KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Amber and "Aragon" alias Jerome Brightman - Egy afterparty eseményei.. - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Amber and "Aragon" alias Jerome Brightman - Egy afterparty eseményei.. - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Amber and "Aragon" alias Jerome Brightman - Egy afterparty eseményei.. - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Amber and "Aragon" alias Jerome Brightman - Egy afterparty eseményei.. - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Amber and "Aragon" alias Jerome Brightman - Egy afterparty eseményei.. - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Amber and "Aragon" alias Jerome Brightman - Egy afterparty eseményei.. - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Amber and "Aragon" alias Jerome Brightman - Egy afterparty eseményei.. - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Amber and "Aragon" alias Jerome Brightman - Egy afterparty eseményei.. - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Amber and "Aragon" alias Jerome Brightman - Egy afterparty eseményei.. - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Amber and "Aragon" alias Jerome Brightman - Egy afterparty eseményei..

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber and "Aragon" alias Jerome Brightman - Egy afterparty eseményei.. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber and "Aragon" alias Jerome Brightman - Egy afterparty eseményei..   Amber and "Aragon" alias Jerome Brightman - Egy afterparty eseményei.. - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 01, 2014 12:52 pm

Egész jól alakul ez az este. Eljöttem, pedig úgy hiányzott ilyen sznobok között lennem, mint két púp a hátamra, aztán egymásba Jerommal és egész jól elvagyunk. Ő nem beképzelt és jól megért. A gondolkodásmódunk is hasonló, legalábbis ezeket a hülye gazdagokat illetően biztosan. A társaság mellett az ital is jó, még ha nekem annyira nem is jönnek be a borok, de nem lehet mindig válogatni. Azért nem rossz, finom. A várt hatás nem marad el, picit átmelenget, ami nem árt, mivel kicsit hideg van itt és nem biztos, hogy átmelegítjük egymást.
A kérdését értem, mert talán nem vagyok zseni van eszem. Ennek ellenére mivel látom, hogy még mondani akar valamit hagyom, hogy végigmondja. A gyönyörű résznél csak mosolygok, hiszen az ilyen jelzők jól esnek.
- Egy ismerősöm kért meg, hogy kísérjem el. Persze pénzért, méghozzá nem is kevésért, többért, mint amit ugyanennyi idő alatt megkeresnék. - válaszolom és remélem most már érti mi vett rá arra, hogy ide jöjjek. - És te miért vagy itt? - kérdezem meg tőle, mivel az ő ittlétének az okát nem igazán értem. Miért jön ide egy fiatal srác szétunni magát, ha bulizhatna és élvezhetné az életet helyette? Talán őt is a pénz motiválja.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Jerome Brightman
Jerome Brightman

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 32
◮ tartózkodási hely : jelenleg Vegas
◮ hozzászólások száma : 47
◮ join date : 2013. Sep. 11.

Amber and "Aragon" alias Jerome Brightman - Egy afterparty eseményei.. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber and "Aragon" alias Jerome Brightman - Egy afterparty eseményei..   Amber and "Aragon" alias Jerome Brightman - Egy afterparty eseményei.. - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 06, 2014 10:35 pm


- Megkeresnél? - emelkedik meg a szemöldököm, a szám újra az üvegen, és alig telik néhány pillanatba mire újra meghúzom. Sűrű és édes.. Savas is, de nem az a legmeghatározóbb benne, sokkal inkább az émelyítő erős íz.
Aztán az azt követő mégis észretérít.. Hogy miért?

- A menedzserem.. Daaave.. - emelem ki a nevet - váltig állítja hogy az ilyen sok seggfejben van a pénz. - mosolygok.. vagy már inkább vigyornak is beillene, tényleg erős ez a bor! - Úgy értem.. - kezdek valami véletlenszerű ecsetelésbe, ami elég nyilvánvalóvá teszi a dolgot hogy "ééén" már nem egésze vagyok itt. - Ma végigcsináltam egy 3 órás koncertet! - rántom meg a vállam. - Még a tökömről is a víz csurog mire a végére értem, nem számított más, csak hogy elém toljanak egy matracot, de helyette.. - újabb vállrándítás.. - itt vagyok. - mosolygok és felé tolom az üveget. Hogy kilöttyent vagy nem.. esetleg a ruhájára csöppent, azt már én nem tudom megítélni.
Kurva erős ez a bor..!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber and "Aragon" alias Jerome Brightman - Egy afterparty eseményei.. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber and "Aragon" alias Jerome Brightman - Egy afterparty eseményei..   Amber and "Aragon" alias Jerome Brightman - Egy afterparty eseményei.. - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 07, 2014 2:27 pm

Nem zavar, hogy visszakérdez, hiszen nem titok, hogy mi a foglalkozásom, miért is titkolnám? Max zsarunak nem mondom el, de nem azért, mert szégyenlem, hanem lesittelne, az meg nagyon nem hiányozna, hogy a fiatalságom hátralévő részét rácsok mögött töltsem le holmi elmebajos idegenekkel. Még csak az hiányozna, valószínűleg már az első hetet se bírnám.
- Prosti vagyok. - árulom el és az sem érdekel, ha ezért esetleg megvet. Teszek rá, legfeljebb az este nem úgy folytatódik, ahogy szeretném, de még mindig itt van tartalékosnak ez a köcsög, akivel eljöttem, vele is le lehet nyomni egy-két menetet.
Végighallgatom amit mond és megcsóválom a fejem. Felajánlanám neki, hogy feldobom az estéjét, csak hát az előbb mondta, hogy már akkor is hulla volt, amikor ideráncigáltak, így lehet most inkább aludni és nem dugni akarna.
- Nem irigyellek. - mondom és elveszem a bort. Egy kicsi jut a ruhámra, de nem törődök vele. Levetném, ha tehetném, de így sincs itt túl meleg. Problémázás helyett inkább jól meghúzom az üveget és én is megérzem milyen erős is ez a bor, mert kicsit beüt.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Jerome Brightman
Jerome Brightman

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 32
◮ tartózkodási hely : jelenleg Vegas
◮ hozzászólások száma : 47
◮ join date : 2013. Sep. 11.

Amber and "Aragon" alias Jerome Brightman - Egy afterparty eseményei.. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber and "Aragon" alias Jerome Brightman - Egy afterparty eseményei..   Amber and "Aragon" alias Jerome Brightman - Egy afterparty eseményei.. - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 07, 2014 4:55 pm


Kiguvad a szemem. Okkkééé.. hogy ez eddig hogy a fenébe nem tűnt fel...
Most nézek csak rajta végig másodszor, mondjuk hogy egészen más szemmel és.. igen... Azt hittem belőhettem volna elsőre. Valami gyönyörű...

- Á-há. Szóval prosti.. - jegyzem meg, a hangomon már simán hallatszik a ledöntött bor gőze, inni se nagyon szoktam, általában vizet, na meg a kidöglött fáradság keveréke - Ki hitte volna.. - mosolyodom el és inkább megintcsak a számhoz emelem az üveget.

- Na igen.. - bambulok aztán magam elé, az üveg már nála, és valahol felrémlik még a fejemben, hogy kéét szerencsétlen idegen csak ücsörög egy pincében és boroznak egyet de.. De mégis mi a fenéért van velem??

- És hogyhogy nem..  - bukok bele a kérdésbe - Hogyhogy itt ülsz most velem és nem.. dolgozol vagy ilyesmi.. - intek bele karral az egészbe, de aztán simán visszaesik a térdemre a kezem. - Végül is.. - sóhajtok bele - Nem lehetek túl szórakoztató társaság.. - a végét már szinte az üveg szájára lehelem, aztán borul is be a többi. Nem is tudom mi az ami most jól esne...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber and "Aragon" alias Jerome Brightman - Egy afterparty eseményei.. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber and "Aragon" alias Jerome Brightman - Egy afterparty eseményei..   Amber and "Aragon" alias Jerome Brightman - Egy afterparty eseményei.. - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 07, 2014 10:55 pm

Furcsállom, hogy ilyen szemekkel néz rám, azt hittem ez már előbb sejthető volt rólam. Oké, most nem úgy vagyok öltözve, ahogy dolgozni szoktam, hanem jóval elegánsabban és visszafogottabban, de egyesek azt mondják már a viselkedésemből is sejthető, hogy mi a foglalkozásom. Annyira azért nem gondolkodom túl annak a megmagyarázását, hogy neki ez miért nem tűnt fel előbb, de ráfogom arra, hogy csak simán nem vette észre.
A második mondatára csak megrándítom a vállam és hozzácsapok egy kisebb mosolyt. Lehet, hogy nem mindenkinek esik le egyből a foglalkozásom. Mindegy, akinek leesik, annak leesik, akinek meg nem, az meg rá tud kérdezni, ha akar, elmondom őszintén.
Számítottam a kérdésére és nem is zavar, hogy felhozza, elvégre nem titok.
- Azzal, hogy itt vagyok több pénzt keresek meg, mint pár óra szexszel. - válaszolok a kérdései másik felére, majd támad egy ötletem, ezért közelebb húzódom hozzá, hogy szinte ruhán keresztül súrolja a bőröm az övét. Kezem a nadrágjára vándorol, elég közel egy bizonyos testrészéhez. - Beszélgetni tényleg nem a legizgalmasabb, de mi lenne, ha valami jobbat csinálnánk helyette? - kérdezem meg és a mondatom második felébe minél több erotikát csempészek. A tekintetem is elég beszédes, csak egy hülye nem érti mire is gondoltam.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Jerome Brightman
Jerome Brightman

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 32
◮ tartózkodási hely : jelenleg Vegas
◮ hozzászólások száma : 47
◮ join date : 2013. Sep. 11.

Amber and "Aragon" alias Jerome Brightman - Egy afterparty eseményei.. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber and "Aragon" alias Jerome Brightman - Egy afterparty eseményei..   Amber and "Aragon" alias Jerome Brightman - Egy afterparty eseményei.. - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 10, 2014 4:53 pm


Még mindig nem értem... Vagyis.. csak nem egészen, amikor kérdeznék, az egész már ottvan a nyelvemen, amikor hirtelen húzódik közelebb, és ahogy a keze a gatyámra tapad, kis híján kiesik az üveg a kezemből. Hogy mi??

- Mi.. mire gondolsz... - hebegem, felé nézve a szemeibe, de csak a hülyének nem esik le miért matat épp a nadrágomon. És hogy mit akarok tőle? Talán hogy mondja ki! Hogy mondja azt, hogy Jerry.. a szüzességedet akarom tőled. Még ha erről nem is tud az ég világon senki se.

Hajt a tudat, hogy meghúzzam megint azt az üveget. Talán csak azt várom, hogy ez az egész.. semmissé váljon tőle. Talán pont azt, hogy én legyek az aki felad mindent, elveket.. vágyakat, eszmét és eltökéltséget, de az is lehet... az is lehet hogy csupán menekülni kéne.
Fogalmam sincs róla hogy akarok e menekülni...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber and "Aragon" alias Jerome Brightman - Egy afterparty eseményei.. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber and "Aragon" alias Jerome Brightman - Egy afterparty eseményei..   Amber and "Aragon" alias Jerome Brightman - Egy afterparty eseményei.. - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 12, 2014 10:50 pm

Meglepődök amikor visszakérdez. Pedig azt hittem érti mire gondolok és ő is benne van a dologban, ezért úgy furán jött, hogy visszakérdezett. Lehet, hogy ilyen ostoba, vagy csak a bortól nem forog úgy az agya. Mondjuk az is lehet, hogy csak kicsit nem elég bátor és megerősítés kell neki, hogy kimondjam a dolgot. Hát legyen, nem bánom, rajtam nem múlik.
- Szexelni szeretnék veled. - hagyja el a számat három teljesen könnyen megfejthető és ha ezt nem érti meg tényleg hülye. - Te szeretnéd? - kérdezem meg némi szenvedélyt beleerőltetve a szavaimba. Közben a kezem továbbra is az ágyékán pihen simogatva azt finoman. Remélem belemegy, mert nincs nagy kedvem itt csak beszélgetni, vissza felmenni meg főleg nincs. Ha nem megy bele akkor biztos lehúzom a maradék bort, az picit feldob legalább.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Jerome Brightman
Jerome Brightman

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 32
◮ tartózkodási hely : jelenleg Vegas
◮ hozzászólások száma : 47
◮ join date : 2013. Sep. 11.

Amber and "Aragon" alias Jerome Brightman - Egy afterparty eseményei.. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber and "Aragon" alias Jerome Brightman - Egy afterparty eseményei..   Amber and "Aragon" alias Jerome Brightman - Egy afterparty eseményei.. - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 15, 2014 3:37 pm


És most ugranak csak az eszembe az előző mondatok..
"Azzal, hogy itt vagyok több pénzt keresek meg, mint pár óra szexszel."
Fejemben lassan csikorogni kezdenek a fogaskerekek, ami a benne tomboló bor.. a kimerültség, és pláne az egyre intenzívebb keze mellett már maga nem kis teljesítmény.
Összeszorítom a fogam és mélyre szívom a levegőmet. A testem megfeszül, egyértelmű a válasz hogy mit is szeretne, de a fejem még mindig forog...
Pénz.. kurva.. újságok.. paparazzik!?? Vajon egy kiadósabb újság mennyit fizetne: Bombahír! Az új.. egyesek számára a DJ világ legújabb császárának szánt üdvöskéjét rajtakapták egy prostituálttal korántsem féleérthető helyzetben, egy jótékonysági esemény élelmiszerraktárának pincéjében!" Szalagcím...

Egy pillanat alatt térek észre, és bár minden sejtem ellenem dolgozik, hirtelen ugrok le a dobozról mellőle, még az üveg is kiesik a kezemből és tör ripityára a simára koptatott betonon.

- NEM! - vágom rá olyan hirtelen, hogy alig egy pillanattal később még én is megbánom - Úgy értem.. - nyelek bele az érzésbe, mert a dolog.. valahol a tudattalanom sűrűjében még mindig vágyakozással kecsegtet. - Kösssz.. - húzom meg  - De ezt én inkább kihagyom. - megyek a vágyaim ellen, és igen.. eszembe jutnak Dave szavai: Fiú... amikor csak lehet használd a fejed!
Hát én most próbálom, pont azt használni...


A hozzászólást Jerome Brightman összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Nov. 19, 2014 4:55 am-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber and "Aragon" alias Jerome Brightman - Egy afterparty eseményei.. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber and "Aragon" alias Jerome Brightman - Egy afterparty eseményei..   Amber and "Aragon" alias Jerome Brightman - Egy afterparty eseményei.. - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 15, 2014 10:56 pm

Eléggé meglepődök, abszolút nem ilyen válaszra számítottam. Fogalmam sincs mi a fene ütött belé, de nagyon nem tetszik. A kezem egyből ökölbe szorul, erőt kell vennem magamon, hogy nem akarjam jól képen vágni. Már csak azért is reagálok így, mert rohadtul rám ijesztett azzal, hogy beleordította a pofámba a nemet. Oké, értem én, hogy ő nem akar velem szexelni - még akkor is ha a teste azt mutatta, hogy akar -, viszont azért ez mégis túl durva válasz volt. Nem vagyok boldog még a magyarázkodása után se és hagyom, hogy ez meglátszódjon rajtam. Azt hittem dugok egy jót, erre olyan bunkón válaszol amennyire csak lehet. Még a bor is kárba megy emiatt a hülye miatt és szépen beterít a bor, meg az üveg szilánkjaiból is jut rám, szerencse, hogy csak a ruhámra. Eléggé sikerül felhúznia, mert nem csak azét szerettem volna vele lefeküdni, mert alapból is szeretek szeretkezni, hanem mivel fel akartam dobni a hangulatát, rossz volt nézni, hogy ilyen rossz a kedve. Erre tessék! Így akarjon az ember jót tenni!
- Oké, te tudod! Csak jót akartam, de akkor lökj el magadtól, ha ez így neked jó! - vetem a képébe nem túl higgadtan és felkelek leporolni magamról az üvegszilánkokat. - Legyen szép estéd! - hangomban düh és gúny keveredik, a középső ujjam pedig felé emelem. Felkapom a táskám majd felsietek a lépcsőn, kirántom az ajtót és becsapom magam után. Ha megfog ellököm magamtól, nem hagyom, hogy itt tartson. Szerencsémre pont nem jön akkor egy pincér se arra és ahogy oldalra tekintik és egy ajtón akad meg a szemem, rajta egy felirattal: "Vészkijárat". Hogy ezt hogy nem vettem előbb észre? Kilépek rajta és valóban kint kötök ki a helyiség mögötti sikátorban és megcsap a hideg esti szél, ami most jól esik bármennyire is fázom tőle. Elindulok kifelé belőle és már semmihez sincs kedvem, csak hazamenni, megfürödni és aludni. Hazaérve veszek egy hosszú, meleg fürdőt. Ennél jobban most nem eshet semmit, ellazít és megnyugtat. Kiszállva a kádból megtörölközöm, majd bemászom az ágyba. Legalább pénzt kerestem ma. És, hogy mi lett azzal a másik hülyével, akivel jöttem? Fogalmam sincs, de teszek is rá, a fizum már előre megkaptam és most csak ez számít. Ha kellett se mentem volna fel vissza hozzá, pláne nem borosan. A gondolataim hamar elhallgatnak, mivel annyira fáradt vagyok, hogy pár percen belül elnyom az álom.

//Köszönöm a játékot. :)//
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Jerome Brightman
Jerome Brightman

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 32
◮ tartózkodási hely : jelenleg Vegas
◮ hozzászólások száma : 47
◮ join date : 2013. Sep. 11.

Amber and "Aragon" alias Jerome Brightman - Egy afterparty eseményei.. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber and "Aragon" alias Jerome Brightman - Egy afterparty eseményei..   Amber and "Aragon" alias Jerome Brightman - Egy afterparty eseményei.. - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 19, 2014 5:04 am

A lány.. nem úgy viselkedik ahogy vártam.. Vártam valahogy egyáltalán?? Mégsem jut idő elgondolkozni ezen, olyan hirtelen pattan ő is le, és egy kicsit sem.. félreérthetetlen egyezményes jellel jelzi.. hát.. hogy ő ugyan nem ért egyet.
Még mindig a hátát nézem ahogy távolodik. Megrezzenek ahogy az ajtó csapódik a háta mögött, de még mindig a betonba fagyva állok és nézek.. azon tanakodva ugyan mégis mi lelte.
Felvonul a fejemben vagy ezernyi gondolat.. lehetséges verzió vagy csak a bor keltette képzetek, de aztán végül arra jutok: Jól tettem hogy nem tettem meg. Ki tudja miféle problémák származhattak volna belőle??

Hogy hogy jutottam vissza.. ahol várt a vendégsereg, az rejtély. De nem bírtam tovább. Egyetlen pillantás Dave-nek, jól tudtam hogy ezért még szét fog tépni ha visszaér a hotelbe.. mégis hívattam egy taxit.. a pultossal és bevágódva az ülésre hazamentem.
Már ott.. már ott a jó puha ülésen elnyomott az álom.. Azt mondják. Legalábbis az ébredés nem volt olyan kellemes, de hogy hogyan folytatódik tovább a történet?! Azt majd az élet elrendezi. Az élet mindig mindent elrendez...


Köszöntem!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Amber and "Aragon" alias Jerome Brightman - Egy afterparty eseményei.. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber and "Aragon" alias Jerome Brightman - Egy afterparty eseményei..   Amber and "Aragon" alias Jerome Brightman - Egy afterparty eseményei.. - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Amber and "Aragon" alias Jerome Brightman - Egy afterparty eseményei..

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jerome ☆ Sophia
» Jerome & Francesca
» Jerome & Pernille
» Amber&Ian
» Ty & Amber

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Gé játékai-