KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Eric Slater Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Eric Slater Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Eric Slater Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Eric Slater Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Eric Slater Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Eric Slater Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Eric Slater Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Eric Slater Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Eric Slater Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Eric Slater

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Eric Slater Empty
TémanyitásTárgy: Eric Slater   Eric Slater Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 1:33 am

Eric Jonathan Slater
USA, New York - 1977. 07. 02.
36
Informátor, Hacker
Maffia
Zachary Quinto

Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok:

Intelligens: Nem pusztán művelt, hanem az élet egyéb területein is könnyen, gyorsan meglátja az összefüggéseket. A lehetséges variációk közül jó érzékkel választja ki a számára legelőnyösebb döntést.

Jó emberismerő: Szó sincs jó megérzésekről, csupán jól olvas a jelekből. Észreveszi az irritáltan megránduló szájszegletet, az elzárkózó vagy bizalmassá váló testtartást, a fenyegetést, és ha hazudnak neki. Ugyanilyen érzékkel látja meg valakiben az áldozattípust, amelyet gátlástalanul ki is használ.

Precíz: Nem ő lesz az az ember, aki az elfeledett apróságok miatt bukik el egy üzletet…

Türelmes/Hidegvérű: … ahogy nem is azon, hogy elveszti az önuralmát. Vallja, hogy a jó munkához idő kell. Tökéletesen uralja az indulatait és érzelmeit; aki arra épít, hogy majd egy kétségbeesett pillanatában hibázik és akkor fülön csípheti, nagyon téved.

Megnyerő: Egyszerűen szimpatikus az első benyomás róla. Kedves és udvarias, azzal a fajta még nem túl tolakodó közvetlenséggel, ami otthonossá teszi a társaságát. Még ha először is találkoztatok, olyan, mintha egy régi barátot üdvözölnél.


◆ negatív tulajdonságok:

Kétszínű/Alattomos: Munkatársai szelíd, becsületes embernek ismerik, aki egy elhagyott kismacskát is összeszedne a parkolóból, ha arról lenne szó. A személyisége azonban teljesen más, mint az az ember, akit a hétköznapokban mutat; azzal csak egyébként ingerlékeny, erőszakos és kicsinyes habitusát igyekszik leplezni.

Kapzsi: Mindenért a lehető legtöbbet kéri el, legyen szó, pénzről, szívességről. A segítségének általában megvan a maga meglehetősen magas ára.

Gátlástalan: A cél szentesíti az eszközt. Erkölcsi és morális aggályai sosem voltak és sosem lesznek. Számára minden csak kihívás, feladat vagy szórakozás, nem számít, hogy minek árán éri el az elégedettség érzését.

Érdekember: Mindig afelé fordul, aki a legtöbbet kínálja. A lojalitás nem szerepel a szótárában, például segített már a rendőrségnek is információt szerezni egy veszélyesebb maffiacsoportról. Talán az is közrejátszott ebben, hogy korábban ugyanez a csoport megfenyegette.

Kontrollfüggő: Mindent tudnia kell a környezetében élőkről. Ő szabja meg, mit tegyenek. Mit egyenek, milyen tempóban lélegezzenek – ha nem érzi a kezében az irányítást, frusztrált és ingerlékeny lesz. És ami a legrosszabb; neki nincs szüksége magánnyomozóra, hogy bármit is kiderítsen. A legtöbb ismerősén, akikhez érzelmileg is kötődik, van nyomkövető.


◆ egyebek:

A las vegas-i alvilág "könyvtárosa és írnoka". Gyakran hívják ezeken a neveken, de legtöbbször csak A Könyvtárosként hivatkoznak rá - holott nincs sok köze a tényleges könyvtárakhoz. Viszont minden interneten fellelhető adat nyitott könyv számára. Feltöri a legjobb védelmi rendszereket is, legyen szó egy adatbázisról vagy a rendőrség épülete körüli kamerákról. Szakértelmét többnyire információszerzésre használja fel, leginkább különböző megbízásokat teljesítve, melyekért busás honoráriumot kap. Számodra nem tetsző tartalom van fenn a neten? Szeretnél az aktádban egy-két adatot megváltoztatni a rendőrség adatbázisában? Keresd a könyvtárost, de legyen mivel fizetned.

Van egy fogadott fia. Három évvel ezelőtt a nővére 40 éves korában elhunyt; a fia akkor 18 éves volt. A kamaszt, mint legközelebbi hozzátartozó, Eric vette magához, bár a kettejük közti viszony igencsak rapszódikus.


Történet vagy szerepes példa


[18:04]wells: üdvözletem

[18:04]librarian: üdv

[18:04]librarian: miben segíthetek, kedves wells?

[18:05]librarian: vagy hívjam inkább Edgarnak?

[18:07]wells: nem tudom miről beszél

[18:07]librarian: milyen szégyenlős. de legyen, maradok a becenevénél, legyen meg az anonimitás kényelmes tudata.

[18:08]wells: átléphetnénk azokon a tiszteletkörökön, amelyekben érezteti a virtuális fölényét?

[18:09]librarian: ezt sajnos nem garantálhatom. szóval? mit akar?

[18:14]wells: Locke-tól kaptam az elérhetőségét, azt mondja, hogy maga tudna nekem segíteni

[18:14]wells: biztonsági kamerákról lenne szó.

[18:19]librarian: tudok segíteni.

[18:23]wells: fantasztikus, nem kell kikapcsolni őket, elég lenne, ha másfelé fordítaná, nekünk csak egy vakfoltra lenne szükségünk

[18:23]librarian: én csak azt mondtam, tudok segíteni. azt nem, hogy akarok is.

[18:23]librarian: mi a jó _nekem_ ebben, Edgar?

[18:24]wells: természetesen a bevételből

[18:24]librarian: nagyon kedves az eufemizmusa, ahogy a fegyveres rablás kifejezést kerüli, de ez így nem fog menni, Edgar.

[18:27]wells: mármint?

[18:28]librarian: előre kérem a pénzt, és aztán elvégzem a munkát.

[18:30]wells: csak nem gondolja komolyan, hogy előtte fizetek? mi van, ha nem teljesíti a feladatát?

[18:34]librarian: kettőnk közül nekem vannak referenciáim, Edgar. Magának mije van? Lássuk. IP címe. Facebook-profilja. Egy aktája a rendőrségnél gyorshajtásért és könnyű testi sértésért.

[18:34]wells: lenyomozott?

[18:35]librarian: ne legyen dühös, szakmai ártalom. szeretem tudni, hogy kikkel üzletelek.

[18:36]librarian: ott tartottunk, hogy előre fizet nekem. én pedig elfordítok néhány kamerát.

[18:41]wells: előre kifizetem a felét. az megfelel?

[18:41]librarian: az egészet kérem előre, különben nincs üzlet.

[18:44]librarian: talán tud mást, aki megoldja a problémáját anélkül a kockázat nélkül, hogy ne rendőrök várják magát a bejáratnál?

[18:45]wells: így is fennáll az esély.

[18:45]librarian: touché. mindenesetre nem mindegy, hogy 10% vagy 70%

[18:59]wells: megkapja előre a pénzt.

[19:08]librarian: emailben átküldtem a számlaszámom, írja fel egy papírra, mert tíz perc múlva törlöm onnan.

[19:11]wells: Locke mondta, hogy maga ritka pofátlan egy féreg, de nem hittem volna, hogy ennyit szépített.

[19:11]librarian: ne hízelegjen, jó fiú leszek, és nem nézek bele az emailjeibe.

[19:12]librarian: mármint azokba, amelyeket nem olvastam még el. de azért hadd fejezzem ki részvétemet, a válás kényelmetlen és bürokratikus procedúra.

[19:14]wells: a kurva anyját.

[19:14]librarian: a ceruzája járjon, ne a billentyűzete. szóljon, ha megvan.

[19:18]wells: kész. ez a szám mellette?

[19:19]librarian: írja fel azt is, annyit kérek a munkáért.

[19:19]wells: hogy micsoda?

[19:24]wells: ezt nem mondja komolyan

[19:24]librarian: azt mondják nincs jó humorérzékem, ezért általában nem próbálkozom.

[19:24]wells: néhány kameráért?

[19:25]librarian: ha sikerül kifosztani a páncélautót, nem teljesen lényegtelen? jóval nagyobb a várható haszon, mint amennyi pénzt a kamerák kiiktatására áldoz.

[19:25]librarian: mikorra időzítsem?

[19:38]wells: legyen. de ha átver, nyugodjon bele abba a ténybe, hogy maga egy halott ember.

[19:38]librarian: sosem tennék ilyet, Edgar, jó fiú vagyok.

[19:38]wells: tényleg rossz a humora.

[19:38]librarian: én mondtam

[19:45]wells: három nap múlva, 18.30-tól 19.00-ig. emailben elküldöm magának a kamerák pontos helyét és az üzemeltető nevét.

[19:45]wells: a lényeg, hogy ne az útra nézzenek, hanem mellette a parkra

[19:46]wells: mivel egyébként is bevett kameraállás, nem fog feltűnni senkinek, ha elfordul arra is.

[19:52]wells: átutaltam az összeget.

[19:57]librarian: amint megjön a pénz, vegye elintézettnek az ügyet. a kamerákon semmit sem fog múlni.

[19:57]librarian: viszlát, edgar. sok sikert a páncélautóhoz. a feleségét meg tényleg dobja ki és húzza le a családi vagyonnal. elolvastam néhány levelezését

[19:57]librarian: ritka nagy kurva




based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Eric Slater Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eric Slater   Eric Slater Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 11:52 am

Elfogadva!
Üdv itt, kedves Eric! *-*

Szeretem ezt a nevet és végül a PB-választás is remek lett!*-* Razz Köszönet a hosszas jellemleírásért, nagyon tetszik Eric személyisége, azt hiszem, senkinek sem lesz egyszerű doga vele! Very Happy
És az ET! Ehhez hasonló megoldást még nem láttam, bevallom őszintén, de... imádtam!*-* Nagyon-nagyon tetszett, kreatívan megoldottad és egyszerűen nagyszerű lett!*-*

Foglalj avit, kérlek és már játszhatsz is! *-*  Eric Slater 3853069790 

based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down
 

Eric Slater

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Damian Slater
» Eric & Damian
» Eric 'Cat' Bernadotte

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-