KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
A mesterdetektív Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
A mesterdetektív Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
A mesterdetektív Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
A mesterdetektív Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
A mesterdetektív Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
A mesterdetektív Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
A mesterdetektív Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
A mesterdetektív Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
A mesterdetektív Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 A mesterdetektív

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

A mesterdetektív Empty
TémanyitásTárgy: A mesterdetektív   A mesterdetektív Icon_minitimeKedd Jún. 17, 2014 3:21 pm

Igazából alig hittem el, hogy az állatorvosos módszer végül sikerült. A google street view-t hiába is bámultam, semmi érdemleges információt nem adott, és az internetszolgáltató társaságokat is hiába hívtam végig kamu hibabejelentéssel, és azzal a dumával, hogy nem tudom az ügyfélszámomat, csak a címemet, a legtöbbnél elhajtottak, ahol meg megnézték, ott nem voltam ügyfél, egy másik meg rögtön azt kérdezte, hogy milyen néven is van a szerződés. Nagyon nagy kudarcként könyveltem el az első zsenge próbálkozásaimat, de nem adtam fel, hiszen oknyomozó vagyok! Holmes vagyok! Úgyhogy másik irányból kezdtem közelíteni a kérdést, mégpedig Bob felől. Először is ki kellett derítenem, milyen fajta, aztán összegyűjtöttem a környékbeli állatorvosokat, és végigtelefonáltam mindet, mégpedig azzal az ürüggyel, hogy találtam egy kutyát, és hogy keresem a gazdáját.
És végül, végül sikerült! Bob tulajdonosa Mr. Dante Evans. Dante. Dante! Csodálatos neve van. Olyan... pokoli. Olyan, akárcsak ő, és nagyon illik hozzá. Bár persze, mivel megmentőm azt mondta, hogy a kutya lehet akár másé is, egyből lecsekkoltam őt is a google-ön, a facebookon és mindenhol, még a youtube-on is. Egyre többet tudtam meg róla, és kiderült, hogy tehetséges fényképész, és az is, hogy tényleg ő Dante.
És még csak három nap telt el. Azt mondta, egy hétig lesz távol. Elkezdtem gondolkodni, hová tehette addig Bobot? Kétlem, hogy magával vitte volna. Kutyapanziókra kezdtem keresni, és őket is végigtelefonáltam. (Aless a haját fogja tépni ettől a telefonszámlától, nekem meg még mindig nincs munkám, de legalább elkészítettem az új blogom első komoly bejegyzését.) Végül megtaláltam Bobot, szegény kicsikét. Rögtön másnap odamentem a helyhez, és miután két órán keresztül beszélgettem a nénivel, aki a kutyapanzió tulajdonosa volt, meg tudtam győzni arról, hogy Dante unokatestvére vagyok, és azért jöttem, mert ezt beszéltük meg, hogy magamhoz veszem Bobot, amint ráérek.
Persze, életemben nem volt még kutyám. Bob rögtön kirántotta a pórázt a kezemből, amint kiléptünk a panzióból, és elrohant.
És ekkor elvesztettem a megmentőm, Dante kutyáját.
Telt-múlt az idő. Tudjátok, egy kutyát sokkal nehezebb megtalálni, mint egy embert, főleg mivel neki nincs telefonszáma, se kutyája. Eltelt a hét, és én még mindig nem tudtam, hol van Bob, de azt igen, hogy Dante már biztosan hazaért az útjáról, és mivel hagytam neki egy üzenetet a kutyapanzióban, mely nyomok sorozatának első lépése volt, csak idő kérdésévé vált, mikor talál rám, és én nem fogok tudni elszámolni az eltulajdonított ebbel. Pedig még face-re is kiraktam Bob képét (vagy legalábbis egy hozzá nagyon hasonló vizsláét - ezek a kölyökkutyák mind egyformák, és ez a fajta nagyon ritka errefelé), meg a diákszövi és az egyetem hirdetőtáblájára is.
Pedig annyira nem így képzeltem ezt az egészet! Csomót sírtam, és még Alessnek is elpanaszoltam, hogy elvesztettem a pasim kutyáját. Végül az ő ötlete volt, hogy hívjam fel azokat a telepeket, ahová a befogott kóbor kutyákat szállítják. Ami nekem eszembe se jutott, mert nem is tudtam, hogy van ilyen. Mikor mondta, hogy siessek, mert elaltatják, nagyon megijedtem, úgyhogy telefonálgattam szaporán, és végül meglett! Legalábbis az unott fickó leírása stimmelt arra, ahogy Bob kinéz, de nem ismerte a fajtát (ami szintén akár stimmelhet is). Rohantam.
Esett aznap az eső, én meg sárga, hatalmas kapucnis esőkabátban rohantam át a városon, a kezemben Bob pórázával. De végül odaértem a telepre, és ő volt az! Annyira megörültem neki, amennyire ő nekem, és egymás nyakába ugrottunk, aztán én felborultam és a fenekemre estem, miközben Bob össze-vissza nyalta a képem a viszontlátás örömében.
- Örülhet, hogy jött, mert örökbe akarták fogadni a kicsikét. Legközelebb ne hagyja az utcán kóborolni!
A fickó nagyon szigorú volt, de én túl boldog voltam ahhoz, hogy megijedjek, úgyhogy megígértem neki, hogy nem fogom, és aztán rácsatoltam a pórázt ezúttal rendesen Bob nyakörvére, és elindultunk haza. Ki kellett találnom, mit mondjak Dantének, de előbb meg kellett fürdetnem Bobot, mert rémes szaga volt. Szegény biztos nagyon félt! Anyához mentem, megfürdettem, és azon kezdtem agyalni, Dante melyik nyomnál járhat. Az is lehet, hogy egyiknél sem, mert el se kezdte a buta játékot, vagy a néni elfelejtette odaadni a levelem. Az is lehet, mert elég kis szenilisnek tűnt.
Végül úgy döntöttem, jobb, ha mindent bevallok, és egyszerűen csak visszaadom neki Bobot, mert jobb helyen van nála, mint nálam. Úgyhogy felhívtam a számot, amit kaptam, de... nem működött. A szöveg alapján a szolgáltatás megszűnt. Én meg ott térdeltem és törölgettem Bob fejecskéjét a pandás törölközővel, és fogalmam se volt, mit csináljak. Anya azt tanácsolta, menjek oda a házhoz, és várjam meg. Mondtam neki, hogy ez egy elég buta ötlet, hiszen ki tudja, merre jár. És igazából ezt akkor is megtehettem volna, ha semmit nem csinálok, mert képtelen voltam bármit is kideríteni róla. De mivel nem volt jobb ötletem, szomorúan belementem, hogy nem tudok majd villantani Dante előtt, sőt, alaposan le fogok égni, és csak abban bízhatok, hogy megsajnál.
Szóval változatlanul esik az eső, mikor Bob meg én becsöngetünk Dante házának ajtaján. Le fogja tépni a fejemet, ebben biztos vagyok.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dante Evans
Dante Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 45
◮ join date : 2014. May. 03.

A mesterdetektív Empty
TémanyitásTárgy: Re: A mesterdetektív   A mesterdetektív Icon_minitimeKedd Jún. 24, 2014 9:33 pm

Honolulu csodás mint mindig. Egy új szálloda népszerűsítését szervezik, és ahhoz kellenek fotók, és történetesen engem szemeltek ki a munkára. Bizonyára nem találtak közelebb lévő fotóst, de nekem csak jó, mert minden költségemet állják, azt csinálom amit szeretek és egy mesés helyen lehetek. Bár azt az idióta kutyámat szívesen elhoztam volna magammal, lehet egy kisebb állatot kellett volna beszereznem, nem pedig egy olyat, aki majd ha megnő akkor egy nagy melák lesz. De nem szidjuk Bobot, mert szeretni kell őt, hiszen Ő is szeret engem, bár amikor ott hagytam abban aaaa... kutya megőrzőben igazán mérgesen nézett rám, egészen biztos vagyok benne hogy ráncolta a szemöldökét. De sebaj, csak egy hétig leszek távol, azt meg kibírja, addig is hozzá szokik majd ahhoz, hogy gyakran el kell majd utaznom.
Vannak akik kifejezetten csak a természetet szeretik fotózni, mások pedig csak embereket, úgy vélem az ilyen emberek... mem értenek eléggé a szakmájukhoz, hiszen nem látják meg mindenben a szépet. Lehet egyszerűbb lenne ha egy magazinnak vagy egy filmes csapatnak leszerződnék, vagy akár örökké a tanításra is adhatnám a fejem, de akkor mi lenne a gyűjteményeimmel? Ki gazdagítaná őket tovább ha nem én?
Mondjuk az a gondolat, hogy a play boynak, vagy a Victoria's Secretnek, esetleg a Dolce and Gabbananak dolgozzak igazán csábító, hisz minden nap csodás emberekkel találkozhatnék, de ismerem magamat. Elunnám. Bár ha felkérnek majd néha egy egy kampányuk fotózására azt szívesen elvállalnám, de nekik megvannak már a jól bevált fotósaik, így maradok a szállodáknál meg az újságok felkérésénél.
A szálloda csodálatos, sok sok emelettel és még több szobával. A személyzet nagyon kedves, de talán csak azért mert egyenlőre még nincsenek leterhelve, csak páran vagyunk itt, akik a népszerűsítésen dolgoznak. Bár a személyzetnek már most teljes lendülettel kell dolgoznia, hisz aki nem megfelelő azt még most kirúgják, hogy a megnyitáskor már teljesen rendben menjen minden, és ne legyenek hibák.
Egy hetet töltök el a csodás szállodában és városban, ez idő alatt éppen elég időt töltöttem a tengerparton egy szál nadrágban, hogy barna bőröm még barnább legyen. Szegény kutyám meg sem fog ismerni.
Rengeteg képpel meg egy vastagabb bankszámla tulajdonosaként térek haza. Első dolgom a repülő út után nem az, hogy haza menjek, hanem hogy elmenjek a dinka kutyusomért, ahol közlik velem, hogy nincs már ott. Nincs ott. Még egyszer. Nincs ott!!! Valaki elvitte. A kedves öreg hölgy akinek legszívesebben a nyakát fojtogatnám pillanatnyilag bájosan közli, hogy az unokatestvérem elvitte a kutyát, mert hogy elvileg ezt megbeszéltem vele. De nekem nincs is unokatestvérem!
Kissé hangosabban a kelleténél váltottam szót a nénivel, aki csak ennyire emlékezett, még csak azt sem tudta leírni, hogy hogyan is nézett ki az aki elvitte a kutyámat.
A napok telnek, és egyre zsémbesebb leszek, legszívesebben mindenkivel kiabálnék, aki csak hozzám szól. Ennyit arról, hogy pár hét alatt nem tud az ember szívéhez nőni egy állat.
Mintha az időjárás is a hangulatomat tükrözné, folyamatosan csak esik és esik az eső, de ez így jó, nehogy már a többi ember boldog legyen, ha már nekem rossz kedvem van szenvedjenek ők is egy kicsit. Épp neki állnék forró csokit készíteni, mikor csöngetnek, szóval félre teszem az edényt és az ajtóhoz battyogok. Kinyitom, és valami szinte rögtön rám ugrik, és elterít, majd az arcom kezdi el körbe nyalni. Egy kutya. Még hozzá Bob, de ki és hogyan? Nincs rajta nyakörv a címemmel, akkor... Nagy nehezen ledobom magamról a kutyát, majd felkelek, és megnézem, hogy ki is csöngetett.
Ledermedek.
Megtalált.
A francba!
- Szia, köszönöm, hogy megtaláltad, és vissza hoztad a kutyámat. Gyere be. - Invitálom be, majd ha bejött akkor becsukom mögötte az ajtót és leveszem róla azt a rémes sárga esőkabátot, és elviszem kiteregetni, majd vissza térve Carmint a kezénél fogva húzom a konyhába, és ültetem le az asztalhoz. Jövök neki egyel, és ezen felül bármit kérhet tőlem amit csak akar. Azt hiszem igazán nagy bajban vagyok.
- Szereted a forró csokit? Hol találtad meg a kutyámat? - Kérdezem közben kerítek Bobnak valami enni valót.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

A mesterdetektív Empty
TémanyitásTárgy: Re: A mesterdetektív   A mesterdetektív Icon_minitimeKedd Jún. 24, 2014 10:46 pm

Mikor megpillantom az ajtóban... Akkorát dobban a szívem, hogy magam sem értem. És rögtön megremeg a szám, de Bob mindkettőnket kizökkent, mikor visszatarthatatlan vehemenciával ugrik rá a gazdájára. Ez a látvány kicsit megvigasztal, hiszen végre minden a helyén van, csak én nem illek ide... odébb kellene állnom, de a Megmentőm ekkor megszólít, és nekem tátva marad a szám a kedvességtől a hangjában. Nem dühös! De hát hogy is lehetne az, hiszen nem tudja mi történt!
- Én... - kezdeném rögtön, mert a bűntudatom máris azt akarja, hogy valljak be mindent, de nem engedi, nincs rá időm.
Úgyhogy becsukom a számat és engedelmeskedem, vagyis belépek a házába. Toporgok a küszöbön mert csurom víz vagyok, de ő leveszi az esőkabátot rólam és én megint olyan furcsán cseppfolyósnak érzem magam, boldognak, ugrálnak vagy mi a fenét csinálnak bennem a pillangók és... Istenem, a szemei! Kézen fogva vezet a konyhába és én boldogan követem. Az alkunkról meg is feledkezem, annyira csodálatos és szürreális minden, még Bob vidám csaholása is.
- Igen - válaszolom gondolkodás nélkül, és ácsorgok a konyhapult mellett, és nézem, ahogy megeteti Bobot, és egyszerűen nem bírom tovább. Odarohanok hozzá, és átölelem hátulról, és szorosan hozzábújok, mert hamarosan úgyis el fog lökni magától és én megszégyenülve kell hogy elhordjam magam innen. Szóval szorítom, és a hátába fúrom az arcom, és belélegzem az illatát, és igyekszem nem sírni.
- Én annyira sajnálom! Bob miattam veszett el! Én hoztam el a panzióból és aztán elszökött, én annyira sajnálom, de felkutattam érte az egész várost, és megtaláltam, és semmi baja! Kérlek szépen ne haragudj rám! Annyira buta voltam! De csak te jártál a fejemben egész héten, és valami olyat akartam csinálni, ami majd meglep, itt akartalak várni Bobbal, mikor hazajössz, és... Most nagyon dühös vagy rám, igaz? - szepegem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dante Evans
Dante Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 45
◮ join date : 2014. May. 03.

A mesterdetektív Empty
TémanyitásTárgy: Re: A mesterdetektív   A mesterdetektív Icon_minitimeSzer. Jún. 25, 2014 11:05 am

Adok Bobnak enni, és megsimogatom a fejét, majd végighúzom a kezem az oldalán. Lefogyott, érzem a bordáit, igaz nem vészesen, de azért érezni, hogy nincs olyan jó húsban, mint volt. Ha nem lenne itt Carmin valószínű hogy elvinném egy állat orvoshoz, és alaposan megvizsgáltatnám, hogy minden rendben van-e vele, de... biztos nincsen semmi baja se, hisz ráveti magát az eledelére. Akkor biztos minden rendben van, vagy nem?
Felegyenesedek, hogy megcsináljam a forró csokit, két adagot, mivel azt mondta, hogy szereti, de nem jutok el a tűzhelyig, meg semeddig se, mivel Carmin neki vetődik, és teljesen rám cuppan. Megmerevedek, ez így nem lesz jó, pláne, hogy a hátamhoz simul, de aztán lenézek, és látom, hogy van rajtam póló, szóval nincsen semmi gond sem. Veszek egy mély lélegzetet, és az ölelő kezeire teszem az enyémeket. Nem tudom mit akarhat, de nem kell megszólalnom, mivel beszélni kezd, és csak mondja, mondja és mondja, bennem meg egyre megy feljebb és feljebb az a bizonyos pumpa. Kedvem lenne alaposan elfenekelni, de nem teszem, nem tehetem, csak szétszedem az engem ölelő kezeit, és megfordulok, hogy szemben lehessek vele.
- Mondd csak neked teljesen elment az eszed? Magadat sem tudod megvédeni, mégis hogy gondoltad, hogy akkor majd elbírsz egy kutyával? Láthattad milyen, mikor itt voltál, és azt is, hogy milyen fontos nekem, és gondolhattad volna, hogy az első dolgom az lesz mikor vissza jöttem, hogy elmegyek érte. Ha akkor itt lettél volna vele, akkor is mérges lettem volna rád, hisz azt hittem, hogy elszökött- Próbálom nem felemelni a hangomat, és nyugodtan beszélni, de ez nehezen megy, hiszen legszívesebben a falhoz lökném és... és valószínűleg nem csinálnék vele semmit sem, mert ez az egész nem csak az Ő hibája, hanem az enyém is, én találtam ki ezt a hülye játékot, hogy keressen meg, Ő pedig nem tett mást, csak játszott, úgy ahogy tudott, bár a kutya elrablást nem igazán értem.
Szeretnék úgy igazán mérges lenni rá, és az is vagyok, de valami eltereli a figyelmemet a dühről, és az nem más, mint Ő. Egész idő alatt míg távol voltam Ő járt az eszemben, próbáltam kiverni őt a fejemből, és ez néha sikerült is, de mindig vissza masírozott és befészkelte magát a gondolataim közé. Kissé talán szomorú is voltam, amiatt, mert nem volt kint a repülőtéren aranyos kis táblával a kezében, rajta azzal a felirattal, hogy Uram. Vagy valami hasonló.
- Miért nem vertél sátrat a kertben, vagy törtél be a házamba inkább? Miért szegény Bobot kellett szekálnod? Ő még gyerek a fenébe is. Csoda, hogy még életben van. - szólalok meg valamivel nyugodtabb hangon. - Mondd el, hogy mi volt. Hol találtad meg?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

A mesterdetektív Empty
TémanyitásTárgy: Re: A mesterdetektív   A mesterdetektív Icon_minitimeSzer. Jún. 25, 2014 11:41 am

Azt nézegeti, hogy Bob fogyott-e vagy van-e valami baja, istenem! Már gyanakszik!
Az első percben, amikor még a kezemre simítja az övét, azt hiszem, nem fog haragudni, de ekkor még semmit sem hallott. Én meg csak beszélek és beszélek, szorosan becsukott szemekkel, míg végül ki nem adok magamból mindent.
Megragad és maga elé penderít, és azt hiszem, hogy most azonnal fel is fog pofozni, és meg is érdemelném, de végül nem teszi. Még csak nem is kiabál! Én meg állok előtte, mint egy összeszidott gyerek és az ajkamat rágcsálva hallgatom dörgedelmeit, amik teljesen jogosak mind, egytől-egyig.
- Nagyon sajnálom, én... hagytam egy üzenetet a néninél, ha minden rendben megy, meg kellett volna kapnod, és tudtad volna, hogy ez is csak a játék része, neked kellett volna nyomoznod utánam és Bob után, én csak azt hittem, hogy ezzel felkeltem az érdeklődésedet, de tudnom kellett volna, hogy csak dühös leszel...
Lesütöm a szememet, és nagyon szerencsétlenül nézhetek ki ott előtte ácsorogva, még a fejemet is lehajtom, ázott tornacipőmet nézem és nedves, szőke hajam az arcom elé lóg. A szemem sarkából azonban Bobot lesem, aki mindenkinél boldogabb most, hogy végre hazajuttattam, ez legalább kicsit vigasztal, hogy neki most már jó, mert a legjobb kezekben lesz.
- Bocsánat, annyira szégyellem magam - motyogom, és megtörlöm a szemem a kezemmel, mert bár még nem sírok, közel állok hozzá, és a dörgölés talán segít majd abban, hogy ne is kezdjek el, de az arcom amúgy is vizes, mint mindenem, mert az esőkabátok igazából semmit se érnek.
Bob tényleg csak egy gyerek. Egy kölyökkutya. És hiába szeretek magamra másként gondolni, én is csak egy gyerek vagyok, ha ilyen butaságokat csinálok. Sokkal több felelősségtudatomnak kellene lennie, főleg, ha nyomozó akarok lenni, és a komoly felnőttekkel tölteni az időmet.
- Eszembe sem jutott, hogy betörjek, én nem vagyok olyan fajta... - mondom még kicsit megszeppenve, de aztán összeszedem magam, és miután eléggé eltüntettem a kezeimet a pulóverem kék ujjaiban, felnézek rá.
- Kiplakátoltam mindenhová a képét, meg a netre is felraktam, de végül is egy sintértelepen találtam meg, a bátyám mondta, hogy hívjam fel azokat is. Onnan hazavittem és megfürdettem, és utána hoztam is őt ide neked, mert itt minden bizonnyal jobb kezekben van, mint nálam. De igazán szerettem volna, ha kicsit te is kutatsz utánam. De... Megértem, ha most hazaküldesz, és többé hallani se akarsz rólam, mert nagyon rossz dolgot csináltam. Szóval... megyek is - nézek az ajtó felé, mert őrá nézni képtelen vagyok. Jobb ha elindulok, mielőtt kidobna. Elindulok kifelé, még jó, hogy nem vettem le a cipőmet, de hol lehet az esőkabát? A keresésére indulok.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dante Evans
Dante Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 45
◮ join date : 2014. May. 03.

A mesterdetektív Empty
TémanyitásTárgy: Re: A mesterdetektív   A mesterdetektív Icon_minitimeSzer. Jún. 25, 2014 12:58 pm

- Nem kaptam üzenetet, azt mondta, hogy az unokatestvérem vitte el a kutyát, de mást nem mondott. - Talán ezen kellett volna elindulnom? De hogy és merre? Lehet adott valami papírt is az idős hölgynek, de azt minden bizonnyal elfelejtette átadni, amúgy sem tűnt teljesen százasnak az a nő. Legközelebb kereshetek másik helyet a kutyának.
- Fel akartad kelteni az érdeklődésemet? - Buta fiú, hisz az már rég megtörtént! Már a bárban kiszúrtam őt magamnak, és azóta egy pillanatnyi ideig sem csökkent az érdeklődésem iránta, bár Ő ezt nem tudhatja, hisz... valami telefonszámot, vagy legalább egy nevet kellett volna neki mondanom, hogy megtudja ki is vagyok, és tudjunk majd beszélni akkor is amikor nem vagyok itt, de nem. Biztos azt hitte, hogy egyáltalán nem érdekel. Kár, hogy nem lát a fejembe, mert akkor már ez az egész dolog el lenne simítva.
Megtörli a szemét... sírni fog. Basszus, azzal nem tudok mit kezdeni, ha egy síró nőt látok azzal sem tudok mit csinálni, hát még egy síró férfival! De szerencsére még nem látom a könnyeket lefolyni az arcán, és addig jó, utána nem tudom mit kellene csinálnom.
Végig nézek rajta, mindene csupa víz, meg fog fázni... megbetegszik, és ha már miattam betegedett meg akkor akár itt is maradhat amíg meg nem gyógyul. Csak el ne kapjam tőle, mert akkor meg neki kell majd ápolnia engem, és azt nem fogja megköszönni. Heh, akkor legalább messziről elkerülne és elfelejtené azt a marhaságot, hogy engem akar maga mellé.
- PEdig legközelebb inkább azt csináld, azért kevésbé leszek mérges. - Igen, nekem sincs ki mind a négy kerekem. Inkább szeretném, hogy Carmin után mások is bejöjjenek és elvigyenek mindent, mintsem annak a kis vakarcsnak bármi baja legyen.
Végre felnéz rám, elmosolyodom, hátha akkor megnyugszik, hogy nem akarom leharapni a fejét. Szavai meglepnek, ha igaz amit mond, akkor gyakorlatilag mindent megtett amit csak lehetett, hogy előkerítse Bobot. Hibázott ugyan, de utána minden erejével azon volt, hogy rendbe hozza azt amit elrontott, és ez dicséretes, bármennyire is szeretnék rá haragudni nagyon nagyon, nem megy.
A szemeit nézem, az orrát és a száját, majd újra és újra végig siklik rajta a szemem. Elindul kifelé, és nem csinálok semmit sem, csak állok, és várom, hogy valami történjen, hogy meggondolja magát, vagy megkérjen, hogy had maradhasson mégis csak egy kicsit, ha már volt olyan ügyes, hogy megtalált.
- Ne menj sehova sem. - Szólalok meg, majd utána megyek, és ismételten végignézek rajta. - Vetkőzz le. - Adom ki az utasítást, majd otthagyom, és felmegyek az emeletre, a szobámba, majd pár perccel később száraz és tiszta ruhákkal a kezemben térek vissza, majd adom oda neki azokat. - Vedd fel ezeket, nagyok lesznek, de legalább szárazak.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

A mesterdetektív Empty
TémanyitásTárgy: Re: A mesterdetektív   A mesterdetektív Icon_minitimeSzer. Jún. 25, 2014 3:18 pm

Összeráncolom a szemöldököm.
- Unokaöcséd! - javítom ki, legalábbis, ezt kellett volna mondania, mert én ezt mondtam neki. - Át kellett volna adnia neked egy borítékot - bizonygatom, hogy nem hazudok, és hogy nem vagyok teljesen ostoba, hogy ilyen butaságokat találjak ki, hogy majd csak a semmiből várjam el, hogy megtaláljon valaki. (Elvégre nem mindenki nyomozó, mint én.) - A görög ábécé volt benne, ebből rá kellett volna jönnöd, hogy a diákszövetségre utalok, és az alapján, amit korábban magamról mondtam... Áh - eresztem le a vállamat csüggedten, és legyintek. Hiszen biztosan nem is emlékszik már, mi mindent locsogtam össze. - Felejtsd el.
Olyan furán kérdezi ezt meg, hogy fel akartam-e kelteni az érdeklődését, mintha nem ezért pedáloznék, amióta csak felébredtem a kanapéján aznap reggel. De azért bólogatok, és még azt is mondom, hogy "mhm".
Büszke vagyok arra, hogy végül nem sírom el magam. A sírás nem szexi, és különben se kell, hogy az ázott képemet még tovább csúfítsam. Bár gombóc van a torkomban, nem szólalok meg egy ideig, ezért nem torzul a hangom érthetetlen vinnyogássá.
Nem tudom, hogy ezt viccnek szánja-e, hogy legközelebb inkább törjek be hozzá, de egy kicsit elmosolyodom bizonytalanul. Még egy nyitott ajtón se mindig sikerül bejutnom zökkenőmentesen, nemhogy egy zárton... De neki ezt nem kell tudnia.
Viszont akármilyen kedves is akar lenni velem, amiért visszahoztam a kutyáját, most mondta, hogy nagyon mérges, ezért jobb olajra lépnem, amíg nem késő.
Csakhogy végül annyit hezitálok és bénázok azzal, hogy képtelen vagyok megtalálni egy egyszerű esőkabátot, ami az imént még rajtam volt, hogy végül mégis utánam jön, és közbelép.
- Tessék?! - döbbenek meg, de hiába is kérdezem, hogy mégis mit akar ezzel, már el is tűnik. Kínomban az ajtóra pillantok, most eliszkolhatnék, igaz, esőkabát nélkül. Viszont én már az első alkalommal sem akartam elmenekülni előle. Sőt, annyira rágerjedtem, hogy még ágyba is csalogattam. Te jó ég, és ráadásul milyen élményben volt részem! Lehet, hogy most is meg akar büntetni? Léha énem azonnal megörül ennek, mert a fenekelést szex követ majd, a szex pedig helyrehoz mindent. De azért kicsit félek is. Mi van, ha még jobban megver, mint a múltkor?
Nyelek egyet, és vetkőzni kezdek. Rászólok Bobra, hogy menjen ki, vagy legalább forduljon el, ő pedig a mancsai alá dugja az arcát, és nekem ez már elég is. Megszabadulok a pulcsimtól, majd a cipőmtő és a zoknimtól, és végül minden egyébtől is. Az alsóm se marad rajtam, de eléggé fázok így, ráadásul csurom víz vagyok és dideregni kezdek. Leülök a kanapéra és összehúzom, átkarolom magam, és belebújok a takaróba, amit ott találok. Az alól pislogok fel a megmentőmre, mikor visszaér a ruhákkal. Semmi korbács? Semmi bilincs vagy szájpecek?
Felkelek az ágyról, a takarót a vállamon hagyva, de csak lazán fogom össze magamon.
- Köszönöm. De biztos szeretnéd, hogy felvegyem őket? - kérdezem, egy kicsit felbátorodva. Már nem vagyok annyira nekikeseredve, hiszen ha levetkőztetett, akkor legalább talán le akar majd fektetni, és az azt jelenti, hogy esetleg nem haragszik már mégse annyira.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dante Evans
Dante Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 45
◮ join date : 2014. May. 03.

A mesterdetektív Empty
TémanyitásTárgy: Re: A mesterdetektív   A mesterdetektív Icon_minitimeHétf. Júl. 14, 2014 11:12 am

Próbálok minél kisebb ruhákat össze válogatni neki, de sajnos mindegyik ugyan akkora, és ha fölveszi őket úgy fog állni rajta, mint tehénen a gatya. Vagyis nagyon is rosszul fog bennük kinézni, és legalább nem akarom majd megdugni, bár a tény, hogy az én ruháimat viseli, eléggé beindít. Amolyan terület megjelöléses dolog lehet, vagy valami férfias hülyeség. Az egyik kedvenc pólómat viszem neki, és sejtem, hogy nem fogom viszont látni, ha fölveszi, de nem baj, nála lesz, emlékezni fog rám, még akkor is ha többé nem látjuk egymást, már pedig az lenne a legjobb ha soha többé nem látnánk egymást. Nem való neki az én világom, Ő túlságosan is... nos ártatlannak nem igen mondhatom, de gyengének már annál inkább. Múltkor is elsírta magát, pedig csak elfenekeltem! Nem is olyan erősen, mint szerettem volna, és csak a kezemet használtam. Mit szólna, ha felhúznék egy szegecses kesztyűt, vagy lovaglópálcával esnék neki! Ha eddig nem is ment a zsarukhoz azután, egészen biztos, hogy rohanna, még talán felöltözni is elfelejtene, vagy csak nem tudná felhúzni a nadrágot, mert fájna a kis feneke.
A kanapémon kuporodott össze, de amint meglát, felpattan. Szerencsére nem teljesen pucér, mert rajta van egy pléd, de így is éppen eleget látok vékonyka testéből.
Megszólal és felnevetek. - Ha nem akarod felvenni őket, akkor nem kell, megvárhatod így is míg megszáradnak a ruháid... Végül is érthető, én sem szívesen venném fel mások gönceit. - Felelem, majd ledobom a kanapéra a ruhákat, amiket hoztam neki.
- De arra ne számíts, hogy ha pucér maradsz, akkor majd a vállamra doblak és becipellek az ágyamba. - Szólalok meg ismét, és most, hogy kimondtam ezeket a szavakat már sokkal biztosabb vagyok abban, hogy tényleg nem fogom megdugni, bár... még nem vagyok teljesen száz százalékig biztos magamban. Ki tudja, hogy mit vet majd be ellenem. Remélem semmit, és akkor lesz egy nyugis délutánom.
Intek, hogy kövessen, majd megcsinálom a forró csokit, amiről már korábban szó volt, és kiöntöm neki egy bögrébe, amit le is teszek az asztalra, ha leült, ha nem akkor a kezébe adom.
- Megfürdetted Bobot? Sampon illata volt. Remélem hagyta magát és nem úszik az egész lakásod emiatt, a dinka dög miatt.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

A mesterdetektív Empty
TémanyitásTárgy: Re: A mesterdetektív   A mesterdetektív Icon_minitimeKedd Júl. 15, 2014 10:23 pm

Sajnos nem néz meg eléggé ahhoz, hogy megkívánjon. Vajon túlságosan is felkínálkozom neki? De hát... ez eddig mindig bejött. Nem tudom, most mi lehet a baj, de talán túlságosan is haragszik rám. Vagy egyszerűen csak nem vagyok eléggé szexi ilyen csapzottan. Bár lenne itt valami tükör! De nincs, így nem tudok rájönni, mi a csáberőm hiányának oka.
- Egyáltalán nem erről van szó! - tiltakozom hevesen. - Kár, pedig kicsit reménykedtem benne... Felveszem őket - döntök végül, hiszen szexizés ide vagy oda, azért kicsit fázom.
Szóval felveszem a boxerét és a pólót, amit ledobott a kanapéra, majd visszaveszem a takarót a vállamra, és utána settenkedem mezítláb.
Leülök a székre, amin a múltkor is üldögéltem, és felhúzom a lábaimat törökülésbe, mert hideg a padló. Megsimogatom Bob kajla fejét, mert hát persze rögtön odadugja az orrát, de aztán megy is tovább, hogy körbeszökdécselje a gazdáját, aki hiába hagyta itt őt hosszú időre, és hiába kellett őt nélkülöznie még több ideig, mert én elbénáztam a dolgokat, egyáltalán nem úgy néz ki, mint aki neheztel. Mosolyogva nézem az ebet, majd a bögréért nyúlok, abban a reményben, hogy az ujjaink majd érintkeznek.
- Köszönöm - nézek fel rá, és letéve fújkálni kezdem a forró csokim felszínét.
- Nem... Anyukámhoz vittem, mert ott kád van, a kollégiumban csak zuhanyzó van, bár az legalább saját...
Elhallgatok, hiszen erre biztos nem kíváncsi.
- Amúgy Bob nagyon örült nekem, és a fürdetést leginkább játéknak fogta föl, de össze-vissza nyalogatta az arcomat. Babasamponnal mostam, hipoallergén, remélem, semmi baja nem lesz tőle.
Megigazítom a takarót a vállamon, majd beleszagolok a pólóba és elmosolyodom.
- Olyan illata van, mint neked - állapítom meg, bár ez egy cseppet sem meglepő.
Kicsit félénken nézek fel rá, és elmosolyodom.
- Szóval, Dante. Hívhatlak így, ugye? - mondom ki a nevét neki először.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dante Evans
Dante Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 45
◮ join date : 2014. May. 03.

A mesterdetektív Empty
TémanyitásTárgy: Re: A mesterdetektív   A mesterdetektív Icon_minitimeKedd Júl. 29, 2014 1:35 am

Hozzá ér a keze az enyémhez, míg oda adom neki a bögrét. Ügyes, nagyon ügyes, mert, hogy ez véletlen nem lehetett az egészen biztos, mégis úgy teszek, mintha észre se vettem volna, nem vagyok valami szerencsétlen kamasz lány, aki elkezdjen egy kis érintéstől már olvadozni meg élvetegen mosolyogni. Inkább csak szépen alaposan végig mérem, hogy hogyan is állnak rajta a ruháim. Határozottan nem az Ő mérete, mégis nagyon csábosan feszít bennük. Kissé furcsállom, hogy a nadrágot nem vette fel, de a takarót továbbra is a vállain tartja. Talán ez egy olyas fajta logika, amit én sohase fogok megértnei. Ha fázik akkor öltözzön fel teljesen. Vagy sehogy. Bárcsak ne vette volna fel azokat a ruhákat! Akkor továbbra is legeltetnetném a szemeimet fehér sima bőrén.
- Saját fürdőszobátok van? - Lepődök meg kissé, bár lehet, hogy Ő egy jóféle kollégiumban lakik, és nem olyanban, amilyenbe én tettem be a lábamat az egyetemi éveim alatt. Mind lepukkadt, és ócska volt, de a társaság felülmúlhatatlan.
- Ha bármi kárt csinált anyukádnál természetesen megtérítem a kárt, csak küldje el a számlát és megy is a csekk. - szólalok meg ismételten. Talán egy új kádat kellene neki vennem, mert Bob biztos tönkre tette az övékét. Nem tudom hogyan, de ez a kutya egy zseni ha a dolgok szétszedéséről van szó.
- Bob odáig van érted. - Akár csak a gazdája, de ezt szerencsére nem tettem hozzá.
- Nem lesz tőle semmi baja sem, köszönöm, hogy megfürdetted. - Üvöltöznöm kellene vele, de minimum emelkedett hangnemben beszélni vele, denem megy, nem tudok rá annyira haragudni amenynire szeretnék. Hisz csak jót akart... és az én hibám az egész, ha elárulom, hogy ki vagyok, akkor nem csinált volna semmi hülyeséget sem. Csak szépen elfelejt, úgy ahogy annak történnie kellett volna. De nem... és most itt ül a konyhámban megint.
- Mondd ki még egyszer. - Utasítom, amint kimondja a nevemet. Tetszett, és szeretném még hallani. Vajon milyen mikor ágyban, párnák közt sóhajtozza a nevem?
Kihúzok egy széket, és leülök vele szemben.
- Igen, hívhatsz így. Mit akarsz tőlem? Biztos tudod már mivel foglalkozom, hány éves vagyok, stb. Sokkal öregebb vagyok nálad, és folyton utazom. Jobb lesz neked ha többé nem keresel. -
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

A mesterdetektív Empty
TémanyitásTárgy: Re: A mesterdetektív   A mesterdetektív Icon_minitimeKedd Júl. 29, 2014 11:58 am

Okoz némi fejtörést ez a fürdőszobás kérdés. Ki hallott már olyan helyről, ahol nincs fürdőszoba? De aztán rájövök, hogy mire is gondolhat, elvégre a kolikról csupa-csupa rosszat hallani mindig.
- Ja igen. Olyan, ha bemész, mint egy kis lakás, van egy kis konyha, egy fürdő, egy előtér, és három kétágyas szoba csatlakozik hozzá. Ilyenből van szintenként öhm... sok. Jaj nem, dehogy, Bob semmiben sem tett kárt! - rázom meg a fejem, és lenézek a virgonc, nagy barna szemű kölyökre elmosolyodva. Annyira aranyos! Megsimogatom, mikor épp elszalad mellettem, de vissza se fordul, most csak a gazdája érdekli.
- Gondolod? - kérdezek vissza vidáman, hiszen ha a kutya odáig van értem, akár a gazdája is odáig lehetne, de ezt persze nem teszi hozzá. - És a gazdája? - kérdezek rá, mert elég pofátlan vagyok ehhez.
- Nem jár érte köszönet - csüggedek egy kicsit el. - Nem kellett volna elhoznom és bajba kevernem őt, igazán nagyon sajnálom - sóhajtok, és megjön megint a bűntudatom.
Fújkálom a forró csokimat, és szélesen elmosolyodom az utasítás hallatán. Felnézek páratlan felemás szemeibe, és kimondja újra kicsi szám:
- Dante...
Gyönyörű név, és gyönyörűen lehet mondani, főleg vágytól felfűtve. Ezért szívesen ismételgetem neki. Viszont kicsit elszomorít a további szavaival, hiába gőzölög előttem egy nagy bögre finom csoki, és hiába ült le hozzám.
- Tényleg azt szeretnéd, ha soha többé nem keresnélek? - kérdezem vékonyka hangon. - Én szeretnélek jobban megismerni. Szeretnék veled lenni, Dante, nemcsak az ágyban, hanem... a konyhában is! Úgy értem, mint most, beszélgetni, meg... főzni, meg... Nem tudom. Sétáltatnánk együtt Bobot...
Fokozatosan halkulok és bizonytalanodom el, és bánatomban inkább belekortyolok óvatosan a forró csokiba.
- Nagyon finom.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dante Evans
Dante Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 45
◮ join date : 2014. May. 03.

A mesterdetektív Empty
TémanyitásTárgy: Re: A mesterdetektív   A mesterdetektív Icon_minitimeSzer. Júl. 30, 2014 1:42 am

Bob észre se veszi azt, hogy Carmin hozzá ért, csak azzal van elfoglalva, hogy engem körbe ugráljon. Amint leülök, a lábamra teszi a fejét, meg az egyik mancsát, föltenné Ő a másikat is, ha hagynám neki, de nem hagyom, ne másszon az ölembe ha széken ülök. Ha a földre tettem volna le magam az már más lenne, mert onnan nem esek nagyot, ha hátra borulok miatta, de itt? A világos követ szépen lefesteném vörösre, és sokkolnám Carmint. Talán utána már nem akarna látni többet, vagy ki tudja... lehet ápolni akarna, és azon kapnám őt, hogy idő közben teljesen ide költözött. IGaz érdekes lenne együtt élni valakivel, de... de ilyen szóba se jöhet, hiszen azt akarom, hogy megjöjjön az esze, és messziről elkerüljön engem... ugye?
- Ha nem így lenne akkor nem nyalt volna össze mikor fürdetted. A gazdájáról pedig most nem beszélünk. - Felelem neki egy apró mosollyal. Mégis mit kellett volna felelnem neki erre? Hazudni nem akarok, az igazságot meg még én magam sem tudom. Nagyon tetszik ahogy kimondja a nevemet, olyan szépen mondja, mint múltkor azt, hogy "Uram". Bár az talán jobban is tetszett egy kicsivel, de ez most teljesen más helyzet. Kissé kiélvezem a nevem hangzását a szájáról, majd megpróbálom őt elbizonytalanítani, hogy ne akarjon engem, sőt ha lehet akkor kerülje el ezt az utcát, sőt ha lehet még a városrészt is, de nem fog menni, ezt már előre sejtettem... és be is jött. IGaz egyre halkabban beszél, és talán most el is tudnám küldeni, de nem akarom. Annál azért sokkal jobban tetszik, és tudom, hogy jó ideig mérges lennék magamra amiért elüldöztem őt innen. Szóval marad... amíg el nem szalad.
- Rendben benne vagyok. Nem szeretném ha nem keresnél többé... - szólalok meg egy rövid idő után.
- Mit szeretnél tudni? Vagy talán jobb lenne ha azt mondanád el, hogy eddig mit derítettél ki rólam, és azt megerősíteném, vagy megcáfolnám. Sok mindent lehet olvasni... -
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

A mesterdetektív Empty
TémanyitásTárgy: Re: A mesterdetektív   A mesterdetektív Icon_minitimeSzer. Júl. 30, 2014 10:45 am

Bob annyira aranyos, hogy legszívesebben ölbe venném és agyonölelgetném. El se tudom hinni, hogy Dante hogy képes megakadályozni a kiskutyát abban, hogy felmásszon rá. Nekem tuti nem lenne szívem. Én nyünyüzni akarom, vakargatni, simogatni, puszilgatni, borogatni, hanyatt fektetni és a hasát csiklandozni. Persze ezt nemcsak a kutyával akarom megtenni. El tudnám viselni azt is, ha a gazdája adna nekem szabad kezet, hogy azt tegyek vele, amit csak akarok. Ő is hasonló sorsra jutna, mint Bob, ha a kezeim közé kerülne, csak egészen más céllal...
Elvigyorodom, hiszen azért egy kicsit árulkodó, hogy folyton leráz azzal a szöveggel, hogy "erről nem beszélünk", nem? Nem először mondja nekem szó szerint ugyanezt, és lassan kezdem úgy felfogni, mint egy beismerést, vagy egy helyeslést. Ráadásul ő is mosolyog mellé azzal a szívdöglesztően jóképű mosolyával, amitől legszívesebben beleolvadnék a forró csokimba.
Bevallom, egy kicsit sikerül elbizonytalanítania, bár csak abban, hogy most, ezen a napon és ezen az estén tovább próbáljak-e közeledni hozzá, vagy sem. De végül rábólint a dologra, ez pedig feltölt melegséggel. Máris nem fáznak úgy a lábujjaim, és egy széles, boldog mosoly terül el az arcomon.
- Rendben, akkor továbbra is keresni foglak - tájékoztatom örömmel, és pár nagyobb kortyot is iszom a forró csokiból, ami egyre jobban ízlik, és egyre jobb a kedvem tőle, na meg attól, hogy Dante nem hajtott el, pedig tényleg nagy butaságot csináltam, és ahelyett, hogy villantottam volna előtte, milyen okos és hatékony detektív vagyok, jól leégettem magam.
- Hmmm - vezetem fel a történetet, és lelkesen lenyalom a csokit a számról. - Nagyon sok mindent kiderítettem - közlöm, és nyomatékosan leteszem a bögrét magam elé.
- Huszonnyolc éves fényképész vagy. Főleg katalógusokat fotózol, elsősorban szállodáknak és utazási irodáknak dolgozol, ezért sokat vagy úton. Ezt a teóriát a kutyapanziós néni is megerősítette. Az állatorvosod szerint nagyon szereted Bobot, mert rengeteget törődsz vele, és egyszer, amikor tüske ment a lábába, az éjszaka közepén verted őt ki az ágyból, hogy azonnal szedje ki. Olvastam rólad a neten is, van egy pár jó visszajelzés a munkáddal kapcsolatban, hogy szépek a képeid, meg pontos és megbízható, na meg hogy elképesztően szexi vagy. Találtam egy BDSM oldalt, ahol valaki a te e-mailcímeddel regisztrált, van a profilon egy pár sírva könyörgő kicsit fanatikus rajongó, de az adatbázis szerint egy éve nem léptél fel rá.
Kicsit habozok, mielőtt ezt is hozzátenném:
- Olvastam valahol egy kommentet, ami azt írja, hogy valakit megerőszakoltál.
Inkább iszom még a csokiból, mert nem tudom, hogy erre akar-e felelni egyáltalán, vagy hogy dühös lesz-e.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dante Evans
Dante Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 45
◮ join date : 2014. May. 03.

A mesterdetektív Empty
TémanyitásTárgy: Re: A mesterdetektív   A mesterdetektív Icon_minitimeSzer. Júl. 30, 2014 9:38 pm

Most már egészen biztos, hogy nem vagyok normális. De komolyan, beengedek egy ilyen fiatal srácot az életembe? Hagyom, hogy megismerjen? Eddig még sose csináltam ilyet, vagyis ez nem igaz, persze, hogy csináltam már, csak nem olyan típusú fiúval, mint amilyen Ő is. Tipikus áldozat, az ilyeneket csak a hálószobámba szoktam beengedni, máshova sem, de Ő talán még sem olyan, mint a többiek. Kíváncsi, és szemmel láthatóan levakarhatatlan. Vagyis nem, csak kitartó, és ezt értékelnem kell, és értékelem is, csak még meg kell szoknom ezt az egészet. Mit fognak szólni a tanárai, ha megtudják, hogy egy kollégájukkal kavar?
Sok mindent elmond rólam. Talán túl sok mindent is, de nem olyan vészes dolgokat, kivéve persze az utolsót. Talán attól végre eltávolodik tőlem, de hiába is reménykedek, hisz már tud erről a pletykáról, és ettől függetlenül is felkeresett.
Míg beszél addig figyelmesen hallgatom, nem szólok közbe, csak néha bólintok, hogy igen, jól tudja, vagy csak elmosolyodom.
- Alig két hete volt még csak Bob nálam, és előtte nem igen voltak állataim, nem mertem én lekezelni a lábát. - felelem neki, és örülök, hogy az orvos annyira nem állított de teljes idiótának. - Csoda, hogy a foglalkozásomra emlékezett az a szenilis nő. - Úgy tűnik, hogy csak levelek átadására nem alkalmas, minden más megmarad a fejében, de az is lehet, hogy csak azért maradtam meg az emlékezetében, mert már felajánlkozott nekem modellnek. Sajnos az a kép még mindig kísért, amikor elképzeltem, hogy őt kell fotóznom. Brrr... bármit csak azt ne.
- Honnan tudtad meg az email címemet? - Kérdezem kissé hűvösen, de persze tudom, hogy nem Ő tehet arról, hogy valaki elkotyogta neki... bár a honlapomon is fönt van... meg a telefonszámom is. Azon vajon miért nem keresett?
- Regisztráltál az oldalra? Hogy tetszett az amit találtál? Na meg mit találtál? - Kíváncsiskodom. Talán belátja, hogy a múltkori kis elfenekelés, még semmi se volt ahhoz képest amit még kaphat.
- Igen... az is igaz. Vagyis nem. Csak annyi volt, hogy használta a biztonsági szót én pedig nem álltam le. - Szégyellem el magam egy kicsit, de csak akkor egyszer fordult elő ez velem, máskor mindig teljesen irányítani tudok mindent. Legalábbis nagyon igyekszem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

A mesterdetektív Empty
TémanyitásTárgy: Re: A mesterdetektív   A mesterdetektív Icon_minitimeCsüt. Júl. 31, 2014 11:17 am

Látom rajta az el- és beismerés jeleit, és értékelem, hogy cseppet sem akar már titkolózni. Nyíltan néz rám, ami azért érdekes, mert eddig meglehetősen fukarul mérte az információkat magáról. Le is tagadhatná az egészet, közölhetné, hogy ez valaki más élete, Bobnak nem ő az igazi gazdája. Félrevezethetne, ebből pedig tudnám, hogy számomra kívül mégis tágasabb. Azonban ehelyett még hozzá is ad az információkhoz pár saját sztorit, amelyek megmosolyogtatnak.
- Arra nem emlékezett, hogy mi a munkád, nem is kérdeztem, mert akkor már tudtam. Csak arra, hogy többször volt már nála Bob - magyarázom, és egy pillanatig csak nézem őt, tökéletes arcát és a furcsán tökéletlen szempárt, mely mégis épp így gyönyörű. Vajon utálta valaha, hogy ilyen a szeme?
- Fent van a honlapodon - válaszolom az e-mailcímmel kapcsolatban. Bár mivel nem feltétlenül a hivatalos e-mailjével regisztrál az ember szado-mazo társkeresőre, kicsit meglepődtem. De lehet, hogy csak nem egy informatikai zseni, hogy csak úgy ontsa magából a mailcímeket. - Amúgy elég jó a honlap. Te csináltad? - érdeklődöm, hogy ennek a kérdésnek a végére járjak.
Kortyolok a következő kérdés hallatán, és cseppet el is pirulok, lesütöm a szemem.
- Hát... Igen, regiztem. Kicsit bizarr az az oldal, de...
Nyelek egyet, és sietve eldöntöm, hogy nem szabad szemérmeskednem ezzel kapcsolatban, hiszen neki ez az, ami bejön, ami felizgatja. Szóval miért kéne szégyellnem, ha engem is?
- Néhány dolgot szívesen kipróbálnék. Láttam egy lányt megkötözve, a testén keresztbe-kasul kötelek voltak... Biztos tudod, mire gondolok. Na meg némelyik eszköz is elég érdekesnek tűnt. A játékszerek, például az análtágító, meg a különböző plugok... És a farokgyűrű! Szerintem igazából kizárt, hogy működjön. Van olyanod?
A végére egészen belelendülök, feltárom a kíváncsiságomat előtte, hiszen tényleg szívesen kipróbálnám ezeket a dolgokat, mégis zavarba hoz egy kicsit.
- De különben is, nem úgy van, hogy a dom hozza a játékszert, a szub pedig aláveti magát mindennek? - pillogok fel a bögrém mögül, megvillantva, hogy nézze csak, a szókincsem is bővült.
- Mi az a biztonsági szó? - kérdezem kicsit értetlenül.
Közben kicsit sem bizonytalanodom el. Igen, az eszemmel felfogom, hogy megerőszakolt valakit. De a megerőszakolást sohasem tartottam annyira durva dolognak, mint a legtöbben, sőt, biztos perverz vagyok és elmebeteg, de valahol mindig is izgatónak találtam.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dante Evans
Dante Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 45
◮ join date : 2014. May. 03.

A mesterdetektív Empty
TémanyitásTárgy: Re: A mesterdetektív   A mesterdetektív Icon_minitimeKedd Aug. 19, 2014 11:43 pm

Megrázom a fejem, hogy nem, nem én csináltam a honlapomat. Nem értek én a programozáshoz, vagy mi a szösz kell ahhoz, hogy egy saját honlapot össze lehessen állítani. Tudom használni a googlet, a photoshoppot és az olyan programokat, amik elengedhetetlenek a munkámhoz, de mélyebben sohase merültem bele másba, mert teljesen felesleges, nem azzal foglalkozok, hogy ilyeneket csináljak, és nem is köt le igazából. Már általános iskolában informatika órákon is inkább csak a füzetembe rajzoltam, aztán meg megkértem a szomszéd gyereket, hogy csinálja meg nekem is a dolgokat, pedig akkor még csak valami teknőst kellett ide oda küldözgetni meg rajzolni vele mindenféle csiga vonalakat. A többieket lekötötte, engem konkrétan halálra untatott.
Azt mondja, hogy bizar az oldal, vagyis annyira talán még sem tetszik neki, de... hát igen, ott van az a de ami nagyon is sokat elárul arról, hogy mit is fog mondani a rövidke szünet után amit tart. Tetszik neki, bármennyire is bizar, vagy esetleg ocsmány az ami az oldalon található, valamelyest vonzza őt, és szívesen kipróbálná. Elmosolyodom szavaira, hiszen épp azt mondja amire számítottam.
- Hmm, szeretem a köteleket. Igen, vannak ilyenjeim, talán egyszer megmutatom majd neked őket.- Talán... vagyis nem biztos, pedig már tényleg nem akarom elüldözni magamtól, mégis meg akarom hagyni abban a hitben, hogy talán elküldöm, pedig nem akarom. Csak őt akarom, hisz olyan kis lelkes, és ahogy egyre jobban belemerül a témába látom rajta, hogy elengedi magát, nem kezd feszengeni beszéd közben, hiszen nincs is miért. Tudja mit szeretek, és már azt is tudjuk, hogy ez őt is beindítja. Csak ne kezdett volna el sírni a múltkor, mikor elfenekeltem!
- Igen, a szub teljesen alá van vetve a dolgoknak, ő nem irányít semmit sem, legalább is látszólag. Van hogy maszkot kapsz, és fülhallgatót a füledbe, ilyenkor egyáltalán nem tudod, hogy mit is fog a másik csinálni veled. - Hagyok neki egy kis időt, hogy ezt elképzelje magában, bár kétlem, hogy sikerülne neki jól, csak akkor tudja meg, hogy milyen is ez ha már kipróbálta.
- A biztonsági szó az aminek köszönhetően nem a domnál van az irányítás, hanem a szubnál. Ha azt kimondod, akkor a másiknak abba kell hagynia mindent amit eddig csinált veled, el kell engednie. Általában soha többé nem találkozom azokkal akik kimondták nekem a biztonsági szót. - Teszem ezt még hozzá a végére, csak hogy meséljek is valamit.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

A mesterdetektív Empty
TémanyitásTárgy: Re: A mesterdetektív   A mesterdetektív Icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2014 5:52 pm

Elmosolyodik! Ez nagyon jó jel, ezek szerint őszintén örül neki, hogy kutakodtam egy kicsit BDSM-témában is, nemcsak úgy általánosságban utána. Büszkén húzom ki magam, hiszen megcsináltam a házi feladatomat, egy hibától eltekintve (Bob elrablását értem ez alatt) minden tökéletes és klappol. Persze azt nem tudhatom, hogy ennél egy sokkal nagyobb hibát is elkövettem, ami miatt Dante még mindig bizonytalan egy dologban. Ha akkor nem könnyeztem volna a fájdalomtól, lehet, hogy már rég fel lennék lógatva megint, bekötött szemmel, betömött szájjal, csíkosra csapkodva valami erre alkalmas eszközzel...
Köhintenem kell, és az ölembe gyűrni a takarót. Nagyon is érdekesnek tartom mindazt, amit mond. Gyönyörű a szája, bársonyos a hangja, és másra alig tudok koncentrálni azon kívül, hogy mit mond. Az ajkamba harapok és a száját bámulom elpirulva. Ha hatásszünetet tart, hogy mindezt elképzelhessem, akkor nagyon jól időzíti. Kérlelőn vezetem vissza tekintetem a szemeire, arra biztatva némán, hogy vagy folyassa, vagy azonnal vigyen fel és csinálja meg mindezt velem, mert akarom. Nagyon! De végül nyelek egyet, próbálok lehiggadni, iszom a csokiból, de ekkor eszembe jut, hogy a csoki afrodiziákum, és hogy csak rontani fog a helyzetemen. Titkon azt kívánom, bár közölné, hogy azért adott nekem csokit, hogy aztán jobban rágerjedjek.
Lehet, hogy van valami ebben a forró csokiban, amitől hirtelen ennyire, ennyire vágyakozni kezdek arra, hogy kinyújtsa a kezét, és megérintsen. Az se érdekel, ha csak a hátamat paskolja meg, bár annál már jobb hely volna a combom, vagy a hasam, vagy öhm...
- Nem fogom - biztosítom róla gyorsan. Nem fogom soha kimondani a biztonsági szót, ezt már most eldöntöm. Igaz, hogy nincs is ilyen szavunk, de nincs is szükség rá, mert én nem akarom, hogy elküldjön, vagy hogy többé ne akarjon látni.
Megnedvesítem az ajkamat, és mivel valamit tennem kell, hogy ne itt ücsörögjünk az asztal két oldalán, egymástól ennyire távol, kicsit lejjebb ejtem a takarót a vállamról, és összeszedem a bátorságomat, hogy közöljem vele:
- Az a baj, Dante, hogy minél többet beszélünk erről, annál inkább akarom, hogy most azonnal megmutass nekem mindent... Nem megyünk fel? - mondom ki kerek-perec a kívánságomat, már csak azért is, mert idelent itt van Bob, és Bob előtt mégse mászhatok rá a gazdájára.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dante Evans
Dante Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 45
◮ join date : 2014. May. 03.

A mesterdetektív Empty
TémanyitásTárgy: Re: A mesterdetektív   A mesterdetektív Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 1:17 pm

Hiába mondja azt, hogy nem fogja használni a biztonsági szót nem hiszek neki. Ha múltkor tudta volna, hogy van ilyen biztos kimondta volna, és  akkor nem lenne már miről beszélnünk, de mivel egy idióta vagyok, még mindig itt van kíváncsiskodik, és kéreti magát. Nagyon jól csinálja, csak azt bánom, hogy felvette a pólómat, és mikor lejjebb engedte magán a takarót nem a csupasz bőre tárult fel hanem csak a pólóm sötét anyaga. Minél előbb meg kell tőle szabadítanom Carmint.
- Attól még kell egy ilyen szó. Válassz egyet, különben többet nem érek hozzád. Kell, hogy biztonságban tudd magad. - Az már más kérdés, hogy leállnék e ha kimondja, hiszen... ki tudna ellen állni neki? Vékony és karcsú testét, mintha direkt nekem tervezték volna, passzol hozzám, mégis az ellentétem. Igazán szépek vagyunk együtt.
Halkan felnevetek amikor kerek perec közli, hogy mit is szeretne. Körül írhatná, vagy pironkodva is fogalmazhatna, de nem. Nem tudom, hogy melyik megoldás tetszene a legjobban, de ez is jó lesz, magabiztos, olyan akit meg kell törni, és meg is akarom, látni ahogy megadja magát nekem, és az akaratomnak.
A saját forró csokimat érintetlenül az asztalon hagyom, felállok, oda megyek hozzá, és felhúzom őt is. Alaposan végig mérem, majd leveszem róla a takarót, ha még mindig magára fogja.
- Akarod és azonnal? Ilyeneket nem mondasz többet ha szexről van szó, érted? Túl erőszakos szavak, nem valók a szádba. - választ várok, egy bólintást, vagy egy igent, ha megkapom, akkor megfogom a pólója alját, és felfelé húzom, közben végig simítok puha bőrén. Ártatlan kis érintés, nem akartam, de nem bírok magammal, minél nagyobb felületen akarom érezni a bőrét, és fogom is, csak bírjam kivárni... de épp ez a gond, hogy nem bírom. LEveszem róla a pólóját, és végig nézek rajta, pont olyan, mint amilyenre emlékeztem, csak az alsógatya nem illik hozzá, hiába gumis nem sokon múlik, hogy ne csússzon le róla. Bedugom a kezem a korc alá, és letolom egy kicsit, hogy aztán magától csússzon le róla az anyag.
- Menj fel a szobámba, nemsokára megyek én is.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

A mesterdetektív Empty
TémanyitásTárgy: Re: A mesterdetektív   A mesterdetektív Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 8:41 pm

FIGYELEM! Férfiak (hamarosan) egymáson.

Dante annyira makacs! Egy darabig próbálok morcosan nézni rá, de rájövök végül, hogy maximum annyira tűnhetek agresszívnek, mint egy pocok. Tehát elkezdek gondolkodni valami szón, aminek semmi jelentősége, mert sohasem fogja elhagyni a szám (legalábbis nem szex közben), mégis úgy érzem, gondosan meg kell választanom. Áh, a fene vigye el!
- Legyen a kakaós csiga - bököm végül ki, mert ennél abszurdabb dolgot biztos nem nyögdécselnék, miközben épp élvezkedem, ráadásul annyira bugyuta dolog lenne kimondani, hogy már csak azért se tenném, mert szégyellném magam. - Megfelel?
Cseppet sem zavar, hogy kinevet, mert úgyis el fogom érni, hogy ágyba vigyen. Lélegzetvisszafojtva hallgatom gyorsuló szívverésemet, ahogy nagymacska-mozgással megközelít. Kezemet a kezébe téve állok fel, és ez egy kissé kínos, mert ugyan rohadtul bőek a ruhái rám, mégis azt hiszem, látni, hogy kezd merevedésem lenni, sőt, attól, hogy hozzám ér, egyre jobban és jobban beindulok. Nem is beszélve a szavairól. Szemeim hatalmasra nyílnak, ajkam résnyire nyitva bámulom leplezetlenül és kiszolgáltatva, amint okít és fegyelmez.
- Igen, uram - mondja a szám, és borzasztóan vágyom arra, hogy megcsókoljon azzal a szépséges és szigorú szájával.
Megadón emelem fel két karom, hogy lehúzhassa rólam a túlméretezett pólót. Tudhattam volna, hogy maga a vetkőztetés jobban érdekli majd, mintha meztelenül felkínálkozom neki. Nem akadályozom meg, hogy az alsót is letolja rólam, hasamat be se kell húznom, hogy gond nélkül lecsusszanjon a csípőmről, mégis megteszem. Kilépek a boxerből és Dante csípőjébe kapaszkodva hozzásimulok, fejem teljesen hátrabillentve várok, és várok, és várok, még ki is nyitom kicsit a szám, de csak felküld.
Mi? Ne már!
- De ugye nem váratsz soká? - kérdezem sóhajtva, és lábujjhegyre állva nyomok egy csókot a szájára akkor is, ha nem engedte meg. Majd pontosan tudva, hogy ezt talán nem lett volna szabad, ha ez már a játék kezdete, elszökkenek előle és felsietek a lépcsőn, mint valami komisz kis tündér.
Megtalálom az utat a hálószobájába, és itt azért egy kicsit lassítok. Óvatosan lépek be, mintha attól tartanék, hogy lesz odabent valaki, még körül is nézek. Kicsit tanakodom, felkapcsoljam-e a lámpát, de végül nem teszem. Nem tudom, mennyi időm lehet, de gyorsan körülnézek, hagyott-e elől valamit, mondjuk egy nyakörvet, mert ha igen, azt gyorsan a nyakamba teszem, majd az ágy közepére térdelek és a hajamat oldalra fésülve várom. Bár ha nagyon soká jön, kénytelen leszek magamhoz nyúlni, mert... ezt nem lehet bírni soká...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dante Evans
Dante Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 45
◮ join date : 2014. May. 03.

A mesterdetektív Empty
TémanyitásTárgy: Re: A mesterdetektív   A mesterdetektív Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 10:40 pm

Kakaós csiga... ha végeztünk elmegyek egy pékségbe és veszek egyet, úgyis olyan rég ettem már olyat... talán még iskolás koromban... de most nem erről van szó.
- Megfelel, de ne felejtsd el. - Érdekes szó választás, és biztos lehetek abban, hogy véletlenül nem fogja kimondani, de azért tartok tőle, hogy nem fog hirtelen az eszébe jutni ha használni akarja, és mindenféle zagyvaságokat fog összehordani, aztán meg rám fogja, hogy megerőszakoltam.
Engedelmesen feláll, és hagyja, hogy azt csináljak amit csak szeretnék, bár még csak levetkőztetem. Ha végig pucér maradt volna akkor talán most nem akarnám magam alá gyűrni a testét, de így... szeretem megszabadítani a partnereket a ruháiktól, mintha minden egyes alkalommal újra felfedezhetném a testüket, és alaposan megnézhetem, hogy van e rajta valami változás, vagy sincs. Carmin ugyan úgy néz ki, mint legutóbb, és ennek örülök is, nem rondította el semmivel sem világos bőrét.
Uram... hmm, okos fiú! Nagyon is, és így csak még jobban akarom, az viszont nem tetszik, hogy azonnal hozzám simul amint lekerült róla az alsó, így mégis hogy nézhetném meg magamnak az éledező farkát? Eltolhatnám, de nem teszem, kíváncsi vagyok, hogy mit akar, és nagyon is elárulja mit akar, de nem fogja megkapni, nem fogom megcsókolni, bármennyire is pipiskedik itt nekem.
- Majd meglátod. - Felelem neki, majd önállósítja magát, és megcsókol. Engem. Ő. Mikor nem engedtem meg neki. Elszökik előlem, és csak felsóhajtok, meg kell tanulnia, hogy ha ilyet csinálunk, akkor nem szabad olyan dolgokat csinálnia amire nem kapott engedélyt.
Megpaskolom Bob fejét, majd elindulok az emeletre, a kutya jön velem, de ahova megyek, oda nem jön majd be velem. Ajtó nyitódik, majd záródik, de nem Carmin után mentem, hanem a szomszédos szobába. Leveszem a felsőmet, és lerúgom magamról a nadrágot és az alsót is, és csak egy melegítő nadrágot veszek fel. Vannak akik jobban szeretik a bőr  vagy latex ruhákat, de én nem tartozok közéjük, nekem ez is tökéletesen megfelel. Kutakodok egy kicsit, és pár dolgot magamhoz veszek mielőtt átmennék a másik szobába.
Magához nyúlt. Harag villan felemás szempáromban, de csak egy pillanatig, utána semleges arcot öltök fel. Közelebb lépdelek hozzá, de csak az ágy végéig megyek.
- Ha ilyet "játszunk" akkor nem mész a saját fejed után. - mutatom neki az idézőjeleket, hiszen ez az egész neki csak egy játék, semmi több, pont ezért talán soha sem fog nekem szót fogadni teljesen.
Vastag fekete gyertyákat teszek le az éjjeliszekrényre, és meg is gyújtom őket, két darab van, bőven elég lesz, talán még sok is. Kihúzom az éjjeli szekrény fiókját, kiveszek belőle valamit és odadobom neki. - Magadhoz nyúltál, szóval vedd fel. - magyarázom, majd várom, hogy felvegye a maszkot ami a szemeit takarja, az orra és a szája szabadon marad, így engem semmi nem gátol majd, sőt, így legalább nem fogom látni ha elkezd sírni megint.
Úgy hajtogatom őt, hogy térdeljen az ágyon, a feje pedig előre dőljön egy párnára, a kezeit a háta mögé teszem. - Maradj így.- Szólok rá, majd a kötéllel amit behoztam szépen rögzítem mindenét, hogy ne tudjon mozogni. Azt mondta tetszett neki az amit látott... ha meggondolja magát akkor majd reklamál.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

A mesterdetektív Empty
TémanyitásTárgy: Re: A mesterdetektív   A mesterdetektív Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 11:06 pm

FIGYELEM! Itt férfiak fognak szexelni. BDSM tartalom.

Egyáltalán nem örül az ártalmatlan kis csóknak, de hát ezt nagyjából borítékoltam is. Nem akarom kihúzni a gyufát, de tudatnom kell vele valahogy, hogy mennyire ellenállhatatlan akkor is, ha semmit sem csinál, csak néz!
Várom odafönt és csak várom, de nem jön. Ez lenne a büntetésem? Elheverek az ágyon, és a combjaim közé simítok lustán. Ha ez így megy tovább, szégyenben maradok, mire felér, ezt pedig nem hagyhatom. Ezért kezd el lassan járni a kezem, hiszen minden kamasz tudja, hogy mi a teendője ilyenkor. Én csak szorgosan és lelkesen várom őt! Talán még tetszik is majd neki a látvány, bár ennek semmi jelét nem adja, pedig itt van, hallottam, hogy bejött.
Megszólal, én pedig kicsit kezdem kényelmetlenül érezni magam, de a hasamra teszem a kezem és abbahagyom saját magam kényeztetését, inkább kíváncsian figyelem, mit is csinál. Mit akar vajon a gyertyákkal?
Elkapom a szemfedőt, és fel is ülök. Halkan kuncogok egyet lányosan, egyértelműen zavaromban. Hiszen megszid, és még büntetést is kapok! Én ezt nem tudom, meddig tudom majd "játszani". Bár kicsit fura, hogy nem egészen tudom megállapítani, hogy Dante most viccel-e, vagy halálosan komolyan beszél.
Abból, ahogy szótlanul megragad és ide-oda pakol, ez utóbbira következtetek, és én se merek már nemhogy kuncogni, de még mosolyogni, sőt megszólalni se. A szemtakarótól vakon és bizonytalanul kapaszkodom belé, mikor hozzám ér, ijedősen támaszkodom meg, és próbálok kukucskálni a résen, de amit látok, az nem segít sokat.
Ez a fajta kiszolgáltatottság még nem kelt bennem félelmet, de egyáltalán nem érzem úgy, hogy ura vagyok a helyzetnek. Teljesen meztelenül, eltakart szemmel térdelek mindenem feltárva előtte, és ki tudja, mit fog velem csinálni. Megrándul a kezem, amint megérzem a kötelet, és hevessé válik a szívverésem - ezúttal nem azért, mert annyira felizgat a helyzet. Próbálok mozdulatlan maradni, de nem nagyon megy, ez egy nehéz póz, akkor is, ha újabb és újabb hurkok rögzítenek benne, amelyeknek nekitámaszkodhatnék, de az biztosan nem lenne szép. Egyre mélyebben lélegzem, a szemkötő alatt tágan merednek a pupilláim előre, mint valami riadt kis állaté.
- Mit fogsz csinálni a gyertyákkal? - szólalok meg, mielőtt rettegni kezdenék a csöndtől. A hangom egész más, mint eddig volt. Bekötött szemmel, megkötözve az ember egyáltalán nem olyan vidám, játékos és frivol, mint amúgy. Vagy lehet, hogy csak én nem? Félek? Talán csak az ismeretlentől, de ez jó fajta félelem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dante Evans
Dante Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 45
◮ join date : 2014. May. 03.

A mesterdetektív Empty
TémanyitásTárgy: Re: A mesterdetektív   A mesterdetektív Icon_minitimeHétf. Okt. 20, 2014 10:01 pm

Kíváncsi vagyok. Mindenre kíváncsi vagyok, ami egy picit is hozzá kötődik ehhez a vékonyka kis fiúhoz. Vajon mikor kezdi el kényelmetlenül érezni magát? Mikor lesz az amikor a félelem első szikrája fellobban benne? Ha a számításaim nem csalnak akkor hamar, nagyon is hamar sor fog mindenre kerülni, pedig ezt nem akarom, mégis kísérletezni akarok vele. Ki érti ezt? Mert én biztosan nem. Van benne valami... dac, megtörni való, de nem is akarom, hogy a szolgám legyen, maradjon csak önálló kis személyiség, és ehhez az kell, hogy ne felejtsem el, most nem a szokásos "áldozataimmal" van dolgom, olyanokkal kik már rég beletanultak abba a szerepbe, amit felkínálok nekik. De Carmin más, neki ez az egész új, és ezt nem szabad elfelejtenem, mégis folyton újra és újra megteszem.
Szorosan kötözöm, ha lazára hagynám a köteleket akkor mocorogni akarna bennük, amit nem hagyhatok, higyje csak el nekem, hogy ez neki így lesz kényelmes. A végén még addig mocorogna meg húzogatná magán a köteleket, hogy valahol túlságosan is szoros lenne, és nem jutna vér az adott testrészébe. Nekem meg nem sok kedvem van bevinni őt a kórházba, majd onnan menni a sittre emberkínzásért.
Megszólal, mire elmosolyodok. Tehát eddig bírta a csöndet, és azt, hogy nem tud semmiről sem maga körül. A szemét nem kellett volna eltakarnom, de hát rosszalkodott, aki rossz az pedig bizony büntetést érdemel, ezt mád most meg kell tanulnia. Puhán végigsimítok ujjaimmal a gerince mentén, majd ráhajolok, és egy csókot adok a háta közepére. Ettől talán egy kicsit megnyugszik, de kétlem, hogy ez ténylegesen így is történne. Mellé dőlök az ágyban, magam felé fordítom a fejét és megcsókolom, hosszasan eljátszva az ajkaival és a nyelvével.
- Akkor beszélsz, ha én engedélyt adok, de ez esetben elnézem még neked. Most még beszélhetsz ha szeretnél. Mit gondolsz, mire kellenek a gyertyák? - súgom neki egészen közelről, majd felkelek mellőle, és a gyertyákért nyúlok. Belenyúlok az olvadt viaszba, majd végighúzom a viaszos ujjam a száján.
- Megnézzük, hogy mennyire bírod a meleget. Ne félj, nem fog nyomot hagyni, csak egy kicsit lesz piros alatta a bőröd. - Mondom és egy kis viaszt rácsöpögtetek a hátára, szabad kezemmel rögtön végig is simítok rajta. - Ha nem tetszik, szólj. - Szólalok meg újra, miközben újabb adag viasz kerül fehér kis bőrére
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

A mesterdetektív Empty
TémanyitásTárgy: Re: A mesterdetektív   A mesterdetektív Icon_minitimePént. Nov. 21, 2014 11:24 am

Annyira meglepődöm az érintésen, hogy fel is nyögök, vagy esetleg megkönnyebbülten sóhajtok és nyüsszenek ijedten egyszerre. Először is: hozzám ért! Másodszor: finoman ért hozzám. Még meg is csókolt. Megint nyögök. A szavak eltűntek a torkomból, csak ez az állatias, elbutult ösztön maradt. A nyüsszenés, ha rossz, a nyöszörgés, ha jó.
Teljesen felajzza az érzékeimet a vakság. Kiszáradt számba harapok, kezd izgatni a helyzet most, hogy érzem őt magam mellett. Kezdem felismerni a testmeleget, a légzését, és az ágy süppedése is egy jelzés: mellém feküdt. A kezére számítok az arcomon, vagy bárhol máshol, de az ajkait kapom. Ez nagyon jól esik. Boldog kis macskamosollyal csókolok vissza, hiszen most talán lehet, de azt se bánom, ha csak a számba hatoló nyelvét kényeztethetem, mert megteszem. A pokolba is, istenien csókol ez a démon! Mindenem beleremeg, még a bokám is megrándul a béklyó alatt, és már megint egyre és egyre feszesebben áll a farkam odalent. Vajon látja? Ránéz? Bár megfogná! Ebben a pózban még csak oda se tudok dörgölőzni semmihez, ami kicsit könnyítene a helyzetemen. Messze vagyok még attól, hogy nyáladzó, szűkölő szukává váljak, aki mindenáron ki akar elégülni, de ez az egész sötét és bizonytalanság közelebb és közelebb lök ahhoz az állapothoz. Még sohasem veszítettem el magam teljesen szex közben, sohasem vágytam senkire annyira, hogy könyörögjek, vagy hogy ne tudjam, mit teszek. Nem tudom, hogy akarom-e egyáltalán ennyire elveszíteni a kontrollt... de ezen alighanem korai még gondolkodni.
Vagy éppen hogy túl késő már. Ki vagyok kötözve, a szemem be van kötve. Ha akarnék, se tudnék hirtelen felpattanni és elszaladni.
Szigorú szavaira megrándul a szám, nem tudom, mosolyogjak-e, vagy az is tilos? Vajon az arcom nézi? Vajon látta a kis rándulást?
Hiába hatalmazott fel a beszédre, olyan, mintha gyapotgolyó lenne a torkomban, de azért betippelem:
- Meg fogsz dugni velük?
Gyenge találgatás, de a fantáziám még nem kalandozott soha arrafelé, amerre az övé biztos állandóan.
Nem ismerem fel, mi van az ujján, amitől nem olyan, amilyennek lennie kellene. Nem emberi az érintése. Talán valami zselé? Krém? De mitől meleg? Akárhogy is, annyira szeretnék valamit megint a számba enni, hogy ha hagyja, az ajkaim közé csúsztatom az ujját, és ha ez megtörténik, elfintorodom, mert a viasz nem finom. Kidugom a nyelvem és megpróbálok megszabadulni a gyertyamaradéktól. De legalább ez is egy jó lecke: ne vegyél semmit a szádba, amiről nem mondta, hogy tedd meg.
A kölyökmacskák is a saját kárukon tanulnak...
- Tessék...?! - kérdezek vissza kicsit riadtan. A meleget?! Hamar összeadom, hogy gyertya + kattanó öngyújtó + olvadt viasz = égő gyertya, de nagyon remélem, nem meggyújtani akar vele! Nyugi Carmin. Figyelj arra, amit mond. Nem fog nyomot hagyni. Valószínűleg csak...
- Aaaah! - szisszenek fel az első cseppeknél, és megvonaglik a testem. Egyálalán nem számítottam erre (persze, mert hülyeségeken agyalok), nem voltam felkészülve, pedig lehettem volna. Figyelj oda, te kis hülye!
A viasz hamar kihűl a testemen, érzem, hogy megszilárdul rajtam. Valóban égetett egy picit, de már nem, és Dante simítása is enyhíti a fájdalmat, ami amúgy is csak egy pillanatig tartott. Minden kis piheszőröm az égnek áll a hátamon, és a következőtől is megborzongok. Homorítom a hátam, mintha menekülni akarnék előle, de végül hullámmozgásba csap át: többet akarok. Nem csak azért, mert utána megsimít. Olyan, mint egy stimuláció: a test reakciói elképesztőek.
- Szó sincs róla - lehelem, és legszívesebben odadörgölőznék hozzá. - Nagyon jól esik - teszem egyértelművé, hogy miről is nincs szó, bár a szavak lassan elfelejtődnek, hiszen a testem úgyis beszél helyettem, nem? Ha nem látja, mennyire odavagyok ezért, akkor nem tudom, mi lehetne egyértelműbb.
- Dante... - mondom ki a nevét nedves kis számmal, nem tudom, hogy ez kérlelés, vagy sürgetés, vagy csak egy vallomás, hogy mennyire jó.
Minden cseppnél feltör belőlem egy kisebb vagy nagyobb nyögés, mindegyiknél megvonaglok, de a harmadik-negyediknél már nyitott szájjal várom és csak a kéj marad, a fájdalom és a berzenkedés csillapodik.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dante Evans
Dante Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 45
◮ join date : 2014. May. 03.

A mesterdetektív Empty
TémanyitásTárgy: Re: A mesterdetektív   A mesterdetektív Icon_minitimePént. Jan. 23, 2015 3:09 am

Lágy doromboló mégis őszinte nevetés tör elő a torkából, ritkán szokott nevetni, pláne ilyen helyzetben de az a gondolat, hogy majd egy gyertyát fog a fiú ánuszába helyezni még őt is nevetésre készteti. Mintha nem lenének meg a tökéletes eszközei ahhoz, hogy bármit is a fiúba süllyesszen. Nem szükséges a kísérletezés, még a végén Carmin úgy mozdulna, hogy eltörik a gyertya, aztán mehetnének a kórházba ha nem tudnák kiszedni onnan házi megoldásokkal. A mentősök arcára inkább nem kíváncsi se senki máséra, mikor kiderül, hogy szex terén milyen aberráltságokkal rendelkezik.
Hosszú ujjai végigsimítanak Carmin szépséges száján, majd amint beveszi azt és a szájában marad a viasz, elhúzza tőle az ujjait és egy pofonnal jutalmazza ezt a mutatványt. Nem túl erőssel, pedig nagyon viszket a tenyere, hogy még nagyobbat oda sújtson neki. Azt mondta beszélhet, nem azt, hogy önállóan cselekedhet. Hatalmas hiba, a szövegértést még gyakoroltatnia kell a fiúval.
Elhúzódik tőle kissé, hogy neki láthasson ahhoz amit eltervezett, nem nagy dolog, de egy kezdő fiúnak már ez is éppen elég megpróbáltatás lesz, ha csak az előző ütéstől nem ment el a kedve.
Az a baj, hogy ismeri magát, tudja jól, hogy ez még nem lesz elég, amit pedig szeretne azzal csak elijesztené magától Carmint, amit nem szeretne, a fiú már túlságosan is közel került hozzá, megkedvelte, ha nincs vele akkor hiány érzete van, ha pedig vele van akkor rettenetesen... elégedett és boldog. Nem tölt sokat a saját érzelmei analizálásával, már régen eldöntötte magában, hogy Ő senki iránt sem fog annyira elköteleződni, mint azt elvárnák, eddig jól is ment a terve, szeretőket tartott, majd mikor elromlott a viszonyuk, vagy csak megromlott a varázs mind a ketten mást kerestek maguknak. Összebútorozásról szó sem volt, most pedig máris azt tervezi, hogy elhozatja valakivel Carmin cuccait a házába és kijelöl neki egy szobát ahol majd bármelyik éjszaka meglátogathatja.
LAssan csöpög a hátára a viasz majd amint megszáradt az előző adag és várja a következő felolvadását addig végigsimít a hátán és a fenekén, majd ahogy haladnak előre az idővel már nem a fenekét simogatja meg, azt már kellő képpen előkészítette magának, mégis még kétséges, hogy tényleg használatba is lesz véve. A farkára téved a keze, elégedetten simít végig rajta többször keményen, nem finomkodik, viszont nem is engedi elélvezni a fiút, még nem szabad. Félre teszi a gyertyát, már egész szép mintát festett a hátára, egy egymásba fonódó D és C betű díszítéssel együtt. Nem láthatja meg majd Carmin a mintát, le kell róla szednie mielőtt kikel majd az ágyból, de egyelőre még gyönyörködik a művében. Elé térdel és lehajol hozzá hogy megcsókolhassa, nem tud ellenállni annak a szép csöpp kis szájának, ahogy annak sem, hogy a nyelvén kívül egy másik testrészét is érezhesse benne. Vacilál. Nem sokszor fordul ez elő vele, különösképpen nem az ágyban, de most megtörténik és ennek egy cseppet sem örül. Kétkedő kifejezés ül ki az arcára, szerencsére ezt a másik nem láthatja. Nem okozhat neki akkora fájdalmat amekkorát szeretne, mert akkor megint elkezd majd sírni, neki pedig nincsen kedve vigasztalgatni a fiút. A hazugság, hiszen bármire is van szüksége, azt meg akarja neki adni, még ha csak annyit is kell tennie, hogy szorosan magához öleli és halkan suttogja, hogy nem lesz semmi baj sem. A száját szeretné használni, annyira arra vágyik, mint eddig talán még sohasem mégis inkább a feneke felé mászik az ágyon, feltérdel mögé és mivel már kellő képpen kész rá egy gyors mozdulattal megszabadítja magát a nadrágjától és elmerül a másikban. Fojtottan felnyög és pár pillanatig nem mozdul, félő túl hamar elsülne, és nem akar szégyenben maradni. Lassan kezdi el mozgatni a csípőjét, majd mozgása egyre gyorsul és egyenetlenné válik, mikor már nagyon közel kerül az orgazmushoz, de ez nem elég, valami hiányzik. Hosszasan káromkodik, ez így nem fog menni. Kihúzódik belőle és ráfog a fiú farkára, hogy legalább neki meglegyen az élvezet, majd meglazítja a köteleket, hogy a fiú szabadulni tudjon. - Vedd le a szemfedőt, majd fordulj ide és szopj le. - adja ki az utasítást, miközben Hosszasan elnyúlik az ágyon.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

A mesterdetektív Empty
TémanyitásTárgy: Re: A mesterdetektív   A mesterdetektív Icon_minitimePént. Jan. 23, 2015 6:31 pm

Először még nevet, aztán a keze csattan az arcomon, és meg egy pillanatig megnyikkanni se tudok a meglepetéstől. Komolyan megütött!
- Ezt most miért kaptam?! - kérdezem panaszosan és mérgesen. Hiszen ha beszél hozzám, én értek ám a szóból, de random nyaklevesek és néma sértődések nem célravezetőek velem szemben.
Ha megkapom a magyarázatot, összeszorítom a szám, mert ez nem annyira tetszik, de végül eldöntöm, hogy majd később bocsánatot kérek. Most túlságosan el vagyok foglalva a különös, hátborzongató örömök élvezetével. A viaszcseppek mintha sajátos mintát kezdenének kirajzolni, de az is lehet, hogy csak képzelődöm. Semmi másra nem tudok fókuszálni, a körülöttem lévő világ beszűkül fájdalomra, csillapodásra és a várakozásra, a hármas véget nem érő körforgása mohóvá és türelmetlenné tesz, és mikor abbamarad, csak nyöszörögni és vonaglani vagyok képes, remélve, hogy újabb kör indul majd el, de az utolsó után hiába várok. Csak a csók jön, melyet életem legmohóbb válasza követ, majd megint a várakozás.
És aztán nemes egyszerűséggel, minden előzetes figyelmeztetés nélkül szimplán felnyársal. Hosszasan kiáltok fel, majd bennem szakad a levegő és képtelen vagyok mozdulni, egész addig, míg hozzá nem ér az ölemhez. Akkor mintegy varázsütésre, elképesztően közel kerülök az orgazmushoz, de valamiféleképpen mindig vissza tud rántani az utolsó pillanatban ez a démon, nincs csúcspont, nincs öröm, nincs beteljesülés. De neki sincs, érzem a tempón és azon, ahogy rángat, hallom a zihálásán és a nyögésein, hogy ő is nagyon közel van, de egyszerűen nem sikerül túllendülnie. Nagyon igyekszem asszisztálni legalább neki, de végül csak a káromkodásra leszek figyelmes, és nem tudom, ez hozzátartozik-e a szeánszhoz, vagy csak eleve ilyen mocskos a szája (ami cseppet sem baj, mert elég szexi), de végül megint megérint és ezúttal ez is elég, hogy ölemet hosszan feszítve a kezébe, sokáig élvezzek, teljesen összemocskolva a markát.
Nem sokáig hagy pihenni ezek után. Elzsibbadt karjaimat kioldozza, én pedig ahelyett, hogy elnyúlhatnék az ágyon a történtek furcsa kimerültségével a fejemben és a testemben, teljesítem a parancsokat. Leveszem a szemfedőt, és rácsodálkozom, hogy itt minden ugyanolyan, mint volt... Aztán rácsodálkozom erre a hatalmas és gyönyörű farokra itt előttem, amitől ismét fájdalmasan feszülni kezd a lágyékom. Ráadásul Dante egész teste annyira izmos, szép, mint egy modellé... Gyönyörű. Nyelek egyet és megnyalom a szám.
- Igenis - válaszolom és odakúszom fölé az ágyon. Félrehúzom csapzott hajam, és a számba csúsztatom méretes szerszámának először csak a hegyét, majd minden egyes bólintással egyre mélyebben tüntetem el a számban. Szívom és a kezemmel is rásegítek, hiszen biztosan türelmetlen már. Ha nem tetszik neki, ahogy csinálom, biztos megint felpofoz, szóval jobb, ha nem hagyom itt a fogam és összeszedem magam. És akkor is folytatom, ha közben összeélvezi a szám, amíg csak azt nem mondja, hogy elég volt.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



A mesterdetektív Empty
TémanyitásTárgy: Re: A mesterdetektív   A mesterdetektív Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

A mesterdetektív

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-