KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
A mesterdetektív - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
A mesterdetektív - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
A mesterdetektív - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
A mesterdetektív - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
A mesterdetektív - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
A mesterdetektív - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
A mesterdetektív - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
A mesterdetektív - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
A mesterdetektív - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 A mesterdetektív

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Dante Evans
Dante Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 45
◮ join date : 2014. May. 03.

A mesterdetektív - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A mesterdetektív   A mesterdetektív - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 06, 2015 7:10 pm

- Akkor nyitod ki a szád amikor én mondom és azt veszel a szádba amit mondok, nem önkényeskedsz. - Feleli nyugodtan és a kelleténél talán sokkalta hűvösebben, remélve, hogy a fiú ebből is csak tanulni fog és nem pedig még jobban megijedni, mint amennyire már jelen pillanatban meg van. Vagy ha ez még nem is igaz, akkor is egészen biztos, hogy bizonytalan a saját helyzetéről és talán már valahol legbelül menekülni is akar, legalább is miután a testi igényei ki lettek elégítve.
Azon igyekszik, hogy megfeleljen a másiknak, miközben a saját gyönyörével is próbál foglalkozni, de csak nem tudja elérni önző céljait, tehát megelégszik egyelőre azzal, hogy a fiút láthatja elélvezni, simogatja utána még egy kis ideig, majd mikor már minden egyes cseppet kipréselt belőle akkor oldozza el és adja ki az utasításokat amivel talán végre Ő is elélvezhet.
Hosszasan elnyúlik a francia ágyon, háta mögé párnákat halmoz, hogy tökéletes szögből láthasson majd mindent, türelmetlenül vár amíg Carmin össze szedi magát és végre hozzá ér, de amíg erre vár addig kénytelen saját magához nyúlni, és úgy mozgatni magán a kezét ahogy szereti, viszont amint Carmin feje az öléhez közelít félre teszi a kezét és hagyja a másikat érvényesülni.
Mély nyögés tör fel torkából amint hozzáér a puha száj. Egy ideig hagyja, hogy kénye kedve szerint dolgozhasson szerszámán a fiú, de utána már a hajába túr és a csípője is önállósítja magát, hajszolja az élvezetet, amit végül el is ér, erősen belemarkol Carmin hajába és a nevét nyögve élvez el. A szorítása enyhül, végül el is engedi a finom szálú hajat. - Jól van, elég lesz. - Szólal meg végül, és a karjánál fogva magára húzza, majd hálásan megcsókolja az ügyes kis száját, nem törődve azzal, ha még nem tudott mindent szépen lenyelni. Hosszasan simogatja a fiú hátát és fenekét, nagy tenyere teljesen lefedi a vékonyka derekánál. Olyan, mint egy nő, és bármennyire is furcsa ez tetszik neki.
- Ügyes voltál. - Szólal meg dorombolva, ezzel félbe szakítva a csókot. - Majd megfürdetlek, ha szükségét érzed majd felkelni innen. -
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

A mesterdetektív - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A mesterdetektív   A mesterdetektív - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 14, 2015 2:40 pm

Dacosan csikorgatom a fogaimat. A pofon fájt, de alighanem megérdemeltem. Van még mit tanulnom ebből az egészből, és nem tudom, képes leszek-e rá. De legalább nem feleselek. Akkor sem, mikor megfogja a fejemet és az ölébe húzza, és a hajamnál fogva irányít. Felnyögök, de nyitva tartom az állkapcsom, vigyázva, hogy a fogam egy pillanatra se érintkezzen szépséges és méretes farkával, ami nem is olyan egyszerű, ha ilyen vehemensen kúrja a kis számat. Nem tudom, mennyi idő telik el, mire rájövök, hogy mi történt az első együttlétünkkor: fájdalmat kellett okoznia magának, hogy el tudjon élvezni. Nem hiszem, hogy díjazná viszont, ha most egyszerűen beleharapnék, és biztos nem is akarja, hiszen akkor mondaná, hogy harapjak. Kezeimet a hasára teszem és lágyan végigkarmolom, nem merem jobban, de ez is csak egy kérdés, arra vonatkozóan, hogy akarja-e erősebben. Végül, ettől függetlenül is érzem, mikor éri el a csúcspontot, és lehunyt szemmel várom, hogy megtöltse számat a meleg zselével, amit igyekszem le is nyelni, de nem tudom mindet egyszerre, van, ami kicsordul a szám csücskénél, hiszen továbbra is folytatom, amit eddig, míg egyszer csak fel nem húz magához. A szám maszatos és szerintem a legkevésbé étvágygerjesztő, de ez őt láthatóan nem zavarja. Úgyhogy boldogan csókolom vissza, főleg, mert megdicsér, ami teljesen felvillanyoz.
- Köszönöm - válaszolom lelkesen, és a nyakához bújok, miközben simogat. Borzasztóan jól esik, teljesen megvigasztal és lecsillapítja az imént felkorbácsolt különös érzéseket bennem. Megnyugtat, és helyükre kerülnek a bizonytalan érzések. - Jó. De egyelőre nagyon kényelmes itt nekem. Ne haragudj, hogyha rosszul csináltam valamit, legközelebb csak az utasításaidat fogom követni - szusszanom az álla alá, és elfészkelek a karjaiban kényelmesen.
A hátam azért kicsit érzékeny ott, ahol rám csöpögtette a viaszt, megpróbálok hátranézni de semmit se látok, nem tudom megnézni a hátam közepét.
- Foltos lett a hátam a viasztól? - kérdezem aggódva.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dante Evans
Dante Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 45
◮ join date : 2014. May. 03.

A mesterdetektív - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A mesterdetektív   A mesterdetektív - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 15, 2015 6:22 pm

Egészen különös érzések kerítik hatalmába, olyanok amiket eddig még sohasem tapasztalt egy-egy aktus után. Idegen neki ez a helyzet és bármennyire is próbál megbarátkozni vele nehezen megy neki, egész egyszerűen nehezére esik elképzelni azt, hogy ez mostantól mindig így fog menni. A fiú itt fog lakni nála, nem egy előre meghatározott időintervallumot töltenek majd együtt, hanem amikor itthon van akkor a fiú is itt lesz és... boldoggá kell tennie, szórakoztatnia, habár nem tartja magát valami szórakoztató társaságnak, mindig is kissé magának való volt, csak a munkája és a hobbija foglalkoztatta.
Meglepően természetes a mozdulat amivel simogatja a csinos kis hátat, amin még mindig ott van a minta amit rá csöpögtetett, elégedettséggel tölti el a látványa, szívesen lefotózná és rajzolna mást is, hogy aztán egy kiállítást készíthessen a képekből. Carmin úgy is modellkedik ebből nem lehet problémája, maximum az eshetne rosszul neki, hogy Dante fizetni akar a szolgáltatásaiért, amit gyorsan el is vet magában, mivel nem célja megbántani a kis szöszit.
- Nem haragszom, nagyon ügyes voltál - dicséri meg szavakkal is, ha már a csók nem volt eléggé árulkodó.
- Ne mocorogj, nem fogod látni, csak ha tükör elé állsz, azt pedig nem fogom hagyni. Nem lett foltos, csak kicsit kipirult, de az is el fog múlni, ne aggódj, mondtam, hogy nem fogok kárt tenni a testi épségedben. Nem szokásom hazudni az ilyen dolgokban. - Egyenesen sértő a feltételezés, hogy olyan dolgot művelt a fiúval aminek örökre nyoma maradna. Szereti a hibátlan bőr látványát, nem lenne olyan botor, hogy Ő maga teszi tönkre azt ami oly tökéletes. Szépen lassan és óvatosan elkezdi leszedni a fiú hátáról a rászáradt viaszt, nem tudja, hogy mennyire lett érzékeny a fiú bőre a forró viasztól, és nem akar fölöslegesen fájdalmat okozni neki.
[i]- Terveztél mára valamit, vagy itt maradsz most már nálam? f/i]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

A mesterdetektív - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A mesterdetektív   A mesterdetektív - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 15, 2015 7:01 pm

Ez a legjobb az egészben. Feküdni a mellkasán és hallgatni a szívdobogását, a légzését, és a hangjának dorombolását, amikor megszólal. Ezt el tudnám viselni hosszútávon is, sőt mi az hogy! Gyerekkorom óta erre vágyom, mint ahogy a lányok arról, hogy rájuk talál a herceg és hercegnővé varázsolja őket. Mondjuk hercegnő nem akarok lenni, de a hercegemhez ragaszkodom.
Abbahagyom a ficergést, és felpislogok rá.
- Nem gondoltam, hogy hazudnál. Bízom benned - biztosítom róla, és megsimogatom a mellkasát, a karját, miközben a viaszt szedegeti le a hátamról. Nem fáj, de mégis furcsa érzés. Nem kellemetlen, inkább... zavarba ejtő. Hiszen mindig is egyedül tisztálkodtam, és valahogy ez is abba a kategóriába tartozik.
- Semmi mást nem terveztem, csak visszahozni neked Bobot, bocsánatot kérni, és aztán elkullogni - vallom be. - De elég késő van. - És persze esik is, de ezt nem teszem hozzá. - Mit szeretnél, elmenjek, vagy maradjak? - kérdezem nagyon halkan, mert nagyon szeretnék maradni, de hát ez az ő háza, ő dönti el.
- Szeretném végigcsókolni a mellkasodat és a nyakadat - közlöm végül hirtelen, mert képtelen vagyok kivárni a válaszát, és mert nem akarom, hogy azt mondja, menjek innen. - Szabad?
Ha igenlő választ ad, akkor már neki is látok. Amúgy nem merem elkezdeni. Szerintem nem szabad, ha nem engedi meg.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dante Evans
Dante Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 45
◮ join date : 2014. May. 03.

A mesterdetektív - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A mesterdetektív   A mesterdetektív - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 15, 2015 9:17 pm


Igazán kellemes ez a testhelyzet, ahogy vékonyka kis testével rám nehezedik, eléggé kényelmes és nem akarok ezen változtatni, ha fel akarna kelni valószínűleg nem engedném, de ebben nem vagyok egyelőre még teljesen biztos, csak abban, hogy... jól érzem magam így ahogy vagyok. Vele.
- Meg eléggé igyekeztél az ágyamba bemászni, de ez tetszett. - Kinézek az ablakon és látom, hogy már tényleg régen besötétedett és az eső halk kopogását is hallani az ablakpárkányról. Így nem engedhetem haza, plusz a ruhái is mind még csurom vizesek, az enyémekben pedig még sem küldhetem haza, mégis mit gondolnának róla az utcán? Nem, határozottan itt kell maradnia velem.
Halkan kérdezi, talán attól fél, hogy most rögtön el fogom őt küldeni, pedig ez nincs így, nem akarom, hogy többé elmenjen innen.
Válaszolnék már épp, de nem hagyja, hogy bármiféle hangot is kiadjak, mert beszélni kezd, engedélyt kér és igen csak meglep vele.
- Miért akarod ezt csinálni? - Kérdezek vissza, majd gyorsan számításba veszem, hogy mik is történhetnek utána, ha csak ott ér hozzám ahol megkérdezte, akkor abból nagy baj nem lehet.
- Kérlek maradj velem az éjszakára. - Mondom először ezt, majd szájon csókolom, de csak röviden.
- IGen, azt hiszem szabad, de mondd el miért akarod. - talán meg szeretne harapni titokban, de azt nem tűrném el most tőle.
[/i][/i]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

A mesterdetektív - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A mesterdetektív   A mesterdetektív - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 15, 2015 9:48 pm

Felnevetek, de nem jövök zavarba. Tényleg egy kéjenc kis k-rva vagyok, és ezen nincs mit szépíteni.
- Azért, mert az ágyad remek hely - közlöm vele. - És te se vagy rossz benne. A kettő együtt határozottan vonzó kombinációt alkot.
Elhallgatok, mert igazából nem tudom, menyire kell komolynak lennem azok után, ami történt. Vajon szabadon elengedhetem magam? Vagy még mindig illene szégyellnem magam, amiért majdnem elvesztettem Bobot örökre? Vagy, kuss a nevem, mert csak alávetett vagyok? Végül is arra jutok, hogy ha majd azt akarja, hogy ne fecsegjek annyit, úgyis szól, vagy esetleg beköti a számat.
Nem is tudom, hogy tetszene-e.
Nem is tudom, miért kérdez vissza, de annyira letaglóz vele, hogy egészen mélyen elgondolkozom a válaszon. Miért is akarom végigcsókolni a nyakát?
Szélesen elmosolyodom inkább, hiszen az ő válasza egyszerűen tökéletes.
- Örömmel - hajolok oda, nyújtani szeretném a csókot, de nem engedi. - Köszönöm.
Mennyire ragaszkodik ehhez a magyarázathoz! Vajon ez is a játékhoz tartozik? Pislogok párat és újra átgondolom, mielőtt felkészülten és az érveimet összegyűjtve felelnék:
- Gyakran azt teszem az emberekkel, amit szeretném, ha velem tennének. Továbbá, a nyakad és a mellkasodon az izmok, mindkettő gyönyörűnek néz ki a sötétben, és az illatod is nagyon csábító. Nem elég, ha csak simogatom, meg akarom csókolni a bőrödet, mert az sokkal közvetlenebb kapcsolatot hoz létre két ember közt. És szeretnélek felizgatni vele.
Kérdőn nézek rá, hogy vajon sikerült-e meggyőznöm arról, mennyire jó is lesz neki, ha hagyja, hogy kényeztessem egy kicsit. Közelebb hajolok a bőréhez és egészen közel viszem a számat hozzá, de épp csak nem érek még hozzá. Felnézek nagy szemeimmel, kérlelve, mert tényleg nagyon szeretném végigcsókolni, és ha nem mond igent, én akkor se tudom majd türtőztetni magamat, a hajamba tépve kell elrángatnia magáról, ha nem tetszik majd neki, vagy nem akarja, hogy folytassam.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dante Evans
Dante Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 45
◮ join date : 2014. May. 03.

A mesterdetektív - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A mesterdetektív   A mesterdetektív - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 15, 2015 10:02 pm

Felnevet, mosolyogva nézem ahogy édesen hahotázik, ha akarnám se tudnám levenni róla a szemeimet. A szavai is tetszenek, nem is tudnék hirtelen olyan dolgot mondani ami ne tetszene benne és ez nagyon nagy baj, már mint nem nekem, hanem Carminnak, még a végén annyira belopja magát a szívembe, hogy tényleg nem fogom elengedni őt soha többet. Maximum iskolába, vagy dolgozni.
Nem tetszik, hogy csöndben marad, most már kedve szerint jártathatja azt a csinos kis száját hiszen szemmel láthatóan végeztünk az aktussal. Megsimogatom az ügyes kis száját. - Most már beszélhetsz amennyit csak akarsz. - mondom neki, hogy biztos lehessen benne, mert nem szokott Ő csak úgy csöndben maradni.
Türelmesen várok és várok a válaszára, addig a hátát és az oldalát simogatom, bár a kezem néha letéved a formás kis fenekére is, tekintetem a gondolkodó arcon időzik el hosszabb ideig. Meglep a válasza kissé, azt szeretné ha én is végig csókolnám a testét? Mondjuk nem rossz ötlet, nagyon csábító bőre van, de eddig még nem igazán csináltam ilyet sohase, talán épp itt lenne az ideje elkezdeni, de egyelőre hagyom még beszélni és szemlátomást nem igazán izgatja az, hogy mit is fogok neki mondani, hogy engedélyezem vagy megtiltom az érintésnek eme puha formáját a számára, hiszen olyan közel hajolt a bőrömhöz hogy érzem ahogy veszi és kifújja a levegőt.
- Felizgatni megint? Hát nem volt elég a mostani? - telhetetlen kis fiúcskával van dolgom úgy tűnik. - megcsókolhatsz, de ha lehet kérni a számat se hagyd ki, ott is szeretem az ilyesmit. - felelem végül egy kis gondolkodás után és máris nyújtózok, hogy én bizony a számra kérek először csókot, utána oda ad ahova csak szeretne.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

A mesterdetektív - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A mesterdetektív   A mesterdetektív - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 15, 2015 10:29 pm

Megörülök az engedélynek, elmosolyodik az ajkam cirógató ujja alatt, de nem merem a számba venni, hiszen a végén megint kapnék egy fülest. Nem tudom, hogy reagálnék rá, de szeretném, ha azt látná, hogy gyorsan tanulok. Be akarom bizonyítani neki, hogy nem vagyok holmi buta szőke kiskölyök, aki csak azért jár egyetemre, hogy pasizzon. Minden lehetséges módon imponálni szeretnék neki.
- Nem beszélek azért én sem egyfolytában - jegyzem meg és adok egy puszit mégis az ujjára.
El akarom csábítani, azt akarom, hogy halálosan szerelmes legyen belém.
Félrepillantok, mintha szégyellős lennék, végül megvonom kissé a vállam.
- Nekem sosem elég. Bármeddig bírom. Akár 24 órán keresztül csinálhatjuk megállás nélkül.
Na jó, hát ez talán már túl sok információ neki, de arra következtetek, hogy ha már a BDSM - kutatásaim alapján - főleg a közös szexuális érdeklődés alapján tud összehozni embereket, akkor az a valaki, aki különösen jártas ebben, esetünkben Dante, az biztos szereti a szexet, tehát nem feltétlenül baj, hogy én is szeretem.
Mikor végre engedélyt ad, feltámaszkodom a kezemre és feljebb kúszom rajta, hogy a csókot az ajkain kezdhessem. Puhán és lágyan csókolom meg, eljátszva vele, körbepuszilva a száját, majd apránként haladok lejjebb. Mintha csak felfedezni akarnám, vagy kísérletezni, úgy haladok centiről centire egyre lejjebb, végig a nyakán, elérve az ádámcsutkájához, majd lejjebb. Közben a kezem sem tétlen - igaz, erre nem kértem engedélyt. Végigsimítom tökéletes, izmos testét, le a hasán, ahol megfordítom a kézfejem: immár az ujjaim néznek előre, és tovább siklik a tenyerem lefelé. Nagyon kíváncsi vagyok, van-e rá ez bármilyen hatással, mármint a csókok, mert azt nagyon remélem, hogy az érintés lesz.
- Irányíts - súgom neki, ha esetleg nem hallhatnám a várt reakcióit az élvezetnek, azaz egy nyögést, vagy bármi olyan hangot, ami azt jelzi, tetszést arat a tevékenységem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



A mesterdetektív - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A mesterdetektív   A mesterdetektív - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

A mesterdetektív

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-