KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Winona ☆ Anne Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Winona ☆ Anne Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Winona ☆ Anne Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Winona ☆ Anne Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Winona ☆ Anne Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Winona ☆ Anne Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Winona ☆ Anne Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Winona ☆ Anne Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Winona ☆ Anne Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Winona ☆ Anne

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Winona ☆ Anne Empty
TémanyitásTárgy: Winona ☆ Anne   Winona ☆ Anne Icon_minitimeSzomb. Május 10, 2014 10:05 pm

SMS


connected to: Winona

time:  19:37

Az ágyon hempergek és gondolkodom, miközben Hógolyó itt alszik mellettem. Kéne csinálni valamit az este, de mégis mit? Jól esne egy kis bulizás... Ráadásul az alkohol is hiányzik, már két napja nem ittam, és ez nem jó érzés. Innom kell, de egyedül az nem jó. Előhúzom a mobilomat a zsebemből és a neveket pásztázom.
Ki az, aki igazi partyarc? Itt van... Winona! Szuper! Vele csak jó lehet egy buli, ha jól emlékszem. Bár nem emlékszem sok mindenre, vagyis biztos jó bulik voltak... Be is pötyögöm az sms-t.
"Wino rég hallottam felőled, mizu? Kéne talizni, nem megyünk el valahova? Very Happy"

[You must be registered and logged in to see this link.]


A hozzászólást Anne Woodley összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 10, 2014 11:20 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Winona ☆ Anne Empty
TémanyitásTárgy: Re: Winona ☆ Anne   Winona ☆ Anne Icon_minitimeSzomb. Május 10, 2014 10:51 pm

 SMS


connected from: Anne

time:  Estefelé

Ma Reggel volt két fotózásom, aztán délután egy órám az egyetemen. Most értem nem rég haza. Tökre elfáradtam. Alighogy beértem a szobámba, a telefonom pittyegni kezdett, hogy Sms-t kaptam. A feladója Anna volt. Anna-val egy koncert közben ismerkedtem meg és azóta jóban vagyunk.
,, Hali Ann :)Semmi érdekes. Hosszú napom volt. Feléd? Kellene, de nem nagyon van kedvem. Teljesen elfáradtam ma. :/"

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Winona ☆ Anne Empty
TémanyitásTárgy: Re: Winona ☆ Anne   Winona ☆ Anne Icon_minitimeSzomb. Május 10, 2014 11:16 pm

SMS


connected to: Winona

time:  19:37

Míg a válasz érkezik kimászok az ágyból és elindítok egy zenét, lehetőleg minél hangosabban. Úgysem zavar senkit... Táncolva ugrok vissza az ágyba, mikor meghallom az új üzenetet jelző kis csipogást. Csalódottan olvasom, hogy Wino fáradt. Hasra fordulok és úgy kezdem el bepötyögni a választ.

"Ááh megvagyok, tudod ;)Kár, hogy nincs kedved, pedig néztem, hogy nyílt valami új pub, és gondoltam elmehetnénk megnézni, meg bulizni egyet. A nyitás miatt ráadásul féláron lesznek 21°°-től a koktélok, és szívesen meghívnálak egy vagy kettő.... Vagy több körre. ;)De néztem karaoke klubokat is. Tudom, hogy szeretsz énekelni, és én meg még nem próbáltam a karaoket, szóval gondoltam, jó móka lenne Very Happy"

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Winona ☆ Anne Empty
TémanyitásTárgy: Re: Winona ☆ Anne   Winona ☆ Anne Icon_minitimeVas. Május 11, 2014 2:00 pm

 SMS


connected from: Anne

time:  Estefelé

Míg vártam a válaszát, átöltöztem valami kényelmes itthoni ruhába. Ez egy hosszú kinyúlt póló volt. Alatta csak egy bugyi volt.
,, Jól van nem bánom, menjünk. Most nincs kedvem bulihoz, inkább menjünk karaokezni. :)Ahoz most van is kedvem :)"

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Winona ☆ Anne Empty
TémanyitásTárgy: Re: Winona ☆ Anne   Winona ☆ Anne Icon_minitimeVas. Május 11, 2014 2:13 pm

SMS


connected to: Winona

time:  19:40

Míg a válaszra várok felveszem Hógolyót az ágyából és elkezdek játszani vele. A játszadozásunk most abból áll, hogy ő mászik rajtam és össze-vissza nyalogatja az arcomat. Undorító, de olyan édes, hogy tőle elviselem.
Mikor megérkezik az új üzenet Hógolyó is átfekszik mellém és ott próbál aludni. Miközben olvasom a választ a bal kezemmel simogatom a fejét. Gondoltam, hogy Winonak tetszeni fog a karaokes ötletem. Ő szeret énekelni, nekem pedig igazából mindegy, hogy hol iszok, a lényeg, hogy az alkoholnak köszönhetően mielőbb bekövetkezzen a boldogság.
"Tudtam, hogy a valahogy rábeszéllek Cool Sejtettem, hogy a karaoke tetszik majd Very Happy Amúgy oda miben kell menni? Farmer, póló meg bőrdzseki az jó? Ahogy bulizni szoktunk, tudod Very Happy "
[You must be registered and logged in to see this link.]


A hozzászólást Anne Woodley összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 11, 2014 3:00 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Winona ☆ Anne Empty
TémanyitásTárgy: Re: Winona ☆ Anne   Winona ☆ Anne Icon_minitimeVas. Május 11, 2014 2:23 pm

 SMS


connected from: Anne

time:  Estefelé

Tényleg jó ötlet ez a karaoke. Szeretek is énekelni, meg ez legalább kikapcsol. Míg vártam a választ, leszaladtam a konyhába valami ennivalóért, mert nem akarok éhen oda menni. Összedobtam két szendvicset, majd felmentem vissza a szobámba. Marcipán, a kutyusom a kis ágyában szuszogott édesen.
,, Te mindig rá tudsz venni ilyenekre :)Pfúú fogalmam nincsen. Nem voltam még én sem olyan helyen. Mehetünk ruhába is, vagy amibe akarsz szerintem."

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Winona ☆ Anne Empty
TémanyitásTárgy: Re: Winona ☆ Anne   Winona ☆ Anne Icon_minitimeVas. Május 11, 2014 2:57 pm

SMS


connected to: Winona

time:  19:45

Az új üzenetesen felnevetek. Most már nem érzem olyan esetlennek magamat, hogy tudom Wino sincs nagyon képben a karaoke klubok öltözködési stílusával. Akkor azt hiszem nálam marad a szokásos laza stílusom majd.
"Akkor ezt megbeszéltük: karaoke Very Happy Hol és hánykor talizzunk? 21 körül? Mondjuk a szokásos helyen, ott a parknál? Very Happy "


[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Winona ☆ Anne Empty
TémanyitásTárgy: Re: Winona ☆ Anne   Winona ☆ Anne Icon_minitimeVas. Május 11, 2014 3:07 pm

 SMS


connected from: Anne

time:  Estefelé

Ezzel a csajjal mindig jó bulizni. Tényleg nem tudom egy karaoke klubba hogy lehet felöltözni. Szerintem valami laza szerelést veszek fel.
,, Ezt meg :DAkkor legyen 1 óra múlva a parknál és onnan indulunk tovább. Te tudod az utat, mert én nem tudom merre kellesz menni Razz"

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Winona ☆ Anne Empty
TémanyitásTárgy: Re: Winona ☆ Anne   Winona ☆ Anne Icon_minitimeVas. Május 11, 2014 5:11 pm

SMS


connected to: Winona

time:  19:50

Míg az új üzenetre várok kifutok a konyhába egy szelet pizzáért. Na igen, ez az előnye annak, hogy az unokabátyámnak alig van ideje kajálni, és általában rendel valamit, így mindig van itthon valami normális kaja. Épp a kedvenc számom megy, mikor visszaérek a szobámba, így szokás szerint össze vissza ugrálva kezdek enni. Nem is gondolok bele, hogy egy külső szemlélő tízes skálán ilyenkor mennyire nézne bolondnak.
Közben meghallom a kis csipogást, mikor megérkezik az új üzenet és a meglepettségtől szinte torkomon akad a falat. Mázli, hogy Wino rákérdezett az útra, mert én amilyen feledékeny vagyok, persze, hogy nem nagyon néztem utána.

"Persze, persze, tudom az utat. Épp most nyomtatom ki a Google Térképet Wink Akkor egy óra múlva, puszi Cool "

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Winona ☆ Anne Empty
TémanyitásTárgy: Re: Winona ☆ Anne   Winona ☆ Anne Icon_minitimeVas. Május 11, 2014 6:18 pm

 SMS


connected from: Anne

time:  Estefelé

Ahogy ismerem Annat biztosan elfelejtette merre van a karaoke bár. Tapasztaltam már. Marcipán horkantott egyet, és aludt tovább. Kis mamlasz.
,, Aham nagyon tudod az utat. Azért nyomtatod ki mi?"Nehogy el tévedj a park felé menet is Wink Puszi Razz

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Winona ☆ Anne Empty
TémanyitásTárgy: Re: Winona ☆ Anne   Winona ☆ Anne Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Winona ☆ Anne

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Winona ☆ Anne
» Winona&Philip
» Matt & Anne
» Armand ☆ Anne
» Anne és Anabelle

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-