KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Eric 'Cat' Bernadotte Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Eric 'Cat' Bernadotte Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Eric 'Cat' Bernadotte Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Eric 'Cat' Bernadotte Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Eric 'Cat' Bernadotte Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Eric 'Cat' Bernadotte Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Eric 'Cat' Bernadotte Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Eric 'Cat' Bernadotte Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Eric 'Cat' Bernadotte Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Eric 'Cat' Bernadotte

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Eric 'Cat' Bernadotte
Eric 'Cat' Bernadotte

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 14
◮ join date : 2014. Oct. 27.

Eric 'Cat' Bernadotte Empty
TémanyitásTárgy: Eric 'Cat' Bernadotte   Eric 'Cat' Bernadotte Icon_minitimeHétf. Okt. 27, 2014 6:23 pm

Eric Bernadotte
Stockholm, 1988.05.24.Eric 'Cat' Bernadotte 2mga3r7
26
Gitáros
Media
Eric Backman
Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok: kitartó vagyok, megbízható, legalábbis a színpadon, pörgős, laza stílusom miatt könnyen ismerkedek, néha gyerekesen aranyos tudok lenni


◆ negatív tulajdonságok: makacs vagyok, mások szerint önimádó, én úgy mondanám, hogy szeretek szerepelni, mindig késésben vagyok, állandóan kapkodok, a többit pedig... ne ébressz fel és akkor nem tudod meg


◆ egyebek: Vannak tetoválásaim és piercingjeim, gyakran sminkelem magam a hétköznapokban is, színpadon pedig mindig. A show kedvéért merész jeleneteket is bevállalok a zenekarunk énekesével, Whip-el... aztán kettesben is, közönség nélkül. A rajongóknak persze fogalmuk sincs arról, hogy nálam nem a csajok szerepelnek az első helyen. Annak ellenére, hogy nem vagyok a hűség mintaképe, Whip-et még nem csaltam meg, amit jót jelent. Bár inkább ijesztő. Nagyon ijesztő, erre még nem volt példa.

Történet vagy szerepes példa
Nem tudom mi ez a zaj. Nem tudom hány óra van. Azt sem tudom, hogy sötét van vagy világos. Lusta vagyok kinyitni a szemem. Csak heverek az ágyamon, ami nem éppen kényelmes és csak némi jóindulattal nevezhető annak, amilyen funkciót betölt. Mégis, nekem most ez az egyik legkényelmesebb hely, az ágyam a turnébuszban. Végülis pár hónapra ez az otthonunk. Mégsem ugyanaz, bassza meg. Most is itt mászkál valaki, amikor én rohadtul aludni akarok. Egyet tudok csak. Egészen biztosan nem Whip tört rám, mert akkor arról már tudnék. Kicsit sem finoman szokta a tudomásomra adni, hogy itt van és foglalkozzak vele. Ez valaki más, ez viszont felbasz. Nem lehet megérteni, hogy aludni akarok? Nem láthat mást, csak a szétszaggatott farmerba és hasonló állapotban levő pólóba bújtatott testem, amint félig kilóg a takaró alól. Mozdulatlan vagyok, akár azt is hihetné, hogy a testem merevsége arra utal, nincs is bennem élet. De van... még. A fejem az ágy szélén, egy mozdulat elég lenne ahhoz, hogy lelógjon, de nem fog... mert nem fogom megerőltetni magam egyetlen mozdulatért sem. Ezért főleg nem. A tegnap este... hát ezt nem kellett volna. A show még megvan, minden úgy ment, ahogy szokott. A zenénkre tomboló tömeg, Whip hangja, a gitárom... a kis műsor, amivel feldobjuk az amúgy is kemény buli hangulatát és amitől mi is kemények leszünk, annyira, hogy az első utunk nem a többiekhez vezet egy közös piára, nem is a zuhany alá, hanem bármelyik félreeső helyre, ahol elmerülhetünk egymásban. Egyszer? Dehogy... És most fáj mindenem. Azt, hogyan kerültem az ágyamba, már nem tudnám megmondani. Ahogy azt sem, hogy egyedül vagy vele... de abból ítélve, hogy a takaró nem ér hozzá meztelen testemhez, tehát van rajtam ruha, csakis egyedül juthattam el idáig... Whip nem tűri a felesleges cuccokat rajtam. Lassan megnyalom a számat. Kiszáradt és egyszerűen... elkap a hányinger. A torkomból feltörő íz arra késztet, hogy számolgatni kezdjem, mennyit is ittam tegnap, de jelenleg úgy érzem, képtelen vagyok addig elszámolni. Hát igen, a bulik... Ez ilyen. Ez a mi életünk. Halk nyögést hallatok és erőt veszek magamon, kicsit beljebb csúszok az ágyon, az kéne még, hogy le is essek. Így sem tudom, hogy fogom összekapni magam az esti fellépésre. Ami mikor is lesz? Jah még mindig nem voltam hajlandó kinyitni a szemem... de majd most. Az egyiket nyitom csak ki, lassan, félve az égető napsütéstől... de a félelmem alaptalan, ugyanis valaki eltakarja előlem a busz ablakán beáramló napfényt. Ezt az alakot pedig jól ismerem. Végigfuttatom rajta a pillantásom, egészen a jellegzetes mosolyáig. Whip. A buli most kezdődik. Vagy inkább véget sem ért.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Samantha Brooks
Samantha Brooks

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 34
◮ tartózkodási hely : gépei közelében
◮ hozzászólások száma : 19
◮ join date : 2014. Aug. 18.

Eric 'Cat' Bernadotte Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eric 'Cat' Bernadotte   Eric 'Cat' Bernadotte Icon_minitimeKedd Okt. 28, 2014 10:58 pm

Elfogadva!
Szia Cicaaa! =^-^=
Egy igazi sztár, wooow! Nagyon tetszett, hogy a pörgés picit árnyaltabb oldalát mutattad be, de mégis azt, hogy ez nem gond, hanem amolyan átvezetés a következő napra! Szerintem remek ötlet volt ezt a jelenetet kiragadni! A személyiséged szépen összetett, a kis titkod pedig tőlem biztosan nem tudják meg a rajongók! Very Happy Azért vigyázz, egyszer minden gyertya elég, de nem mindegy mikor és hogyan...
A karaktered természetes elfogadva, futás előtöris avit foglalni, majd pedig csapj a húrok közé^^

Vissza az elejére Go down
 

Eric 'Cat' Bernadotte

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Eric Slater
» Eric & Damian

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Old-timers-