KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Winona&Philip Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Winona&Philip Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Winona&Philip Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Winona&Philip Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Winona&Philip Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Winona&Philip Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Winona&Philip Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Winona&Philip Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Winona&Philip Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Winona&Philip

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Winona&Philip Empty
TémanyitásTárgy: Winona&Philip   Winona&Philip Icon_minitimePént. Aug. 15, 2014 2:05 pm


Winona & Philip


[You must be registered and logged in to see this image.]



Alig vártam, hogy elszabaduljak végre a rendelőből, nem volt semmi ez a mai nap, ennyi házsártos, hisztis, dührohammal küszködő nőszemély ritkán esik egy napra. Le is fogom tolni a titkárnőmet, direkt szívat ilyen beosztással?! Bár még csak nemrég érkezett, és meglehetősen csinos, úgyhogy a letolást inkább későbbre halasztom, nem akarom idejekorán elijeszteni.
Erről eszembe jut, miért kellett megszabadulnom az előzőtől, és egy nosztalgiával vegyes halvány mosoly kúszik az arcomra. Ő sem volt épp egy visszafogott jelenség, és ahogy a részletek is szépen sorban felködlenek az emlékeimben, rá kell jönnöm, hogy nem csak mentálisan van szükségem egy kis lazításra. Ha a nadrágom már a puszta visszaemlékezéstől is mocorogni kezd, az azt jelenti, hogy sürgősen keresnem kell valami kellemes programot ma estére.
De jelenleg éhesebb vagyok, mint kanos, úgyhogy egy közeli étteremben múlatom az időt, és egyre türelmetlenebbül várakozom arra, hogy végre hajlandó legyen észrevenni az egyik pincér kisasszony, és méltóztasson felvenni a rendelésemet.
Étlapot már kaptam, és egy elegáns nyakú fehérboros pohár is az asztalon díszeleg, várakozás közben már kétszer újratöltöttem, most kortyolom a harmadikat, és talán egy kicsit érzem is, hogy kezdi bizsergetni a tarkómat. Alapjáraton jól bírom az italt, de ha éhgyomorra iszom, mindig elszámolom magam.
- A francba... – dőlök hátra, summázva, hogy megint ez történt. Egyre inkább kocsmában érzem magam, mintsem étteremben. – Gyerünk már, leszálltak az ufók, vagy mi van ma? Halálra éheztetik az embert – mormogom kelletlenül, és a pincérlány után nézegetek, akitől az étlapot kaptam.
Ha két perc múlva nem bukkan fel, bukja a borravalót, határozom el kínomban, pedig nagyon csinos darab, tipikusan olyan, aki egy sejtelmes mosollyal és egy csábos pillantással mélyen a férfivendégek zsebébe tud nyúlni, ha akar.
Mintha már láttam is volna valahol, villan eszembe egy rögtönzött gondolat, és felerősíti azt az ismeretlen eredetű deja vu érzést, ami már a megérkezésemkor is megkörnyékezett. De hol? – töprengek el rajta, fontosabb dolgom híján, legalább addig is telik az idő. Mígnem annyira belefeledkezem, hogy észre sem veszem, hogy a keresett hölgy éppen felém közelít.




Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Winona&Philip Empty
TémanyitásTárgy: Re: Winona&Philip   Winona&Philip Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 12:27 am


Philip & Wino
[You must be registered and logged in to see this image.]
Reggeltől itt vagyok már az étteremben. Lett volna órám is az egyeteme, meg fotózásom is, de nem tudtam elszabadulni, mert csúcsforgalom van az étteremben és minden dolgozóra szükség van most. Szóval nem mehetek el, pedig nem is egy dolgom lenne. A [You must be registered and logged in to see this link.] egyenruhámban voltam, és ebben dolgoztam. Hajamat egyszerűen lófarokba fogtam csak. Egy fehér kis köpeny még a szoknyámra volt kötve, aminek volt egy zsebe, amiben a kis noteszom és a tollam volt, amire fel tudtam írni, hogy mi a rendelés és azt továbbítani a szakácsnak.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Délelőtt nem annyira volt nagy forgalom, akkor elmehettem volna legalább az egyetemre, de bezzeg a hülye főnököm nem engedett el. Délután aztán beindult a forgalom. Rengetegen jöttek! Alig bírtuk a pincérekkel a rendeléseket felvenni. Csak kapkodtunk össze-vissza. Ezért történhetett az is, hogy az egyik vendégnek, akinek én vittem étlapot, hogy már vagy 10 perce szólongat, hogy rendelne már. Gyorsan ami a kezembe volt ételek, azokat kivittem a megfelelő asztalhoz, és máris mentem a fiatalemberhez az asztalhoz.
- Elnézést kérek, de nagyon sokan vannak ma, és három pincér van csak, és nehezen megy a rendelés és kiszolgálás is. - kértem bocsánatot a fiatalembertől.
- Mit hozhatok? - kérdezem meg, közben előveszem a kis noteszomat, tollamat, majd ránézek, és várom ,hogy mit szeretne rendelni.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Winona&Philip Empty
TémanyitásTárgy: Re: Winona&Philip   Winona&Philip Icon_minitimePént. Aug. 29, 2014 11:38 pm


Winona & Philip


[You must be registered and logged in to see this image.]


Már-már azt hittem, ma nem leszek kiszolgálva, amikor a pincérnő végül mégis megjelent, és rögtön szabadkozni kezdett a késedelem miatt. Igaz, kissé morcos voltam addigra, hiszen az éhes férfiak mindig morcosak, de ahogy jobban szemügyre vettem a lányt, kezdett elpárologni a felháborodásom. Na meg, egy ilyen kedves bocsánatkérés után ki tudna haragudni?
- Elnézem, de csak mert egy ilyen csinos hölgy kér rá – mosolyodom el egy kicsit. – De mástól egész biztosan kikérném a panaszkönyvet – fejezem ki azért a nemtetszésem az étterem felé. Ilyen forgalmas időpontban, mindössze három pincért foglalkoztatni? Nem biztos, hogy megtérülő beruházás. Ő viszont nem tehet róla, nem akarom bajba keverni a reklamálással.
Már rég kiválasztottam, hogy mit kérek, de most már nem akarom ennyivel letudni a csevejt.
- Lássuk csak, mi a séf ajánlata ma estére? - fordulok felé érdeklődve, de nem csak a szavai vonzzák a figyelmemet.
- És az öné? - kérdem, miközben nem is nagyon veszem le a tekintetem róla. Szeretem beszéltetni a szép hölgyeket.
Meghallgatom az ajánlatait, de mégsem arra reagálok. A három pohár bor nyújtotta egészséges magabiztosság a jókedvemet is visszahozza.
- Egyébként tud róla, hogy az étterem mennyire kihasználja? Fogadjuk, mindig magát küldik, ha el kell simítani valamit. Ha engem kérdez, fizetésemelést kellene kérnie – teszem hozzá hamiskás mosollyal. Kíváncsi vagyok a reakciójára, próba cseresznye.
Igazán helyes lány, ha másért nem is, miatta megérte ma idejönni. Valóban nagy a nyüzsgés, de remélem, sikerül megismerkednem vele legalább egy kicsit.




Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Winona&Philip Empty
TémanyitásTárgy: Re: Winona&Philip   Winona&Philip Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Winona&Philip

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Philip Wenneck
» Philip & Fleur
» Winona ☆ Anne
» Winona ☆ Anne
» Winona Sheila Brington

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-