KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Tien & Wino  - Party and Sex Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Tien & Wino  - Party and Sex Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Tien & Wino  - Party and Sex Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Tien & Wino  - Party and Sex Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Tien & Wino  - Party and Sex Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Tien & Wino  - Party and Sex Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Tien & Wino  - Party and Sex Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Tien & Wino  - Party and Sex Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Tien & Wino  - Party and Sex Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Tien & Wino - Party and Sex

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Tien & Wino  - Party and Sex Empty
TémanyitásTárgy: Tien & Wino - Party and Sex   Tien & Wino  - Party and Sex Icon_minitimeKedd Jún. 24, 2014 12:46 am

Tien & Wino


[You must be registered and logged in to see this image.]
Alig vártam már, hogy eljöjjön ez a nap. Végre, szabadnapom van. Semmi egyetem, fotózás vagy bármi más dolog.
Lustálkodhatok egész nap, este meg irány bulizni a csajokkal. Már meg van a ruha is amibe megyek és a cipő is. Nemrég vettem és muszáj elmenni benne bulizni. Felavatom majd és szexelek jó párat az éjszaka.
10 óráig aludtam, de akkor is a kutyám ébresztett fel, a nyalakodásával.
Biztosan éhes.  Nyújtózom egy nagyot, majd úgy ahogy aludtam, egy szál bugyiban és egy falatnyi topban, lecammogok a konyhába. Az ételes tálkáját megtöltöm száraz kutya kajával, a másikat pedig vízzel tele engedtem.
Nem valami sok dolog van a hűtőbe, amiből készíthetek reggelit magamnak. El kellesz menni a boltba majd. Egy rántottát összedobtam magamnak, mellé vágtam egy kis zöldséget és öntöttem egy pohár gyümölcs levet.
Egész nap szinte otthon voltam és lustálkodtam. Csak annyira mozdultam ki, hogy elmentem a boltba bevásárolni.
Lassan közeledett az idő, szóval készülni kezdtem. Letusoltam, fehérneműt nem vettem fel, hisz az este úgy is lekerülne rólam, szóval az felesleges. Felvettem a ruhát, hajam egy részét felfogtam, és befontam, a többit begöndörítettem. Felkentem egy kis szolid sminket, néhány kiegészítő, belebújtam a cipőmbe, elővettem egy kis táskát és abba pakoltam pár szokásos dolgot. Pénz, telefon, óvszer, zsebkendő.
Ilyenkor, ha buliba megyek, a kutyának előre adok kaját és egyedül hagyom. Nem tsz semmit sem tönkre, mert be van tanítva és szobatiszta is.
Innen 10 percnyire lakik az egyik barátnőm, akivel szoktam bulizni. Ő hívott egy taxit és azzal mentünk ketten. A másik két csaj, ott vár minket a klub előtt.
- Hellósztok lányok! - köszöntöttük egymást egy- egy öleléssel.
Nem kellett sorba állnunk, mert törzsvendégek vagyunk itt, így ingyen bemehetünk.
A lányok a szokásos helyünkre mentek, én meg a pulthoz mentem, hogy kikérjem a buliindító italunkat.


Outfit: [You must be registered and logged in to see this link.]
Music: Sia - Chandelier
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Tien & Wino  - Party and Sex Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tien & Wino - Party and Sex   Tien & Wino  - Party and Sex Icon_minitimeKedd Júl. 08, 2014 3:09 pm

Munka után ki kell szellőztetnem a fejemet. ráadásul a haverok is hívtak, hogy menjek velük bulizni, bár én annyira nem óhajtottam menni, de végül beleegyeztem. A szokott helyünkre mentünk, de 1 óra leforgása alatt a többiek eltűntek valami csajjal, én meg ott maradtam egyedül. Ne ezért eljöhettem, de tényleg. Persze a srácok úgy köszöntek el, hogy sok szerencsét kívántak a vadászathoz, amihez nem is tudom, hogy van e kedvem, bár menet közben megszokott jönni.
A pultnál ültem, és a pultossal beszélgettem, amikor a pultos intett a fejével. követtem a tekintetét, és igen csak egyértelmű volt, hogy egy közeledő csajra hívta fel a figyelmemet, aki nem is volt rossz darab. Sőt. Az a ruha is igen csak jól áll rajta, és formás kebleiből is mutatott, ahogy a lábaiból is. A pultos nem mozdult, így a csajnak oda kellett mellém állnia, hogy kikérje az italokat.
- Ezt mind egyedül fogod meginni? – néztem rá mosolyogva, amikor kikérte az italokat.
- Remélem nem, mert akkor hős lovagot kell játszanom, és megmenteni a kis asszonyt egy alapos fejfájástól – jegyeztem meg neki miközben rá sem néztem, és a saját italomba kortyoltam.
Ráadásul így kiderítem, hogy kivel van, vagy inkább kikkel ennyi italt látva.
- Seb, a hölgy a barátnőivel van, és ahelyett, hogy papolsz neki, inkább segíts neki kivinni, mert Pedro megint eltűnt – szólt közben a pultos srác. Az tény, hogy pincér nem volt a közelbe, aki szabad lenne, Pedro pedig nem is létezik, így nem csoda, hogy nem ér rá.
- Tudom, és sajnálom, csak na. Hülye duma. elnézést kis asszony. Segíthetek neked kivinni az italokat?- néztem rá kérdőn, és bűnbánóan, hogy milyen hülye dumával akartam felszedni. De hülye vagy sem a pultos sráccal egypárszor már kipróbáltuk és bevált. Kíváncsi vagyok, hogy most is beválik e majd.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Tien & Wino  - Party and Sex Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tien & Wino - Party and Sex   Tien & Wino  - Party and Sex Icon_minitimePént. Aug. 01, 2014 2:16 pm

Tien & Wino


[You must be registered and logged in to see this image.]
Szokás szerint, ahogyan belépünk az adott szórakozóhelyre, a lányok mennek helyet keresni, én meg mehetek mindig a kezdő italokért. Nem szeretem ezt.
A pultnál persze a mellettem ülő pasas, rögtön kikezd velem. Nem is vártam igazából mást. Gondolhattam volna.
- Nem nem egyedül fogom ezeket mind meginni, de ha mégis egyedül innám meg, nem kell itt hősködnöd, hogy megments egy kis fejfájástól. - mondtam rá sem nézve a férfira.
Megvártam, míg a csapos elkészíti az italokat, addig csak ültem a pultnál.
-Kösz, de boldogulok egyedül is! - mondtam, majd megfogtam a poharakat a kezeimben és a helyünkhöz egyensúlyoztam magamat.
Tuti biztos vagyok benne, hogy az a srác, nem fogja annyiban hagyni, és meg fog még az este folyamán közelíteni engem. Majd meglátjuk, hogy engedem-e neki, vagy sem.

Outfit: [You must be registered and logged in to see this link.]
Music: Ed Sheeran - Sing
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Tien & Wino  - Party and Sex Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tien & Wino - Party and Sex   Tien & Wino  - Party and Sex Icon_minitimePént. Aug. 08, 2014 10:47 am

Bepróbálkoztam a csajnál, hátha alapon sikerül a dolog. jó lenne valakit felszedni, és szórakozni. Legalább is most olyat, aki tudatában van annak , hogy épp dugom. Az eszméletlen, bedrogozott csaj szitu most nem vonz.
- Nem akarlak megmenteni egy fejfájástól, sőt szívesen segítek benne – kacsintottam rá, és végig néztem rajta futólag, amíg a csapos az italokkal foglalkozott. Meg kell hagyni jó kis csaj, és pont fogamra való. És én tutira nem fogok az útjába állni , ha inni akar.
- Te tudod –néztem utána, ahogy távozott, majd szememmel követtem hová ül le. Amint meg volt intettem a csaposnak, és küldettem az asztalhoz egy kiváló minőségi pezsgőt , ami mellé mellékeltem egy kis üzenetet az előző hölgyeménynek.
„ A pezsgő a barátnőidet kárpótolja azért, mert elloplak ma este tőlük, hogy segítsek fejfájáshoz jutni, mert amíg ők pezsgőznek, neked rendelkezésedre áll az egész pult kiváló, gyorsan ható alkohol készlete, és mindez egyetlen táncért cserébe.” – amikor láttam, hogy elolvasta az üzenetemet, lehúztam az italom maradékát, és már indultam is feléjük, majd kezemet nyújtottam a hölgyeménynek.
- Szabad? – néztem rá kíváncsian, hogy vajon belemegy e a dologba. Ha már egy táncra megnyerem, onnantól van időm kicsit flörtölni vele, csábítani. Amíg vártam a döntését a barátnőire kacsintottam, akik rögtön elkezdték lökdösni, hogy menjen már, így ahogy látom akár akart jönni, akár nem a barátnők ráparancsoltak. Én pedig kihasználva a helyzetet elkaptam a kezét, és felhúztam.
- Csak egy tánc, utána ha akarsz szabadon távozhatsz a kért üveg itallal – hajoltam a füléhez, majd belekaroltam, és vittem magammal a táncparkettre. És talán szó szerint is vittem, mert néhol megemeltem, elemeltem a tömeg elől. viszont meg sem álltam vele a vip terem parkettjéig.
- Szabad tudni a nevedet? – kérdeztem tőle, miközben elkezdtünk táncolni.
Vissza az elejére Go down
 

Tien & Wino - Party and Sex

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Tien & Wino
» Rick & Wino
» Blaise & Wino
» Wino, Ty ~ Kapcs ford
» Hale & Wino - Koncert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-