minden négyzetcentiméterét ismerte már, tudta miként és hogyan nyújtson örömöt és vezesse a kéj felé istennőjét. Hiszen nem volt számára Maxene más, mint egy nemesebb, felsőbbrendű teremtés, az Alkotó gyönyörű márványszobra, mely a kortalan és időtálló szépség kvintesszenciája.
- Szeretlek. - suttogta mély baritonja a vallomást arája fülébe, majd nyelvével hajtotta a másik fülcimpáját ajkai közé, amit halvány erőszakkal kezdett szopdosni. Nem volt erőszakos, nem kellett durvának lennie, hiszen kettősük már oly' sokszor váltott jegyet a kéj hullámain felúszó hajóra, hogy pontosan tudta, mit kell tennie és mennyire kell mohónak lennie.
A vágyba csomagolt érintések azonban hirtelen abbamaradtak, majd forró közelsége is elszakadt kedvesétől, de csak annyira, hogy pár lépéssel felesége elé kerüljön. Hosszan nézte Maxenet, annak tökéletességét, majd lassú, könyörtelen lassú mozdulattal térdelt le elé, baljának mutatóujját szántva végig a nő testén. Amikor megérkezett, imával áhított pillantással nézett fel istennőjére, majd halvány csókot mért a fehérneművel fedett combközre.
- Az első alkalom előtt sosem hittem volna, hogy egyszer epekedni fogok azután, hogy újra megízleljelek. - ajkaira mosoly kanyarodott, majd ujjai fejteni kezdték a másik alakját alig takaró anyagot.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Cedric&Maxene Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cedric&Maxene   Cedric&Maxene Icon_minitimePént. Jún. 13, 2014 3:20 pm

Csak vigyorgok a válaszára, pedig rám is igaz ez vele szemben. Mikor először megpillantottam megakadt rajta a tekintetem és alig vártam, hogy újra láthassam. Aztán pedig, hogy megismerhessem őt. Noha brit és a szüleim kimondottan ellenezték, hogy én hozzámenjek, akkor tudtam, hogy ő a vesztem, mikor elsőként ágyban kötöttünk. Egészen addig sosem éreztem olyan erős gyönyört, hogy a csípőm is begörcsöljön. Amilyen hideg az életben, olyan forróságot kelt a testiségben.
- Ráadásul időpazarlás. - szusszanok fel, ahogy átveszi az irányítást tőlem. Ezt sosem tudom megunni azt hiszem. De azt sem, amit tenni készül. Felsóhajtok kéjesen, ahogy érzem az ujját a csipke alá siklani. De hamar átcsap a hangom egy élveteg nyögésbe, ahogy magamban érzem. Megfeszülök az ujján és engedem magamnak, hogy megrohamozzanak az érzések.
Domborítom a testem a tenyerébe, ahogy a keze, a keblemre talál. Elöl deszka vagyok, hátul pedig léc, abban pedig biztos, hogy fejben nem korrigálja az idomaim általam vélt hibáit. Egyszerűen csak ő nem látja őket annak.  Ez pont olyan, mint az, hogy nekem ő az etalon. A Férfi. Minden kegyetlenségével és mocskosságával együtt. Teljesen feltérképezett magának, tökéletesen ismer. Épp ezért nyögdécselek túlfűtött hangon, a fejem a vállára döntve, ahogy kényeztet a kezeivel. Végigvág rajtam a gyönyör az érintései nyomán.
- Én is szeretlek. - sóhajtom kéjesen, élvezve, ahogy végigrezgeti mindenem a hangja. Ahogy az ajkait a cimpámon érzem, úgy szökik az ajkaimon egy szinte könyörgő, sóvár hangocska. Elevenen fog így megkínozni... Tökéletesen találja el az igényeimet. Ha durvábban akarnám, azt is meglátja rajtam.
Kétségbeesett hangon zihálok fel, ahogy elszakad tőlem. Most fog elsötétülni a tekintetem és fogok úgy nézni rá, mint aki röptében akarja a szemeivel megerőszakolni. Ahogy elém lép, úgy tekintek rajta végig lappangó könyörtelenséggel. Felébresztette a démont. De nem vetem rá magam. Én egy kifinomult nő vagyok.
Felpillant rám, én pedig beletúrok a hajába, ahogy elém térdel. Szeretem mikor ennyire odaadó. Meglesz majd a böjtje. De kitör belőlem egy nyögés, ahogy érzékeny helyre csókol.
- Ezzel én is így vagyok... Sokszor gondolok arra napközben, hogy bár térdelhetnék előtted az irodádban, miközben te dolgozni próbálsz. - vigyorodom el, ahogy érzem, hogy kezd kiszabadítani az útjában álló ruhadarabtól.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Cedric&Maxene Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cedric&Maxene   Cedric&Maxene Icon_minitimePént. Jún. 13, 2014 3:49 pm

- Sosem késő elkezdeni valami újat kipróbálni... - nem volt kétsége afelől, hogy szerelme új távlatokat nyitna a munkahelyi stressz levezetésében technikáját használva, de mindketten tudták, hogy az előbb felvezetett kép sosem fog bekövetkezni. Otthonukban, ebben a mások számára talán személytelen és rideg valóságban bármikor adózhattak egymás gyönyörének, de a munkahely olyan tabu volt, amit nem engedett megszegni. Szentély volt neki irodája, egy olyan istenségnek emelt templom, ahová sosem engedte be kettejük szerelmét.
S Maxene pontosan tudta ezt, pajkos megjegyzésével csak hatni akart rá, mely vállalkozás sikeres volt. Élvezte, amint a haját kócolták a hosszú ujjak, hiszen minden apró érintés, amit a Nőtől kapott, a szenvedély egy újabb forrása volt. Forrás, mely férfiasságát acélozta, majd vágyát tüzelte és mámorát éltette.
Roppant ujjai a fehérnemű pántját ragadták meg és gyors mozdulattal szabadították meg a másikat a tangától, mely amilyen haszontalan ruhadarab volt, annyira gyönyörködtette a szemét. Azonban vesznie kellett, hiszen már vágyott nyelvével hatolni Maxene forró barlangjába, ízleni akarta felesége csillogó nedveit.
- Minden egyes alkalommal lenyűgöz, mennyire gyönyörű vagy. - késleltette az élményt, de nem csak magának okozhatott ezzel pillanatnyi fájdalmat, hanem a másiknak is. A pillanat azonban nem váratott tovább magára, nyelvét hosszan vezette a hófehér bőr fedte bal comb belső felén, de mielőtt megérkezett volna felfedező útja végére, elszakította közelségét a másiktól. Játéka ismétlődött, majd újra megtette a nyáltól vékony rétegben rakott ösvényt, hogy aztán elszánja magát végre és pajkos felfedezője a rózsaszín hasíték közé férkőzzön.
Mindig új volt neki az élmény és mindig többet akart választottjából, amint az aroma szétterjed szájában, majd kezeit a háta mögé fogta, hogy ajkai és nyelve legyen az egyetlen, ami résztvehet ebben a csodában.
- Ne légy irigy, ajándékozz meg a meztelenségeddel. - mosolyogta el magát, majd amennyire mélyen csak tudott Maxeneba hatolt nyelvével.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Cedric&Maxene Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cedric&Maxene   Cedric&Maxene Icon_minitimePént. Jún. 13, 2014 4:20 pm

- Csak nehogy egyszer felbukkanjak az irodádban és megtegyem. - vigyorgok szemtelenkedve a kijelentésére. Tudom, hogy mennyire a médiában, mint itthon. Az irodája egy másik világ. Ahol nekem és a tüzességemnek nincs helyem. Ott csak az üzlet és az anyagiak férnek meg. Pedig szívesen játszadozom a gondolattal, hogy az íróasztalán esik nekem vagy azon a kanapén, ahol vendégeket fogad. Tébolyítóan izgató a gondolata is, hogy milyen lehet amikor fülön csípem az üzleties énjét és a végtelenségig izgatom.
Jelenleg az agyamban a gondolatok menete feltűnően egysíkú. Ő uralja és a vágy, amit iránta érzek. Dübörgő, vad, erős sodrású, mint egy folyam. Reszketek érte valósággal. De nem fogom elnyomni ezt. Hadd tudja ő is, hogy mennyire megveszek érte. Ő sem titkolja előlem, hogy mennyire akar.
Imádom, mikor az ujjai a fehérneműmre fonódnak és megfoszt tőle. Éhezik a testemre. Legalább annyira, mint én az övére. A szerelem ilyen dolog. A miénk is. Amikor belehevülünk, akkor mindent felemészt a lángja. Égek itt én is. Zihálva kortyolom a levegőt.
- Igazán? Valahányszor meglátlak, hálás vagyok, amiért létezel és a tiéd lettem. - vigyorgom szemtelenül, de a szavaim igenis komolyak. Mert ez így van. A gondolata enyhíti a hiányt, amit okoz. Megfeszülnek az izmaim a nyelve alatt és nyikkanok egyet. De kínoz... Jaj, Cedric, miért teszed ezt velem? Nem látod, hogy megőrülök érted? Nyöszörögve sóvárgok érte mindenemmel, hogy mikor végre megkapom a nyelvét, édesen megadóvá váljak. Szemérmetlenül hangoskodva élvezkedem és adom a tudtára a gyönyöröm. Dörgölőzve kissé az ajkaihoz.
- Valamit valamiért, Mr. Searrs... Neked is vetkőznöd kell akkor. - kuncogok kéjencen, de már vetem is le a köpenyem. Lassan. Engedve, hogy lecsússzon a vállamon és puhán a földre érjen. Csak ezután nyúlok a hálóingem aljához, hogy őrjítően lassan emeljem le magamról és ejtsem a köpenyhez egy hanyag eleganciával teli mozdulattal. Várakozva-vágyakozva pillantok rá.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Cedric&Maxene Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cedric&Maxene   Cedric&Maxene Icon_minitimePént. Jún. 13, 2014 8:20 pm

Egy pillanatra sem hagyta abba nyelvének munkáját, még akkor sem, amikor felesége már meztelenül állt előtte. Pedig órákat volt képes figyelni Maxene tökéletes alakját, s néha csak azért kelt fel korábban, hogy alvó kedvesét figyelje. Azt a nőt, aki mindenben tökéletes társa, aki most kéjtől elfúló nyögésekkel hirdeti gyönyörét, aki ugyanazt várja el tőle, mint ami saját kérése volt.
A sarkára ült, keze még mindig a háta mögött pihent, tekintete pedig hosszan fürkészte Maxene hibáktól mentes testét. A vékony vonalak és szolid hajlatok mindig is felizgatták, feleségének halvány domborulatai pedig mindig vágyott gyümölcsök voltak szemében.
- Ez csak természetes Mrs. Searrs... - hangzott fel mély orgánuma, majd könnyedén szabadult meg zakójától, kötötte ki nyakkendőjét és oldotta ingének gombjait, mandzsettáit. Szőrtelen felső testet villantott a nőnek, majd egy utolsó csókkal vált el Maxene ajkaitól, hogy nyelvének alig érintéseivel haladjon egyre feljebb egészen szerelme szájáig. A vándor ellentmondást nem tűrően vette birtokba a másik szájüregét, vad táncba hívva társát, miközben balja a nő tarkóját szorította kímélő erőszakkal.
Azonban a jobb kéz sem maradt feladat nélkül, hiszen amit eddig nyelve nedvesített, azt most ujjai fedeztek fel újra, mélyen és hosszan merülve el a legszentebb szentségben. Csak ajkai hagytak fel a munkával, keze még mindig táncolt a gyönyör felé vezető táncparketten, s amint kicsit tágította kettejük között a távolságot, baritonja újra megszakította a csendet.
- A többit már magára bízom Mrs. Searrs. - huncut mosollyal lépett ki a cipőjéből, valószínűleg tönkretéve a marhabőr lábbeli sarkait, de nem érdekelte. Vannak pótolható földi javak, amiért sosem kár, de most oly' mennyei gyönyörben vesz részt, amit két cipő sorsa nem befolyásolhat. Jobbjának kényesztetése abbamaradt, majd kutatta társát, hogy a nő ujjait férfiasságára vezethesse.
- Nem gondolnám, hogy szükséges, de ki tudja? - ajkain újabb mosoly jelent meg, majd elengedte balja is szerelmét, hogy a másik nyugodtan dolgozhasson rajta.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Cedric&Maxene Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cedric&Maxene   Cedric&Maxene Icon_minitimePént. Jún. 13, 2014 10:28 pm

A modern világ legtöbb résztvevője egyenest betegesnek hirdetné a mi szerelmünket. Pedig nem az. Ennek kellene a természetesnek lennie. Az odaadásnak és részemről a megadásnak. Ez a kristálytiszta szerelem. Amiben két velejéig romlott ember megmártózhat és újra önmaga lehet. A mi esetünkben az, akibe beleszerettünk. Tudom, hogy a végletekig képes miattam elmenni. Felületesen alszom. De nem zavart sosem. Még tán szeretem is azt a csacska hobbiját.
Ahogy vonzzák őt a vonásaim, úgy vonzanak engem azok az éles vonások, amikkel őt festették az élet vásznára. Az arca éles szélei, a szeme csodás színe... Ahogyan mozdul, ahogy a levegőt veszi. A lényébe és a létezése tényébe vagyok igazán, őrülten szerelmes.
- Még szép, hogy az! - zendül a mezzoszopránom az idegesítően erős nyugat-ír akcentussal. Északnyugati, ha pontos akarok lenni. Hirdeti, hogy a beszélője azon terület lakója, ahol az angolul beszélőkre űrlényekként néznek. De élesen kell vennem a levegőt, ahogy megszabadul a zakótól és vetkőzik még lentebb. Látni akarom őt ruhátlanul... Amikor az ingétől is megszabadul, akkor reszket meg a sóhajom. A gyengéd erőszak, amivel a tarkóm ragadja meg, tovább ösztökél. Hasonlóan fogok a jobbommal a nyakára, tébolyító szenvedéllyel csókolva őt, kiélvezve az ajkai íveit, a nyelve táncát az enyémmel.
Az ajkaira nyögök kéjesen, ahogy a keze visszavándorol. Micsoda szégyentelen férfi... Nem mintha én különb lennék.
- Csak nyugodtan, Mr. Searrs. - sóhajtom, míg ő kilép a cipőiből. Szerencsére egyikünk sem fukar fajta. Ha nekem kell tönkre vágnom miatta a tűsarkúim, nem bánt. De őt sem, ha értem tesz ilyet. A kettőnk kapcsolata ennyit nevetve megér bármikor. Mert hiába szeretem a javakat, a mi kettőnk szerelme többet ért mindig is. Ezért vagyunk az átlagemberek fölött. Halvány vigyorral és mohó kis kényeztetéssel veszem a kezeim közé. Milyen kis szégyentelen és éhező... De megadok én neki mindent. Habár elég éhes ő így is...
- Ki tudja... - visszhangzom szemtelenül miközben elétérdelek, a tekintetét fürkészve. Hadd tudja, hogy visszakapja a kölcsönt. Mohóskodva veszem az ajkaim közé a férfiasságát és engedem a torkomig, majd vissza, hogy a végét nyalogassam és szívogassam. Ezt a ciklust veszem fel pár percre. Hadd vesszen el...
Végül az ajkaim nyalogatva egyenesedem fel, szinte megadó tekintettel.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Cedric&Maxene Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cedric&Maxene   Cedric&Maxene Icon_minitimeSzomb. Jún. 14, 2014 9:32 am

Persze, hogy nem kellett az útmutatása, hiszen Maxene legalább ugyanolyan jól ismerte az ő testét, mint ahogyan neki sem kellett térkép feleségének csodálatos valójához. Lecsusszant róla a nadrág, majd az alsó is, aztán egy váratlan pillanatban farka azok között a csodálatos ajkak között volt, amitől hatalmas levegőt kellett vennie, be kellett csuknia a szemét és be kellett harapnia alsó ajkát.
Mindig is élvezte, ha Maxene a szájával kényeztette, hiszen olyan könnyedén, olyan magától értetődően vezette le torkán a falloszát, mintha mindig is erre teremtették volna. Az ívelt száj azonban nem ölelte tovább, de a pajkos nyelvecske újabb élvezettel ajándékozta meg, amikor szerelme a makkját kezdte nyalogatni. Forró levegőt préselt ki magából, amikor újra a nőben érezte magát, és hatalmasat kellett nyelnie, hogy visszafogjon egy kitörni vágyó nyögést.
S Maxene pontosan tudta, hogy mit kell tennie, hogy elvesszen az élvezetekben, hogy levetkőzze rideg angolságának utolsó páncéldarabkáját is, pontosan tudta, mivel lehet annyira felpörgetni, hogy visszafogott és hűvös férfiból kegyetlen állattá vaduljon el. Kezei a nő hajába túrtak, majd miközben teljes valója Maxene ajkai között élvezett, kicsit ráfogott társa fejére, hogy az élmény még hosszabban, még mélyebben lehessen az övé. Ilyenkor csípőjével segített rá a tökéletes technikára, szinte kefélve felesége torkát, egyre mélyebbre vágyván annak testébe.
Azonban végeszakadt a kényeztetésnek, hiszen a nő felállt, ajkain farkának ízével, szemeiben pedig megadás egyértelmű jeleivel. Miközben csókolta a nőt, nyelvét áttolta annak szájába és kilépett nadrágjából, alsójából. Ügyes, szinte láthatatlan mozdulattal szabadult meg a zokniktól, s vált immár teljesen meztelenné, majd újra csókolt, hevesebben, szenvedélyesebben, odaadóbban, mint eddig bármikor. Jobbja a másik tarkóját szorította, majd elszakította a csókot, hogy egyenesen Maxene szemeit fürkészhesse, amikor beléhatolt.
Fallosza erőteljesen mozdult, szélesítette a szűk barlang résnyi bejáratát, de pontosan ezt szerette annyira ebben a gyönyörű csodában. Még mindig olyan frissnek, olyan érintetlennek érezte a másik forró ölét, mint amikor először merítette meg pennáját Maxeneban. Néha még felsejlik előtte annak a vad és gyönyörű éjszakának a történései, amikor először csókolhatta őt, először ízlelte csillogó nedveit, először szúrta fel húsnyársára, először élvezett bele potens magjával.
Lassú, kínzóan visszafogott tempót vett fel, majd csókolta meg feleségét, miközben egy sóhajt nyelt le. Egyet az elkövetkezendő nagyon sok közül, az elsőt, amit az beteljesülés felé vezető út során ejtett. - Mire vágysz? Mondd és megteszem! - szakította meg pár pillanatra a csókot, majd újra támadott nyelvével, választ sem engedett Maxenenak.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Cedric&Maxene Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cedric&Maxene   Cedric&Maxene Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Cedric&Maxene

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Maxene Searrs
» Evelyn és Cedric
» Cédric S. Baillieu
» Cedric Valentine Searss

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-