KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Minho Kirana Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Minho Kirana Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Minho Kirana Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Minho Kirana Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Minho Kirana Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Minho Kirana Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Minho Kirana Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Minho Kirana Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Minho Kirana Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Minho Kirana

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Minho Kirana
Minho Kirana

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 25
◮ join date : 2014. Nov. 09.

Minho Kirana Empty
TémanyitásTárgy: Minho Kirana   Minho Kirana Icon_minitimeVas. Nov. 09, 2014 10:16 pm

Minho Kirana
Las Vegas, 1994. december 7Minho Kirana 2lmufmf
20
Tanuló
Prostitutes
Ismeretlen cosplayer
Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok: csendes, visszahúzódó, szeret olvasni, művelődni ha teheti, mosolyogni és a parkokban sétálni, szereti a tágas, világos helyeket


◆ negatív tulajdonságok: elég zárkózott, tartózkodó, bizalmatlan, tele van fóbiákkal, és visszatérő rémálmok gyötrik, gyenge akaratú


◆ egyebek: Tele van tetoválásokkal, látható és kevésbé létható helyeken is, és akar pár piercingje is. Ezek nem önszántából kerültek rá de nem tehetett ellene semmit. A haja is extrém stílusúra van vágva bár ez kivételesen tetszik neki.

Történet vagy szerepes példa
Felriadok az álmomból, és verítékben úszva ülök fel az ágyon, a szívem a torkomban dobog. Sötét van. Egyedül vagyok. Csend van. Felsóhajtok, és felülök az ágyon. Lassan két éve már hogy egyedül alszom el, és rémálmokkal küzdve ébredek fel.

Fogalmam sincs hogy a szüleim hogy kerültek ide és hol vannak most, valószínűleg vagy tovább költöztek, vagy meghaltak miután én elvesztem számukra. Fájdalmasan túrok a hajamba, ahogy eszembe jut minden... Évekkel ezelőtt alig lehettem 14 éves amikor az iskolából hazafelé menet berántottak egy buszba, ahonnan soha nem kerültem többé haza. Egy modern bordélyba vittek, megvertek, megaláztak és minden létező módon megtanították hogy nincs kiút, jobb ha elviselem amit kapok, mert csak még rosszabb lesz. És az lett. Minden olyan borzalmat átéltem ott, amiről eddig csak olvastam vagy meséltek és fogalmam sincs mi lett a szüleimmel. Kerestek-e vagy tudtak erről, vagy akármi. Azt akarták hogy extrém  luxus kurva legyek, mert szerintük jó adottságaim voltak ehhez és elvittek tetováltatni meg piercingeket szúratni és nem érdekelte őket hogy én nem akarom, és félek ettől az egésztől. A tetoválószalonból megpróbáltam elmenekülni de csak azt értem el vele, hogy nyugtatót szúrtak belém és mire felébredtem már rajtam voltak a minták, és be voltam fóliázva. Senkit nem érdekelt a sajgó érzés a testemben és hogy éjszakákat sírtam át és két napig rendesen enni sem tudtam a fém miatt a nyelvemben. Volt egy férfi aki egyre többet járt oda és mindig engem akart, és egy idő után már nem is engedett vissza, ott tartott magánál, és vett egy színes kontaklencsét, hogy hordjam mert neki tetszik és gerjed rá, és onnantól kezdve egy egészen picit lett csak jobb. Legalább nem sok ismeretlennel kellett lennem, hanem csak vele, de sokszor abban sem volt köszönet, és volt amikor úgy megvert ő is, hogy kórházba kellett vinnie. Nem valami erős a testem, sosem volt az. Sosem szűntem meg félni tőle, de nem volt más választásom, mindig ott tartott és bár a maga módján gondoskodott rólam, semmi terem nem volt. Soha nem beszélgettünk, és nem érdekelte a véleményem, hogy én mit szeretnék és mit nem. Mondjuk legalább a lakáson belül mászkálhattam, és kifejezetten szeretem az ablaknál álló kanapét, ott jó olvasni. Az nem zavarta Jamest ha olvasok, mert addig is csendben voltam, és leginkább csak az ágyban szerette hallani a hangom, azon kívül nagyon keveset beszéltünk. Csak a mindennapi muszáj dolgokat. És mindig elvárta hogy a rendelkezésére álljak. Ez sokáig így ment, nem tudom pontosan meddig. Speciális keretek között kaptam végül egy hamis iskolai igazolást is. Hogy levizsgáztam. Pedig sosem jártam igazán iskolába azután, hogy elraboltak. Minden létező és nem létező papírom amim van az Jamesnél van ő tette el őket és én mintha nem is lennék másra jó csak szexre. És ez így ment.

Aztán két évvel ezelőtt, történt valami gondolom James valamit nem jól csinálhatott, mert ránk törtek mások, nem a rendőrség hanem egy másik szervezet, banda vagy akármi és le akarták lőni őt. Elmenekült de én már nem tudtam mert meglőttek és a szőnyegre borulva láttam még hogy eltűnnek és később zavaros minden. Elájulhattam, mert kórházba tértem magamhoz és megtudtam hogy belső viszálykodás lehetett de mindenkit elfogtak, többek között James is. Megrémültem de örültem is, nem tudtam mit érezzek. Nem volt igazán semmim ezen a világon és James mégis gondoskodott a maga módján rólam. Amikor hetekkel később hazaengedtek, céltalanul kóboroltam és végül abba a lakásba mentem ahol James lakott. Üres volt, de találtam kulcsot, és bezártam. Magamra zártam és a kanapéra kuporodva próbáltam összeszedni magam és gondolkodtam hogy mit csinálhatnak a magam korabeli fiúk. Elkezdtem kijárni, és vásárolni persze nem a saját pénzemből, de azt eddig is tudtam ugye hogy az sem véges, ezért valamit csinálnom is kellene így azt tettem amihez értek. eladtam magam egy-egy alkalomra, olyan összegért amit nem sokan bírtak megfizetni és több hónapig is elég volt a szolid élethez amit berendeztem. Sok mindenre rájöttem ami másoknak evidens, de nekem nem volt rá sosem szükségem és az alapvető önellátást is megtanulgattam. És mindennap rettegtem hogy James bármikor kidumálhatja magát és visszatérhet. Biztos mérges lesz rám.  Sok olyasmit tettem amit biztosan nem engedett volna meg és biztosan ki fog akadni emiatt ha egyszer... Istenem, egyszer ki fogják engedni... Lassan már két éve tart ez az állapot és viszonylag megvagyok a világban még iskolába is elkezdtem járni a hamis papírommal és minden mással, de nem nagyon barátkozok senkivel, a legtöbben úgyis előítéletesek és nem állnak szóba velem,  a sok és feltűnő tetoválás miatt. Nem is baj, nem bízom az emberekben és nem akarom hogy közük legyen hozzám, vagy valamiért hozzám érjenek.

Nehezen fekszem vissza hiszen még sok van a reggelig, és úgyis hétvége lesz, de nehezen alszom el, csak forgolódok, nagy és ismerős az ágy de mégis...

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Noel Kuushi
Noel Kuushi

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ tartózkodási hely : In the cellar of my bro's house, Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 237
◮ join date : 2014. Aug. 03.

Minho Kirana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minho Kirana   Minho Kirana Icon_minitimeVas. Nov. 09, 2014 11:51 pm

Elfogadva!
Üdv minálunk!

  Hmmm, rögtön az a kérdés merült fel bennem, hogy vajon miért pont Te? Miért Téged választottak?
Talán erre sose tudom, illetve tudjuk meg az igaz választ...

  Sajnálatos, és igencsak szomorú mindaz, ami Veled történt. :/ És szörnyű, hogy még mindig egy rabszolgaként vagy tartva.
  Azért remélem rendeződni fog az életed, hiszen tudod, az a nagybetűs Élet még javában előtted áll. Wink

  Hát most fogalmam nincs mit mondjak a foglalózásra...de szerintem kivételesen nem kell beírni magad. Shocked

Főoldal || Avifoglaló || Karakterkereső || Játékostárs kereső
Vissza az elejére Go down
 

Minho Kirana

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Minho és Lena
» Call me master - James and Minho

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Old-timers-