KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Ty & Amber Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Ty & Amber Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Ty & Amber Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Ty & Amber Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Ty & Amber Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Ty & Amber Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Ty & Amber Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Ty & Amber Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Ty & Amber Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ty & Amber

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Ty & Amber Empty
TémanyitásTárgy: Ty & Amber   Ty & Amber Icon_minitimeVas. Júl. 27, 2014 3:56 pm

Nem annyira szeretek vásárolni menni, főleg nem, amikor magamnak kell venni ruhákat, cipőt, gatyát.
Egyik nap, munka után, úgy gondoltam ,hogy elmegyek vásárolni egyet. Amúgy is be kell vásárolni valami kaját, mert nem sok minden van otthon, meg Lucie-nek is akartam valamit venni, így összekötöttem a dolgokat.
Először elmentem bevásároltam a hűtőbe való dolgokat, aztán a külváros felé mentem, mert ott szoktam vásárolni magamnak ruhákat. Ott vannak a legjobb boltok, és igaz drágák, de kit érdekel?
Szóval leparkoltam valahol, és gyalog elindultam a boltok felé. Betértem néhány boltba, ahol bevásároltam, mindenből, amiből úgy gondoltam ,hogy kelhet. A legvégére hagytam egy fehérneműs boltot, mert veszek magamnak boxereket, meg Luci-nak is veszek valami szép fehérneműt. Bár nem tudom a méreteit, de majd valahogy megoldom.
Nem szoktam ilyen mintás alsókat hordani, de van néhány olyan darab a fiókomban, de csak ritkán veszem fel őket.
- Ne haragudj, tudnál nekem segíteni? A barátnőmnek szeretnék fehérneműt venni, de nem tudom a méreteit. Körülbelül olyasmi alkat mint te. Segítenél nekem? - mentem oda egy szőke hajú, bombázó csajhoz, remélve, hogy segíteni fog nekem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Ty & Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ty & Amber   Ty & Amber Icon_minitimeVas. Júl. 27, 2014 5:10 pm

Fáradtan hunyom le a szemem. Hosszú volt ez az este és végigdolgoztam. Jobban ki lehet merülni abban, hogy az ember egész éjszaka szexel, szopik, kézimunkázik, különféle pózokat vesz fel, mind gondolnánk. Nem csoda, hogy visszaérve a hotelszobámba szinte csak beesek az ágyba és már alszom is. Pár óra múlva felébredek. Már jobb, kipihentebbnek érzem magam. De mit csináljak? Munkakezdésig még van szabadidőm bőven. Úgy döntök elmegyek kicsit vásárolni. Néha nem árt meg, ráadásul úgy fel tud dobni. Amúgy sem árt pár új csinos ruha, amik munkához és szórakozáshoz is ideálisak. Megcsinálom a hajam - csak simán kifésülöm és kiengedve hagyom -, a sminkem, felkapok egy kék, rövid ujjú, dekoltált blúzt és egy fekete cicanadrágot, ami jól simul rám - a ruhám alatt egy fekete csipkés melltartó és egy hozzáillő tanga van rajta -. Elmegyek az egyik kedvenc helyemre, ahol tudom, hogy nagy választék van. Keresgélek egy darabig és veszek néhány felsőt, nadrágot és pár nyárias ruhát. Azután elmegyek a fehérneműkhöz és ott kezdek válogatni. Sok szép darabot látok, egyik jobban néz ki, mint a másik. Van sima és csipkével díszített, még olyan is, ami valamennyire áttetszik. Éppen nézegetem őket, amikor megszólít egy helyes, pár évvel idősebb pasi. Tetszik nekem, van benne valami vonzó. Meg akarom őt szerezni és úgy érzem ez jó kezdet, hogy ő szólt hozzám és hogy ilyen témában kéri a segítségem. Az sem érdekel, hogy csaja van, végül is egy dugás még nem a világ, meg amúgy se kell neki tudnia róla. Nem győzöm számon tartani hányakat elégítettem már ki akiknek párjuk volt. Barátságosan rámosolygok, igyekszek a legkedvesebb énemet adni.
- Szia! Persze, tudok. Ha az a mérete, ami nekem is, akkor ez jó lesz neki, vagy mondjuk ez. - veszek le egy csinos, mégis egyszerű kéket és egy kicsivel merészebb vöröset a megfelelő méretben (nekem mindenképpen, hogy a párjának mennyire az már kérdéses). - Neked melyik tetszik? - kérdezem meg tőle és leveszem az általa említett darabokból azokat amik rám és valószínűleg a barátnőjére is jók.
- Ha akarod felpróbálhatom őket, hogy lásd jók-e lesznek - ajánlom fel látszólag csak kedvességből, azonban hátsó szándék lakozik mögötte. Itt fel lehet próbálni a megvásárolni kívánt árut, ráadásul be sincsenek kamerázva a próbafülkék. Ideális hely lenne egy kis szórakozáshoz.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Ty & Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ty & Amber   Ty & Amber Icon_minitimeVas. Júl. 27, 2014 8:44 pm

Fogalmam sincsen, hogy Lucie milyen fehérbemút hord, milyen a mérete, és a színeket, mintákat sem tudom. De most valahogy kedvem lett venni neki valami ilyesmit. Majd azt mondom, hogy az egyik barátnóje segített nnekem.
- Köszönöm. - mosolyogtam rá. -Egyébként Tyson,de csak Ty. - kacsintok rá mosolyogva.
Nem zavar, hogy "menyasszonyom" van. Még nem vagyunk szerelmesk egymásba, addig bárkivel baszhatok akivel kedvem tartja.
-Nekem tetszik mind a kettő, meg ez is. - mutatok egy narancssárgás alapon, fekete mintával. -Szerintem mind a hármat próbáld fel, aztán megnézem, hogy hogy mutat rajtad. - kezébe adom a 3 feherneműt, majd várom, hogy bemenjen a próbafűlkébe. Úgy is rég csináltam ott. Remélem nincsen bent kamera. Ha meg van, nem zavar, legalább aki megnéz, lát egy jó kis menetet.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Ty & Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ty & Amber   Ty & Amber Icon_minitimeVas. Júl. 27, 2014 10:45 pm

Valami azt sejteti nem csak én akarok kettőnk közül dugni. A viselkedéséből úgy érzem ő is vágyik rám. Az, hogy elárulja a nevét, megengedi, hogy csak Tynak nevezzem és az a kacsintás ezt sejteti. Lehet, hogy tévedek, de mérget mernék venni rá, hogy vonzódik hozzám és ha egy férfi ilyesmit érez egy nő iránt akkor abból lesz valami, leszámítva, ha beszari és nem meri megtenni. Őt viszont nem annak látom, inkább olyannak, aki mindenáron megteszi amit akar. Van egy jó megérzésem, remélem nem tévedek.
- Neked boldogan segítek bármikor. - mosolygok vissza. - Engem Ambernek hívnak, de úgy hívhatsz, ahogy szeretnél. - mutatkozom be én is és viszonzom a kacsintását. Egyszerű kedvességnek tűnik, de remélem érti, hogy ez nem csak az.
A fehérneműk terén megegyezik az ízlésem, azt a harmadik darab is tetszik, amit kiválaszt. Van ízlése, lefogadom, hogy engem is ez alapján nézett ki.
- Már megyek is felpróbálni őket. - mondom mosolyogva és tartok is a fülke felé. Ha nem jön be velem, akkor a függönyt látszólag teljesen véletlenül úgy húzok be, hogy egy kis rés maradjon amin beláthat és levetkőzöm, majd felhúzom azt a fehérneműt, amit ő választott és elhúzom a függönyt.
- Nos, hogy tetszik? - kérdezem meg mosollyal és körbefordulok. Úgy teszek, mintha csak arra kérdeznék rá, ami rajtam van, csak engem az érdekel mennyire jön be neki a testem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Ty & Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ty & Amber   Ty & Amber Icon_minitimeHétf. Júl. 28, 2014 3:43 pm

Szerintem sejtheti a kis szöszi, hogy meg akarom dugni és részben ezért is szólítottam őt le. Nem pedig más valakit itt az üzletben.
Nem vagyok egy beszari kisfiú, aki nem mer odamenni egy dögös fiatal nőhöz, hogy leszólítsam őt, és esetleg flörtöljek is vele.
- Akkor Amycica leszel. - kacsintok ismét rá mosolyogva.
Nem tudom, hogy mi a divat, és mi nem a női fehérneműkben. Meg a bugyit sem tudom ,hogy az sima, francia, vagy szinte alig takar valamit.
Bemegy a próbafülkébe, és résnyire nyitva hagyja a függönyt, hogy belássak. Látom végig ahogyan levetkőzik, majd felveszi az én általam mutatott fehérneműt. Jól áll rajta. És a teste sem piskóta azért. Remélem Luci-t is láthatom egyszer ilyen szexi felszerelésben.
- Tetszik nagyon, de egy másikat próbálj fel. Mondjuk váltva, hogy az egyik felsője, a másik alját vedd fel. - mondtam neki, közben jól megnéztem minden testrészét ebben a csodában. Elég jó teste van azt mondhatom. Majd ha visszamegy, bemegyek én is, és megdugom a fülkébe.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Ty & Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ty & Amber   Ty & Amber Icon_minitimeHétf. Júl. 28, 2014 5:05 pm

Egyre inkább biztosabb vagyok benne, hogy egy jó kefélésben lesz részem vele. Az, hogy Amycicának hív és ahogy megbámul. Már akkor magamon érzem a tekintetét amikor a fülkében vagyok, hát még amikor kint megmutatom neki magamon a ruhadarabot. Jó alaposan végignéz. Nem zavar, sőt pont ellenkezőleg. Ezt akartam elérni, le merném fogadni már keményedik a farka a gatyájában és csak arra vár, hogy belém mártsa.
- Rendben, ahogy akarod. - megyek bele rámosolyogva és visszalépek a fülkébe, ahol teljesen "véletlen" ismét marad egy kis belátása. Leveszem a bugyit és elkezdek keresgélni a lerakott fehérneműk közt így mutatva meg neki a meztelen hátsófelem. Remélem veszi a célzást és nem sokára megérzem a magamban a faszát.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Ty & Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ty & Amber   Ty & Amber Icon_minitimeKedd Júl. 29, 2014 12:08 pm

Tudja szerintem nagyon is jól, hogy dugni akarok vele, és ez meg is fog történni.
Nem mentem be először amikor bement a fülkébe. Még várok vele.
Amikor kijön az álltalam mutatott fehérneműbe, nem is igazán azt nézem, hogy a fehérnemű milyen, hanem Amber testét nézem. Jó kis bige mondhatom. Kezd is a farkam felfelé állni.
-Köszönöm. - mosolygok rá. Megvárom, hogy ismét bemenjen a próbafülkébe. Ismét "véletlen" úgy hagyja a függönyt, leveszi a bugyiját, és a mesztelen fenekét mutatja nekem, direkt ingerelve ezzel. Mostmár nem hagyom ezt. Lehúzom a sliccemet, és a boxeremből előveszem a farkamat, úgy, hogy ne lássa senki sem, majd Amber mögé állok, és belemarkolok a fenekébe. Az egyik kezem a fenekén, a másikkal behúzom a függöny jól, hogy ne lássanak be.
-Érzed a farkam baby? - kérdezem kissé suttogva.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Ty & Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ty & Amber   Ty & Amber Icon_minitimeKedd Júl. 29, 2014 1:43 pm

A tervem bevetése után nem kell sokat várakoznom, mert pár másodpercen belül lépteket hallok közeledni és megérzem a faszát. Közel simulok hozzá és egyik kezemmel a haját cirógatom, másikkal pedig a hátát karmolgatom. Tudtam, éreztem, hogy ő is akarja, látszott a szemén, a viselkedésén. Azt is jól gondoltam, hogy ennek már nem fog tudni ellenállni. Lehet, hogy jósnak kellett volna mennem? Hát szerintem kurvaként jobban végzem a dolgom, mintha elmentem volna jósnőnek, meg amúgy sem hiszek a jósokban.
- Érzem. Bassz meg  jó alaposan, Ty! - kérlelem halkan és várom, hogy megtegye. Ha akkora van neki, mint érzem nagyon jól fogunk szórakozni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Ty & Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ty & Amber   Ty & Amber Icon_minitimeCsüt. Júl. 31, 2014 1:42 pm

Szerintem már akkor sejthette Amber, amikor leszólítottam ,hogy nem csupán segítséget akarok tőle kérni. Imádok különböző helyeken szeretkezni. Úgy is már rég csináltam öltözőfülkébe.
Mikor másodjára ment vissza az öltözőfülkébe, nem tudtam tovább türtőztetni magamat, és utána mentem, közben kivettem a farkamat a gatyámból. Mögé álltam és éreztettem vele, hogy mekkora nagy a farkam.
- Megbaszlak, hogy nem tudsz felállni sem. - suttogtam füleibe.
Felállítottam, majd vad csókcsatába kezdtünk. Levettem közben róla a melltartót, úgy sem kell az. Vad csókcsatánkat félbeszakítva, lelöktem a kis székszerű valamire, a fehérneműket és a ruháit ledobáltam a földre, aztán visszatértem ajkaira. Egyik kezemmel melleit markolásztam, csipkedtem bimbóit, a másik kezemmel lentebb haladtam és izgatni kezdtem csiklóját, hogy nedves lehessen és belé hatolhassak farkammal. Egy 5 perc múlva, be is nedvesedett a szöszije. Abbahagytam a csókolózást, és a mellmarkolást, lehajoltam lábai közé és nyalni kezdtem csiklóját, majd punciját is. Halk sóhajaiból, és ahogyan a fejemet nyomta a puncijára, tudtam, hogy élvezi a dolgot. Nem bírtam tovább, és belenyomta, kemény, vastag, nagy farkamat.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Ty & Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ty & Amber   Ty & Amber Icon_minitimeCsüt. Júl. 31, 2014 4:44 pm

Szeretem különböző helyeken csinálni, valamivel jobb, mint csak simán egy szobában, még ha kicsit kényelmetlenebb is. Izgalmasabb és ez nem árt meg néha. Akkor meg főleg jó ilyen helyeken dugni, ha a férfi érti a dolgát és méretes a szerszáma. Nála egyikkel sincs baj és ennek nagyon örülök. Tetszik, hogy ilyen heves és a súgása is, még akkor is, ha tudom, hogy nem fog összejönni. Csók közben én is igyekszem őt levetkőztetni, bár lehet csak az ingjéig jutok, mivel váratlanul lelök. Hagyom neki, ami jó döntés, mert utána nekilát kényeztetni. Élvezem a dolgot, elég ügyes. Sok sóhaj feltör belőlem, hát még amikor beveti a nyelvét. Belemarkolok a hajába és közelebb húzom. Nem kell sok és teljesen tűzbe jövök. Ezt ő is látja rajtam és belém hatol. Erre egy nyögés szökik ki a számon és a hátát karmolom. Egy nyelves csókot adok neki, mert olyan jó és, hogy elnémítsam vele mindkettőnket. Jó vele, bár vigyáznunk kell, nehogy lebukjunk. Remélem lesz majd alkalmam úgy kefélni vele, hogy egy percig sem kell visszafognunk magunkat.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Ty & Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ty & Amber   Ty & Amber Icon_minitimeSzomb. Aug. 02, 2014 11:29 pm


Szeretem különböző helyeken csinálni, de a szűk, kis helyeken, nem annyira jó a szex.
Ahogyan Ambert ujjazom és nyalom, a hajamat markolja, és a hátamat karmolja, de nem zavar. Inkább eszt csinálja, minthogy visítson itt nekem. Az meg nem jó, mert lebuknánk. Így sem sokáig baszom majd, mert még utánunk jönnek, hogy mért agyunk ilyen sokáig bent.
Nem bírom tovább és belenyomom a farkamat és baszni kezdem. Hogy elnyomja a visításait, inkább megcsókol, és csókcsatába kezdünk, csakhogy ne hallják a nyögéseit.
- Itt most abbahagyjuk, de menjünk egy jobb helyre, ahol folytatni tudjuk nyugiban. - mondtam, megszakítva a csókunkat, majd kivettem a farkamat belőle.
Felhúztam a sliccemet, aztán kimentem a fülkéből. Ott vártam, hogy felöltözzön, és kifizethessük a három fehérneműt amit bevitt magával, aztán valami nyugisabb helyre hajtok a kocsimmal és szétbaszom, de nagyon ezt a csajt.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Ty & Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ty & Amber   Ty & Amber Icon_minitimeVas. Aug. 03, 2014 1:43 am

Jó volt magamban érezni a farkát. Az egyik kedvenc elfoglaltságom a szex, űzöm is amikor csak tehetem, amiért egyesek elítélnek, de addig kell kiélvezni az életet amíg fiatal az ember. Most kell igazán élni. Én pedig úgy élvezem, ahogy csak tudom, kihasználok minden adódó alkalmat. Ebben a pillanatban sem szalasztom el a jó dugás lehetőséget. Kissé bánom, hogy félbeszakítja amit elkezdett, de egy kényelemesebb helynek valóban örülnék. Gyorsan felhúzom a ledobott ruháim, felszedem a többi fehérneműt és kilépek utána. Közel húzódok hozzá.
- Ha szeretnéd elmehetünk hozzám, ott bőven van hely, ahol kefélhetünk. - súgom a fülébe és távolabb húzódom tőle egy mosoly kíséretében és elindulok a pénztárhoz. Magamnak nem vettem semmit, ahogy eredetileg terveztem, bár bánja a fene, ha helyette egy nagyot szeretkezhetek.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Ty & Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ty & Amber   Ty & Amber Icon_minitimeVas. Aug. 03, 2014 4:00 pm

Az egyik hobbim a szexelés. Imádok szexelni. Szexmániás vagyok. Sokan ezért hülyén néznek, de addig kell csinálni, ezt, míg megteheti az ember.
Bántam, hogy ott bent abbahagytuk a szexet, de muszáj volt, mert lebukhattunk volna.
Megvártam, hogy felöltözzön, és kijöjjön onnan. A fülembe súgja, hogy menjünk ő hozzá, de nekem jobb ötletem, hogy hol basszunk.
A pénztárhoz mentünk, és kifizettem a három fehérneműt. Az egyik darabot odaadtam neki kifelé menet az üzletből, hogy neki is legyen valami, hamár félbeszakítottam a vásárlását.
- Nem hozzád és nem is hozzám megyünk baszni. Egy tuti helyre megyünk. - mondtam, majd magamhoz húztam, és megcsókoltam.
Elindultunk a kocsimhoz. Beültünk, aztán elindultunk a helyem felé. vezetés közben, megfogtam Amber kezét, és a férfiasságomra raktam, jelezve felé, hogy markolássza, vegye ki és szopjon le most útközben.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Ty & Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ty & Amber   Ty & Amber Icon_minitimeVas. Aug. 03, 2014 6:27 pm

Szerintem nem gáz, ha valaki rengetegszer dug, elvégre azért van nemiszervünk, hogy használjuk, nem? A mai modern fogamzásgátlás mellett pedig amiatt se kell aggódni,hogy úgy maradok, max elkapok valamit amire feliratok egy gyógyszert, vagy ilyesmit és kész. Nem akkora ár, hogy bekapok pár bogyót, vagy kenegetem magam egy-két napig, simán belefér. Nem értem miért aggódják egyesek annyira túl az ilyesmit. Élni kell az életet, hogy ha eljön az időnk ne akkor kelljen rájönnünk, hogy mennyi lehetőségünk volt szórakozni, de elszalasztottuk őket. Tudom furcsa lehet ilyet egy szőke kurvától hallani, mert az emberek azt hiszik, hogy aki a testével dolgozik az tök hülye, meg persze a szösziket alapból ostobának gondolják főleg a rengeteg vicc miatt. Az előbbire azt mondom az, aki így keres pénzt, mint én csak a könnyebbik utat választotta - szerintem egy irodában állandóan törni a fejed nehezebb, mint széttárni a lábaid is elviselni, ha a vendég köcsög -, a másodikra meg azt, hogy festem a hajam. Ennyi. Ty nem ítél el, pedig szerintem sejti mi a munkám, bár lefogadom ő csak egy megkefélhető tárgy vagyok, akit olcsón megkaphat. De ez kit érdekel? Nem lelkitársat keresünk, csak egy kalandot, ahhoz meg jók vagyunk egymásnak. Neki nagy fasza van, amit jól használ, nekem meg jó testem és pinám. Egy kúráshoz pont megteszi, akár többhöz is.
Rámosolygok amikor átpasszolja az egyik fehérneműt. Egész jó fej, még, ha az esze egy részét a gatyájában hordja és tesz rá, hogy csaja van, akkor is - az utóbbi miatt kicsit sem ítélem el, ugyanezt tettem volna a helyében -. A férfiak többsége amúgy is ilyen - tisztelet a kivételnek -, ez ellen tenni nem lehet, ha valaki másmilyen pasit akar találni kösse fel a gatyáját.
Nem számítok rá, hogy elutasítja az ajánlatom, de az a "tuti hely" jól hangzik, meg nem szoktam ennyin kiakadni. A filózás helyett jobban lefoglal a csókja, nagyon jól csinálja.
- Oké, bébi, csak ha lehet a partot hagyjuk, múltkor egy hétig moshattam ki a homokot. - kötöm ki, bár ebből is hajlandó vagyok engedni, ha alám rak mondjuk egy ruhát, vagy ha állva próbál fel. Hamar kiérünk a kocsijához, ami nem is rossz. Beszállok az anyósülésre és nem sokat szólok hozzá út közben. Nem azért, mert nem jön be, csak tudom, hogy sokan szeretik, ha nem beszélnek körölöttük folyton. Egyből értem mire vágyik. A hapsikhoz nem kell szótár, vagy különleges képesség ezen a téren. Részemről rendben van, letüdőzöm. Megsimogatom a farkát nadrágon át.
- Vettem. - kacsintok és már húzom is le a sliccét és kiszedem a szerszámát. A következő pillanatban már megmarkolva nyalom és nem sokára rá benyelem és a torkomban hevesen kényeztetem. Ha mozgatni akarja a fejem, vagy tépni a hajam hagyom.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Ty & Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ty & Amber   Ty & Amber Icon_minitimeVas. Aug. 03, 2014 11:34 pm

Szerintem kurvára nem gáz, hogy az ember szeret szexelni. Azért van nemi szerve az embernek, hogy használja is valamire. Még sosem kaptam el szerencsére semmilyen nemi betegséget, és mindig használok óvszert, kivéve, ha nem. De nem is csináltam fel senkit sem. Csak kétszer, közülük az egyik a feleségem volt, a másik meg egy csaj, de velük nem tartom a kapcsolatot, csak fizetem a gyerektartás. Ez van.
Amber is csak egy csaj a sok közül, akivel baszok most néhányat, aztán mindenki megy a saját útjára. Tény hogy van "menyasszonyom", de még nincs köztünk se szerelem, sem baráti valami.
- Nyugi, nem oda megyünk. - nyugtatom meg, hogy nem a partra megyünk.
Tényleg nem oda akarok menni. Csak vezetek és valami csendes helyen megállunk és baszunk nyugiba. Ha kell a kocsimba, vagy a kocsi tetején is megbaszom.
Vette a célzást, és máris kigombolta a nadrágomat, és elővette 20 cm-es farkamat. Simogatta, nyalogatta, aztán bekapta. Nyögdécseltem az élvezettől. Egyik kezemmel a kormányt fogtam a másikat ráraktam a fejére, majd rátoltam a farkamra. Hagytam, hogy szopjon amíg el nem élvezem, vagy abbahagyja, és majd folytatja később.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Ty & Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ty & Amber   Ty & Amber Icon_minitimeHétf. Aug. 04, 2014 12:14 am

Annyi férfival csináltam már, hogy ha akarnám se győzném számon tartani, de emiatt kicsit sem szégyenlem magam, hiszen a szex a munkám és egy ember szükséglet is, amit ki kell elégíteni. Mindenki csinálja, szerintem még a "szent fazekak" is, akik szerint ez olyan nagy bűn. Ebben nincs semmi megvetni való, még a prostikba sincs, hiszen mi is mosolyt csalunk mások arcára, csak éppen nem viccet mesélünk, vagy reményt adunk, hanem dugunk. Többen kérdezték már, hogy a szabadidőmben miért szexelek annyit, ha a munkámban is jut ki belőle bőven. Ha dolgozom néha csak monoton rutin a szeretkezés és nem nagyon élvezem. Ha azért csinálom, mert kedvem van hozzá úgy sokkal jobb. Most például azért szopom le Tyt, mivel megkért és, mert úgy tartja kedvem. Valamennyire még élvezem is, ami nálam ilyenkor nem túl gyakori. Jó, hogy nem erőszakoskodott, hogy csak megkért egy mozdulattal. Így azért mindjárt szívesebben csinálom, mint simán kiszedte volna aztán erőnek erejével rátolta volna a fejem. Ezért orgazmusig torkoskodom, lenyelve a kilövellő magját.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Ty & Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ty & Amber   Ty & Amber Icon_minitimeHétf. Aug. 04, 2014 3:18 pm

Többször voltam már prostival. Fiatallal, öreggel egyaránt. Nem érdekel a kora, csak jól érezzem magam vele.
van pénzem bőven, szóval bármennyit kifizetek egy kurváért. Akár egész napra kibérelem magamnak.
Élvezem nagyon, ahogyan szopja a farkamat, de az útra alig bírok figyelni.
Meg akartam állni,míg elélvezek, hogy tudjak aztán utána az útra figyelni, de inkább nem álltam meg. Percekig szopott, aztán a szájába élveztem.
Közben megérkeztünk egy csendes helyre, egy erdő mellé.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Ty & Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ty & Amber   Ty & Amber Icon_minitimeHétf. Aug. 04, 2014 5:40 pm

Igen, kurva vagyok, bevallom is nem zavar. Ezt persze azért nem hirdetem annyira, mert nem legális amit dolgozom, de ha valaki - aki nem zsaru - rákérdez elmondom és úgy vagyok vele, hogy emiatt nem érzek egy cseppnyi szégyent sem. Megértem azokat az embereket, akik megvetnek, de nem értek egyet velük. Úgy érzem mégsem érdemes ezen vitázni, mindenkinek meg van erről a maga véleménye és addig nincs is gond, amíg megtartja magának. Részben ezért is kerülöm a kapcsolatokat, mert ebből könnyen lehetne vita. Egy ilyen futó kapcsolatban nincs ilyen gond, csak testiség. Mondjuk ezen nem sokat agyalok szopás közbenn, inkább az elélvezésén ügyködök, ami hamar bekövetkezi, én meg fehér szélű szájjal engedem szabadon a farkát.
- Itt akarod, vagy kint? - kérdezek rá mosollyal, amikor leállítja az autót és nekem mindkettő ugyanúgy megteszi.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Ty & Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ty & Amber   Ty & Amber Icon_minitimeHétf. Aug. 04, 2014 7:13 pm

Csináltam már számtalan helyen, szóval a mostani sem okoz majd akadályt, hogy a kocsimban, a kocsimon, vagy állva, esetleg az erdőben valami fának támaszkodva. Ráadásul rengeteg pornót nézek, amiből tanulni is tudok, hogy milyen pózokban lehet csinálni, esetleg a nőt hogyan tudom jobban kielégíteni.
Megérkezve a helyre, leállítom a motorokat, és most már Amberre tudok figyelni ahogyan szop eszméletlenül jól, és a szájába lövellem a magjaimat.
A szája széle fehér marad, azért odahajolok hozzá, aztán megcsókolom. Hmm.. finom a gecim. Még nem nagyon kóstoltam. Főleg így nem.
- Ahol szeretnéd Amybaby. - kacsintok egyet a lányra a csókunk után.
Nekem teljesen mind egy, hogy hol baszom meg. Ahol neki jobb.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Ty & Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ty & Amber   Ty & Amber Icon_minitimeHétf. Aug. 04, 2014 8:41 pm

Ha a kezembe került volna a híres, pózokat felsoroló könyv nem egy részénél tehettem volna ki egy pipát, mert sok testhelyzetet kipróbáltam már. Elég izgató a tudat, hogy gyakorolhatom, vagy kis szerencsével bővíthetem a tudásom. Meg persze már maga Tyson is megmozgatta a fantáziámat. Vonzó, kedves férfi és a szexhez is ért, ami számomra ellenállhatatlan, ha az életem múlna rajta akkor sem hagynám ki a kínálkozó alkalmat, hogy lefeküdjek vele. Legalább annyira vonzott maga a kisugárzása is, mint amennyire a kockás has, meg az izmos test és ha jól vettem észre ilyen szempontból is vonz. Alig győzöm kivárni, hogy odaérjünk és ezt lehet, hogy ő is érezte a szopásomból, mert mohó voltam. Végre megállt alattam a talaj. Amikor lecsókolja rólam a nedvét közelebb érzem benne a vágyat és már nagyon kívánom. Mikor felajánlja, hogy én válasszak óvatosan bemászom az ölébe, vele szemben, átrakom a karjaim a nyakán és közel húzódok hozzá annyira, hogy már én is alig bírom ki felöltözve és szabályosan éreztem, ahogy az újra életrekelő fasza belémmélyed a vékony anyagon át. A mellkasommal együtt a homlokom is az övéhez nyomom. Uralkodnom kellett magamon, hogy ne akarjam félrehúzni a bugyimat és elmerülni a nagy farkában.
- Estig ráérek, ha van elég időd itt is dughatunk és kint is, Ty. - ajánlom fel és körözök egy kisebbet a csípőmmel ezzel megmozgatva a cerkáját magamban. Ezzel egyidőben a körmeimet a tarkójába vájom. Mikor újból összeér a homlokunk továbbra is karmolo, de nem csókolom meg. A célom pattanásig feszíteni az ideig, hogy ő törjön meg előbb és durván magáévá tegyen.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Ty & Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ty & Amber   Ty & Amber Icon_minitimeHétf. Aug. 04, 2014 10:32 pm

Élvezet egy ilyen fiatal eléggé tapasztalt csajjal, szórakozni és szeretkezni is biztosan élvezet lesz. Éreztem is rajta miközben szopott, hogy már fel van nagyon tüzelve, de én is eléggé tűzben égtem ahogyan szopott.
Miután megcsókoltam a gecis száját, és megkérdeztem, hogy hol szeretné csinálni, átlendítette a lábát, és az ölembe ült. Ezért gondoltam, hogy itt akarja csinálni. Már alig bírom ki, hogy ne basszam belé a farkamat, és basszam meg, mert kezd újraéledni a farkam, és már szerintem ő is érezheti ruhán keresztül, mert szinte a feneke lyukához ér a farkam. Uralkodnom kell magamon!
- Én is szabad vagyok, szóval itt is kezdhetjük.- kacsintok egyet.
A homlokunk összeér, és én a szemit nézem. A kis szöszike nem bír magával, mert karmolni kezdi a tarkómat, meg körözget itt nekem a csípőjével. Nem nagyon bírom már tovább.
Megmarkolom a haját, magamhoz húzom, és vadul, erősen csókolni kezdem ajkait. Csókháborúba kezdünk, közben félrehúzom a bugyiját, és beleültetem a farkamba. Milyen nedves és meleg már. Lassan mozogni kezdek rajta.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Ty & Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ty & Amber   Ty & Amber Icon_minitimeKedd Aug. 05, 2014 12:47 am

Bevált a tervem, a mai nap folyamán már másodszor bizonyítom be mennyire értek a flörthöz, aminek nagyon örülök. Ez már csak magamnak is jó volt, hogy a sok munkával töltött idő alatt sikerült fejlődnöm, annyira, hogy a munkán kívüli életben is különösebb nehézség nélkül tudtam egy férfi fejét elcsavarni, a vágyát pedig hatékony felfűteni pár mozdulattal, szóval, egy kis ügyeskedéssel. A férfiak egyszerűek, a farkukkal gondolkoznak és ha jól válogatod meg a szavaid, jól játszol a hangoddal, megfelelőn használod ki az adottságaid máris nyert ügyed van. Persze vannak kivételek, akik az eszükkel és nem a farkukkal gondolkodnak, de az ilyenek általában elkerülik ezt a várost, főleg, ha párt akarnak találni, mert Vegasban a nők nagy része olyan, mint én. A szex és a pénz érdekli őket, ezekért pedig bármit elkövetnek. És aki azt gondolja, hogy én olyan romlott, meg számító vagyok, akkor ha látna egy olyant, akire ezek a jelzők százszor jobban illenek annak a szemében olyan ártatlannak tűnnék hozzájuk képest, mint a ma született bárány. Én is tettem már tönkre házasságokat, pedig nem ez volt a szándékom, mégis egyeseknek még a nyomában sem járok. Szerencsére. Nem akartam a nyomdokaikba lépni, csak élni az életem és most is ezt teszem. Ügyesen dug, mélyebben karmoltam amikor belém hatol. Lábaimmal átfontam ott, ahol nem ért az üléshez. Szenvedélyesen csókoltam és azt akarom, hogy ne hagyja abba. Amikor nem hunyta be a szemét láttam benne a vágyat és ez engem is még jobban tűzbe hozott és amennyire elmerültem a farkában amennyire bírtam. A kezeim ha akarták se tudtam volna megállni, hogy áthúzzák a fejemen és ledobjam a ruhám, majd az ő felsőtestét fedő ruha is ilyen könnyen került le róla és igyekeztem nem sokáig nyúlni, hogy minél hamarabb újra csókolhassam.
- Kefélj szét! - súgtam a fülébe és megharapdáltam a cimpáját, majd visszatértem a szájához.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Ty & Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ty & Amber   Ty & Amber Icon_minitimeSzer. Aug. 06, 2014 3:56 pm

Eléggé be szokott ez a dolog jönni, hogy bemegyek egy fehérnemű botba és a "barátnőmnek" akarok venni fehérneműt, és a méretei olyanok kb mint a lányé, és ő ennek bedől, aztán dugunk egy jót. Sokszor csináltam már ezt, és be is jön általában mindig a nőknél.
Férjes asszonyokkal is csináltam meg. És ment is én miattam tönkre házasságok is, de nem izgat engem. És már ejtettem teherbe lányt is.
Szeretem az extrém szexet. Legyen az kikötözős, extrém helyeken, szado-mazó, egymásról evés, terhes csajt is dugtam már. sőt egyszer egy kutyát is megbasztam, de akkor sík részeg voltam, de az egyik haverom vette fel és megmutatta. Meg is van még a felvétel és ki is verem néha rá, olyan jól nyomtam.
Ahogyan Amber-be hatoltam, még jobban karmolt. Nem bántam, sőt jobban felgerjedtem tőle és vadabbul csókoltam ajkait, és mozogtam benne.
Átkulcsolta lábaival a derekamat, aztán levette az ingemet, és az ő felsőjét is. Harapdálni kezdte a fülcimpámat, aztán visszatért a számra. Vadul csókoltam száját, és néha megharaptam a nyelvét vagy az alsó ajkát. Közben kikapcsoltam a melltartóját, és hátradobtam a többi ruhadarabhoz. A kocsi ülését, hátrébb toltam, és lehajtottam teljesen, hogy elfeküdjek, de nem hagytam abba a szája csókolását, azonban basztam keményen a pináját.
- Szétbaszom a pinádat! - elváltam ajkairól, és melleit kezdtem el csókolni, harapni, szopni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Ty & Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ty & Amber   Ty & Amber Icon_minitimeSzer. Aug. 06, 2014 6:07 pm

Sokféle emberrel csináltam már, férfival, nővel, öreggel, fiatallal, alacsonnyal, magassal, kövérrel, sovánnyal, fehérrel, feketével, egyszer egy kis kínaival is, aki alig tudott pár szót angolul és ezek közül furcsa módon két szó az volt, hogy baszás és, hogy mennyi - azért vele is jól megértettük egymást, bár az áramat valahogy alig akarta megérteni, úgy kellett neki megmutatnom pénzben, bár tuti, hogy az nem véletlen volt, hanem direkt -. Megtanultam már pár külföldi kifejezést is a vendégeimtől, mert nem minddel beszéltünk egy nyelvet és néha olyan volt, mint egy szexszel egybekötött most mutasd meg. Annyi biztos volt, hogy mind szerette a sokszínűséget. Jó sok pózt kipróbáltam már és számtalan helyet és botlottam már bele nem egy extrém kérésbe is. Volt olyan, aki arra kért, hogy a lovával csináljam, mert megnyert egy versenyt és én voltam a jutalma. Megszoktam már, hogy ahogy egyre modernebb világban élünk úgy vágynak a kuncsaftok is egyre furcsább dolgokra és nagyrészt annak köszönhető, hogy az interneten rengeteg pornóvideó kering, amiből ötletet tudnak meríteni. Ha fel kellene sorolnom hányszor fordultak hozzám szokatlan vágyakkal napestig sorolhatnám, de nálam fő a diszkréció, elvégre egy vendégem sem szeretné, ha kiderülnének a perverz kis titkaik, beteges vágyaik. És akkor még vannak olyan lányok, akik nálam százszor hajmeresztőbb dolgokat is bevállalnak. Persze én is igyekszek sok mindenbe belemenni, mert már egyre többen szeretik, a nem hagyományos szexet és sokan szeretik a nyakatekert testhelyzetek is. Hát amilyen hajlékony lettem az évek során akár elmehetnék tornásznak is. Hamar átvettem a tempóját és együtt mozogtam vele. Elég mélyen éreztem magamban és azt akartam, hogy felfedezze minden milliméteremet és látom ő sem bánta kicsit sem. Az sem érdekelt, hogy volt csaja és emiatt tilos volt, de a tiltott gyümölcs mindig édesebb, meg amúgy is honnan derülne ki? Elmondanám a fák? Mert én biztos nem leplezném le egyikünket sem. Nem ő az egyetlen olyan ügyfelem, aki velem csalta meg a csaját, vagy a nejét, de olyan is volt, hogy a pasiját és az illető az utóbbi esetekben nem mindig volt nő, néha pasi volt, aki megunta már férfiakkal. Az élet mindig megtudott lepni, ha a munkámról volt szó, ha bármi másról, de ezt nem bántam. Unalmas is lenne, ha folyton ugyanaz történne és soha nem lenne semmi újdonság, vagy alig.
Belemegyek, amikor elfekszik és megszabadít a melltartómtól. Tetszenek a szavai és ahogyan keményen kefél. Egyszerűen imádom, ha valaki nem finomkodik és teljesen hozzá is szoktam már. Ez így olyan jó, vad, szenvedélyes. Továbbra is karmoltam a hátát, mert emlékeztem, hogy az mennyire tetszett neki.
- Baszd csak, ne kímélj! - nyöszörögtem biztatásként és amikor nekiesett a melleimnek közelebb toltam őket a heves mozgásunk közben, úgy vágytam többre.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Ty & Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ty & Amber   Ty & Amber Icon_minitimeSzer. Aug. 06, 2014 11:29 pm

Nem is egy perverz barátom van, akik szintén olyan dolgokat csináltak már mint én, sőt jobbakat is. Volt egyszer egy medencés swinger party, ahol voltak állatok is, és lehetett állattal is csinálni. Eszméletlen egy party volt az biztos.
Egyszer kétszer csináltam már pasival is, csak úgy kipróbáltam. Egyszer elment a dolog, de ennyi volt. Volt olyan is, hogy egy lány, több pasi is, meg számtalan felállásban voltam már.
A nyögéseken kívül,csak azt lehet hallani, ahogyan a a testünk csattog, és cuppog. Most jutott eszembe, hogy nem húztam fel óvszert, de ezt nem bánja szerintem ő sem. Úgy is benne élvezek majd el.
Falom ajkait, közben keményen markolom fenekét, és baszom a pináját. Pózt nem nagyon tudunk váltani, mert kissé nehézkes fordulni, de megoldjuk valahogyan. Felülök az ülésen, de nem hagyom abba a baszást, és a csókolózást egy percre sem, aztán kissé felállok, és amennyire tudok, megfordulok, és lerakom őt az ülésre, így most már ő fekszik és én vagyon fölötte és így folytatom a baszását, de el válok ajkaitól, és melleit kezdem el szopni, mint a kisbaba a tejet.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Ty & Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ty & Amber   Ty & Amber Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Ty & Amber

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Amber&Ian
» Adam&Amber
» Amber & Ambrosia
» Amber&Aldo
» Amber & Tyrell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-